a jeśli się cieszy, to znaczy że tą chwilą się z kims dzieli, bo tylko wtedy szczęście jest autentyczne
prezentacji chyba nie bylo
a tego nie wiem czy oficjalnie
nie wiem cyz to conte odpowiadal na to pytanie czy kusy " ciesze sie chwila"
a 3 komplet w ogóle jest potwierdzony oficjalnie?
powinnismy wyjsc w 3 komplecie z nastpnego sezonu
ń
no i pewnie w nich wystąpimy oce
no i co?
ogólnie Nasir wczoraj na ig Interu widziałem jak robili ten złoty napis na klatce piersiowej na zwykłej domowej koszulce z 19/20 sezonu
xd
CzarodziejCzasu 20.08.2020 18:12 Conte: Czy to moj ostatni mecz jako trener Interu? Ciesze sie z chwila nom
Karbownik tez mial koroniaka pewnie
dlatego laczony z Naples
Boga również z koroniakiem
Conte: Czy to moj ostatni mecz jako trener Interu? Ciesze sie z chwila
powo
pozniej zdam raport
dobra ide z psem na obchod wybadac sytuacje, po prostu zdejme koszulke pod jej oknem i zobaczymy czy zlapie haczyk
moze tak byc
chłop pewnie na nią zarabia za granicą, a ona smutna siedzi bez bolca
i kazala mu sie wyprowadzic
pewnie po slubie przestala mu dawac
ciakawi mnie ona gdyz wiem ze ma corke ale nigdy jej z chlopem nie widzialem
powiedz, że masz pod soba armię spermiarzy, którzy się stasują pod jej zdjęcia
idź po prostu do niej i spytaj o jej fb
sprawdz na domofonie
zaraz jej poszukam
nie wiem jak sie nazywac
może zaproś ją na grilla
pokaż sąsiadkę
no juz mi sie gabi znudzila a weronika gdzies pojechala
tylko obawiam sie ze za bardzo sie jej spodoba i bedzie przylazic co chwile jak gabi czy inna bedzie akurat pedzlowana
w ogole to myslalem zeby sasiadke zrobic, dobry milfetka taka 35 lat ale forma kosencja
a lista rezerwowa?
zaraz tinderka odpalam moze cos wpadnie w tym szambie calym
masakra nie mam ruchania na dzisiaj
xdddd dokł
dokl ale z drugiej strony sa takie co biora z dupy to buzi i im smakuje ale to pOlki zwykle
i z pyska yebie, nie wiem jak można wsadzać w morde, która dopiero żuła maka
za późno niestety, ostatnio waga wskazała 75kg
Piter miales juz nie ruchac po maczku bo brzuch wypycha
moze klinsi nam wiecej o tym powie
dokl
w wieku powyżej 70 lat nietrzymanie moczu często się zdarza
ja przed chwila w tesco kupowalem monstera i gume orbit i kasjerka sie gapila na moje krocze, po chwili nasze oczy sie spotkaly, nie wytrzymala, zarumienila sie i odwrocila wzrok, odchodzac zauwazylem obfity strumien na jej lewej nogawce
push and pull
dokl
ja poczekam do soboty i będzie wysryw czemu sie nie odzywam itp. itd. przecież w piątek mieliśmy na maka jechać
wypuściłeś ją z rąk
beka, czyli już ssie innemu
otworzyła ale nie napisała nic
@Piter jak tam z Mają
nie tak cie uczylem
piter opamietaj sie
xdddddd
xdddd
niestety spermiarze psuja rynek
w tym 98 ode mnei
od tych gówien
ona takich snapów pewnie setki dziennie dostaj
xd
nagraj snapa za slowami: zaakceptuj zaproszenie bo przeciez jestes idealna
powiedz jej, żeby akceptowała, bo kończy mi się cierpliwość, za chwilę nagram z nią taniec
szpinak a co ty wegan jesteś?
THX
smacznego
gabi aktualnie obie rece zajete, zrozumcie, nie ma czau dla spermiarzy z internetu
makaron, kurczak, szpinak, śmietana 30%, serek topiony
stan baterii na 17:57 to 22%, własnie jem posiłek
nie, chyba muszę jej wysłać zdjęcie penisa i w drugim skrinie stan konta żeby była moja
jakie posilki dzisiaj
ile procent w ajfonie
witam maniek
witam maniek czy użytkownik glaciaa cie akceptował opisz
witam @Piter witam @Nasir
wczoraj albo 2 dni temu w piotrkowie zmarła 4ta osoba na covida
Ładnie sypie w ostatnich dniach
2 przypadki wirusiaka pochodzenia koroniakowego w Toryno
jakiś taki inny niż w latach 2012-2017
w Chinach będą nas puszczać w kinach normalnie masakra co ten Inter
witam Piter
zamorano zanetti ronaldo dziekujemy pamietamy
no fajnie by było ps. witam Nasir
powiedzcie ze tak, bedzie to piekne nawiazanie do finalu 1998
jutro gramy w 3 komplecie na nowy sezon?
jak wygramy tą LE to spoko ale mogli w ogóle nie wznawiać europejskich pucharów
śmieszne wynik i w ogóle jakby to był turniej internacional champions cup
ta LM i LE obecnie to jedno wielkie gówno, jakieś pokraki jak Lyon czy lipsk w półfinale
wygra LM to podpisze jednak z Niemcami
Alaba po meczu z Barcelona sie w niej odkochal
15mln za Lazaro trudno chciec wiecej jednak dusza pragnie tych 20braniek
endru koszulka z messim już zamówiona?
Ibra to gwarancja mistrzostwa
albo świetnie kłamiesz albo mówisz prawde
:O
To jużpewne
Wygra a nie powalczy
to milan o scudetto powalczy
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala