Archiwum shoutboksa

Dzonyy 21.08.2020 19:46

xDDd

Pader88 21.08.2020 19:45

Z Woo-cashem.

Pader88 21.08.2020 19:45

Nie zadaje się z Parówami

Pader88 21.08.2020 19:45

Pogięło cię ?

Pader88 21.08.2020 19:44

Xd

Dzonyy 21.08.2020 19:44

Pader z sauvileksem sie widzisz ?

Pader88 21.08.2020 19:43

Ja bym chciał powtórkę z 2010 w super pucharze

vieri32 21.08.2020 19:41

pzypomina mi sie 2010

vieri32 21.08.2020 19:41

juz powoli napiecie sie robi

vieri32 21.08.2020 19:41

mam tak samo z piwkiem :)

maverik 21.08.2020 19:40

az mi sie skojarzylo

bitels10 21.08.2020 19:40

jeszcze tak, nie wiem na ile jej sił wystarczy

WTC 21.08.2020 19:40

silna wola, co?

bitels10 21.08.2020 19:40

stoi obok i patrzy błagalnym kapslem ale jestem nieugięty

WTC 21.08.2020 19:39

ja czekam do 20:45

bitels10 21.08.2020 19:39

zastanawiam się czy już otwierać piffko czy jednak poczekać

Pader88 21.08.2020 19:38

Elo Bitels10

strzalkowy 21.08.2020 19:38

123 miesiące bez jednego dnia

bitels10 21.08.2020 19:38

dokł Pader88, człowiek zapomina jak to jest

bitels10 21.08.2020 19:37

Witam Panowie

Pader88 21.08.2020 19:37

10 lat takich emocji nie było

Pader88 21.08.2020 19:37

Ja w pociągu za pół godziny łapie się z pewnym użytkownikiem tej strony i walimy gaz w opór xd

strzalkowy 21.08.2020 19:36

Dokładnie niczym Wigilia Bożego Narodzenia , w oczekiwaniu na pierwszy gwizdek

Dzonyy 21.08.2020 19:35

Czekam na kebab z baraniny i popijam piwko

Dzonyy 21.08.2020 19:35

Emocje niebywałe

Dzonyy 21.08.2020 19:35

Czekam na mecz

Dzonyy 21.08.2020 19:35

Siemanko Pader

WTC 21.08.2020 19:33

finał z udziałem Interu niczym wigilia xD

Klinsi64 21.08.2020 19:33

wszyscy sie miłują xd

Pader88 21.08.2020 19:31

Siemasz Dzonyy ! Jak tam?

Dzonyy 21.08.2020 19:29

To sapie jak zwykle

Dzonyy 21.08.2020 19:29

Renta sie skonczyla

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:22

Absolutnie typowe

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:22

Absolut ke typowy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:22

Wszyscy sie dzis miluja a adam z Katowic sie musial zesrac

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:22

O typowe

Klinsi64 21.08.2020 19:22

won

Klinsi64 21.08.2020 19:21

po porażce pierwszi bedziecie sapać hipokryci

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:17

Nie umiem

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:17

Lol

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:17

Serce

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:17

< serce >

Endru 21.08.2020 19:14

Dokl romantyku

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:05

Dzis liczy sie tylko INTER

Endru 21.08.2020 19:04

Wyczuwam ze dzis sb zwarte wszyscy zjednoczeni zadnych sparingów i dokuczania

Kusy 21.08.2020 19:02

To leć, żebyś na mecz zdażył

Endru 21.08.2020 19:02

Inter nasz kochany nie zawiedzie spokojnie mordeczki

Nasir 21.08.2020 19:01

szybko bo weronika juz czeka

Nasir 21.08.2020 19:00

gdzie najlepsze kursy

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:00

INTER !! !! !! !!

CzarodziejCzasu 21.08.2020 19:00

Aaaaaaaaaa

Pader88 21.08.2020 19:00

Interu

Nasir 21.08.2020 19:00

Intera Mediolanskiego co

Kusy 21.08.2020 19:00

Czysta jedynka plus +4.5 rzuty rożne Inter, pewna lokata.

Nasir 21.08.2020 19:00

dla?

