Archiwum shoutboksa

Yascarr 21.08.2020 20:45

Gadają takie bzdety bo co mają powiedzieć. Tam nikt nie ma pojęcia co się działo w Serie A przez cały sezon.

bitels10 21.08.2020 20:45

może Hajto miał długie dzieciństwo podczas gdy Pan Javier szybko stał się mężczyzną i idolem tego pierwszego

Klinsi64 21.08.2020 20:43

Zanetti 73 rocznik idolem z dziecinstwa Hajty 72 rocznik xd

Chuchu 21.08.2020 20:42

"I teraz puchar podniesie kapitan Interu, Cristiano Zanetti !! "

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:42

Ja to relacjonuje jakbym spluwal

Yascarr 21.08.2020 20:42

Teraz materiał Szymona Bączucha o Lewym. Żenada

mateo-mazzini 21.08.2020 20:42

uprzejmie więc proszę elite sb o komenty

maverik 21.08.2020 20:42

chyba Krystian Zanetti

mateo-mazzini 21.08.2020 20:42

Panowie relacjonujcie dokladnie, konsumuje pizze w Mesynie pod sycylijskim niebem, tutejsi brandzlują sie Juventusem więc nie puszczają, pierwsze 10 minut mi przepadnie

Balu 21.08.2020 20:42

nie działa

vieri32 21.08.2020 20:42

nie

InterMistrzKamil 21.08.2020 20:42

Uuu idolem Hajto był Zanetti

Szociq 21.08.2020 20:42

działa wam strona tvp sport?

Balu 21.08.2020 20:41

działa wam tvp sport ?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:41

Nie wiem czy tylko to

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:41

Wiem ze gale bokserskie jego sa w tvp

Yascarr 21.08.2020 20:41

A Borek nie w Canal+?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:40

A biora jakich polaczków

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:40

Nawiazali wspolprace z borkiem, jest strejlau

bitels10 21.08.2020 20:40

Pana Strejlała by zaprosili to by godzina była mało

Yascarr 21.08.2020 20:40

Nie no ramówka im się poprawiła, ale wszystko inne leży. Powinni budować jakieś napięcie przed finałem

bitels10 21.08.2020 20:39

jak się zaprasza takich fachowców co mają po jednym zdaniu do powiedzenia to o czym gadać godzinę

Chuchu 21.08.2020 20:39

TVP nawet godzinnego studia nie potrafią zrobić przed finałem

Chuchu 21.08.2020 20:39

a teraz skrót Legii z Irlandczykami

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:38

Po co robic studio godzinne i najpierw zaczac o Meczu a w polowie drogi o legii xddd

Yascarr 21.08.2020 20:38

Na TVP studio przed meczem i gadają o Legii, Cracovii i urodzinach Lewego.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:37

Sylwia Jest spoko

Chuchu 21.08.2020 20:37

Nie wiem, nie słuchałem Hajty

Nasir 21.08.2020 20:37

tfu

ragnar 21.08.2020 20:37

Ale laska spoko i Marcin nie glypio gada....lepsze to niz gmoch

Nasir 21.08.2020 20:37

ona moja knage do buzi wklada

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:36

Chuchu co hajto mowil dzis

Nasir 21.08.2020 20:36

ja jej nie caluje

ragnar 21.08.2020 20:36

No to o lechu lewym zenada

Chuchu 21.08.2020 20:36

Nie ogarniam już

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:36

Hajto wybacz mi

Chuchu 21.08.2020 20:36

Teraz Lecha pokazują?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:36

Jprdl to srudio xddddd

Piter 21.08.2020 20:35

to chyba weronika nie będzie chętna na pocałunki

Nasir 21.08.2020 20:35

i zaraz kebab xl przyjedzie

Nasir 21.08.2020 20:35

ale dzisiaj zrobie wyjatek

Nasir 21.08.2020 20:35

nie jem juz o tej porze

Piter 21.08.2020 20:35

nasir jakie przekąski

Chuchu 21.08.2020 20:34

No pani Sylwia pod stół by weszła do Nasira, to pewne

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:34

No porno z dekiert to bym obejrzal

Nasir 21.08.2020 20:33

Nasir by prowadzaca ruchal pewnie

Chuchu 21.08.2020 20:33

Nasir pewnie i tak by gadał o ruchaniu

Piter 21.08.2020 20:33

chciałbym zobaczyć w tvp kredensa wtc endru i ANIOLa

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:33

Moze i ktos na ryj by wylapal

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:33

I by sie krecila gadka

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:32

Wzieliby do studia paru chlopakow z sb

Piter 21.08.2020 20:32

ma ktoś link?

