Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kazam 21.08.2020 22:01

wychodza

ANIOL 21.08.2020 22:01

Wiec f off

Kazam 21.08.2020 22:01

:)

ANIOL 21.08.2020 22:01

Kazam bankowo jest to że się do mnie przy....

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:01

jak my zaraz ładujemy trzecią brameczkę

Kazam 21.08.2020 22:01

bankowe to jest to, ze bedziesz bluzgal aniol

ANIOL 21.08.2020 22:00

Trzeba od razu dupnąć bo inaczej oni dupną bankowo

Kazam 21.08.2020 22:00

wysoko pressuja, erykcen slabo sobie radzi przy wysokim podchodzeniu rywala, obsrywa sie nie gorzej od gagsa

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:00

tak jest w statystykach

Chuchu 21.08.2020 21:59

a to co Danilo kopnął 10 metrów nad bramką się nie liczy jako strzał?

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:59

na taką cienką obronę to Eriksen może być dobry

Avtvv 21.08.2020 21:59

i potrsebny nam jeszcze trzeci

Kazam 21.08.2020 21:59

to moze asamoah do pomocy co? xD

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:59

i dwa gole :D

inter30 21.08.2020 21:59

Eriksen jednym podanie rozpracuje ich gówno obrone

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:59

mamy 2 strzały na bramkę

HB 21.08.2020 21:59

nom, brak presingu to glowny problem

Kazam 21.08.2020 21:59

jaki biraghi XD

Welys 21.08.2020 21:58

A my słabi w ataku, słabi w obronie, kiepski bilans

Dzonyy 21.08.2020 21:58

xDDDDDDDD

fmlyhm 21.08.2020 21:58

ale my ich nie naciskamy, oni dużo wyższy pressing stosują

Kazam 21.08.2020 21:58

bedzie dobrze

HB 21.08.2020 21:58

biraghi za gaglie moze?

pablo77 21.08.2020 21:58

Oby oby, trzymamy kciuki :)

Dzonyy 21.08.2020 21:58

Sevilla mocna w ataku, ale slaba w obronie

Kazam 21.08.2020 21:58

tez tak mysle

Dzonyy 21.08.2020 21:58

damy rade

Kazam 21.08.2020 21:58

Conte cos wymysli, nie bedzie zachowawczy w takim meczu

HB 21.08.2020 21:58

przez Gaglie stracilismy 2 gola, on byl w szoku ze Young do niego podal i przepuscil pilke jak glupek

inter30 21.08.2020 21:58

0

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:57

Sensi i Eriksen potrafią dobrze zagrać

pablo77 21.08.2020 21:57

Haha, no ale patrząc na statystki to ile Gaga mial odbiorow w 1 połowie ?

WTC 21.08.2020 21:57

co za kmiot

WTC 21.08.2020 21:57

Gagliardini powinien wspomagać obronę, a zamiast tego przez jego idiotyczne przepuszczenie jest wolny, a potem jeszcze przegrywa główkę i to pomimo takiego wzrostu

Endru 21.08.2020 21:57

To akurat najlepszy mecz Gagliardiniego odkad gra

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:57

Sensi by narobił wiatru

HB 21.08.2020 21:57

w koncu caly jest drewnem

HB 21.08.2020 21:57

po tylu kontuzjach Sensi pewnie boi sie ostro odbierac pilke, a Gaglia nie

Dzonyy 21.08.2020 21:56

przede wszystkim to zupelnei inny typ pomocnika

pablo77 21.08.2020 21:56

Nie wierze ze Sensi jest w stanie dać mniej niż gg

HB 21.08.2020 21:56

Handa dobrze gra, ale boki obrony katastrofa :(

Endru 21.08.2020 21:56

Vecino by wszedl i wyjasnil szkoda ze go nie ma

Dzonyy 21.08.2020 21:56

Sensi od pazdziernika zagral 3 mecze

Nitrogen 21.08.2020 21:55

No 6 zmian to chyba starczy

mauroo1902 21.08.2020 21:55

przecież Gaglia po meczu jeszcze musi pod stół iść po meczu... przesada... co on robi w ogóle na boisku

HB 21.08.2020 21:55

Sensi musi byc w tragicznej formie, skoro tak pozno byl wpuszczony z Szachtarem

Claudio 21.08.2020 21:55

no jedną

Nitrogen 21.08.2020 21:55

Dokł

Adriano_forever 21.08.2020 21:55

w dogrywce masz dodatkową zmiane

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:55

Zrozumcie ze dzis jest 21 a Sensi gra z numerem 12, magia liczb, taka prawda

Claudio 21.08.2020 21:55

trzeba uwazac ze zmianami bo dogrywka zawsze mozliwa

HB 21.08.2020 21:55

+1 Pablo

Kusy 21.08.2020 21:55

Pablo popieram 10/10

interfann 21.08.2020 21:54

Sędzia nie radzi sobie z meczem

pablo77 21.08.2020 21:54

Sensi za Gage jak najszybciej, koło 65 Eriksen za barelle i moses za dd. I koło 70 Sanchez za lautaro tak bym to widział :)

HB 21.08.2020 21:54

Sevilla 54 gole w La Liga, z najlepsza defensywa Serie A juz 2...