Pader88 21.08.2020 19:00

3:1

Pader88 21.08.2020 19:00

3:1

Nasir 21.08.2020 19:00

wtc jakie przekaski

Nasir 21.08.2020 18:59

typy opiszcie fast

Nasir 21.08.2020 18:59

20k lezy na kupce

Pader88 21.08.2020 18:59

Jakie „Oby„? oni to wygrają lekko! Lukaku będzie dziś w gazie 🐗

Nasir 21.08.2020 18:59

witam jaki wynik dzisiaj prosze dokladny typt bo chce grubo u buka poleciec

IlCapitano 21.08.2020 18:57

Jak każdy XDDD

IlCapitano 21.08.2020 18:57

Pozdrówki Pader, bawcie się dobrze oby INTER wygrał

Pader88 21.08.2020 18:57

Mogę tu później coś bełkotać mocno podchmielony to nie zwracajcie uwagi 😂

Pader88 21.08.2020 18:56

Jezu ale ekscytacja

WTC 21.08.2020 18:56

pozdro Pader

Pader88 21.08.2020 18:55

Siemanko IlCapitano i WTC

Pader88 21.08.2020 18:55

Będziemy świętować wiec będziemy szczesliwi

Pader88 21.08.2020 18:54

Zero agresji poalkoholowej jak jakieś Souvlakieesy

WTC 21.08.2020 18:53

no nie bijcie policjantów tam niczym Magłajer w Grecji

IlCapitano 21.08.2020 18:53

To wychlejcie tam ładnie Panowie tylko bez patologii na mieście proszę

WTC 21.08.2020 18:53

ja za moment wychodzę zakupić piwka i przekąski

IlCapitano 21.08.2020 18:52

Witam Pader wariacie

Pader88 21.08.2020 18:51

Co tam pany jakie plany na Finał? Ja za godzinę z hakiem widzę się z użytkownikiem woo-cash i planujemy zostawić konkretny rachunek za barem

WTC 21.08.2020 18:48

80 baniek za kasztana dali a ten pójdzie pierdzieć w pasiak

WTC 21.08.2020 18:47

ależ będzie beka jak ten magłajer pójdzie siedzieć

WTC 21.08.2020 18:47

- Na miejscu było kilku policjantów. Po pierwotnym spięciu jedna z grup skupiła się na funkcjonariuszach. W pewnym momencie jeden z trzech członków grupy - mieli 27, 28 i 29 lat - zamachnął się na jednego z policjantów i doszło do bójki. Cała trójka została aresztowana. Podczas akcji zachowywali się agresywnie. Uderzali policjantów pięściami i kopali ich - stwierdził rzecznik policji, Petros Vassilakis, dodając:

Chuchu 21.08.2020 18:25

Klasyczny Polsat, zaraz przejdą na reprezentację

Kusy 21.08.2020 18:24

Teraz mówią o polskich zespołach co rywalizowali z Interem i Sevilla xd

Chuchu 21.08.2020 18:19

Puszczą skróty jakichś meczów Interu i Sevilli i jakoś zleci

Kusy 21.08.2020 18:19

Nie tylko oni, bo jest dużo reportaży innych dziennikarzy

Vancore 21.08.2020 18:17

oni po 20 mkinutach nie beda mieli o czym mowic a to potrwa 3h xDDDDD

Vancore 21.08.2020 18:17

ja nie moge

Vancore 21.08.2020 18:17

3h studia z czacho, koltoniem wichniarkiem i hajto

Czarson 21.08.2020 18:10

Jakieś przekąski do meczu czy tylko alkohol?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:10

Ok

Chuchu 21.08.2020 18:09

Poszukałbym, ale nie mam internetu

Kusy 21.08.2020 18:09

Hajto właśnie powiedział, że taki system jeden mecz w LE powinien byc cały czas od ćwierćfinału i chwali na początku Inter

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:09

Poszukaj linka

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:09

Nie interesuje mni

Chuchu 21.08.2020 18:08

Nie mam Polsatu Premium

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:08

Na biezaco dobra

CzarodziejCzasu 21.08.2020 18:08

Chuchu opisuj co Hajto mowi

Chuchu 21.08.2020 18:07

Też bym mu nie dawał

Kusy 21.08.2020 18:06

Tak

Slepy 21.08.2020 18:06

już w Polszmacie studio!?

Kusy 21.08.2020 18:06

Na razie nie dadzą mu nic powiedzieć

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się