Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:44

I tak

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:43

Z wolnych agentow czolowka

DonDawido 21.08.2020 10:43

No gdzie Whiteside do obrony. :D Koleś jest wysoki, dobrze blokuje, ale nie nazwałbym go szczególnie dobrym obrońcą chyba.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:43

A moze drummond?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:42

No właśnie myslalem o whiteside xd

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:42

Oni beda mieli sporo wolnegondalary cap

DonDawido 21.08.2020 10:42

Ciekaw jestem draftu też. Wyczuwam aktywność GSW. :P

Pjerun 21.08.2020 10:42

Whiteside bedzie wolnym agentem, to moglby byc dobry wybor

DonDawido 21.08.2020 10:42

Chociaż to nie takie łatwe zadanie, ale Cuban może coś wykombinować jeszcze. :)

DonDawido 21.08.2020 10:41

A, to tak, jakiegoś typowego defensora mu dorzucić, no jak najbardziej. :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:41

Bo gosc jest miekki mimo wszystko

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:40

No nie, chodzi zeby twardszego pod kosz obok niego

DonDawido 21.08.2020 10:40

@Piekarz, ja to nie wytrzymuję napięcia przed wieczorem i odwracam swoją uwagę. :D

DonDawido 21.08.2020 10:40

Porzingisa to raczej się nie pozbędą, bo on w obronie też sporo zmienia przez swój wzrost. :) A w ataku to już inna bajka, bo który koleś o jego wzroście potrafi tak sypać za trzy, rozegrać, itd.? Davis i kto jeszcze?

chonciak 21.08.2020 10:39

@Piekarz emocje. Poza tym o czym tu mówić? O tym, że Sevilla zostanie rozjechana?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:39

Porzingisa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:39

Do

DonDawido 21.08.2020 10:39

Magic to bardziej Simmons chyba.

Piekarz 21.08.2020 10:39

ja pier.dolę w dniu takiego świętego meczu oni o koszykówce

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:39

Shooterow maja Kozackich, kogoś twardszego pod kosz za porzingisa i jakich obrońców na obdwod i kosmos

DonDawido 21.08.2020 10:38

I nawet nie wiem czy porównywanie go do Magica jest celne, bo Magic nigdy tak dużo i dobrze nie rzucał.

Pjerun 21.08.2020 10:37

Wiadomo, że miał stać się gwiazdą, ale nie, że tak szybko

Pjerun 21.08.2020 10:37

Raczej nikt sie tego nie spodziewał

DonDawido 21.08.2020 10:37

Ale nie spodziewałem się, że wjedzie do NBA jak po swoje od razu. :D

DonDawido 21.08.2020 10:36

I ogromna w tym zasługa właśnie Doncica, bo świetnie nimi dyryguje, dużo widzi. Lubię gościa, zresztą jeszcze z czasów gry w Europie. :)

DonDawido 21.08.2020 10:36

Mogą, mogą. Już w tym roku zresztą różnie może z nimi być. Całkiem dobrą pakę mają, a jak Porz odpali i Curry będzie dawał dobre zmiany, to będą groźni dla każdego.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:34

Ze w przyszłym roku pozamiataja

DonDawido 21.08.2020 10:34

Taki Okoro czy Vassell mogą spaść niżej, cholera wie. :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:34

Dallas moze taka ekipe zebrac

DonDawido 21.08.2020 10:34

W tym drafcie może być trochę sleeperów, także kto wie kto im w ręce wpadnie.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:34

Dokladnie dawido, te wszystkie leonardy i lebrony opierają gre na sile fizycznej i dynamice a luka gra na takim luuuuzie

DonDawido 21.08.2020 10:33

I później 31.

Pjerun 21.08.2020 10:33

Ale Mavs nie potrzebują gwiazd, tylko solidnych zadaniowców, którzy będą bronić i rzucać trójki

DonDawido 21.08.2020 10:33

Z tego co widzę, to 18. :)

Pjerun 21.08.2020 10:32

czyli pewnie kolo 20 cos

Pjerun 21.08.2020 10:32

Poza loteria

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:32

A widze ze gowno

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:32

Ktory pick maja

DonDawido 21.08.2020 10:31

No i paradoksalnie jego ogromną zaletą jest to, że nie opiera gry na warunkach i możliwościach fizycznych = powinien długo utrzymać taki poziom. :)

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:31

Maverick jest przyszloscia

Pjerun 21.08.2020 10:31

Jeszcze jak popracuje na defensem

Pjerun 21.08.2020 10:31

Dokładnie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:31

No

DonDawido 21.08.2020 10:30

Jeśli rozwinie się jeszcze w jakikolwiek sposób, to będzie chore. :D Ten koleś już teraz jest chodzącym triple-double.

