Archiwum shoutboksa

maverik 21.08.2020 01:49

generalnie Clippers ma sklad i czym wygrywac, ale musi to wszystko zagrac jednoczesnie

Kredence 21.08.2020 01:49

no boban go orał

Kredence 21.08.2020 01:49

dalej jest zbyt surowy i daje sie przestawiac

maverik 21.08.2020 01:49

Boban go zjadl ostatnio

Kredence 21.08.2020 01:49

z zubaca zrobia grajka solidnego ale jeszcze nie teraz

maverik 21.08.2020 01:48

Zubac tez dupy nie urywa z Mavs

maverik 21.08.2020 01:48

no Harrell musi byc

maverik 21.08.2020 01:48

teraz ma szanse sie wykazac

Kredence 21.08.2020 01:48

tak bylo

maverik 21.08.2020 01:48

wczesniej to 0-4 od GSW i elo

maverik 21.08.2020 01:48

jak obili Blejzersow

maverik 21.08.2020 01:48

bo w Pelikanach to on widzial playoffy raz tak naprawde

Kredence 21.08.2020 01:48

bez niego bedzie ciezko grac clipperson z LAL

Kredence 21.08.2020 01:47

mnie bardziej martwi harrel

maverik 21.08.2020 01:47

tam Davis z kolei ma probe

maverik 21.08.2020 01:47

zwlaszcza jakby sie spotkali z lakers

maverik 21.08.2020 01:46

no w kawhi nie watpie xD ale czasem sie przydaje 2

Kredence 21.08.2020 01:46

on tez lubi w koncowce poszalec

Kredence 21.08.2020 01:46

ale jest jeszcze lou

Kredence 21.08.2020 01:46

wiec problemu nie bedzie

Kredence 21.08.2020 01:46

w clutch to wchodzi na salony leonard

maverik 21.08.2020 01:46

w Oklahomie rowniez

maverik 21.08.2020 01:45

swietny zawodnik ale w Indianie brakowalo go w kluczowych momentach czesto

Kredence 21.08.2020 01:45

chociaz on chyba mial oba operowane xD

Kredence 21.08.2020 01:45

ten operowany

Kredence 21.08.2020 01:45

niby bark go boli :D

maverik 21.08.2020 01:45

mianowicie do jego gry w tzw clutch

maverik 21.08.2020 01:45

ja w Clippers jeszcze mam troche watpilowsci co do pg13

maverik 21.08.2020 01:45

dokl :D wszystko posprzata

Kredence 21.08.2020 01:44

ten tez se wzial marotte bo tak

Kredence 21.08.2020 01:44

ballmer jak zhang xD

maverik 21.08.2020 01:44

no Jerry wiadomo, ale ktos go musial sciagnac do druzyny

Kredence 21.08.2020 01:44

ale to juz bardziej the logo zadziałał

Kredence 21.08.2020 01:43

chcial leonarda i georga? prosze bardzo

maverik 21.08.2020 01:43

zapragnie areny za iles tam milairdow no i rozkazal i bedzie hala

Kredence 21.08.2020 01:43

teraz wbił łyska i zbudowal taka organizacje

Kredence 21.08.2020 01:43

LAC przed era lob city byli najwiekszym posmiewiskiem ligi od zawsze

maverik 21.08.2020 01:43

zajebisty gosc

maverik 21.08.2020 01:43

ballmer chyba moj ulubiony wlasciciel

maverik 21.08.2020 01:42

w lac to te kontuzje to zawsze im dokuczaly

Kredence 21.08.2020 01:42

az w koncu wbil ballmer

Kredence 21.08.2020 01:42

to samo bylo w LAC

Kredence 21.08.2020 01:41

kiedy mieli roya i odena ale niestety kontuzje zniszczyly wszystko

maverik 21.08.2020 01:41

chyba ktos mu musi powiedziec ze jakby Knicks wygrywali to mialby jeszcze wieksze siano

maverik 21.08.2020 01:41

a oni zawsze mieli biede na 3

maverik 21.08.2020 01:41

Carmelo sie odrodzil

Kredence 21.08.2020 01:41

np w NYK wlasciciel robi takie siano na druzynie ze ma kompletnie w dupie co sie dzieje na boisku

maverik 21.08.2020 01:41

Lillard teraz ma najmocniejsze Portland

maverik 21.08.2020 01:40

im nie zalezy na sukcesie w nba czy jak xD

maverik 21.08.2020 01:40

nie wiem czemu w nba taka bieda z tymi organizacjami, sledze np nhl i tam patologicznych organizacji jest moze okolo 5 max

