Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nitrogen 21.08.2020 21:48

Inter wygra na 100%

Kazam 21.08.2020 21:48

nerwowo

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:48

We need Eriksen

Lockys 21.08.2020 21:48

Skoro Sevilla słabo gra to jak my gramy?

interfann 21.08.2020 21:47

Jak się nie ogarniemy to wpierdziel

Kazam 21.08.2020 21:47

nie lepsza, my nerwowo

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:47

czy ja wiem

Nitrogen 21.08.2020 21:47

Sevilla póki co gra bardzo słabo

Chuchu 21.08.2020 21:47

Może coś ruszy po przerwie

pablo77 21.08.2020 21:47

Ten mecz tez pokazuje jednak nasze braki :)

inter30 21.08.2020 21:47

Oni z akcji nic nam nie robią, samo zagrożenie ze stalych

Moldar3 21.08.2020 21:47

Final bramek głową

Chuchu 21.08.2020 21:47

Sevilla lepsza, dobrze, że tego drugiego gola wcisnęliśmy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:47

eriksen in prosimy

Kazam 21.08.2020 21:47

trudny mecz

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:47

obrona musi się ogarnąć

inter30 21.08.2020 21:46

Kompro z tymi erzutkami

Chuchu 21.08.2020 21:46

xD

interfann 21.08.2020 21:46

Bastoni robi sobie baki jak Materac,😁

Chuchu 21.08.2020 21:46

rzut wolny, boję się

Kazam 21.08.2020 21:46

masakra jakas

Moldar3 21.08.2020 21:46

Oby sevilla bardziej zmęczona wyszła na drugą połowę bo jednak dużo biegali

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:45

komentatorzy chwalą tylko Gaglie :D

interfann 21.08.2020 21:44

Boże jaka technika Gagi.. 😳

pablo77 21.08.2020 21:44

I DD zaraz pewnie tez żółta wyłapie

morele1 21.08.2020 21:44

Swiety inter da rade

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:44

Barella to musi zostać

Moldar3 21.08.2020 21:43

Ale chociaż wysoka skuteczność

pablo77 21.08.2020 21:43

Ja bym barelle zmienił bo czerwona pachnie

Moldar3 21.08.2020 21:43

Akcji jak na lekarstwo, te dwie bramki mocno szczęśliwe

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:43

dobry pressing

emika 21.08.2020 21:43

<3

Chuchu 21.08.2020 21:43

No ale w międzyczasie mógł się połamać, w końcu to Sensi

Welys 21.08.2020 21:43

Sensi wejdzie i nie dotknie piłki jak ostatnio

KNP 21.08.2020 21:43

pierwszy z listy

inter30 21.08.2020 21:42

Na TVP jest

mauroo1902 21.08.2020 21:42

Banega... co za gość nasz podbiega... a ten się kładzie... a no tak piłka hiszpańska tragedia

pablo77 21.08.2020 21:42

Ostatnio wszedł sensi wiec chyba tak

Dzonyy 21.08.2020 21:42

sensi gral ostatnio 10 min

interfann 21.08.2020 21:42

Boże dajcie kogoś za niego...

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:42

Sensi wejdzie i załaduje brame :D

Chuchu 21.08.2020 21:42

To by było coś nowego

emika 21.08.2020 21:42

macie jakis dzialajacy stream?

Chuchu 21.08.2020 21:42

Sensi zdrowy jest?

pablo77 21.08.2020 21:42

Sensi za gagsa musi wejść

inter30 21.08.2020 21:41

Biega za nimi i tyle,zero efektu

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:41

dać jak najszybciej Eriksena za Gagliardiniego

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:41

Godin mogl mocniej uderzyć tego psa banege

KNP 21.08.2020 21:41

gaga przebiegl z pilka 10m do przodu i sie nie przewrocil o wlasne nogi - nie wymagaj od niego za duzo :>

inter30 21.08.2020 21:41

Ktoś pisał że gaglia lepszy w defensywie i pracuje, on nawet pół odbioru nie mial

Adriano_forever 21.08.2020 21:41

no atak bez piłki

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:41

i w tej 70 minucie Eriksen i Sanchez

Claudio 21.08.2020 21:41

haha kartka za to ??

interfann 21.08.2020 21:41

Gaga wygląda jeszcze gorzej. Padaka

Nitrogen 21.08.2020 21:40

Ależ słabo wygląda Reguilon

mauroo1902 21.08.2020 21:40

widzę zawodników z Sevilli wydaje mi sie że spuchną w 70 min pytanie czy my nie spuchniemy

KNP 21.08.2020 21:39

brożek mistrzowiski 'szczau'

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:39

musimy wykorzystać sytuację i strzelić 3

morele1 21.08.2020 21:38

2:2 jezu co za mecz

Moldar3 21.08.2020 21:38

Sędzia jak przeszkadza

minus09 21.08.2020 21:38

co ten sedzia kurvva

inter30 21.08.2020 21:38

Zagranie jak z okregowy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:38

CO TO BYLO :lol:

Nitrogen 21.08.2020 21:38

BOROWIK XDDDDDDDD

Adriano_forever 21.08.2020 21:38

boże

Chuchu 21.08.2020 21:38

jaki to jest ogórek

Adriano_forever 21.08.2020 21:38

brozo

Chuchu 21.08.2020 21:37

GAGA :lol:

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:37

:lol:

Nasir 21.08.2020 21:37

alez graja

KNP 21.08.2020 21:37

łot e gejm!

HB 21.08.2020 21:37

przez Gagliardiego brozo musial faulowac i Gaglia nie pokryl De Joonga. WON Z BOISKA

inter30 21.08.2020 21:37

Obciach z tymi paziami tracić hole że stałych fragmentow

Claudio 21.08.2020 21:37

druzyny ktore malo goli tracily w tym niemieckim turnieju...

WTC 21.08.2020 21:37

GOD IN GOD IN

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:36

BO CO

Nitrogen 21.08.2020 21:36

Zaraz 3-2 dla Interu

Lockys 21.08.2020 21:36

Goglogloglo

KibicInteru 21.08.2020 21:36

jezu juz utkajcie z tym eriksenem

pablo77 21.08.2020 21:36

2:2

Drakan83 21.08.2020 21:36

Jeeeew

CzarodziejCzasu 21.08.2020 21:36

Goooooool

TheF 21.08.2020 21:36

damy rade

KNP 21.08.2020 21:35

gagila mistrz obrony dlatego przeciez gra nie?

WTC 21.08.2020 21:35

przez niego wolny i to on przegrał pojedynek, co za kmiot

Nitrogen 21.08.2020 21:35

2-2

inter30 21.08.2020 21:35

G9loool

TheF 21.08.2020 21:35

Conte mnie wkurza niezle

Chuchu 21.08.2020 21:35

gool

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:35

jets !! !! !! !! !! !!

Moldar3 21.08.2020 21:35

Dotrwać do drugiej i dawać Alexisa

Claudio 21.08.2020 21:35

gool

WTC 21.08.2020 21:35

yebany gagliardini uj

ZnawcaCalcio 21.08.2020 21:35

Alw kompro z tym De Jongiem

TheF 21.08.2020 21:35

oglnie conte :cenzor: owy sklad wystawil gdzie skriniar i eriksen wtf

Gloin1989 21.08.2020 21:35

Alegri welcome

inter30 21.08.2020 21:35

Jak można dwa gole z głowy stracić

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:35

nie ma co gadać, z taką cienką ich obroną to my też wsadzimy zaraz

Welys 21.08.2020 21:34

Inter to już dawno przegrał ten mecz

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się