Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ANIOL 21.08.2020 22:15

Wygladamy cudownie.....

Nitrogen 21.08.2020 22:15

Inter wygra na 100%

HB 21.08.2020 22:15

kurde z taka gra bedzie 4-2 dla S.

ANIOL 21.08.2020 22:15

Conte dawaj dawaj nie obsrywaj się

Welys 21.08.2020 22:14

Kompletnie zdominowani

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:14

ale czekam na kontry i zaraz strzelimy

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:14

u nas tak zawsze

ANIOL 21.08.2020 22:14

Wygladamy jak nasza repra. Wysoki pressing i leżymy

Moldar3 21.08.2020 22:14

Chyba bym Alexisa pierw wolał

Avtvv 21.08.2020 22:14

Conte działaj, bo nie ma gry

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:13

dawać brame! dawać Eriksena!

Bloom99 21.08.2020 22:13

dajcie linka !! !

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:13

pionu*

Endru 21.08.2020 22:13

Sedzia tragiczny typ nie pasuje do tego meczu

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:13

Materazzi by ich raz dwa poustawiał do piony

minus09 21.08.2020 22:13

sedzia wałek

Claudio 21.08.2020 22:12

ale kazde dotkniecie gracza Sevilli to teatr i upadek jakby mu Materazzi wszedl

Endru 21.08.2020 22:12

Oni tez nam na duzo nie pozwalają

Moldar3 21.08.2020 22:12

Swoje to dzisiaj nic nje grali jeszcze

Chuchu 21.08.2020 22:12

żółta za takie gówno?

KNP 21.08.2020 22:12

no slabo trzeba ranokie wpuscic

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:12

przestaliśmy grać swoje

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:12

grać na dzika Lukaku na zastawkę i lecieć do podań

ANIOL 21.08.2020 22:12

Tak serio to Handa refleks dostateczny minus trzy

Endru 21.08.2020 22:12

Trzeba wyczekać ta seville jak z getafe

minus09 21.08.2020 22:12

slabo to wyglada po przerwie

Chuchu 21.08.2020 22:12

No bo jakby były to byłby rasizm

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:11

gwizdnął nam! niemożliwe!

Adriano_forever 21.08.2020 22:11

ale te Interu nie są całe czarne

Gloin1989 21.08.2020 22:11

Susol

Chuchu 21.08.2020 22:11

Bo Sevilla gra w czarnych

Chuchu 21.08.2020 22:10

Sensi jak teraz wejdzie, to się zdąży połamać do końca meczu

Adriano_forever 21.08.2020 22:10

czemu gramy w białych getrach a nie czarno niebieskich?

ANIOL 21.08.2020 22:10

Lepiej by to wyglądało

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:10

Sensi albo Eriksen już!

ANIOL 21.08.2020 22:10

Gaglia zamknij oczy i pi.zda

Gloin1989 21.08.2020 22:10

Dawać Sensiego

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:10

po co te długie piły na siłe

ANIOL 21.08.2020 22:10

Technik się znalazł ha ha

KNP 21.08.2020 22:09

musi julio cruz wejsc strzelic gola

ANIOL 21.08.2020 22:09

Hehe

Chuchu 21.08.2020 22:09

Sevilli by gwizdnął

ANIOL 21.08.2020 22:09

Gaglia ty obszczymurze

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:09

haha

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:09

nie gwiżdże nam nic

Bloom99 21.08.2020 22:09

dajcie linka

Pader88 21.08.2020 22:09

Gaglia ty fraherze

Chuchu 21.08.2020 22:09

Jak widziałem, że to Gagliardini to wiedziałem, że nic nie będzie :D

ANIOL 21.08.2020 22:09

Gaglia cedził hacha

inter30 21.08.2020 22:09

Gaglia ty idioto

Gloin1989 21.08.2020 22:09

Ale pedał

ANIOL 21.08.2020 22:09

Haha gaglia

Moldar3 21.08.2020 22:09

Barella xD

Chuchu 21.08.2020 22:09

aaajjjjjjj

Gloin1989 21.08.2020 22:08

Dawać Sensiego

ANIOL 21.08.2020 22:08

A my non stop

Bloom99 21.08.2020 22:08

tnie mi lnk ma ktos?

