Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 21.08.2020 01:27

ale to pokazywal juz od jakiegos czasu '

Kredence 21.08.2020 01:27

mav ale odejscie do nets i bratanie sie z irvingiem pokazuje ze durant to dzban :D

maverik 21.08.2020 01:27

lose-lose

Kredence 21.08.2020 01:27

straszny gowniak

maverik 21.08.2020 01:26

i sobie zreszta tez

Kredence 21.08.2020 01:26

jak dla mnie on nie ma zadnych zalet

maverik 21.08.2020 01:26

Durant im spieprzyl sprawe

maverik 21.08.2020 01:26

Wiggins ma zalete ze moze grac na 3 i tyle xD

Kredence 21.08.2020 01:26

no sa troche zabetonowani w salary

maverik 21.08.2020 01:26

no Green do 2023, opcja na 2024 ktora wiadomo ze wezmie

Kredence 21.08.2020 01:25

juz bym wolal tego russela mimo ze gowno gral

Kredence 21.08.2020 01:25

no ale kontrakcik ma tlusciutki xD

maverik 21.08.2020 01:25

green jak sie nie ogarnie to za rok tez powinien

maverik 21.08.2020 01:24

no ten wiggins musi zrobic won

Kredence 21.08.2020 01:24

oddadza pick, pozbeda sie wigginsa i beda pewnie polowac na kogos powaznego

maverik 21.08.2020 01:24

branie Wisemana bo centra ni ma to chyba sredni pomysl

Kredence 21.08.2020 01:24

oni chca gracza na juz

Kredence 21.08.2020 01:23

beda nim handlowac moim zdaniem

maverik 21.08.2020 01:23

tak do top3 max

maverik 21.08.2020 01:23

ciekawi mnie co Golden State zrobi jak utrzyma top pick

maverik 21.08.2020 01:23

a no tak, ta gwiazdka mnie zmylila, bo pick idzie do boston ale protected 1-6

Kredence 21.08.2020 01:22

reszta patologia xD

Kredence 21.08.2020 01:22

moze jeszcze memphis

maverik 21.08.2020 01:22

jakbym mial wybrac komu dac top4 to pewnie gsw, sas, atl i pewnie kings bo lubie xD reszta to lepiej niech nie marnuje graczy

Kredence 21.08.2020 01:21

vivek

Kredence 21.08.2020 01:21

dopóki viver dowodzi to tak bedzie :D

maverik 21.08.2020 01:21

tak patrze na ta grafike i mysle sobie jaka bieda organizacje xD

maverik 21.08.2020 01:21

no ale w Sacramento tak jest i bedzie

maverik 21.08.2020 01:21

no czyli albo bedzie wybitny albo bedzie dalej gowno, zamiast ktos sprawdzony

Kredence 21.08.2020 01:20

typowe niestety

Kredence 21.08.2020 01:20

i 2 bylych koszykarzy bez doswiadczenia xD

maverik 21.08.2020 01:20

aczkolwiek on byl w Sacramneto

maverik 21.08.2020 01:19

1 kandydat z Knicks xD

maverik 21.08.2020 01:19

tam trzeba te slajdy przewijac

maverik 21.08.2020 01:19

i to nie bedac Sacramento

maverik 21.08.2020 01:19

ale lokalizacja na spory plus, niestety historycznie bieda, ostatnio to oni byli szanowani za czasow Oscara Robertsona xD

Kredence 21.08.2020 01:18

wiec niestety ale jakos duzo lepiej nie bedzie

Kredence 21.08.2020 01:18

sacramento ma ten problem, ze dosyc ze sami sie oraja to jeszcze graja na poteznym zachodzie xD

maverik 21.08.2020 01:18

byla jakas lista potencjalnych na nbcsports, postaram sie znalezc w historii

Kredence 21.08.2020 01:17

a SAS nie blokuje nigdy ludzi jak chca sie rozwijac

maverik 21.08.2020 01:17

4 kluby z Kaliforni, dwa wybitnie historyczne, jeden ma wszystko by w koncu wygrywac, no i jest Sacramento xD

Kredence 21.08.2020 01:17

tam od groma takich

Kredence 21.08.2020 01:17

kogos mlodego

Kredence 21.08.2020 01:17

ja bym szukal kogos z san antonio :D

maverik 21.08.2020 01:16

jeszcze Vivek moglby klub sprzedac i byloby pieknie

maverik 21.08.2020 01:16

bo szukaja kogos, ale oby wzieli kogos ogarnietego xD

maverik 21.08.2020 01:16

on i tak nie bedzie pelnil funkcji Divaca

Kredence 21.08.2020 01:15

do dzisiaj sie nie moga otrzasnac

Kredence 21.08.2020 01:15

ale potem dewastowal ich przez 10 lat

Kredence 21.08.2020 01:15

hamilton billaps wallace i te sprawy

Kredence 21.08.2020 01:14

tak on ich zbudowal

maverik 21.08.2020 01:14

w sensie jako GM

Kredence 21.08.2020 01:14

&rak

maverik 21.08.2020 01:14

Dumars chyba byl w tym Detroit co wygrywali 2004

Kredence 21.08.2020 01:14

co on wyczynial w detroit to masakra jakas

Kredence 21.08.2020 01:14

dumars to tak straszliwy

maverik 21.08.2020 01:14

Walton zostaje, tak srednio

Kredence 21.08.2020 01:14

RIP

Kredence 21.08.2020 01:14

dokl dumars xD

maverik 21.08.2020 01:13

teraz Dumars dowodzi, ale jeszcze szukaja GM

Kredence 21.08.2020 01:13

no ale kto tam przylazl za niego

Kredence 21.08.2020 01:13

serio juz myslalem jakis czas temu, ze idzie ku lepszemu

maverik 21.08.2020 01:13

pozytywne cyrki, bo divac out :D

Kredence 21.08.2020 01:12

bo widzialem srogie cyrki

Kredence 21.08.2020 01:12

opisz mav co tam sacto :D

Kredence 21.08.2020 01:12

wiele zalezy do jakiej organizacji trafi

maverik 21.08.2020 01:12

bedzie dobry

maverik 21.08.2020 01:12

no ale gosc 6'7'' i na pg to wiadomo

maverik 21.08.2020 01:11

tak czytalem ze potencjal wyzszy

maverik 21.08.2020 01:11

ponoc jeszcze lepszy niz Lonzo ma byc

Kredence 21.08.2020 01:09

bucks masakruja

Kredence 21.08.2020 01:08

lonzo bis?

Kredence 21.08.2020 01:08

staty lamello :D

Kredence 21.08.2020 01:08

19.6 PTS 8.7 REB 7.9 AST

maverik 21.08.2020 01:07

Edwards, Wisemna, LaMelo potem Avdija moze i chyba tyle, reszta bez szalu chyba

Kredence 21.08.2020 01:07

az se rzuce okiem na mock draft

maverik 21.08.2020 01:07

top3

Kredence 21.08.2020 01:07

wysoko ma isc chyba co?

maverik 21.08.2020 01:07

jestem ciekaw Lamelo xD

Kredence 21.08.2020 01:06

wysoki musi rzucac za trzy dzisiaj niestety

maverik 21.08.2020 01:06

20 lat temu by niszczyl nba

maverik 21.08.2020 01:06

kozak gracz no ale nie na te czasy

maverik 21.08.2020 01:06

no cos takiego

Kredence 21.08.2020 01:05

wiec chyba srednio

Kredence 21.08.2020 01:05

wiseman to chyba taki ayton jest

Kredence 21.08.2020 01:05

no ale to by spurs musieli byc bardzo wysoko jak mowisz

maverik 21.08.2020 01:05

ale jest kozakiem mega

maverik 21.08.2020 01:05

tylko ze nie wiem czy on pasuje do obecnej koszykowki

maverik 21.08.2020 01:05

Wiseman jest

Kredence 21.08.2020 01:05

a on taki mniejszy porzingis

Kredence 21.08.2020 01:04

chociaz maja tego samanicia

Kredence 21.08.2020 01:04

spurs potrzebuja tylko wysokiego i za 3 lata beda piekielnie mocni

Kredence 21.08.2020 01:04

odszedl davies i cyk pelicans z jedynka za rok xD

maverik 21.08.2020 01:04

ale generalnie ten draft raczej ssie

Kredence 21.08.2020 01:03

to byłoby typowe dla tej ligi :D

maverik 21.08.2020 01:03

wezma Edwardsa i playoffy witamy

maverik 21.08.2020 01:03

i jakies top3

maverik 21.08.2020 01:03

nie zdziwie sie jak Spursom sie pofarci

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się