Archiwum shoutboksa

WTC 21.08.2020 18:47

ależ będzie beka jak ten magłajer pójdzie siedzieć

WTC 21.08.2020 18:47

- Na miejscu było kilku policjantów. Po pierwotnym spięciu jedna z grup skupiła się na funkcjonariuszach. W pewnym momencie jeden z trzech członków grupy - mieli 27, 28 i 29 lat - zamachnął się na jednego z policjantów i doszło do bójki. Cała trójka została aresztowana. Podczas akcji zachowywali się agresywnie. Uderzali policjantów pięściami i kopali ich - stwierdził rzecznik policji, Petros Vassilakis, dodając:

Chuchu 21.08.2020 18:25

Klasyczny Polsat, zaraz przejdą na reprezentację

Kusy 21.08.2020 18:24

Teraz mówią o polskich zespołach co rywalizowali z Interem i Sevilla xd

Chuchu 21.08.2020 18:19

Puszczą skróty jakichś meczów Interu i Sevilli i jakoś zleci

Kusy 21.08.2020 18:19

Nie tylko oni, bo jest dużo reportaży innych dziennikarzy

Vancore 21.08.2020 18:17

oni po 20 mkinutach nie beda mieli o czym mowic a to potrwa 3h xDDDDD

Vancore 21.08.2020 18:17

ja nie moge

Vancore 21.08.2020 18:17

3h studia z czacho, koltoniem wichniarkiem i hajto

Czarson 21.08.2020 18:10

Jakieś przekąski do meczu czy tylko alkohol?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:10

Ok

Chuchu 21.08.2020 18:09

Poszukałbym, ale nie mam internetu

Kusy 21.08.2020 18:09

Hajto właśnie powiedział, że taki system jeden mecz w LE powinien byc cały czas od ćwierćfinału i chwali na początku Inter

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:09

Poszukaj linka

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:09

Nie interesuje mni

Chuchu 21.08.2020 18:08

Nie mam Polsatu Premium

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:08

Na biezaco dobra

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:08

Chuchu opisuj co Hajto mowi

Chuchu 21.08.2020 18:07

Też bym mu nie dawał

Kusy 21.08.2020 18:06

Tak

Slepy 21.08.2020 18:06

już w Polszmacie studio!?

Kusy 21.08.2020 18:06

Na razie nie dadzą mu nic powiedzieć

Kusy 21.08.2020 18:05

oglądam

Endru 21.08.2020 18:05

Kowal cos tam mowil wczoraj ze Inter faworytem dla niego

Endru 21.08.2020 18:05

Hajto moze zaskoczy wszystkich i bedzie za Interem

Chuchu 21.08.2020 18:05

Jak ktoś ogląda na Polsacie to informujcie na bieżąco o kretynizmach Hajty

Kusy 21.08.2020 18:04

Hajto juz cos notuje na kartce xd

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:02

To jakas wyjatkowa duza kupa bedsie kręcona

Chuchu 21.08.2020 18:01

Więc zostaje drugie półtorej godziny na normalne studio

Chuchu 21.08.2020 18:01

No Hajto przez półtorej godziny będzie srał na Serie A

CzarodziejCzasu 21.08.2020 17:58

I co oni tam 3 h będą pieprzyć

CzarodziejCzasu 21.08.2020 17:58

Co xddd

Kusy 21.08.2020 17:55

o 18 zaczyna sie studio w Polsacie live

CzarodziejCzasu 21.08.2020 17:53

Moze jaki engel w studiu i jakies analizy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 17:53

20:05 studio tvp sport i kij z tomkiem hajtem

Lopez 21.08.2020 17:28

Claudio, pdeślesz mi źródło tej wypowiedzi?

Kusy 21.08.2020 17:16

Edward było dorzucić rzuty rożne, więcej bys wygrał :)

Alfa 21.08.2020 17:16

Działa wam strona TVP Sport?

Claudio 21.08.2020 17:10

Rumenigge: Mam nadzieję, że dziś Inter, a w niedzielę Bayern zdobędą puchary. To są dwa kluby najbliżej memu sercu.

