Archiwum shoutboksa

maverik 21.08.2020 01:03

dokl

Kredence 21.08.2020 01:03

dzisiajloteria :D

Kredence 21.08.2020 01:03

aaa to gitara

maverik 21.08.2020 01:03

w niedziele o 21:30 Mavs

Kredence 21.08.2020 01:02

uraz jakis ma

Kredence 21.08.2020 01:02

dlatego szkoda ze ekpiy z LA graja o 3 dopiero

maverik 21.08.2020 01:02

nie wiem czemu Beverley nie gral ostatnio

maverik 21.08.2020 01:02

Doncic jak bedzie dowodzil tak dalej to jeszcze sie zrobi ciekawie

Kredence 21.08.2020 01:01

LAC graja strasznie brzydki basket ale sa bardzo mocni niestety

maverik 21.08.2020 01:01

bo wszystkiego mozna sie spodziewac

maverik 21.08.2020 01:01

teraz to chyba najlepsze bedzie LAL-LAC o ile do tego dojdzie xD

maverik 21.08.2020 01:01

ja tak samo

maverik 21.08.2020 01:01

Warriors z KD wybitne, szkoda ze tak szybko sie skonczylo, ale niestety nie jest za madry

Kredence 21.08.2020 01:00

no i rok temu za toronto mocno trzymalem

Kredence 21.08.2020 01:00

to prawda ale byl wyjatek na cleveland z 1-3

maverik 21.08.2020 01:00

potem to 2016 jeszcze spoko ale generalnie nudzilo juz potem ten sam final

Kredence 21.08.2020 00:59

po 6 sie konczyly mecze xD

maverik 21.08.2020 00:59

ogladalo sie do rana te finaly, oni tam o 3 zaczynali, rzadko o 2 xD

Kredence 21.08.2020 00:58

no i solidny parker jak zawsze

Kredence 21.08.2020 00:58

duncan juz prawie emeryt ale dawal rade, leonard wchodzacy w jamesa w kazdym meczu i niesmiertelny manu

Kredence 21.08.2020 00:57

najpiekniejsza koszykowka jaka kiedykolwiek ogladalem

Kredence 21.08.2020 00:57

nie no spurs 2014 moj ulubiony zespol :D

maverik 21.08.2020 00:57

w 2013 nie siadlo bo Bosh do Allena, ale 2014 juz tak

maverik 21.08.2020 00:56

2013 i 2014 finaly tez dobrze pamietam, alez wtedy opor za Spurs

Kredence 21.08.2020 00:56

chociaz suns mieli pamietam kozackie play offy i serie z SAS

Kredence 21.08.2020 00:56

no szkoda nasha ale nie on pierwszy i nie ostatni zmarnowal kariere w zalosnych zespolach

maverik 21.08.2020 00:56

juz nie mowiac o tym epizodzie w Lakers

maverik 21.08.2020 00:55

jakby siedzial w Dallas to by wygrywali

Kredence 21.08.2020 00:55

ten doncic imponuje

maverik 21.08.2020 00:55

Nash to zmarnowal sobie kariere mimo wszystko tymi Sunsami

maverik 21.08.2020 00:54

dokl xD

Kredence 21.08.2020 00:54

leciutko gosciu

maverik 21.08.2020 00:54

w ciemno ze Terry

Kredence 21.08.2020 00:54

alez dagger

Kredence 21.08.2020 00:54

pamietasz to? az wtedy krzyklem nad ranem xD

maverik 21.08.2020 00:53

i tamci tacy rozjuszeni byli, a Dallas ich sobie pykali

Kredence 21.08.2020 00:53

o ile znajde xd

maverik 21.08.2020 00:53

pamietam jak tam Cardinal ktory nic nie znaczyl nagle w koncowkach stawial zaslony i wymuszal ofensywne faule i siadalo co posiadanie xD