Chuchu 21.08.2020 20:32

Po co w TVP pokazują gola Lewego ze Słowenią?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:32

Jprdl

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:32

Studio meczowe a oni o urodzianch lewego :lol:

Dzonyy 21.08.2020 20:32

tez mam takie Randama

Piter 21.08.2020 20:32

od piekarza?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:30

ZDROWIE

InterMistrzKamil 21.08.2020 20:29

Gaglie w studiu chwalą xD

Kusy 21.08.2020 20:28

Grande Inter 💪

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:28

NIECH ZYJE INTER.

Piter 21.08.2020 20:28

nie gramy

Nasir 21.08.2020 20:28

tak jak w 1998

Nasir 21.08.2020 20:28

prosze powiedzcie ze gramy dzis w 3 komplecie na nowy sezon

Nasir 21.08.2020 20:28

witam ja wlasnie koncze weronike, za moment szybka herbatka na ochlodzenie i co chyba znowu to sie stanie jak 22 lata temu zamorano zanetti ronaldo

Piekarz 21.08.2020 20:27

my tu ciągle jesteśmy. i za to wam panowie dziękuję

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:26

Lewa dowski jaki grubas jezu

Kusy 21.08.2020 20:26

Gorzej niz hajto na tvp

Chuchu 21.08.2020 20:26

IlCapitano a Stara Gwardia ?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:25

JAKI ZENUJACY POZIOM STUDIA NA TVP, TROJKA POLACZKOW NIE UMIEJACA SKLEIC ZDANIA, PANI SYLWIA RATUJE HONOR TVP

maniekfci 21.08.2020 20:25

Obłęd

WTC 21.08.2020 20:25

on wybacza wrogom wtedy gdy zawisną

Dzonyy 21.08.2020 20:24

Myślicie, ze patus z luton tez wybaczy ?

IlCapitano 21.08.2020 20:24

Tak czy inaczej, jest to zjawiskowe, w 90% ekipa z 2010 spotyka się tutaj dziś po tylu latach gówna XDDD

Dzonyy 21.08.2020 20:24

Zmienei nawigacje na kolory teczy

Dzonyy 21.08.2020 20:24

Jakie to piękne.

Dzonyy 21.08.2020 20:24

W koncu na sb zapanuej spokoj

maniekfci 21.08.2020 20:24

Amen wszyscy i wszystkim smacznego cokolwiek jest jedzone

IlCapitano 21.08.2020 20:23

Piekarz amen

maniekfci 21.08.2020 20:23

To jest cud życia

Piekarz 21.08.2020 20:23

tańczą i śpiewają*

maniekfci 21.08.2020 20:23

I to jest piękne

IlCapitano 21.08.2020 20:23

Inni to jak popiją to tańczą a na SB to się napyyerdalajo jak zwierzęta

WTC 21.08.2020 20:22

za 38 minut to się zacznie

maniekfci 21.08.2020 20:22

Idę się opychać świństwami i czekać na mecz, pozdrowionka FORZA INTER, ciekawe czy Lukaku wylądował

Kusy 21.08.2020 20:22

Wybaczam i przepraszam 🙏 i dziękuję za dzisiejsze zwycięstwo.

IlCapitano 21.08.2020 20:22

Bo my to są te takie wariaciki

maniekfci 21.08.2020 20:22

Nawet w święta nie ma tu tyle miłosierdzia

maniekfci 21.08.2020 20:22

Witam, wybaczam, proszę o wybaczenie, pozdrawiam

IlCapitano 21.08.2020 20:21

Cześć Maniek, wybaczam i proszę o wybaczenie jeśli byłem niemiły, pozdro

maniekfci 21.08.2020 20:21

Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr

IlCapitano 21.08.2020 20:21

Gaglia z DD awansują dziś z ŻOŁNIERZY KRÓLA CONTE na PRETORIANÓW CESARZA CONTE

maniekfci 21.08.2020 20:21

Witam ja również wybaczam wszystkim i proszę o wybaczenie

Chuchu 21.08.2020 20:20

Nie wiem który bo ich nie rozróżniam

Piekarz 21.08.2020 20:20

Gagliardini D'Ambrosio żołnierzyki takie co nie?

Chuchu 21.08.2020 20:20

Jeden z Żewłakowów nieźle przytył

Dzonyy 21.08.2020 20:19

Kusy to moze Ty mi wybaczysz ? zeby ssiem lepiej ogladalo

Piekarz 21.08.2020 20:18

dobra kusy. w tym wielkim dniu ja też wybaczam i proszę o wybaczenie. dzisiaj niech liczy się INTER

IlCapitano 21.08.2020 20:18

Ale wybaczam Ci, ja byłem pijany, Ty jak zwykle też, puśćmy to w niepamięć

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się