Archiwum shoutboksa

INTERkibic 21.08.2020 22:24

Ten co zagrał do tylu🤦‍♀️

Welys 21.08.2020 22:24

No nie za bardzo.

INTERkibic 21.08.2020 22:24

Zmiany !! !! !!

ANIOL 21.08.2020 22:24

Zmiany zmiany conte qrwica jasna

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:24

więcej jak Gaglia

Mendjolan 21.08.2020 22:24

Dobrze się rom zachował, bramkarz po prostu obronił

INTERkibic 21.08.2020 22:24

Zemści się czuje to

Welys 21.08.2020 22:23

A co ci Eriksen zrobi jak wjedzie na niego pressing

INTERkibic 21.08.2020 22:23

Kurva

ANIOL 21.08.2020 22:23

Oby sie nie zemscilo faken

KNP 21.08.2020 22:23

conte dawej cambiasso na boisko

Welys 21.08.2020 22:23

Oho, rożny

interfann 21.08.2020 22:23

W bramkarza strzelił... Mongoł

minus09 21.08.2020 22:23

miazdza nas w pomocy a erikson dalej na lawce

bartek17inter 21.08.2020 22:23

Oo tak nie bylo

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:23

nie było spalonego, powinna być brama

ANIOL 21.08.2020 22:23

Lukak faken

INTERkibic 21.08.2020 22:23

Ja pierdole King kong!

KNP 21.08.2020 22:23

dobra jeszcze jeden strzal lukak to mi przynajmniej kupon wejdzie

Lockys 21.08.2020 22:23

Do luja...

pablo77 21.08.2020 22:23

Wybiegał z naszej połowy chyba nie było

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:23

Bastoni super!

interfann 21.08.2020 22:23

To było na puchar..

Chuchu 21.08.2020 22:23

nie było spalonego chyba z własnej połowy wychodził

KibicInteru 21.08.2020 22:23

ze swojej polowy wychodził

bartek17inter 21.08.2020 22:23

Ja tez widzialem spalonego

ANIOL 21.08.2020 22:23

Któryś raz w kolejnym meczu

LukeInter 21.08.2020 22:23

lob cokolwiek

fmlyhm 21.08.2020 22:23

straszna impotencja w pomocy

Adriano_forever 21.08.2020 22:23

miał meczówkę

INTERkibic 21.08.2020 22:22

Zemści się kurva zobaczycie

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:22

Lukaku, jeszcz raz takie wyjście

minus09 21.08.2020 22:22

spalony i tak chyba byal

LukeInter 21.08.2020 22:22

nic

ANIOL 21.08.2020 22:22

Rany boskie !! !! !!

LukeInter 21.08.2020 22:22

nawet zwodu

Chuchu 21.08.2020 22:22

Lukaku czemuuuuuuuu

INTERkibic 21.08.2020 22:22

Kurv-a !! !! !!

ANIOL 21.08.2020 22:22

Lukaku....

Adriano_forever 21.08.2020 22:22

kurrrrrrrr

Chuchu 21.08.2020 22:22

aaaaaaaaaaaa

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:22

jaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ANIOL 21.08.2020 22:22

Haha

Roni86 21.08.2020 22:22

I Alexisa wpuścić

ANIOL 21.08.2020 22:22

I laga !! !

Roni86 21.08.2020 22:22

Gaglia do zmiany

Bloom99 21.08.2020 22:22

pisałem ze w 85 min beda zmiany to beda

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:22

jak Conte liczy że Gaglia musi grać przez gre defensywną to ja nie wiem...

KNP 21.08.2020 22:22

gagila miszcz na niego i jego podania zawsze mozna liczyc D:

Moldar3 21.08.2020 22:22

Ehh zero pomysłów

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:21

niech Conte poczyta SB

Moldar3 21.08.2020 22:21

Conte na karne czeka

Chuchu 21.08.2020 22:21

Gaglia ja pierdziele

INTERkibic 21.08.2020 22:21

Taka ławka kurva i bez zmian 🤦‍♀️

minus09 21.08.2020 22:21

dobra gaglia juz wystarczy, won

ANIOL 21.08.2020 22:21

Haha ale jang zyebał cepa gaglie

Lockys 21.08.2020 22:21

Do luja pana :o

LukeInter 21.08.2020 22:21

tym panom już dziękujemy

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:21

kiedy na ławce mieliśmy takich grajków jak Skriniar, Moses, Candreva, Sensi, Eriksen, Sanchez

LukeInter 21.08.2020 22:21

galiardini, ambrosio, i lautaro

bartek17inter 21.08.2020 22:21

Jesusie Navasie..

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:20

mamy w końcu ławkę jak należy a zmian nie widać

ANIOL 21.08.2020 22:20

Jezusie chrystusie kochanieńki

HB 21.08.2020 22:20

teraz mamy wyjasnienie dlaczego Roma miala 0 strzalow celnych przeciwko Sewilli.

Claudio 21.08.2020 22:20

co oni teraz zrobili

ANIOL 21.08.2020 22:20

Draaamat....

Chuchu 21.08.2020 22:20

o kurłaa

INTERkibic 21.08.2020 22:20

Godzin ??

ANIOL 21.08.2020 22:20

Gaglia to jest Il fenomeno w jak najgorszym tego slowa znaczeniu

INTERkibic 21.08.2020 22:20

Tylko ja coś czyje ze konte go zostawi

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:20

Lukaku, bierz chłopa na plecy, odrwacaj się i strzelaj dla nas brameczkę pls

INTERkibic 21.08.2020 22:19

Te jego kurva kroki a antylopy

pablo77 21.08.2020 22:19

Konciak rob zmiany bo nas zamknęli na połowie

mauroo1902 21.08.2020 22:19

ide do kibelka krzyczec jak gol dzięki^^

ANIOL 21.08.2020 22:19

Ale my nie kopiemy nic

INTERkibic 21.08.2020 22:19

No gaglia jest kurva do zmiany pierwszy jak zwykle

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:19

oni też po trybunach kopią

ANIOL 21.08.2020 22:19

Nie gramy nic kompletnie

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:18

no dawaj zmiany bo oni też nie grają nic wielkiego

KNP 21.08.2020 22:18

conte nie placz tam na co liczysz ze ci gagila da jakas piekna prostopadla pile do lukaka

INTERkibic 21.08.2020 22:18

Huye wybiegane są strasznie. Boje się naprawdę o ten mecz

Moldar3 21.08.2020 22:18

Spaletti style

ANIOL 21.08.2020 22:18

Te lagi działają na mnie jak płachta na byka....ja p..

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:18

czemu ten Conte nikogo nie zmienia wcześniej, kto to wytłumaczy w końcu?

Welys 21.08.2020 22:18

Nie ma kompletnie żadnego pomysłu oprócz lagi xD

INTERkibic 21.08.2020 22:18

No kurva nakurviac !! !!

ANIOL 21.08.2020 22:18

Conte dawaj dawaj do ch pana !! !

mauroo1902 21.08.2020 22:17

Banega kładzie sie przy kazdym kontakcie ... nawet jak go nie ma... tragedia

Chuchu 21.08.2020 22:17

trochę irytują te lagi od obrony

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:17

on gra tylko u nich :D

INTERkibic 21.08.2020 22:17

A banega złamas nagle się nauczył grać w pilke?

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:17

Conte, to czas na zmiany!

bartek17inter 21.08.2020 22:17

Masz szczęście że nie zrobiłem

Welys 21.08.2020 22:16

I co, nie było

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:16

Lukaku taki dzik, taka słaba ich obrona i w ogóle nie ma piłek

Dzonyy 21.08.2020 22:16

robice skirny

Dzonyy 21.08.2020 22:16

bedzie gol

Welys 21.08.2020 22:15

xDD

Ibracadabra eight 21.08.2020 22:15

tak jest

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się