Archiwum shoutboksa

Endru 21.08.2020 11:10

XD

MK92 21.08.2020 11:10

Wtedy Mourinho pozostał w Madrycie. Czyżby Conte dogadał się z FC Koeln?

Alfa 21.08.2020 11:08

a juz i w juve i w czelsi z tych powodow odszedl

Alfa 21.08.2020 11:08

krotka pilka, czy krul zaakceptuje to ze suning nie spelni kazdej jego zachcianki i nie da mu wiecej 'mocy' w stylu managerow na wyspach

Claudio 21.08.2020 11:06

Coraz więcej głosów się pojawia, iż jest możliwość pożegnania się Conte po finale LE. Czyżby powtórka z 2010?

Pjerun 21.08.2020 11:02

Ja jestem fanem Lebrona i życzę mu kolejnego pierścienia, chociaż sądzę, że nie mają szans za bardzo

CzarodziejCzasu 21.08.2020 11:00

Czy jest lepiej cxy nie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 11:00

Trudno powiedziec

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:59

Portland zmeczone wczoraj

DonDawido 21.08.2020 10:58

Mi tych Lakers w ogóle nie jest szkoda, nie przepadam za nimi, a za LeBronem już tym bardziej. :D Także mają co chcieli, ale mistrzostwo w zasięgu, wiadomo. :)

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:57

I wez ich wymien

DonDawido 21.08.2020 10:57

Dobra, teraz serio spadam popracować. :) Forza Inter, klepiemy dzisiaj Sevillę!

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:57

No ale porownaj tonsobie do lakers. Kcp przedluzy za 8, Green z 15 xd

DonDawido 21.08.2020 10:57

Lakers podobnie zresztą. Ciekaw jestem czy Davis z nimi zostanie, miałoby to dla niego sens jednak.

DonDawido 21.08.2020 10:56

Tylko i aż. :) Nie mają chyba też za dużo miejsca w salary cap.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:56

Nie wiem jak z lou

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:56

Tutaj tylko harella i jacksona chyba nie bedzie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:55

Bo js wiem czy nieciekawa xd duzo gorzej to w lal wygląda

DonDawido 21.08.2020 10:55

Sytuacja kontraktowa nieciekawa, skład niby dobry, ale z Mavs im gładko nie idzie. Wydaje mi się, że tacy Raptors mają ciekawszy zespół.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:52

Opisz

DonDawido 21.08.2020 10:51

O. I ciekawy temat - co będzie dalej z LAC?

DonDawido 21.08.2020 10:50

Harrell też nic specjalnego w obronie nie gra

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:50

Pozdro kuzynki

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:49

I co

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:49

Harrell

DonDawido 21.08.2020 10:49

Dobra, Panowie, trzeba trochę popracować. :D

DonDawido 21.08.2020 10:48

Ibaka nie, bo jego lata świetności w obronie dawno minęły. A nawet nie jestem pewien, czy kiedykolwiek były, poza widowiskowymi czapami. :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:48

No

DonDawido 21.08.2020 10:48

Biyombo nawet niezły wybór, tylko dawno nie widziałem jego gry, trudno mi powiedzieć jak broni obecnie.

Pjerun 21.08.2020 10:47

Ibaka np

DonDawido 21.08.2020 10:47

Ewentualnie przesuną Porza na środkowego i dobiorą jakichś PF i SF koksów w obronie.

Pjerun 21.08.2020 10:47

Moze Biyombo predzej

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:46

Za duzo fauluje

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:46

Howard to typ na 15 minut

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:45

Bialasy wygrslyby nba jezu

DonDawido 21.08.2020 10:45

No ale dobra, to Howard. :D

DonDawido 21.08.2020 10:45

Teksas w końcu. :D

DonDawido 21.08.2020 10:45

Ale wciąż dobry, jeszcze sezon lub dwa pewnie wytrzyma.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:45

Xddd

Pjerun 21.08.2020 10:45

i byłby to mega rasistowski zespół, za dużo białych w pierwszej piątce

Pjerun 21.08.2020 10:45

Troche wiekowy

DonDawido 21.08.2020 10:44

I tańszy powinien być.

DonDawido 21.08.2020 10:44

Marc Gasol by pasował.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:44

I tak

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:43

Z wolnych agentow czolowka

DonDawido 21.08.2020 10:43

No gdzie Whiteside do obrony. :D Koleś jest wysoki, dobrze blokuje, ale nie nazwałbym go szczególnie dobrym obrońcą chyba.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:43

A moze drummond?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:42

No właśnie myslalem o whiteside xd

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:42

Oni beda mieli sporo wolnegondalary cap

DonDawido 21.08.2020 10:42

Ciekaw jestem draftu też. Wyczuwam aktywność GSW. :P

Pjerun 21.08.2020 10:42

Whiteside bedzie wolnym agentem, to moglby byc dobry wybor

DonDawido 21.08.2020 10:42

Chociaż to nie takie łatwe zadanie, ale Cuban może coś wykombinować jeszcze. :)

DonDawido 21.08.2020 10:41

A, to tak, jakiegoś typowego defensora mu dorzucić, no jak najbardziej. :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:41

