Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

maverik 21.08.2020 01:56

Doncic moze grac wszedzie od 1 do 3 i wszedzie wybitny

maverik 21.08.2020 01:55

Lebron, Durant, Doncic itd :D

Kredence 21.08.2020 01:55

niepozorny

maverik 21.08.2020 01:55

generalnie jak jestes graczem ktory zrobi wiecej niz pozycja na ktorej grasz od ciebie tego wymaga to brac

Kredence 21.08.2020 01:55

a taki chlopczyk nie pozorny

Kredence 21.08.2020 01:54

rocznik 99 :D

maverik 21.08.2020 01:54

a amerykance sie bali

maverik 21.08.2020 01:54

dokl

maverik 21.08.2020 01:54

z seniorami

Kredence 21.08.2020 01:54

przede wszystkim gral z seniorami

maverik 21.08.2020 01:54

jak on tam w wieku 17-18 lat byl najlepszy

Kredence 21.08.2020 01:54

no ewidentnie

maverik 21.08.2020 01:54

jednak euroliga to ciut wyzej niz ncaa :D

Kredence 21.08.2020 01:54

a nie do konca bylem przekonany czy to juz ten moment

Kredence 21.08.2020 01:53

on juz jest naprawdę tak dobry

Kredence 21.08.2020 01:53

myslalem ze doncic troche zostanie przystopowany a tu nic :D

maverik 21.08.2020 01:53

wg statystyk

maverik 21.08.2020 01:53

Mavs chyba maja najlepszy atak

Kredence 21.08.2020 01:53

green jest spoko ale sam nie zrobi wszystkiego

maverik 21.08.2020 01:53

ale teraz maja dobry test

Kredence 21.08.2020 01:53

no gosc byl spoiwem

maverik 21.08.2020 01:52

no tego bradleya szkoda

Kredence 21.08.2020 01:52

wiec troche inna sytuacja jednak

Kredence 21.08.2020 01:52

mav, lakersi maja i beda miec problem z obrona, a clippersi jesli juz to z atakiem :D

maverik 21.08.2020 01:52

bo tam wieksze gowniaki xD

maverik 21.08.2020 01:52

w Lakers poza top2 troche to bardziej musi zatrybic niz w LAC

Kredence 21.08.2020 01:51

bede w szoku jesli to nie zatrybi

Kredence 21.08.2020 01:51

przyjdzie najwazniejszy moment i nagle sie okaze ze LAC masakruja w obronie

maverik 21.08.2020 01:51

dzis sie okaze

maverik 21.08.2020 01:51

ale na pocieszenie Lakersi maja ten sam problem o ile nie wiekszy

Kredence 21.08.2020 01:50

ale moim zdaniem i tak to ogarna

maverik 21.08.2020 01:50

dobrze ze Lou trzyma poziom

Kredence 21.08.2020 01:50

LAC sa teraz troche jak miami w pierwszym sezonie jamesa, potrzebuja okrzepnac i teraz w lato wszystko dopasowac

maverik 21.08.2020 01:50

a tutaj to tak no wlasnie raz tak raz tak

maverik 21.08.2020 01:50

na wiekszosc mozna bylo liczyc

maverik 21.08.2020 01:50

w Toronto bylo inaczej, tam byli weterani Lowry Gasol Ibaka Green no i swietny VanVleet

maverik 21.08.2020 01:49

generalnie Clippers ma sklad i czym wygrywac, ale musi to wszystko zagrac jednoczesnie

