Archiwum shoutboksa

zemaria 20.08.2020 11:25

zaiste

zemaria 20.08.2020 11:24

XDD

maniekfci 20.08.2020 11:23

polecam sprawdzić defeinicję incela zemaria

zemaria 20.08.2020 11:23

Orzeu znasz definicje tych wyrazow

Orzeu 20.08.2020 11:22

:lol:

zemaria 20.08.2020 11:22

co to znaczy

maniekfci 20.08.2020 11:17

incel

maniekfci 20.08.2020 11:17

czarodziejka, foniak cię zdiagnozowal jako incek

maniekfci 20.08.2020 11:16

XDDD

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:16

I nie wiem czy chce reszte wiedzieć

maniekfci 20.08.2020 11:16

niesamowite jest też to, że jak dziś o 17 dodamy do godziny wynik meczu z Szachtarem czyli 5 to będzie 22 jprdl

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:16

Skeota jestem na bakier z wiedza na razie dowiedziałem sie co to incel

Skepta 20.08.2020 11:16

Nie wien

Alfa 20.08.2020 11:16

niebywale, to musi sie wydarzyc nawet uklad oriona jest po naszej stronie

Alfa 20.08.2020 11:15

w dodatku gramy o 21 dnia 21

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:15

gowno cie to obchodzi

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:15

ODWROTNOSC 21

Skepta 20.08.2020 11:15

Czaeodziej kim ty wlasciwie jestes mordo, chadem, cuckholdem czy incelem. Opisz fast

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:15

sensi 12

maniekfci 20.08.2020 11:15

coś niesamowitego

maniekfci 20.08.2020 11:15

22 maja, 22 to był numer Milito i dwójka z 2:0 zestawiona z pierwszą cyfrą godziny końca meczu też daje 22

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:13

Wierze w magie liczb

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:13

Ktory pilkarz gra z numerem 21 w Interze

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:12

Jak 22 maja

CzarodziejCzasu 20.08.2020 11:12

22 sierpnia

Endru 20.08.2020 11:09

A czemu o 22 bys chcial?

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:49

Jakby nie mogl byc 22 a 21

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:48

Jutro final jprdl

maniekfci 20.08.2020 10:47

to dobry zwiastun

maniekfci 20.08.2020 10:47

widzę że posiadam pewne cechy żeby zostać nasirem

Nasir 20.08.2020 10:46

dokl

maniekfci 20.08.2020 10:46

ja też dzisiaj boss

Nasir 20.08.2020 10:46

jeszcze tylko perfum hugo boss i jestem gotowy

Nasir 20.08.2020 10:45

trzymajcie kciuki dzisiaj byc moze zapadna wazne decyzje biznesowe

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:45

Jesteś ulozonym facetem, masz poukladane we łbie, ponysl o tym tfu

Nasir 20.08.2020 10:45

masakra zaraz nowe pantofle zakladam mam nadzieje ze nie obetra za bardzo

maniekfci 20.08.2020 10:44

i biznesy

Nasir 20.08.2020 10:44

wstyd do latac za aleksandra i doprowadzac sie do stanu gdzie musisz wsadzac glowe do umywalki

maniekfci 20.08.2020 10:44

wiadomo ile baterii pochłania pisanie z kobietą

maniekfci 20.08.2020 10:44

xd typowy stan baterii chada na godzinę 10:44

Nasir 20.08.2020 10:44

ja mam 69%

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:44

Nasir powinienes sie wstydzic ze nie mass zony i dzieci

maniekfci 20.08.2020 10:44

koniec pracy o 15

Nasir 20.08.2020 10:44

xddd

maniekfci 20.08.2020 10:43

stan baterii na 10:44 to 68%

maniekfci 20.08.2020 10:43

bf to chyba z 19

Nasir 20.08.2020 10:43

bo zaraz wychodze

Nasir 20.08.2020 10:43

maniek fast opisz ile procent w baterii ile bf dzisiaj

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:43

A poza tym pora plodzic przyszlych Interistow

Nasir 20.08.2020 10:42

ale swiadomie dobrowolnie to nie chce

Nasir 20.08.2020 10:42

wiadomo zebym se poradzil jakbym musial

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:42

A ja nie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:42

Nasir jest gotowy na malzebstwo

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:42

Ale chłopie co ty porównujesz

Kondzik 20.08.2020 10:42

A lyska nie wie z ktora bo oferty poznikaly

maniekfci 20.08.2020 10:42

tfu gardzę

Nasir 20.08.2020 10:42

psa juz mam

Nasir 20.08.2020 10:42

tfu

Nasir 20.08.2020 10:42

agatka to by spioszki teczowe kupila

maniekfci 20.08.2020 10:41

a Agatka? nie faszerowałaby dzieci hormonami?

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:41

Powinienes miec zone, trojke dzieci i pieska

Nasir 20.08.2020 10:41

ewelinka byla najbardziej stabilna

Nasir 20.08.2020 10:41

xd

maniekfci 20.08.2020 10:41

Ewelnika przepraszamy i witamy

Nasir 20.08.2020 10:41

na pewno nie ewcia

Nasir 20.08.2020 10:41

chyba jednak ewelinka

maniekfci 20.08.2020 10:41

witam @Nasir

Nasir 20.08.2020 10:41

witam

Kondzik 20.08.2020 10:41

Ja mam wybudowany dom 2 dzieci i tez mam czas na pracę i bronka z Orzeu

Nasir 20.08.2020 10:41

maniek

Nasir 20.08.2020 10:41

xdddd

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:41

To zrob i nie bedziesz ze wyobrażał

maniekfci 20.08.2020 10:40

nasir która z Twoich dotychczasowych kobiet byłaby najlepszą kandydatką na matkę

Nasir 20.08.2020 10:40

ale miec swoje to sobie nie wyobrazam

Orzeu 20.08.2020 10:40

też myslę że by sobie poradził

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:40

Znajdz sobie kobiete marzen i zbusuj z nia rodzine

Nasir 20.08.2020 10:40

lubie dzieci

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:40

Poradził byś sobie

Nasir 20.08.2020 10:40

i mam czas zeby pracowac

Nasir 20.08.2020 10:40

moze dlatego dobrze zarabiam i buduje dom bo nie wydaje na dzieci

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:40

Nie roxumiem cie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:39

Powinienes stsorzyc rodzine

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:39

Powinienes wziac przyklad z kolegi Nasir. Masz dobra pracę, dobrze zarabiasz, budujesz don.

Nasir 20.08.2020 10:39

1500 to jedna para pantofli i dobre wloskie jeansy

Nasir 20.08.2020 10:39

xd

Orzeu 20.08.2020 10:39

myślałem że Ty akurat to rozumiesz

Nasir 20.08.2020 10:39

randama oplaca prad to cala kwote mozna przeznaczyc na przyjemnosci

Orzeu 20.08.2020 10:39

co to jest 1500 zł

Nasir 20.08.2020 10:38

i to jest zycie

Nasir 20.08.2020 10:38

no i 1500 wpada co miesiac

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:38

Ja nie mogę 3 dzieci to jest juz wyzwanie

Orzeu 20.08.2020 10:38

kolej na Was

Orzeu 20.08.2020 10:38

starczy

Orzeu 20.08.2020 10:38

nie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:36

Ico, bedzie 4

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:36

Uuu

Orzeu 20.08.2020 10:36

2 córki i syna

Orzeu 20.08.2020 10:36

3

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:36

Myslakem ze masz corke i teraz syna

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:36

Orzeu ike ty masz dzieci

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się