Kredence 21.08.2020 01:40

i tez w sumie sie marnuje xD

Kredence 21.08.2020 01:40

do lillarda dlugo nie moglem sie przekonac ale jest wielki

Kredence 21.08.2020 01:39

on dostal tego absolutnego super maxa

maverik 21.08.2020 01:39

no ale zasluguje, oni od Drexlera takiego zawodnika nie mieli

maverik 21.08.2020 01:39

grubo tam sie bawia w Portland xD

Kredence 21.08.2020 01:39

xD

maverik 21.08.2020 01:39

teraz zobaczylem ze Lillard bedzie dostawal 54 mln w ostatnim sezonie

Kredence 21.08.2020 01:38

w sumie pewnie z 16-18 cF

Kredence 21.08.2020 01:38

ale generalnie tak jak mowisz strasznie duzo patologicznych organizacji xd

maverik 21.08.2020 01:38

udupieni strasznie, nic tylko budowac przyszlosc az ten kontrakt wygasnie i wtedy

maverik 21.08.2020 01:37

jeszcze cp3, no tak, oddali supermaxa i wzieli kolejnego supermaxa orzecha

Kredence 21.08.2020 01:37

jego 3 najblizsze sezony xD

Kredence 21.08.2020 01:37

40,824,000 $43,848,000 $46,872,000

maverik 21.08.2020 01:36

taki kontrakt to ma chyba Harden Curry i Westbrook xD

maverik 21.08.2020 01:36

juz pomijajac kontuzje na rok to i tak nie byl warty tyle

maverik 21.08.2020 01:36

no to prawda

Kredence 21.08.2020 01:36

zabetonowani na amen

Kredence 21.08.2020 01:36

ale oni sa skonczeni przez ten kontrakt walla

maverik 21.08.2020 01:36

w nba jest zdecydowanie za duzo bieda organizacji

maverik 21.08.2020 01:35

xD

maverik 21.08.2020 01:35

z wybitnym Marcinem

maverik 21.08.2020 01:35

Wizards przynajmniej playoffy widzieli i nawet niezle grali

Kredence 21.08.2020 01:35

*tylu

Kredence 21.08.2020 01:35

oni chyba zwolnili tego GMa po tylko latach

Kredence 21.08.2020 01:34

wizards to takie troche sacramento wschodu xD

maverik 21.08.2020 01:34

po hajs tylko

Kredence 21.08.2020 01:34

no ma kozacki ten rzut

maverik 21.08.2020 01:34

gosc wybitny strzelec a gnije tam nie wiadomo po co

maverik 21.08.2020 01:34

mi to szkoda Beala ze marnuje sie w tych Czarodziejach Czasu

Kredence 21.08.2020 01:34

spokojnie by sobie poradzil

Kredence 21.08.2020 01:33

klay jest calkiem duzy jak na dwojke

maverik 21.08.2020 01:33

xD

maverik 21.08.2020 01:33

w sumie jak nie mozesz znalezc 3, to przesun 2 na 3 i ogarnij 2

Kredence 21.08.2020 01:33

ma to sens zdecydowanie

Kredence 21.08.2020 01:33

chyba tak

maverik 21.08.2020 01:33

i Klay na 3?

Kredence 21.08.2020 01:33

alez by to bylo trio

Kredence 21.08.2020 01:33

sporo o tym czytalem

Kredence 21.08.2020 01:32

aaaa juz pamietam, oni chca niby bookera :D

maverik 21.08.2020 01:32

jakby ten Edwards dawal rade na 3 to moze by go zostawili przy wygraniu loterii

Kredence 21.08.2020 01:32

ktos kto umie punktowac i cos tam wybroni

maverik 21.08.2020 01:31

tym bardziej z tym osłem na 4 xD

Kredence 21.08.2020 01:31

ktos pokroju middletona np

maverik 21.08.2020 01:31

no jesli nie supergwiazde to dwoch kozakow chociaz

Kredence 21.08.2020 01:31

moze lepiej 2 dobrych zawodnikow po prostu

Kredence 21.08.2020 01:31

niekoniecznie potrzebuja supergwiazde moim zdaniem

maverik 21.08.2020 01:30

Durant sie wypial

maverik 21.08.2020 01:30

Lebron, Leonard, Tatum nieosiagalni

maverik 21.08.2020 01:30

troche sa w dupie, bo ciezko znalezc kogos na 3

Kredence 21.08.2020 01:30

do tego kozacka obrona xD

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się