Claudio 21.08.2020 17:05

Tonal odizolowany od grupy Brescii, ponieważ miał kontakt z zakażonym COVID

edwart 21.08.2020 16:55

To samo tłumaczyłem, chyba wziela to pod uwage

CzarodziejCzasu 21.08.2020 16:53

Kiedy goraco to jak bez browara

edwart 21.08.2020 16:53

Wczoraj krzyczala ze duzo tych browarów pije dzis dzwonię czy kupi no dobra ile 😅

CzarodziejCzasu 21.08.2020 16:51

No i dobra fajnie sie bedzie dzis napierdo*****

edwart 21.08.2020 16:51

No kobita ma kupic na meczyk jak z roboty bedzie wracała

CzarodziejCzasu 21.08.2020 16:50

No a na browara zostalo

edwart 21.08.2020 16:50

Do wypalty tyle zostalo 😅

edwart 21.08.2020 16:50

90 zl 😂

CzarodziejCzasu 21.08.2020 16:50

Czyli ile

CzarodziejCzasu 21.08.2020 16:50

Uuuuu

edwart 21.08.2020 16:50

Ostatnie piebiadze postawilem na inter dzis

CzarodziejCzasu 21.08.2020 16:39

Jezu ale emocje zaraz eksploduje

Nasir 21.08.2020 15:34

fotele z m pakietu]

Nasir 21.08.2020 15:34

alcantara

Nasir 21.08.2020 15:34

Piter 21.08.2020 14:42 @Nasir co to za fotele, wyglądają spoko

CzarodziejCzasu 21.08.2020 15:18

INTER !! !! !!

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:56

Albo palasza

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:56

Co pewnie na strusia chciales grac

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:56

Beka z tych polskich fajterow

Yascarr 21.08.2020 14:55

Dobrze że wczoraj ACA nie obstawiałem bo byłaby powtórka

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:53

Wspolczuje

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:53

Xdd

Yascarr 21.08.2020 14:53

Przegrałem cały majątek na ostatnim UFC więc nie wiem

Yascarr 21.08.2020 14:53

Pierwszy raz wziąłem urlop w pracy żeby obejrzeć mecz

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:52

Yascarr jaki kupon na FEN

Yascarr 21.08.2020 14:52

To już dziś ten cały Inter gra o puchar, niebywała to sprawa

Alfa 21.08.2020 14:50

trzeba bylo w 1410 ruszyc na berlin i zgladzic ich ostatecznie to teraz byloby inaczej

Alfa 21.08.2020 14:49

typowe niestety, niemiec kupi sobie nowke sztuke a nie jakiegos rozbiciucha

maniekfci 21.08.2020 14:48

rozbita fura oczywiście na sprzedaż od niemieckeigo pana do polski

Piter 21.08.2020 14:42

@Nasir co to za fotele, wyglądają spoko

Piter 21.08.2020 14:37

dwoma pierwszymi*

Piter 21.08.2020 14:37

Ola właśnie je lazanie, z tymi dwoma nie mam kontaktu na szczęście

maniekfci 21.08.2020 14:35

piter co u Asi i Mai i Oli

Piter 21.08.2020 14:33

ale działa

maniekfci 21.08.2020 14:33

@Piter polaczkowe myślenie niestety

Piter 21.08.2020 14:32

no właśnie dieselek niestety klekocze ale to radio VOLUME + i dyskomfort znika

Nasir 21.08.2020 14:32

95

Nasir 21.08.2020 14:32

i nie klekocze

maniekfci 21.08.2020 14:32

nasir lejesz 95 czy 98

Nasir 21.08.2020 14:32

tansza w zakupie, tansza w eksplotacji, lepiej przyspiesza, nie masz bledow z dpf

Piter 21.08.2020 14:31

ja jak lecę nawet dieselem 1.6 co ma lekko ponad 100 koni to czuje moc

Alfa 21.08.2020 14:31

dizel trasy benzyna miasto aco

Piter 21.08.2020 14:31

opisz

Piter 21.08.2020 14:31

:o

Nasir 21.08.2020 14:31

benzyna lepsza

Piter 21.08.2020 14:30

a czemu nie diesel

Nasir 21.08.2020 14:30

benzyna

Piter 21.08.2020 14:30

nasir ty swoją fure masz w benzynie czy diesel?

Piter 21.08.2020 14:23

może oznaczaj swoje wpisy jakimś hasztagiem na przykład #penetrator

Piter 21.08.2020 14:23

no licze że podejdziesz do tego na poważnie i będziesz trollować tam

maniekfci 21.08.2020 14:23

xddd

Nasir 21.08.2020 14:23

czekamy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:22

Bedzie duzo postow, doniesien, goracych cipek

Piter 21.08.2020 14:22

fp*

Piter 21.08.2020 14:22

no i w końcu moge polubić ten fb

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:22

Zapraszam do polubien

CzarodziejCzasu 21.08.2020 14:22

Panowie, chciałbym przedstawic sie nowym stanowiskiem. Prowadzacy fanpage fcinter.pl. zaczynam

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się