Archiwum shoutboksa

maniekfci 20.08.2020 18:28

a jeśli się cieszy, to znaczy że tą chwilą się z kims dzieli, bo tylko wtedy szczęście jest autentyczne

Vancore 20.08.2020 18:27

prezentacji chyba nie bylo

Vancore 20.08.2020 18:27

a tego nie wiem czy oficjalnie

Czarson 20.08.2020 18:27

nie wiem cyz to conte odpowiadal na to pytanie czy kusy " ciesze sie chwila"

Piter 20.08.2020 18:26

a 3 komplet w ogóle jest potwierdzony oficjalnie?

Vancore 20.08.2020 18:25

powinnismy wyjsc w 3 komplecie z nastpnego sezonu

Piter 20.08.2020 18:25

ń

Piter 20.08.2020 18:25

no i pewnie w nich wystąpimy oce

maniekfci 20.08.2020 18:24

no i co?

Piter 20.08.2020 18:20

ogólnie Nasir wczoraj na ig Interu widziałem jak robili ten złoty napis na klatce piersiowej na zwykłej domowej koszulce z 19/20 sezonu

jaszczomb 20.08.2020 18:15

xd

jaszczomb 20.08.2020 18:15

CzarodziejCzasu 20.08.2020 18:12 Conte: Czy to moj ostatni mecz jako trener Interu? Ciesze sie z chwila nom

Czarson 20.08.2020 18:15

Karbownik tez mial koroniaka pewnie

Czarson 20.08.2020 18:14

dlatego laczony z Naples

Nitrogen 20.08.2020 18:14

Boga również z koroniakiem

CzarodziejCzasu 20.08.2020 18:12

Conte: Czy to moj ostatni mecz jako trener Interu? Ciesze sie z chwila

maniekfci 20.08.2020 18:12

powo

Nasir 20.08.2020 18:12

pozniej zdam raport

Nasir 20.08.2020 18:12

dobra ide z psem na obchod wybadac sytuacje, po prostu zdejme koszulke pod jej oknem i zobaczymy czy zlapie haczyk

Nasir 20.08.2020 18:11

moze tak byc

maniekfci 20.08.2020 18:10

chłop pewnie na nią zarabia za granicą, a ona smutna siedzi bez bolca

Nasir 20.08.2020 18:10

i kazala mu sie wyprowadzic

Nasir 20.08.2020 18:09

pewnie po slubie przestala mu dawac

Nasir 20.08.2020 18:09

ciakawi mnie ona gdyz wiem ze ma corke ale nigdy jej z chlopem nie widzialem

maniekfci 20.08.2020 18:09

powiedz, że masz pod soba armię spermiarzy, którzy się stasują pod jej zdjęcia

maniekfci 20.08.2020 18:09

idź po prostu do niej i spytaj o jej fb

Czarson 20.08.2020 18:08

sprawdz na domofonie

Nasir 20.08.2020 18:08

zaraz jej poszukam

Nasir 20.08.2020 18:08

nie wiem jak sie nazywac

maniekfci 20.08.2020 18:08

może zaproś ją na grilla

maniekfci 20.08.2020 18:08

pokaż sąsiadkę

Nasir 20.08.2020 18:07

no juz mi sie gabi znudzila a weronika gdzies pojechala

Nasir 20.08.2020 18:07

tylko obawiam sie ze za bardzo sie jej spodoba i bedzie przylazic co chwile jak gabi czy inna bedzie akurat pedzlowana

Nasir 20.08.2020 18:06

w ogole to myslalem zeby sasiadke zrobic, dobry milfetka taka 35 lat ale forma kosencja

maniekfci 20.08.2020 18:06

a lista rezerwowa?

Nasir 20.08.2020 18:05

zaraz tinderka odpalam moze cos wpadnie w tym szambie calym

Nasir 20.08.2020 18:05

masakra nie mam ruchania na dzisiaj

maniekfci 20.08.2020 18:05

xdddd dokł

Piter 20.08.2020 18:05

:lol:

Nasir 20.08.2020 18:04

dokl ale z drugiej strony sa takie co biora z dupy to buzi i im smakuje ale to pOlki zwykle

maniekfci 20.08.2020 18:04

i z pyska yebie, nie wiem jak można wsadzać w morde, która dopiero żuła maka

Piter 20.08.2020 18:03

za późno niestety, ostatnio waga wskazała 75kg

Nasir 20.08.2020 18:03

Piter miales juz nie ruchac po maczku bo brzuch wypycha

Nasir 20.08.2020 18:03

moze klinsi nam wiecej o tym powie

Nasir 20.08.2020 18:03

dokl

maniekfci 20.08.2020 18:02

w wieku powyżej 70 lat nietrzymanie moczu często się zdarza

Nasir 20.08.2020 18:02

ja przed chwila w tesco kupowalem monstera i gume orbit i kasjerka sie gapila na moje krocze, po chwili nasze oczy sie spotkaly, nie wytrzymala, zarumienila sie i odwrocila wzrok, odchodzac zauwazylem obfity strumien na jej lewej nogawce

Nasir 20.08.2020 18:01

push and pull

Nasir 20.08.2020 18:01

dokl

Piter 20.08.2020 18:00

ja poczekam do soboty i będzie wysryw czemu sie nie odzywam itp. itd. przecież w piątek mieliśmy na maka jechać

maniekfci 20.08.2020 18:00

wypuściłeś ją z rąk

maniekfci 20.08.2020 18:00

beka, czyli już ssie innemu

Piter 20.08.2020 18:00

otworzyła ale nie napisała nic

maniekfci 20.08.2020 17:59

@Piter jak tam z Mają

Nasir 20.08.2020 17:59

nie tak cie uczylem

Nasir 20.08.2020 17:59

piter opamietaj sie

maniekfci 20.08.2020 17:59

xdddddd

Nasir 20.08.2020 17:59

xdddd

Nasir 20.08.2020 17:59

niestety spermiarze psuja rynek

Piter 20.08.2020 17:59

w tym 98 ode mnei

maniekfci 20.08.2020 17:59

od tych gówien

maniekfci 20.08.2020 17:59

ona takich snapów pewnie setki dziennie dostaj

maniekfci 20.08.2020 17:58

xd

Nasir 20.08.2020 17:58

nagraj snapa za slowami: zaakceptuj zaproszenie bo przeciez jestes idealna

maniekfci 20.08.2020 17:57

powiedz jej, żeby akceptowała, bo kończy mi się cierpliwość, za chwilę nagram z nią taniec

Piter 20.08.2020 17:57

szpinak a co ty wegan jesteś?

maniekfci 20.08.2020 17:57

THX

Nasir 20.08.2020 17:57

smacznego

Nasir 20.08.2020 17:57

gabi aktualnie obie rece zajete, zrozumcie, nie ma czau dla spermiarzy z internetu

maniekfci 20.08.2020 17:57

makaron, kurczak, szpinak, śmietana 30%, serek topiony

maniekfci 20.08.2020 17:56

stan baterii na 17:57 to 22%, własnie jem posiłek

maniekfci 20.08.2020 17:56

nie, chyba muszę jej wysłać zdjęcie penisa i w drugim skrinie stan konta żeby była moja

Nasir 20.08.2020 17:56

jakie posilki dzisiaj

Nasir 20.08.2020 17:56

ile procent w ajfonie

Nasir 20.08.2020 17:56

witam maniek

Piter 20.08.2020 17:55

witam maniek czy użytkownik glaciaa cie akceptował opisz

maniekfci 20.08.2020 17:55

witam @Piter witam @Nasir

Piter 20.08.2020 17:53

wczoraj albo 2 dni temu w piotrkowie zmarła 4ta osoba na covida

Nitrogen 20.08.2020 17:52

Ładnie sypie w ostatnich dniach

Nitrogen 20.08.2020 17:52

2 przypadki wirusiaka pochodzenia koroniakowego w Toryno

Piter 20.08.2020 17:51

jakiś taki inny niż w latach 2012-2017

Piter 20.08.2020 17:51

w Chinach będą nas puszczać w kinach normalnie masakra co ten Inter

Nasir 20.08.2020 17:49

witam Piter

Nasir 20.08.2020 17:49

zamorano zanetti ronaldo dziekujemy pamietamy

Piter 20.08.2020 17:49

no fajnie by było ps. witam Nasir

Nasir 20.08.2020 17:49

powiedzcie ze tak, bedzie to piekne nawiazanie do finalu 1998

Nasir 20.08.2020 17:49

jutro gramy w 3 komplecie na nowy sezon?

Piter 20.08.2020 17:48

jak wygramy tą LE to spoko ale mogli w ogóle nie wznawiać europejskich pucharów

Piter 20.08.2020 17:48

śmieszne wynik i w ogóle jakby to był turniej internacional champions cup

Piter 20.08.2020 17:48

ta LM i LE obecnie to jedno wielkie gówno, jakieś pokraki jak Lyon czy lipsk w półfinale

Czarson 20.08.2020 17:39

wygra LM to podpisze jednak z Niemcami

Czarson 20.08.2020 17:38

Alaba po meczu z Barcelona sie w niej odkochal

Czarson 20.08.2020 17:33

15mln za Lazaro trudno chciec wiecej jednak dusza pragnie tych 20braniek

Piter 20.08.2020 17:32

endru koszulka z messim już zamówiona?

Endru 20.08.2020 17:31

Ibra to gwarancja mistrzostwa

Piter 20.08.2020 17:31

albo świetnie kłamiesz albo mówisz prawde

Piter 20.08.2020 17:31

:O

IlCapitano 20.08.2020 17:28

To jużpewne

IlCapitano 20.08.2020 17:28

Wygra a nie powalczy

Piter 20.08.2020 17:26

to milan o scudetto powalczy

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się