Kazam 21.08.2020 21:54

nie chcieli pewnie 2 karnych dyktowac w finale dla 1 zespolu

mauroo1902 21.08.2020 21:54

Na taki mecz oni dają no name'a przesada jakaś

Avtvv 21.08.2020 21:54

trzeba dziobać Banege, jest mega podkrecony juz i dostał żółtą

Kusy 21.08.2020 21:54

Sanchez in 70 i zamyka mecz 🏟

Claudio 21.08.2020 21:54

no karny byl ewidentny. Niezrozumiała decyzja z tą ręką

Kusy 21.08.2020 21:53

Dobra nie ma co gdybać, tego juz nie zmienicie

Dzonyy 21.08.2020 21:53

poza tym sedzia ok

Kazam 21.08.2020 21:53

beka z tego sedziowania, zawsze jakims trafem my jestesmy pokrzywdzeni

Dzonyy 21.08.2020 21:53

dla mnie kuriozalna sytuacja

Nitrogen 21.08.2020 21:53

VAR to sprawdzał wcześniej

Kazam 21.08.2020 21:53

:

Nitrogen 21.08.2020 21:53

Bo dostał info, że ręki nie było na ucho

Dzonyy 21.08.2020 21:53

na varze sprawdzasz jak Cie zawolaja do tego

mauroo1902 21.08.2020 21:53

po Seville \

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:53

NA NERWY NAJLEPSZY BORJA BALERO

Kazam 21.08.2020 21:52

erykcen potrzebny, placuszek sie nakrecil mocno,sapie do sedziego przy kazdej okacji, goraca glowa

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:52

wystarczy jedna dobra kontra i ich mamy

HB 21.08.2020 21:52

czemu sedzia nie sprawdzil nawet reki sevilli w VAR :(

pablo77 21.08.2020 21:52

Gwiżdże to ja nie wiem

interfann 21.08.2020 21:52

Dd ogrywany jak amator

Welys 21.08.2020 21:52

Sevilla zjada środek pressingiem i tyle

Endru 21.08.2020 21:52

Barolo za nerwowy jest dzisiaj

pablo77 21.08.2020 21:52

No i ten sędzia co

interfann 21.08.2020 21:51

Nie potrafimy zaskoczyć przeciwnika. Gramy tymi samymi schematami. Oni nam najwięcej robią problemów na bokach gdzie mamy powolnych mało ruchliwych zawodników.

Kazam 21.08.2020 21:51

ja sie martwie o barolo, kartke dostal - musi uwazac teraz

Endru 21.08.2020 21:51

Lukaku musi to wziac na swoje barki pokazac ze jest liderem

HB 21.08.2020 21:51

Barella, D'Ambrosio, Gagliardini do zmiany

Pader88 21.08.2020 21:51

Sędzia aniol aka sfel

pablo77 21.08.2020 21:51

Potrzebujemy w środku pola takiego zawodnika w destrukcji co będzie rozbijać ataki przeciwników jak Kante albo dzik ndombele

Kazam 21.08.2020 21:51

wyprowadza, strata...kryje, gubi swoich, podaje i przechwycaja

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:50

Caly Inter osrany poki co, nikogo wyroznic sie nie da

Kazam 21.08.2020 21:50

gags to jest 12 zawodnik rywala

WTC 21.08.2020 21:50

generalnie to mało okazji mamy i to jest największy problem

Pader88 21.08.2020 21:50

Dawać Eriksena kurła

Kazam 21.08.2020 21:50

sedzia nas okradl, znowu

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:49

sedzia kutas

Kazam 21.08.2020 21:49

nie zgadzam sie ze sevilla gra dobry mecz, nasi sa troche obsrani, ale to jest do ogarniecia

andyvdm 21.08.2020 21:49

Jeb ac sędziego

WTC 21.08.2020 21:49

Gagliardini nam może mecz przegrać

Kazam 21.08.2020 21:48

sevilla nie gra nic wielkiego, nasi sa przestraszeni kazdej akcji pod bramka

HB 21.08.2020 21:48

CO JEST K**** Z KRYCIEM TYCH GŁÓWEK

interfann 21.08.2020 21:48

Conte zamiast się ogarnąć to macha łapami zamiast uspokoić sytuację. To wpłynęło na zawodników i zaczęli grać nerwowo. W grę taka jaka chciała Sevilla

Nitrogen 21.08.2020 21:48

Reguilon i Suso bardzo słabo w Sevili

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:48

trochę bardziej usiedli na nas, ale dużo strat i z kontry ich łapiemy ładnie

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się