Kredence 21.08.2020 01:49

no boban go orał

Kredence 21.08.2020 01:49

dalej jest zbyt surowy i daje sie przestawiac

maverik 21.08.2020 01:49

Boban go zjadl ostatnio

Kredence 21.08.2020 01:49

z zubaca zrobia grajka solidnego ale jeszcze nie teraz

maverik 21.08.2020 01:48

Zubac tez dupy nie urywa z Mavs

maverik 21.08.2020 01:48

no Harrell musi byc

maverik 21.08.2020 01:48

teraz ma szanse sie wykazac

Kredence 21.08.2020 01:48

tak bylo

maverik 21.08.2020 01:48

wczesniej to 0-4 od GSW i elo

maverik 21.08.2020 01:48

jak obili Blejzersow

maverik 21.08.2020 01:48

bo w Pelikanach to on widzial playoffy raz tak naprawde

Kredence 21.08.2020 01:48

bez niego bedzie ciezko grac clipperson z LAL

Kredence 21.08.2020 01:47

mnie bardziej martwi harrel

maverik 21.08.2020 01:47

tam Davis z kolei ma probe

maverik 21.08.2020 01:47

zwlaszcza jakby sie spotkali z lakers

maverik 21.08.2020 01:46

no w kawhi nie watpie xD ale czasem sie przydaje 2

Kredence 21.08.2020 01:46

on tez lubi w koncowce poszalec

Kredence 21.08.2020 01:46

ale jest jeszcze lou

Kredence 21.08.2020 01:46

wiec problemu nie bedzie

Kredence 21.08.2020 01:46

w clutch to wchodzi na salony leonard

maverik 21.08.2020 01:46

w Oklahomie rowniez

maverik 21.08.2020 01:45

swietny zawodnik ale w Indianie brakowalo go w kluczowych momentach czesto

Kredence 21.08.2020 01:45

chociaz on chyba mial oba operowane xD

Kredence 21.08.2020 01:45

ten operowany

Kredence 21.08.2020 01:45

niby bark go boli :D

maverik 21.08.2020 01:45

mianowicie do jego gry w tzw clutch

maverik 21.08.2020 01:45

ja w Clippers jeszcze mam troche watpilowsci co do pg13

maverik 21.08.2020 01:45

dokl :D wszystko posprzata

Kredence 21.08.2020 01:44

ten tez se wzial marotte bo tak

Kredence 21.08.2020 01:44

ballmer jak zhang xD

maverik 21.08.2020 01:44

no Jerry wiadomo, ale ktos go musial sciagnac do druzyny

Kredence 21.08.2020 01:44

ale to juz bardziej the logo zadziałał

Kredence 21.08.2020 01:43

chcial leonarda i georga? prosze bardzo

maverik 21.08.2020 01:43

zapragnie areny za iles tam milairdow no i rozkazal i bedzie hala

Kredence 21.08.2020 01:43

teraz wbił łyska i zbudowal taka organizacje

Kredence 21.08.2020 01:43

LAC przed era lob city byli najwiekszym posmiewiskiem ligi od zawsze

maverik 21.08.2020 01:43

zajebisty gosc

maverik 21.08.2020 01:43

ballmer chyba moj ulubiony wlasciciel

maverik 21.08.2020 01:42

w lac to te kontuzje to zawsze im dokuczaly

Kredence 21.08.2020 01:42

az w koncu wbil ballmer

Kredence 21.08.2020 01:42

to samo bylo w LAC

Kredence 21.08.2020 01:41

kiedy mieli roya i odena ale niestety kontuzje zniszczyly wszystko

maverik 21.08.2020 01:41

chyba ktos mu musi powiedziec ze jakby Knicks wygrywali to mialby jeszcze wieksze siano

maverik 21.08.2020 01:41

a oni zawsze mieli biede na 3

maverik 21.08.2020 01:41

Carmelo sie odrodzil

Kredence 21.08.2020 01:41

np w NYK wlasciciel robi takie siano na druzynie ze ma kompletnie w dupie co sie dzieje na boisku

maverik 21.08.2020 01:41

Lillard teraz ma najmocniejsze Portland

maverik 21.08.2020 01:40

im nie zalezy na sukcesie w nba czy jak xD

maverik 21.08.2020 01:40

nie wiem czemu w nba taka bieda z tymi organizacjami, sledze np nhl i tam patologicznych organizacji jest moze okolo 5 max

Kredence 21.08.2020 01:40

i tez w sumie sie marnuje xD

Kredence 21.08.2020 01:40

do lillarda dlugo nie moglem sie przekonac ale jest wielki

Kredence 21.08.2020 01:39

on dostal tego absolutnego super maxa

maverik 21.08.2020 01:39

no ale zasluguje, oni od Drexlera takiego zawodnika nie mieli

maverik 21.08.2020 01:39

grubo tam sie bawia w Portland xD

Kredence 21.08.2020 01:39

xD

maverik 21.08.2020 01:39

teraz zobaczylem ze Lillard bedzie dostawal 54 mln w ostatnim sezonie

Kredence 21.08.2020 01:38

w sumie pewnie z 16-18 cF

Kredence 21.08.2020 01:38

ale generalnie tak jak mowisz strasznie duzo patologicznych organizacji xd

maverik 21.08.2020 01:38

udupieni strasznie, nic tylko budowac przyszlosc az ten kontrakt wygasnie i wtedy

maverik 21.08.2020 01:37

jeszcze cp3, no tak, oddali supermaxa i wzieli kolejnego supermaxa orzecha

Kredence 21.08.2020 01:37

jego 3 najblizsze sezony xD

Kredence 21.08.2020 01:37

40,824,000 $43,848,000 $46,872,000

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się