Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

marcinek91081 21.08.2020 21:05

Lukaku

KNP 21.08.2020 21:05

aeeeeeeeeeeeeaoooooo

keler1S 21.08.2020 21:05

JAZDA !! !! !

Claudio 21.08.2020 21:05

pieknie

Lockys 21.08.2020 21:05

Aaeeeaaaoooo

Chuchu 21.08.2020 21:05

gool

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:05

Goooooooooooooool

Nitrogen 21.08.2020 21:04

Po meczu

Nitrogen 21.08.2020 21:04

1-0

Nitrogen 21.08.2020 21:04

Gol

Claudio 21.08.2020 21:04

jakby byl rzut wolny to czerwona, a jak karny to zolta...takie chyba przepisy

Chuchu 21.08.2020 21:04

Carlos myśli, że jak będzie udawał, że go boli to odwołają karnego

minus09 21.08.2020 21:04

dobrze ze byk i dobiegl za linie xd

Chuchu 21.08.2020 21:04

Oby Lautaro nie uderzał

Claudio 21.08.2020 21:04

ten gosc tak sie zapieral ze spokojnie sobie z Lukaku poradzi...

Drakan83 21.08.2020 21:04

Czerwo powinno byc

Chuchu 21.08.2020 21:03

ewidentnie\

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:03

BAN EGA TY PSIE

Chuchu 21.08.2020 21:03

Lukaku jak Adriano

minus09 21.08.2020 21:03

RIGORE

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:03

JAZDA

morele1 21.08.2020 21:03

DAWAC BRACIA

Dzonyy 21.08.2020 21:03

KARNY

keler1S 21.08.2020 21:03

brawo

Chuchu 21.08.2020 21:03

RIGORE

Nitrogen 21.08.2020 21:03

Po meczu

Nitrogen 21.08.2020 21:03

Karny

Nitrogen 21.08.2020 21:03

Będzie uff?

Nitrogen 21.08.2020 21:01

Tak

marcinek91081 21.08.2020 21:01

Forza Inter !!

Slepy 21.08.2020 21:01

Działa Wam strona tvp?

Nitrogen 21.08.2020 21:01

Faktycznie Polacy na Varze to dość śmieszne

KNP 21.08.2020 21:01

bedzie smiesznie

Nitrogen 21.08.2020 21:01

Uuuu

KNP 21.08.2020 21:00

uuuu polaki na varze

Chuchu 21.08.2020 21:00

no to ruszamy

Lockys 21.08.2020 21:00

Polsportprem1

HB 21.08.2020 20:59

na solarium @Slepy

HB 21.08.2020 20:59

oby tylko handanovic nie kiwal sie pod bramka

Dzonyy 21.08.2020 20:59

ja tez w domu

Chuchu 21.08.2020 20:59

w domu

Slepy 21.08.2020 20:59

gdzie oglądacie?

KNP 21.08.2020 20:59

nie tam chyba axl rose gra

Chuchu 21.08.2020 20:59

na pewno zagra śpiewająco

Chuchu 21.08.2020 20:59

nawet śmiesznie

Chuchu 21.08.2020 20:58

Bramkarzem Sevilli jest Bono?

HB 21.08.2020 20:58

atalanta, napoli, getafe, bayer, szachtar nie daly rady

Remax166 21.08.2020 20:58

Musimy !! !! !!

Dzonyy 21.08.2020 20:58

AUUUUU!

Klinsi64 21.08.2020 20:58

dobra panowie jedziem z nimi !!

HB 21.08.2020 20:58

widzę strach w oczach Sewilli

Dzonyy 21.08.2020 20:58

JEDZIEMY Z NIMI

Klinsi64 21.08.2020 20:57

gaglia juz brązowe gacie

WTC 21.08.2020 20:57

bydlaki

WTC 21.08.2020 20:57

jak można popsuć stronę w dzień finału i to jeszcze w momencie kiedy Inter gra w tym finale

WTC 21.08.2020 20:57

bo to dziady są to TVP ebane

TheF 21.08.2020 20:56

czemu tvp sport strona nie dziala

Remax166 21.08.2020 20:56

Forzaaaaa

Remax166 21.08.2020 20:56

Wróciłem z melanżu zeby oglądnąć i wracam

Pader88 21.08.2020 20:56

już tez drugie wtc

dolin123 21.08.2020 20:56

dziekuje

morele1 21.08.2020 20:56

ja juz pol roku nie pije alkoholu ale dla interu walne bracia

KNP 21.08.2020 20:56

zreszta masz tutaj i sobie wybieraj

Chuchu 21.08.2020 20:56

Uff jest Laskowski

WTC 21.08.2020 20:56

ja sobie właśnie otwieram drugie

Pader88 21.08.2020 20:55

My z Woo-cashem w Barze po pierwszym Lagerze a w tv komentarz po angielsku

KNP 21.08.2020 20:55

musze z laptoka skopiowac tutaj sekunde :D

morele1 21.08.2020 20:55

mozemy razem konie krasc

WTC 21.08.2020 20:55

i jest git

WTC 21.08.2020 20:55

ja sobie oglądam stream z BT sport z fachową analizą Jaimego Carraghera i Roberto Martineza

morele1 21.08.2020 20:55

to daj linka do reddit bracie

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:55

Ide na mecz a co

KNP 21.08.2020 20:54

na reddit zawsze sa dzialajace streamy

morele1 21.08.2020 20:54

kocham inter

dolin123 21.08.2020 20:54

trzeba miec jeszcze telewizor :)

morele1 21.08.2020 20:54

zrozumcie

morele1 21.08.2020 20:54

link poprosze

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:54

Jakie zarobki

Nitrogen 21.08.2020 20:54

Tam jest finał

Nitrogen 21.08.2020 20:54

No to masz Sport1

dolin123 21.08.2020 20:53

w niemczech

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:53

a gdzie mieszkasz

KNP 21.08.2020 20:53

dobra dzisiaj lukak 3 strzaly na bramke suso 2 strzaly i 280f do kieszenie

dolin123 21.08.2020 20:53

nie mieszkam w Polsce wiec nie mam TVP 1

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:52

DOLIN TVP1

Pader88 21.08.2020 20:52

Jak można finał z linków oglądać

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:52

AAAAAAAAA

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:52

FORZA INTER!

dolin123 21.08.2020 20:52

poprosze o linka do meczu

InterMistrzKamil 21.08.2020 20:49

No Hajto Hajto

Klinsi64 21.08.2020 20:48

troche racji ma hajto barella jeszcze wielka gwiazda nie jest

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:47

Kto tak Kamil? Hajto?

morele1 21.08.2020 20:47

poprosze link do naszych mistrzow

InterMistrzKamil 21.08.2020 20:47

"Barella to nie jest wielki talent, wielkim talentem był ronaldo" xD

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:47

Won

CzarodziejCzasu 21.08.2020 20:47

Krychowiak cwelu

Dzonyy 21.08.2020 20:45

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się