Bo gosc jest miekki mimo wszystko

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:40

No nie, chodzi zeby twardszego pod kosz obok niego

DonDawido 21.08.2020 10:40

@Piekarz, ja to nie wytrzymuję napięcia przed wieczorem i odwracam swoją uwagę. :D

DonDawido 21.08.2020 10:40

Porzingisa to raczej się nie pozbędą, bo on w obronie też sporo zmienia przez swój wzrost. :) A w ataku to już inna bajka, bo który koleś o jego wzroście potrafi tak sypać za trzy, rozegrać, itd.? Davis i kto jeszcze?

chonciak 21.08.2020 10:39

@Piekarz emocje. Poza tym o czym tu mówić? O tym, że Sevilla zostanie rozjechana?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:39

Porzingisa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:39

Do

DonDawido 21.08.2020 10:39

Magic to bardziej Simmons chyba.

Piekarz 21.08.2020 10:39

ja pier.dolę w dniu takiego świętego meczu oni o koszykówce

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:39

Shooterow maja Kozackich, kogoś twardszego pod kosz za porzingisa i jakich obrońców na obdwod i kosmos

DonDawido 21.08.2020 10:38

I nawet nie wiem czy porównywanie go do Magica jest celne, bo Magic nigdy tak dużo i dobrze nie rzucał.

Pjerun 21.08.2020 10:37

Wiadomo, że miał stać się gwiazdą, ale nie, że tak szybko

Pjerun 21.08.2020 10:37

Raczej nikt sie tego nie spodziewał

DonDawido 21.08.2020 10:37

Ale nie spodziewałem się, że wjedzie do NBA jak po swoje od razu. :D

DonDawido 21.08.2020 10:36

I ogromna w tym zasługa właśnie Doncica, bo świetnie nimi dyryguje, dużo widzi. Lubię gościa, zresztą jeszcze z czasów gry w Europie. :)

DonDawido 21.08.2020 10:36

Mogą, mogą. Już w tym roku zresztą różnie może z nimi być. Całkiem dobrą pakę mają, a jak Porz odpali i Curry będzie dawał dobre zmiany, to będą groźni dla każdego.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:34

Ze w przyszłym roku pozamiataja

DonDawido 21.08.2020 10:34

Taki Okoro czy Vassell mogą spaść niżej, cholera wie. :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:34

Dallas moze taka ekipe zebrac

DonDawido 21.08.2020 10:34

W tym drafcie może być trochę sleeperów, także kto wie kto im w ręce wpadnie.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:34

Dokladnie dawido, te wszystkie leonardy i lebrony opierają gre na sile fizycznej i dynamice a luka gra na takim luuuuzie

DonDawido 21.08.2020 10:33

I później 31.

Pjerun 21.08.2020 10:33

Ale Mavs nie potrzebują gwiazd, tylko solidnych zadaniowców, którzy będą bronić i rzucać trójki

DonDawido 21.08.2020 10:33

Z tego co widzę, to 18. :)

Pjerun 21.08.2020 10:32

czyli pewnie kolo 20 cos

Pjerun 21.08.2020 10:32

Poza loteria

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:32

A widze ze gowno

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:32

Ktory pick maja

DonDawido 21.08.2020 10:31

No i paradoksalnie jego ogromną zaletą jest to, że nie opiera gry na warunkach i możliwościach fizycznych = powinien długo utrzymać taki poziom. :)

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:31

Maverick jest przyszloscia

Pjerun 21.08.2020 10:31

Jeszcze jak popracuje na defensem

Pjerun 21.08.2020 10:31

Dokładnie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:31

No

DonDawido 21.08.2020 10:30

Jeśli rozwinie się jeszcze w jakikolwiek sposób, to będzie chore. :D Ten koleś już teraz jest chodzącym triple-double.

DonDawido 21.08.2020 10:30

Inna sprawa, że mamy teraz czas, w którym gracze nie są już tak na sztywno przypisani do swoich pozycji.

Pjerun 21.08.2020 10:30

Ciekawe jedynie jak bardzo może się jeszce rozwinąć Doncic.

DonDawido 21.08.2020 10:29

Gdybym miał wybrać jedną drużynę z NBA, to miałbym problem, ale pewnie Spurs. Blazers lubię, no i gra Nurkica mi się mega podoba.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:29

Jezu jak on to zrobi

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:29

Dzisiaj nocke zarywamy zeby clippers kontra doncic co

DonDawido 21.08.2020 10:29

Doncic to jakiś fenomen dla mnie. Już teraz gra tak, jakby był weteranem, więc ciężko wręcz ocenić jego potencjał... koleś może wszystko. :D

Pjerun 21.08.2020 10:28

Nurkic troche naciągany, ale rozumiem, że jesteś fanem Blazers? Poza tym mocna paka

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:27

Co xd

DonDawido 21.08.2020 10:27

Lillard, Beal, Kawhi, Davis, Nurkic.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:27

Fascynuje mnie on

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:26

Bo ja czuje ze tak

Pjerun 21.08.2020 10:26

Curry automatycznie powoduje zamęt w defensywie przeciwnika, a Lebron to mózg drużyny

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:26

Dawido myslisz ze luka doncic moze byc lepszy od magica

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się