generalnie Clippers ma sklad i czym wygrywac, ale musi to wszystko zagrac jednoczesnie
no boban go orał
dalej jest zbyt surowy i daje sie przestawiac
Boban go zjadl ostatnio
z zubaca zrobia grajka solidnego ale jeszcze nie teraz
Zubac tez dupy nie urywa z Mavs
no Harrell musi byc
teraz ma szanse sie wykazac
tak bylo
wczesniej to 0-4 od GSW i elo
jak obili Blejzersow
bo w Pelikanach to on widzial playoffy raz tak naprawde
bez niego bedzie ciezko grac clipperson z LAL
mnie bardziej martwi harrel
tam Davis z kolei ma probe
zwlaszcza jakby sie spotkali z lakers
no w kawhi nie watpie xD ale czasem sie przydaje 2
on tez lubi w koncowce poszalec
ale jest jeszcze lou
wiec problemu nie bedzie
w clutch to wchodzi na salony leonard
w Oklahomie rowniez
swietny zawodnik ale w Indianie brakowalo go w kluczowych momentach czesto
chociaz on chyba mial oba operowane xD
ten operowany
niby bark go boli
mianowicie do jego gry w tzw clutch
ja w Clippers jeszcze mam troche watpilowsci co do pg13
dokl
wszystko posprzata
ten tez se wzial marotte bo tak
ballmer jak zhang xD
no Jerry wiadomo, ale ktos go musial sciagnac do druzyny
ale to juz bardziej the logo zadziałał
chcial leonarda i georga? prosze bardzo
zapragnie areny za iles tam milairdow no i rozkazal i bedzie hala
teraz wbił łyska i zbudowal taka organizacje
LAC przed era lob city byli najwiekszym posmiewiskiem ligi od zawsze
zajebisty gosc
ballmer chyba moj ulubiony wlasciciel
w lac to te kontuzje to zawsze im dokuczaly
az w koncu wbil ballmer
to samo bylo w LAC
kiedy mieli roya i odena ale niestety kontuzje zniszczyly wszystko
chyba ktos mu musi powiedziec ze jakby Knicks wygrywali to mialby jeszcze wieksze siano
a oni zawsze mieli biede na 3
Carmelo sie odrodzil
np w NYK wlasciciel robi takie siano na druzynie ze ma kompletnie w dupie co sie dzieje na boisku
Lillard teraz ma najmocniejsze Portland
im nie zalezy na sukcesie w nba czy jak xD
nie wiem czemu w nba taka bieda z tymi organizacjami, sledze np nhl i tam patologicznych organizacji jest moze okolo 5 max
i tez w sumie sie marnuje xD
do lillarda dlugo nie moglem sie przekonac ale jest wielki
on dostal tego absolutnego super maxa
no ale zasluguje, oni od Drexlera takiego zawodnika nie mieli
grubo tam sie bawia w Portland xD
xD
teraz zobaczylem ze Lillard bedzie dostawal 54 mln w ostatnim sezonie
w sumie pewnie z 16-18 cF
ale generalnie tak jak mowisz strasznie duzo patologicznych organizacji xd
udupieni strasznie, nic tylko budowac przyszlosc az ten kontrakt wygasnie i wtedy
jeszcze cp3, no tak, oddali supermaxa i wzieli kolejnego supermaxa orzecha
jego 3 najblizsze sezony xD
40,824,000 $43,848,000 $46,872,000
taki kontrakt to ma chyba Harden Curry i Westbrook xD
juz pomijajac kontuzje na rok to i tak nie byl warty tyle
no to prawda
zabetonowani na amen
ale oni sa skonczeni przez ten kontrakt walla
w nba jest zdecydowanie za duzo bieda organizacji
xD
z wybitnym Marcinem
Wizards przynajmniej playoffy widzieli i nawet niezle grali
*tylu
oni chyba zwolnili tego GMa po tylko latach
wizards to takie troche sacramento wschodu xD
po hajs tylko
no ma kozacki ten rzut
gosc wybitny strzelec a gnije tam nie wiadomo po co
mi to szkoda Beala ze marnuje sie w tych Czarodziejach Czasu
spokojnie by sobie poradzil
klay jest calkiem duzy jak na dwojke
xD
w sumie jak nie mozesz znalezc 3, to przesun 2 na 3 i ogarnij 2
ma to sens zdecydowanie
chyba tak
i Klay na 3?
alez by to bylo trio
sporo o tym czytalem
aaaa juz pamietam, oni chca niby bookera
jakby ten Edwards dawal rade na 3 to moze by go zostawili przy wygraniu loterii
ktos kto umie punktowac i cos tam wybroni
tym bardziej z tym osłem na 4 xD
ktos pokroju middletona np
no jesli nie supergwiazde to dwoch kozakow chociaz
moze lepiej 2 dobrych zawodnikow po prostu
niekoniecznie potrzebuja supergwiazde moim zdaniem
Durant sie wypial
Lebron, Leonard, Tatum nieosiagalni
troche sa w dupie, bo ciezko znalezc kogos na 3
do tego kozacka obrona xD
owy