I tak
Z wolnych agentow czolowka
No gdzie Whiteside do obrony.
Koleś jest wysoki, dobrze blokuje, ale nie nazwałbym go szczególnie dobrym obrońcą chyba.
A moze drummond?
No właśnie myslalem o whiteside xd
Oni beda mieli sporo wolnegondalary cap
Ciekaw jestem draftu też. Wyczuwam aktywność GSW.
Whiteside bedzie wolnym agentem, to moglby byc dobry wybor
Chociaż to nie takie łatwe zadanie, ale Cuban może coś wykombinować jeszcze.
A, to tak, jakiegoś typowego defensora mu dorzucić, no jak najbardziej.
Bo gosc jest miekki mimo wszystko
No nie, chodzi zeby twardszego pod kosz obok niego
@Piekarz, ja to nie wytrzymuję napięcia przed wieczorem i odwracam swoją uwagę.
Porzingisa to raczej się nie pozbędą, bo on w obronie też sporo zmienia przez swój wzrost.
A w ataku to już inna bajka, bo który koleś o jego wzroście potrafi tak sypać za trzy, rozegrać, itd.? Davis i kto jeszcze?
@Piekarz emocje. Poza tym o czym tu mówić? O tym, że Sevilla zostanie rozjechana?
Porzingisa
Do
Magic to bardziej Simmons chyba.
ja pier.dolę w dniu takiego świętego meczu oni o koszykówce
Shooterow maja Kozackich, kogoś twardszego pod kosz za porzingisa i jakich obrońców na obdwod i kosmos
I nawet nie wiem czy porównywanie go do Magica jest celne, bo Magic nigdy tak dużo i dobrze nie rzucał.
Wiadomo, że miał stać się gwiazdą, ale nie, że tak szybko
Raczej nikt sie tego nie spodziewał
Ale nie spodziewałem się, że wjedzie do NBA jak po swoje od razu.
I ogromna w tym zasługa właśnie Doncica, bo świetnie nimi dyryguje, dużo widzi. Lubię gościa, zresztą jeszcze z czasów gry w Europie.
Mogą, mogą. Już w tym roku zresztą różnie może z nimi być. Całkiem dobrą pakę mają, a jak Porz odpali i Curry będzie dawał dobre zmiany, to będą groźni dla każdego.
Ze w przyszłym roku pozamiataja
Taki Okoro czy Vassell mogą spaść niżej, cholera wie.
Dallas moze taka ekipe zebrac
W tym drafcie może być trochę sleeperów, także kto wie kto im w ręce wpadnie.
Dokladnie dawido, te wszystkie leonardy i lebrony opierają gre na sile fizycznej i dynamice a luka gra na takim luuuuzie
I później 31.
Ale Mavs nie potrzebują gwiazd, tylko solidnych zadaniowców, którzy będą bronić i rzucać trójki
Z tego co widzę, to 18.
czyli pewnie kolo 20 cos
Poza loteria
A widze ze gowno
Ktory pick maja
No i paradoksalnie jego ogromną zaletą jest to, że nie opiera gry na warunkach i możliwościach fizycznych = powinien długo utrzymać taki poziom.
Maverick jest przyszloscia
Jeszcze jak popracuje na defensem
Dokładnie
No
Jeśli rozwinie się jeszcze w jakikolwiek sposób, to będzie chore.
Ten koleś już teraz jest chodzącym triple-double.
Inna sprawa, że mamy teraz czas, w którym gracze nie są już tak na sztywno przypisani do swoich pozycji.
Ciekawe jedynie jak bardzo może się jeszce rozwinąć Doncic.
Gdybym miał wybrać jedną drużynę z NBA, to miałbym problem, ale pewnie Spurs. Blazers lubię, no i gra Nurkica mi się mega podoba.
Jezu jak on to zrobi
Dzisiaj nocke zarywamy zeby clippers kontra doncic co
Doncic to jakiś fenomen dla mnie. Już teraz gra tak, jakby był weteranem, więc ciężko wręcz ocenić jego potencjał... koleś może wszystko.
Nurkic troche naciągany, ale rozumiem, że jesteś fanem Blazers? Poza tym mocna paka
Co xd
Lillard, Beal, Kawhi, Davis, Nurkic.
Fascynuje mnie on
Bo ja czuje ze tak
Curry automatycznie powoduje zamęt w defensywie przeciwnika, a Lebron to mózg drużyny
Dawido myslisz ze luka doncic moze byc lepszy od magica
Kuzynie po co ci lebron i curry w jesnym teamie
(szanuję za Marcusa Smarta)
Rozumiem, że tylko z aktywnych graczy?
Pjerun, slabo
Davis na centrze, durant na pf
Uuu
Steph Curry; Paul George; Lebron James; Kevin Durant; Anthony Davis
Luka Doncic; Marcus Smart; Kevin Durant; Anthony Davis; Giannis
Uwaga, opisze teraz wymarzona 5 NBA:
ANTHONY DAVIS
dobra wylaczam go
jezu teraz agatka mi spamuje
ajfona
Co Ty masz za telefon, ze juz Ci tyle zjadlo ?
jezu
magda zaprasza na wieczor
bateria 59%
masakra jest 9:47
i przewidywany stan baterii na 18:15
Nasir a Ty jakie plany jutro na 16:30
jak bedzie po rondzie teczowym driftowal
thx
masakra to uwazaj tam na siebie
wykupiona
moze jakas polise chcesz co?
Toyota Supra 2019
szybciutko
opisz fure
jutro to pewnie posiłek, ogarnę furę, spacer po Warszawie
skrin wiadomosci albo sie nie wydarzylo
maniek jakie plany na jutro w zaleznosci od wyniku meczu
no kur wiedzialem ze tak bedzie
"kiedy wpadasz?"
"wyslij zdjecie tego bydlaka"
"nie moge siedziec"
sasiadka juz spamuje
masakra
łapka w górę się należy
piękne
MAsz tu Manius na poprawe humoru
ale mówię, wolę domowego
nie był zły
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala