Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 21.08.2020 13:38

No bo co? Bo gosc sobie rucha

Lopez 21.08.2020 13:36

choroba psychiczna postępuje

Nasir 21.08.2020 13:29

chyba przez garaz bedzie najlepiej

Nasir 21.08.2020 13:29

ale na razie to obmyslam jak wyjsc z domu zeby mnie sasiadka nie widziala

Alfa 21.08.2020 13:28

moze puszap co

Nasir 21.08.2020 13:28

zdecydowanie jest na mojej lisci potencjalnych kandydatek

Nasir 21.08.2020 13:28

no powiem szczerze jest tam jedna dobra sztuka, czarne wlosy, 175cm leciutko, nie wiem jaki kolor paznokci ale ladna buzia i jedrne bimbalki

Alfa 21.08.2020 13:27

wzrost waga kolor paznokci u stop

Alfa 21.08.2020 13:27

opisz kasjerke u ktorej bedziesz zamawial

Nasir 21.08.2020 13:24

aktualnie 4239

maniekfci 21.08.2020 13:22

nasir ile krów ubitych do zrobienia burgera

maniekfci 21.08.2020 13:22

coś pięknego, smacznego

Nasir 21.08.2020 13:16

ja to dzisiaj ide na burgera xl 300gr wolowiny z frytkami, zapije to monsterkiem 0kcal

Nasir 21.08.2020 13:15

smacznego

Vancore 21.08.2020 13:01

a dlaczego ktokolwiek mialby uznawac posty

CzarodziejCzasu 21.08.2020 13:00

W dupie to mam

Alfa 21.08.2020 13:00

dlaczego postu nie uznajesz co

CzarodziejCzasu 21.08.2020 13:00

Jakie to makro?

CzarodziejCzasu 21.08.2020 13:00

Ja dzisiaj jajecznica ze szczypiorem boczkiem i pomidorami, za moment dwie kanapki ale nie wiem czym, pozniwj pieczone udka z ryzem i ogorkami a wieczorem upieke pizze z pieczarkaminserem papryka cebula i mielonka

Lopez 21.08.2020 12:59

dzisiaj ryba duszona w porze

Lopez 21.08.2020 12:57

nie powiem

Nasir 21.08.2020 12:56

jaka waga

Nasir 21.08.2020 12:56

lopez jakie posilki dzisiaj

Nasir 21.08.2020 12:56

xd

Lopez 21.08.2020 12:54

no zapomniałem,że trzeba miec wielkie jaja żeby siebie samego zbanować

Alfa 21.08.2020 12:37

poczekam na bardziej spektakularny moment

Alfa 21.08.2020 12:37

moge to zrobic w kazdej chwili ale po co

Nasir 21.08.2020 12:37

alfa moze sam sie zbanuj co

Alfa 21.08.2020 12:36

niestety ale wiecej wladzy nie sprawi ze jaja ci urosna, pogodz sie z tym

Pjerun 21.08.2020 12:36

wiadomo kto wygra

Alfa 21.08.2020 12:36

lopec ban za prowokacje moze co

Nasir 21.08.2020 12:35

lopeziak no i co straszysz co

Nasir 21.08.2020 12:35

kto przegra

Nasir 21.08.2020 12:35

kto wygra

Nasir 21.08.2020 12:35

opiszcie mecz

Pjerun 21.08.2020 12:31

to naprawde swietnie, ale dzisiaj jest wazny mecz, a nie jakies twoje posilki gosciu

Lopez 21.08.2020 12:29

BAN spam

Nasir 21.08.2020 12:24

witam jaka beka, ta wariatka caly czas spamuje, wiedzialem ze to nie jest najmadrzejsza decyzja i teraz mam za swoje, za moment wypad do galerii nastepnie posilki i budowa a wy co czemu nic nie opisujecie

Ojciec SB 21.08.2020 11:50

Ja już przyodziałem nasze piękne barwy i będę chodził dumny jak paw!

Ojciec SB 21.08.2020 11:46

To już dzisiaj! Panowie i Panie zapamiętajcie tą datę po 10 latach posuchy wreszcie wracamy na należne nam miejsce! Od dziś to będą bogate lata!

Lopez 21.08.2020 11:37

asnchez dziś 10-15 min ma dostać

rchemik 21.08.2020 11:36

Sanczez wejdzie jak Lautaro znowu nic nie bedzie grał albo jak bedziemy przegrywać powiedzmy w 60-70 minucie

Endru 21.08.2020 11:35

Sklad od Napoli sie nie zmienia

Lopez 21.08.2020 11:35

znaczy dzisiaj

Lopez 21.08.2020 11:34

sky pisało wczoraj, ze eriksen z ławki jutro

Pjerun 21.08.2020 11:33

Nie ma szans na to raczej, zreszta zwycieskiego skladu sie nie zmienia

Dzonyy 21.08.2020 11:32

Widze taktyk endru sie pojawil

Endru 21.08.2020 11:31

Eriksen od poczatku zamiast Gagli :)

Lopez 21.08.2020 11:31

jak sanchez wejdzie na te 15 min, to będzie zapierdzielał jak motorek

Pjerun 21.08.2020 11:30

Dobre i to. Ważne żeby wszedł i walczył jak zawsze, bez żadnych ograniczeń

CzarodziejCzasu 21.08.2020 11:28

Sanchez 10 15 min maks dzis

Dzonyy 21.08.2020 11:24

dokl.