DonDawido 21.08.2020 10:30

Inna sprawa, że mamy teraz czas, w którym gracze nie są już tak na sztywno przypisani do swoich pozycji.

Pjerun 21.08.2020 10:30

Ciekawe jedynie jak bardzo może się jeszce rozwinąć Doncic.

DonDawido 21.08.2020 10:29

Gdybym miał wybrać jedną drużynę z NBA, to miałbym problem, ale pewnie Spurs. Blazers lubię, no i gra Nurkica mi się mega podoba.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:29

Jezu jak on to zrobi

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:29

Dzisiaj nocke zarywamy zeby clippers kontra doncic co

DonDawido 21.08.2020 10:29

Doncic to jakiś fenomen dla mnie. Już teraz gra tak, jakby był weteranem, więc ciężko wręcz ocenić jego potencjał... koleś może wszystko. :D

Pjerun 21.08.2020 10:28

Nurkic troche naciągany, ale rozumiem, że jesteś fanem Blazers? Poza tym mocna paka

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:27

Co xd

DonDawido 21.08.2020 10:27

Lillard, Beal, Kawhi, Davis, Nurkic.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:27

Fascynuje mnie on

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:26

Bo ja czuje ze tak

Pjerun 21.08.2020 10:26

Curry automatycznie powoduje zamęt w defensywie przeciwnika, a Lebron to mózg drużyny

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:26

Dawido myslisz ze luka doncic moze byc lepszy od magica

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:25

Kuzynie po co ci lebron i curry w jesnym teamie

DonDawido 21.08.2020 10:25

(szanuję za Marcusa Smarta)

DonDawido 21.08.2020 10:25

Rozumiem, że tylko z aktywnych graczy? :D

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:24

Pjerun, slabo

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:24

Davis na centrze, durant na pf

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:23

Uuu

Pjerun 21.08.2020 10:23

Steph Curry; Paul George; Lebron James; Kevin Durant; Anthony Davis

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:21

Luka Doncic; Marcus Smart; Kevin Durant; Anthony Davis; Giannis

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:21

Uwaga, opisze teraz wymarzona 5 NBA:

CzarodziejCzasu 21.08.2020 10:08

ANTHONY DAVIS

Nasir 21.08.2020 09:50

dobra wylaczam go

Nasir 21.08.2020 09:50

jezu teraz agatka mi spamuje

Nasir 21.08.2020 09:50

ajfona

Dzonyy 21.08.2020 09:50

Co Ty masz za telefon, ze juz Ci tyle zjadlo ?

Nasir 21.08.2020 09:48

jezu

Nasir 21.08.2020 09:48

magda zaprasza na wieczor

Nasir 21.08.2020 09:47

bateria 59%

Nasir 21.08.2020 09:47

masakra jest 9:47

maniekfci 21.08.2020 09:32

i przewidywany stan baterii na 18:15

maniekfci 21.08.2020 09:32

Nasir a Ty jakie plany jutro na 16:30

Nasir 21.08.2020 09:32

jak bedzie po rondzie teczowym driftowal

maniekfci 21.08.2020 09:32

thx

Nasir 21.08.2020 09:32

masakra to uwazaj tam na siebie

maniekfci 21.08.2020 09:31

wykupiona

Nasir 21.08.2020 09:31

moze jakas polise chcesz co?

maniekfci 21.08.2020 09:31

Toyota Supra 2019

Nasir 21.08.2020 09:31

szybciutko

Nasir 21.08.2020 09:31

opisz fure

maniekfci 21.08.2020 09:31

jutro to pewnie posiłek, ogarnę furę, spacer po Warszawie

Alfa 21.08.2020 09:31

skrin wiadomosci albo sie nie wydarzylo

Nasir 21.08.2020 09:31

maniek jakie plany na jutro w zaleznosci od wyniku meczu

Nasir 21.08.2020 09:30

no kur wiedzialem ze tak bedzie

Nasir 21.08.2020 09:30

"kiedy wpadasz?"

Nasir 21.08.2020 09:30

"wyslij zdjecie tego bydlaka"

Nasir 21.08.2020 09:29

"nie moge siedziec"

Nasir 21.08.2020 09:29

sasiadka juz spamuje

Nasir 21.08.2020 09:29

masakra

maniekfci 21.08.2020 09:29

łapka w górę się należy

maniekfci 21.08.2020 09:28

piękne

Dzonyy 21.08.2020 09:26

MAsz tu Manius na poprawe humoru

maniekfci 21.08.2020 09:22

ale mówię, wolę domowego

maniekfci 21.08.2020 09:21

nie był zły

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się