Kredence 21.08.2020 00:53

zaraz ci pokaze moja ulubiona trojke z tamtych finalow

Kredence 21.08.2020 00:52

terry i stojakovic

Kredence 21.08.2020 00:52

i jak smażyli za trzy :D

maverik 21.08.2020 00:52

swietny zespol, nawet 10 gracz w rotacji w cenzor dawal

maverik 21.08.2020 00:52

2011 ja tez ogladalem na c+

Kredence 21.08.2020 00:51

ale jak obili wtedy miami to ogladalem chyba kazdy mecz finalow

Kredence 21.08.2020 00:51

i potem tyle lat nie mogl dirkowi zespolu zbudowac

maverik 21.08.2020 00:51

typowe xD

maverik 21.08.2020 00:51

no i potem Nash zgarnal mvp dwa razy

Kredence 21.08.2020 00:50

przeciez to grzech smiertelny

Kredence 21.08.2020 00:50

xD

maverik 21.08.2020 00:50

no ale Gortat jeszcze wtedy w nba nie byl

Kredence 21.08.2020 00:50

ocen maverik ze nash gral z dirkiem i cuban ich rozdzielil :D

maverik 21.08.2020 00:50

jakby tak sie spotkali w Dallas to byloby jeszcze lepiej

Czarson 21.08.2020 00:50

Jak conte

maverik 21.08.2020 00:49

ktorzy sa rakiem a nie organizacja

Kredence 21.08.2020 00:49

ja generalnie nie lubie graczy ktorzy nie bronia :D

maverik 21.08.2020 00:49

szkoda ze akurat mu spadl w Phoenix xD

maverik 21.08.2020 00:49

sledzilem jego kariere w miare, ogladalem playoffy w Wizards

Kredence 21.08.2020 00:49

nash spadl mu z nieba

maverik 21.08.2020 00:49

nie byl jakims moim ulubiencem no ale zyczylem mu dobrze

Kredence 21.08.2020 00:49

raczej ciezko xD

maverik 21.08.2020 00:48

ja generalnie mu kibicowalem bo wiedzialem ze predko polaka w nba nie zobacze o ile bedzie

Kredence 21.08.2020 00:48

nie wiem czemu

Kredence 21.08.2020 00:48

ja zawsze nie lubilem gortata :D

maverik 21.08.2020 00:48

w ogole to sie tak zbieglo ze zaczalem sie koszem interesowac i Orlando akurat z Gortatem wtedy cisnelo i bylo glosniej o tym

Kredence 21.08.2020 00:47

tego to uwielbialem

Kredence 21.08.2020 00:47

u boku KG

maverik 21.08.2020 00:47

no Perkins kiedys wybitny to prawda

maverik 21.08.2020 00:47

xD

Kredence 21.08.2020 00:47

perkins straszne drewno ale mial ten wielki moment

maverik 21.08.2020 00:47

Marsin Gortat niestety nie byl w prime tak by wygrali pierscien

Kredence 21.08.2020 00:47

pamietam to jak dzis

Kredence 21.08.2020 00:47

kontuzja perkinsa odebrala szanse bostonowi na obrone mistrzostwa

maverik 21.08.2020 00:47

obili mi Houston z T-Mac, Yao, a potem Denver ktore lubilem

maverik 21.08.2020 00:46

jak sie wkurzalem na Lakersow

maverik 21.08.2020 00:46

2008-2009 duzo lepiej pamietam

Kredence 21.08.2020 00:46

potem jaralem sie mlodym durantem

Kredence 21.08.2020 00:45

ogolnie fascynujacy sport, polecam czarson

maverik 21.08.2020 00:45

no oni w 2008 wyjasnili Lakersow

maverik 21.08.2020 00:45

wczesniej to cos tam uslyszalem, cos tam pogralem na kompie, ale zero pojecia

Kredence 21.08.2020 00:45

tez chyba 2008 xD

Kredence 21.08.2020 00:45

ja od mistrzostwa bostonu :D

maverik 21.08.2020 00:44

ja chyba od 2008

Kredence 21.08.2020 00:44

od dawna czarson

maverik 21.08.2020 00:44

tym bardziej ze Stevensem, on tam ogarnia

Czarson 21.08.2020 00:43

Kiedy wam się tak ta koszykówka wkręciła?

Kredence 21.08.2020 00:43

tatum i brown musza sie dalej rozwijac, center i mozna spokojnie grac

maverik 21.08.2020 00:43

i juz kozak zespol

maverik 21.08.2020 00:43

teraz wiadomo ze kogos pod kosz i troche moze lawke poprawic ale niewiele

Kredence 21.08.2020 00:43

dokladnie

maverik 21.08.2020 00:43

Boston jest tak blisko bycia naprawde contenderem a jednak zawsze czegos brakuje

Kredence 21.08.2020 00:43

wczoraj mial taki moment ze odpalil kilka trojek i poszlo elegancko

Kredence 21.08.2020 00:42

no tak kemba teraz

maverik 21.08.2020 00:42

Kemba chyba daje rade

maverik 21.08.2020 00:42

a w kluczowych momentach zbiorki sa mega wazne

Kredence 21.08.2020 00:42

poza horfordem to same wtopy

Kredence 21.08.2020 00:42

bostonowi to srednio wychodzi to branie wolnych agentow :D

maverik 21.08.2020 00:42

no bo w zbiorkach to grubo przegrywaja, no ale tam Embiid wiekszosc robi

maverik 21.08.2020 00:41

chcieli mocno AD ale nie pyklo, on zapragnal wygrywac z Lebronem

Kredence 21.08.2020 00:41

twardy typ co obroni co trzeba i sporo zbierze

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się