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:08

w niektórych sytuacjach można lage kopnąć

Moldar3 21.08.2020 22:08

Te zabawy w polu karnym, zawału można dostać

Pader88 21.08.2020 22:08

Powinnismy się przesiąść na whiskey ?!

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:08

Conte niech ogarnie sie z tym graniem od bramkarza z rozegraniem na siłe

Pader88 21.08.2020 22:08

Ładujemy 4te z woo-cashem

Pader88 21.08.2020 22:08

Ładujemy 4te z woo-cashem

Chuchu 21.08.2020 22:07

Może sobie golnął w przerwie

Welys 21.08.2020 22:07

Brozowicze xD

mauroo1902 21.08.2020 22:07

kaca ma piwa nie wypił spróbuj cffaniaku hehe

ANIOL 21.08.2020 22:07

Pijaczyno co ty robisz ?? ?

Chuchu 21.08.2020 22:06

nie da kartki oczywiście

ANIOL 21.08.2020 22:06

Ten sędzia to taki patafian.....

HB 21.08.2020 22:06

jak banega podchodzi do stalego fragmentu to ja juz zamykam oczy

morele1 21.08.2020 22:05

INTER GOOOOLA KOKAKOLA

Chuchu 21.08.2020 22:05

każdy grymas bólu to faul

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:05

każdy upadek u nich to faul :D

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:05

i trochę później Sancheza prosimy

ANIOL 21.08.2020 22:04

Conte tylko się nie zesraj plis!

Chuchu 21.08.2020 22:04

Samir co to było :D

ANIOL 21.08.2020 22:04

Dokładnie

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:04

Szybko Eriksena prosimy

ANIOL 21.08.2020 22:04

Leeeecim !!

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:03

głupich strat to oni mieli więcej chyba

ANIOL 21.08.2020 22:03

Ocampos HoBiboku

HB 21.08.2020 22:03

i oby Campos zszedl bo nie ma na niego mocnych dzisiaj

Nitrogen 21.08.2020 22:02

Da się

HB 21.08.2020 22:02

nie da sie wygrac bez pressingu, z kulejaca obrona i z glupimi stratami :( potrzebna jakosciowa zmiana w 2 polowie

mauroo1902 21.08.2020 22:02

Łycha leci a Inter wygrywa tak to widze^^

ANIOL 21.08.2020 22:02

O jest i on

Kazam 21.08.2020 22:01

ahha

HB 21.08.2020 22:01

ANIOL 10 minut na karnym jezyku. Marsz.

Kazam 21.08.2020 22:01

wychodza

ANIOL 21.08.2020 22:01

Wiec f off

Kazam 21.08.2020 22:01

:)

ANIOL 21.08.2020 22:01

Kazam bankowo jest to że się do mnie przy....

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:01

jak my zaraz ładujemy trzecią brameczkę

Kazam 21.08.2020 22:01

bankowe to jest to, ze bedziesz bluzgal aniol

ANIOL 21.08.2020 22:00

Trzeba od razu dupnąć bo inaczej oni dupną bankowo

Kazam 21.08.2020 22:00

wysoko pressuja, erykcen slabo sobie radzi przy wysokim podchodzeniu rywala, obsrywa sie nie gorzej od gagsa

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:00

tak jest w statystykach

Chuchu 21.08.2020 21:59

a to co Danilo kopnął 10 metrów nad bramką się nie liczy jako strzał?

Ibracadabra eight 21.08.2020 21:59

na taką cienką obronę to Eriksen może być dobry

Avtvv 21.08.2020 21:59

i potrsebny nam jeszcze trzeci

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się