Lopez 21.08.2020 11:24

po dzisiejszym finale wszyscy już będą wiedzieć jak się odnosi sukces

chonciak 21.08.2020 11:24

Young ma puchar le na koncie.

zemaria 21.08.2020 11:23

tottenham przez nastepne 50 lat nie zagra w finale lm

Alfa 21.08.2020 11:23

facepalm

Dzonyy 21.08.2020 11:23

Bedziemy miec takie sukcesy jak w ciagu odstatnich 9 lat

zemaria 21.08.2020 11:23

np wlasnie porto, ajaxe, teraz lipski lyonu czy wczesniej tottenhamy

Dzonyy 21.08.2020 11:23

A najlepiej dwa razy w roku

Dzonyy 21.08.2020 11:23

Masakra. Zmieniajmy trenera co rok

Alfa 21.08.2020 11:23

tak jak zrobil to w juve i czelsi, bo zarzad nie spelnil jego wymagan

zemaria 21.08.2020 11:23

no ale to zawsze byly takie druzyny malolatow co na farta gdzies dochodzily a potem sie chowaly do nory na kilka lat

Alfa 21.08.2020 11:22

pjerun ale zrozum nikt go nie zwolni, ale sam siebie moze zwolnic

Endru 21.08.2020 11:22

Jak Conte sam sie zwolni i przyjdzie Max Allegri plakac nie bede

Pjerun 21.08.2020 11:22

1. Mamy graczy pod jego filozofie i ci gracze bardzo dobrze się do niej zaadaptowali. 2. Nie znajdziemy trenera choćby w 3/4 tak dobrego jak Conte.

Pjerun 21.08.2020 11:21

Zwolnienie Conte byłoby idiotyzmem

Alfa 21.08.2020 11:21

krul zawsze ma alibi i tyle

Alfa 21.08.2020 11:20

serie b

Alfa 21.08.2020 11:20

co wygrywal juventus przed era conte

Alfa 21.08.2020 11:20

co wygrywalo porto zanim jose tam polazl

Endru 21.08.2020 11:20

Mamy Godina on wygrywal niecch prowadzi

Alfa 21.08.2020 11:20

to trener jest tu po to by wpoic w nich mental zwyciezcy

Alfa 21.08.2020 11:19

po prostu alibi krula

Endru 21.08.2020 11:19

I Lipsk dlatego nic nie wygral i nie wygra

Alfa 21.08.2020 11:19

jestesmy w finale LE a tez niewielu cos wygralo

Alfa 21.08.2020 11:19

lipsk doszedl do polfinalu a nie ma w skladzie nikogo bodajze co cos wygrywal

zemaria 21.08.2020 11:19

albo sa nie do wyciagniecia

zemaria 21.08.2020 11:19

a w przedziale 26-28 takich nie znajdziesz

zemaria 21.08.2020 11:19

no takiego kante rozumiem ale potrzebujemy gosci co cos wygrywali

Alfa 21.08.2020 11:18

conte przyszlosc Interu ma w dupie ale zhang nie

Alfa 21.08.2020 11:18

a nie placic po 10-20mln za 33 latka z kontraktem 5mln + i to na conajmniej 3 lata

Alfa 21.08.2020 11:18

zemaria no ale mozna poszukac innych co maja powiedzmy 26-28

Endru 21.08.2020 11:17

Teraz jest za slaby fizycznie na to

Endru 21.08.2020 11:17

Vidal to juz nie jest ten sam gosc co w juve bayernie gdy gral box to box

zemaria 21.08.2020 11:15

ale co n ie zmienia faktu ze widze w tym sens do takich graczy jak tonalli czy barella potrzeba zawodnikow na juz a oni neistety maja po 32 33 lata

zemaria 21.08.2020 11:14

tzn porozmawiac trzeba

zemaria 21.08.2020 11:14

dlatego musza znalezc konsensus

Endru 21.08.2020 11:14

Conte chce wygrac serie a spełnić swoja misje a dalej go nie interesuje jak Inter bedzie sobie radzil z kontraktami 34 latkow

Alfa 21.08.2020 11:14

dlatego murem za zhangiem a jesli krulowi nie pasuje no to won niestety

Alfa 21.08.2020 11:13

dokl

zemaria 21.08.2020 11:13

to naturalne ze zhang nie chce 33 latkow z 4 letnimi kontraktami

Endru 21.08.2020 11:13

Vidala i Dzeko

Alfa 21.08.2020 11:12

pytanie czego chce conte

Alfa 21.08.2020 11:12

to ze zhang chce zeby zostal jest oczywiste

zemaria 21.08.2020 11:12

conte musialby byc niespelna rozumu zeby zrezygnowac a zhang musialby byc kompletnym idiota zeby go wyrzucic

Lopez 21.08.2020 11:12

Tzn jako jego zdobywca

Lopez 21.08.2020 11:12

conte ma po finale spotkanie z zhangiem i chce przyjść na nie po z pucharem :D

Endru 21.08.2020 11:11

Tam wszystkie kluby obstawione

Alfa 21.08.2020 11:11

byly niedawno plotki ze marzy mu sie powrot na wyspy

Endru 21.08.2020 11:10

Nie widze innego klubu dla Conte niz Inter

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się