dokl
dzisiajloteria
aaa to gitara
w niedziele o 21:30 Mavs
uraz jakis ma
dlatego szkoda ze ekpiy z LA graja o 3 dopiero
nie wiem czemu Beverley nie gral ostatnio
Doncic jak bedzie dowodzil tak dalej to jeszcze sie zrobi ciekawie
LAC graja strasznie brzydki basket ale sa bardzo mocni niestety
bo wszystkiego mozna sie spodziewac
teraz to chyba najlepsze bedzie LAL-LAC o ile do tego dojdzie xD
ja tak samo
Warriors z KD wybitne, szkoda ze tak szybko sie skonczylo, ale niestety nie jest za madry
no i rok temu za toronto mocno trzymalem
to prawda ale byl wyjatek na cleveland z 1-3
potem to 2016 jeszcze spoko ale generalnie nudzilo juz potem ten sam final
po 6 sie konczyly mecze xD
ogladalo sie do rana te finaly, oni tam o 3 zaczynali, rzadko o 2 xD
no i solidny parker jak zawsze
duncan juz prawie emeryt ale dawal rade, leonard wchodzacy w jamesa w kazdym meczu i niesmiertelny manu
najpiekniejsza koszykowka jaka kiedykolwiek ogladalem
nie no spurs 2014 moj ulubiony zespol
w 2013 nie siadlo bo Bosh do Allena, ale 2014 juz tak
2013 i 2014 finaly tez dobrze pamietam, alez wtedy opor za Spurs
chociaz suns mieli pamietam kozackie play offy i serie z SAS
no szkoda nasha ale nie on pierwszy i nie ostatni zmarnowal kariere w zalosnych zespolach
juz nie mowiac o tym epizodzie w Lakers
jakby siedzial w Dallas to by wygrywali
ten doncic imponuje
Nash to zmarnowal sobie kariere mimo wszystko tymi Sunsami
dokl xD
leciutko gosciu
w ciemno ze Terry
alez dagger
pamietasz to? az wtedy krzyklem nad ranem xD
i tamci tacy rozjuszeni byli, a Dallas ich sobie pykali
o ile znajde xd
pamietam jak tam Cardinal ktory nic nie znaczyl nagle w koncowkach stawial zaslony i wymuszal ofensywne faule i siadalo co posiadanie xD
zaraz ci pokaze moja ulubiona trojke z tamtych finalow
terry i stojakovic
i jak smażyli za trzy
swietny zespol, nawet 10 gracz w rotacji w cenzor dawal
2011 ja tez ogladalem na c+
ale jak obili wtedy miami to ogladalem chyba kazdy mecz finalow
i potem tyle lat nie mogl dirkowi zespolu zbudowac
typowe xD
no i potem Nash zgarnal mvp dwa razy
przeciez to grzech smiertelny
xD
no ale Gortat jeszcze wtedy w nba nie byl
ocen maverik ze nash gral z dirkiem i cuban ich rozdzielil
jakby tak sie spotkali w Dallas to byloby jeszcze lepiej
Jak conte
ktorzy sa rakiem a nie organizacja
ja generalnie nie lubie graczy ktorzy nie bronia
szkoda ze akurat mu spadl w Phoenix xD
sledzilem jego kariere w miare, ogladalem playoffy w Wizards
nash spadl mu z nieba
nie byl jakims moim ulubiencem no ale zyczylem mu dobrze
raczej ciezko xD
ja generalnie mu kibicowalem bo wiedzialem ze predko polaka w nba nie zobacze o ile bedzie
nie wiem czemu
ja zawsze nie lubilem gortata
w ogole to sie tak zbieglo ze zaczalem sie koszem interesowac i Orlando akurat z Gortatem wtedy cisnelo i bylo glosniej o tym
tego to uwielbialem
u boku KG
no Perkins kiedys wybitny to prawda
xD
perkins straszne drewno ale mial ten wielki moment
Marsin Gortat niestety nie byl w prime tak by wygrali pierscien
pamietam to jak dzis
kontuzja perkinsa odebrala szanse bostonowi na obrone mistrzostwa
obili mi Houston z T-Mac, Yao, a potem Denver ktore lubilem
jak sie wkurzalem na Lakersow
2008-2009 duzo lepiej pamietam
potem jaralem sie mlodym durantem
ogolnie fascynujacy sport, polecam czarson
no oni w 2008 wyjasnili Lakersow
wczesniej to cos tam uslyszalem, cos tam pogralem na kompie, ale zero pojecia
tez chyba 2008 xD
ja od mistrzostwa bostonu
ja chyba od 2008
od dawna czarson
tym bardziej ze Stevensem, on tam ogarnia
Kiedy wam się tak ta koszykówka wkręciła?
tatum i brown musza sie dalej rozwijac, center i mozna spokojnie grac
i juz kozak zespol
teraz wiadomo ze kogos pod kosz i troche moze lawke poprawic ale niewiele
dokladnie
Boston jest tak blisko bycia naprawde contenderem a jednak zawsze czegos brakuje
wczoraj mial taki moment ze odpalil kilka trojek i poszlo elegancko
no tak kemba teraz
Kemba chyba daje rade
a w kluczowych momentach zbiorki sa mega wazne
poza horfordem to same wtopy
bostonowi to srednio wychodzi to branie wolnych agentow
no bo w zbiorkach to grubo przegrywaja, no ale tam Embiid wiekszosc robi
chcieli mocno AD ale nie pyklo, on zapragnal wygrywac z Lebronem
twardy typ co obroni co trzeba i sporo zbierze
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala