zaiste
XDD
polecam sprawdzić defeinicję incela zemaria
Orzeu znasz definicje tych wyrazow
co to znaczy
incel
czarodziejka, foniak cię zdiagnozowal jako incek
XDDD
I nie wiem czy chce reszte wiedzieć
niesamowite jest też to, że jak dziś o 17 dodamy do godziny wynik meczu z Szachtarem czyli 5 to będzie 22 jprdl
Skeota jestem na bakier z wiedza na razie dowiedziałem sie co to incel
Nie wien
niebywale, to musi sie wydarzyc nawet uklad oriona jest po naszej stronie
w dodatku gramy o 21 dnia 21
gowno cie to obchodzi
ODWROTNOSC 21
Czaeodziej kim ty wlasciwie jestes mordo, chadem, cuckholdem czy incelem. Opisz fast
sensi 12
coś niesamowitego
22 maja, 22 to był numer Milito i dwójka z 2:0 zestawiona z pierwszą cyfrą godziny końca meczu też daje 22
Wierze w magie liczb
Ktory pilkarz gra z numerem 21 w Interze
Jak 22 maja
22 sierpnia
A czemu o 22 bys chcial?
Jakby nie mogl byc 22 a 21
Jutro final jprdl
to dobry zwiastun
widzę że posiadam pewne cechy żeby zostać nasirem
dokl
ja też dzisiaj boss
jeszcze tylko perfum hugo boss i jestem gotowy
trzymajcie kciuki dzisiaj byc moze zapadna wazne decyzje biznesowe
Jesteś ulozonym facetem, masz poukladane we łbie, ponysl o tym tfu
masakra zaraz nowe pantofle zakladam mam nadzieje ze nie obetra za bardzo
i biznesy
wstyd do latac za aleksandra i doprowadzac sie do stanu gdzie musisz wsadzac glowe do umywalki
wiadomo ile baterii pochłania pisanie z kobietą
xd typowy stan baterii chada na godzinę 10:44
ja mam 69%
Nasir powinienes sie wstydzic ze nie mass zony i dzieci
koniec pracy o 15
xddd
stan baterii na 10:44 to 68%
bf to chyba z 19
bo zaraz wychodze
maniek fast opisz ile procent w baterii ile bf dzisiaj
A poza tym pora plodzic przyszlych Interistow
ale swiadomie dobrowolnie to nie chce
wiadomo zebym se poradzil jakbym musial
A ja nie
Nasir jest gotowy na malzebstwo
Ale chłopie co ty porównujesz
A lyska nie wie z ktora bo oferty poznikaly
tfu gardzę
psa juz mam
tfu
agatka to by spioszki teczowe kupila
a Agatka? nie faszerowałaby dzieci hormonami?
Powinienes miec zone, trojke dzieci i pieska
ewelinka byla najbardziej stabilna
xd
Ewelnika przepraszamy i witamy
na pewno nie ewcia
chyba jednak ewelinka
witam @Nasir
witam
Ja mam wybudowany dom 2 dzieci i tez mam czas na pracę i bronka z Orzeu
maniek
xdddd
To zrob i nie bedziesz ze wyobrażał
nasir która z Twoich dotychczasowych kobiet byłaby najlepszą kandydatką na matkę
ale miec swoje to sobie nie wyobrazam
też myslę że by sobie poradził
Znajdz sobie kobiete marzen i zbusuj z nia rodzine
lubie dzieci
Poradził byś sobie
i mam czas zeby pracowac
moze dlatego dobrze zarabiam i buduje dom bo nie wydaje na dzieci
Nie roxumiem cie
Powinienes stsorzyc rodzine
Powinienes wziac przyklad z kolegi Nasir. Masz dobra pracę, dobrze zarabiasz, budujesz don.
1500 to jedna para pantofli i dobre wloskie jeansy
xd
myślałem że Ty akurat to rozumiesz
randama oplaca prad to cala kwote mozna przeznaczyc na przyjemnosci
co to jest 1500 zł
i to jest zycie
no i 1500 wpada co miesiac
Ja nie mogę 3 dzieci to jest juz wyzwanie
kolej na Was
starczy
nie
Ico, bedzie 4
Uuu
2 córki i syna
3
Myslakem ze masz corke i teraz syna
Orzeu ike ty masz dzieci
owy