ale to pokazywal juz od jakiegos czasu '
mav ale odejscie do nets i bratanie sie z irvingiem pokazuje ze durant to dzban
lose-lose
straszny gowniak
i sobie zreszta tez
jak dla mnie on nie ma zadnych zalet
Durant im spieprzyl sprawe
Wiggins ma zalete ze moze grac na 3 i tyle xD
no sa troche zabetonowani w salary
no Green do 2023, opcja na 2024 ktora wiadomo ze wezmie
juz bym wolal tego russela mimo ze gowno gral
no ale kontrakcik ma tlusciutki xD
green jak sie nie ogarnie to za rok tez powinien
no ten wiggins musi zrobic won
oddadza pick, pozbeda sie wigginsa i beda pewnie polowac na kogos powaznego
branie Wisemana bo centra ni ma to chyba sredni pomysl
oni chca gracza na juz
beda nim handlowac moim zdaniem
tak do top3 max
ciekawi mnie co Golden State zrobi jak utrzyma top pick
a no tak, ta gwiazdka mnie zmylila, bo pick idzie do boston ale protected 1-6
reszta patologia xD
moze jeszcze memphis
jakbym mial wybrac komu dac top4 to pewnie gsw, sas, atl i pewnie kings bo lubie xD reszta to lepiej niech nie marnuje graczy
vivek
dopóki viver dowodzi to tak bedzie
tak patrze na ta grafike i mysle sobie jaka bieda organizacje xD
no ale w Sacramento tak jest i bedzie
no czyli albo bedzie wybitny albo bedzie dalej gowno, zamiast ktos sprawdzony
typowe niestety
i 2 bylych koszykarzy bez doswiadczenia xD
aczkolwiek on byl w Sacramneto
1 kandydat z Knicks xD
tam trzeba te slajdy przewijac
i to nie bedac Sacramento
ale lokalizacja na spory plus, niestety historycznie bieda, ostatnio to oni byli szanowani za czasow Oscara Robertsona xD
wiec niestety ale jakos duzo lepiej nie bedzie
sacramento ma ten problem, ze dosyc ze sami sie oraja to jeszcze graja na poteznym zachodzie xD
byla jakas lista potencjalnych na nbcsports, postaram sie znalezc w historii
a SAS nie blokuje nigdy ludzi jak chca sie rozwijac
4 kluby z Kaliforni, dwa wybitnie historyczne, jeden ma wszystko by w koncu wygrywac, no i jest Sacramento xD
tam od groma takich
kogos mlodego
ja bym szukal kogos z san antonio
jeszcze Vivek moglby klub sprzedac i byloby pieknie
bo szukaja kogos, ale oby wzieli kogos ogarnietego xD
on i tak nie bedzie pelnil funkcji Divaca
do dzisiaj sie nie moga otrzasnac
ale potem dewastowal ich przez 10 lat
hamilton billaps wallace i te sprawy
tak on ich zbudowal
w sensie jako GM
&rak
Dumars chyba byl w tym Detroit co wygrywali 2004
co on wyczynial w detroit to masakra jakas
dumars to tak straszliwy
Walton zostaje, tak srednio
RIP
dokl dumars xD
teraz Dumars dowodzi, ale jeszcze szukaja GM
no ale kto tam przylazl za niego
serio juz myslalem jakis czas temu, ze idzie ku lepszemu
pozytywne cyrki, bo divac out
bo widzialem srogie cyrki
opisz mav co tam sacto
wiele zalezy do jakiej organizacji trafi
bedzie dobry
no ale gosc 6'7'' i na pg to wiadomo
tak czytalem ze potencjal wyzszy
ponoc jeszcze lepszy niz Lonzo ma byc
bucks masakruja
lonzo bis?
staty lamello
19.6 PTS 8.7 REB 7.9 AST
Edwards, Wisemna, LaMelo potem Avdija moze i chyba tyle, reszta bez szalu chyba
az se rzuce okiem na mock draft
top3
wysoko ma isc chyba co?
jestem ciekaw Lamelo xD
wysoki musi rzucac za trzy dzisiaj niestety
20 lat temu by niszczyl nba
kozak gracz no ale nie na te czasy
no cos takiego
wiec chyba srednio
wiseman to chyba taki ayton jest
no ale to by spurs musieli byc bardzo wysoko jak mowisz
ale jest kozakiem mega
tylko ze nie wiem czy on pasuje do obecnej koszykowki
Wiseman jest
a on taki mniejszy porzingis
chociaz maja tego samanicia
spurs potrzebuja tylko wysokiego i za 3 lata beda piekielnie mocni
odszedl davies i cyk pelicans z jedynka za rok xD
ale generalnie ten draft raczej ssie
to byłoby typowe dla tej ligi
wezma Edwardsa i playoffy witamy
i jakies top3
nie zdziwie sie jak Spursom sie pofarci
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala