Archiwum shoutboksa

Nasir 20.08.2020 08:42

srednio

Skepta 20.08.2020 08:42

a to pewnie w srodku duzo miejsca co

Nasir 20.08.2020 08:42

po chipie na 290 koni

Nasir 20.08.2020 08:42

bmw g20 320i xdrive M sport

Skepta 20.08.2020 08:42

sedan, suv czy co

Skepta 20.08.2020 08:41

ale jaki typ auta

Nasir 20.08.2020 08:41

bananowe zycie

Nasir 20.08.2020 08:41

tata placil

Dzonyy 20.08.2020 08:41

Pozyczone od ojca

Nasir 20.08.2020 08:41

niebieskie

Skepta 20.08.2020 08:40

a jakie masz auto nasir?

Skepta 20.08.2020 08:38

aa jak tak to zwracam honor nasir

Nasir 20.08.2020 08:37

swiatlo ksiezyca wpadalo przez szybe do auta, przeciez nie mlucilem jej w kartoflisku

Dzonyy 20.08.2020 08:36

Juz widze jak Ty kogos kopiesz :D

Skepta 20.08.2020 08:32

nasir wytlumacz mi jak mozna sie walic na polu, no ja jakbym zobaczyl walacego goscia sie z typiara w jakims parku no to bym wyebal w cymbal chyba albo kopa zasadzil

Nasir 20.08.2020 08:21

witam ja wlasnie wrocilem, wczoraj gabi na spontanie stwierdzila jedzmy wieczorem nad wode no i cala noc byla mlucona przy swietle ksiezyca, za moment wystawiam polise i lece do biura na wazne spotkanie a wy co jakie plany dzisiaj jakie posilki

maniekfci 20.08.2020 07:53

o finale

maniekfci 20.08.2020 07:53

@Czarodziejka może czas na temat na forum

maniekfci 20.08.2020 07:42

pewnie jakaś pisowska homofobka

CzarodziejCzasu 20.08.2020 07:42

I oczywiscie kobieta

CzarodziejCzasu 20.08.2020 07:41

Oooo typowe parcie na koszulke

CzarodziejCzasu 20.08.2020 07:41

[quote=joanna-chraniuk]1. 2:1 dla Sevilli 2. Inter 3. Tak 4. D'ambrosio[/quote]

maniekfci 20.08.2020 07:36

kosmos

CzarodziejCzasu 20.08.2020 07:22

Ale sie dzieje

CzarodziejCzasu 20.08.2020 07:22

Nl i co, clippers zruchane

Zzzz 20.08.2020 03:55

i dobranoc łapserdaki obiboki. a wczoraj był 19.08 jak coś elo z fartem...

Zzzz 20.08.2020 03:51

i oddajcie nam Interek w wolnym mieście Gdańsk. Przynajmiej moglo by przyjsc pol stadionu ;) nie jak w tym dojczland zafajdanym całe te

Zzzz 20.08.2020 03:49

curva ale kyrk

Zzzz 20.08.2020 03:48

ku...two i upadek zasad

Zzzz 20.08.2020 03:48

smuteczek

Alfa 20.08.2020 00:15

mao troche

Alfa 20.08.2020 00:15

Meanwhile, Joao Mario is about to be sold definitively, who should go to Benfica for about 12 million

Czarson 19.08.2020 23:45

2 z Barca dziś 1 setka nie strzelona już miałby rekord

Czarson 19.08.2020 23:43

Lewy miałby już wyrównanie rekordu Cr7 w LM ale słabo strzelał w poprzednich 2 meczach

Czarson 19.08.2020 23:41

Utknął tak jeśli z własnej woli to słabo

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:28

wielu chciałoby taką karierę, ale według mnie w przypadku Zielińskiego to jednak małe rozczarowanie

Kredence 19.08.2020 23:26

i w sumie jakos specjalnei mu sie nie dziwie

Kredence 19.08.2020 23:26

a na smietnisku ma bezpieczna przystan wiec uznal ze woli taka kariere

Kredence 19.08.2020 23:26

w klubie gdzie jest prawdziwa rywalizacja o sklad pewnie by zginal

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:24

przedłużenie umowy z Napoli to potwierdza

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:24

ale on w ogóle taki osrany wydaje się

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:23

no może z tym mentalem przesadziłem

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:23

jakby miał mental jakiegoś Zlatana to byłby kozakiem

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:22

za mało chama w nim

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:22

dokł Kredens

Kredence 19.08.2020 23:22

Zielinski jest dobry ale nie znam chyba drugiego tak bez jajecznego pilkarza

FReeFonix 19.08.2020 23:22

Ale jednak spodziewano sie wiecej po nim

FReeFonix 19.08.2020 23:21

Mial tez dobre mecze

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:21

po restarcie przygasł

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:21

do zawieszenia rozgrywek to Zieliński był w Napoli jedynym sensownym pomocnikiem

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:20

i Kamiński może być wybitny

FReeFonix 19.08.2020 23:20

Zielinski mlody talent, szkoda ze nie moze odpalic xd

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:20

Moder bardzo podobał mi się

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:20

myślę, że więcej z nich ogarnie

Claudio 19.08.2020 23:20

dawno nie bylo tylu solidnych młodych polaków. Niech chociaz 2-3 z nich zrobi wielkie kariery i bedzie super

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:19

a takich obrońców cenią na zachodzie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:19

bo szybkościowo i fizycznie jest świetny

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:19

ale on musiałby już wyjechać

Claudio 19.08.2020 23:19

zgadza się

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:19

Wiśniewski z Górnika może zrobić też fajną karierę

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:19

Marchwiński niby mega kozak, ale jakoś tego nie pokazał na razie

Claudio 19.08.2020 23:19

Wieteska w Górniku byl swietny, a w Legii gra bardzo dobrze

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:18

Gumny to zależy, bo kaleka z niego jednak

Claudio 19.08.2020 23:18

a widze 23

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:18

Wieteska raczej nie

Claudio 19.08.2020 23:18

chociaz Wieteska ma ile juz lat?

Claudio 19.08.2020 23:18

Gumny, Marchwinski czy Wieteska jeszcze

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:17

no niestety

Claudio 19.08.2020 23:17

no Karbownika juz nie liczysz bo jedna noga w Napoli

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:16

najbardziej obiecujący młodzi piłkarze w ekstraklasie to chyba Buksa, Moder, Kamiński, Bida, Jóźwiak. Liczę, że Kozłowski dołączy do tego grona

Claudio 19.08.2020 23:16

bo na skrzydlo za wolny

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:15

ale reprezentacja to za wysokie progi

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:15

przesunęli go na 8 i całkiem dobrze grał tam

Claudio 19.08.2020 23:15

Listkowskiego z Lecce łączą

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:15

ale to nie jest piłkarz na topową ligę

Claudio 19.08.2020 23:15

Listkowskiego tez laczyli ostatnio z transferem zagranicznym

FReeFonix 19.08.2020 23:15

No to młody jeszcze, ale już mógłby gdzieś wyruszyć xd

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:14

22

FReeFonix 19.08.2020 23:14

Yep

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:14

Listkowski?

FReeFonix 19.08.2020 23:14

Ile on ma lat?

Claudio 19.08.2020 23:14

Listkowskiego wzialem do fantasy po fajnym meczu, a pozniej w kilku kolejkach gral taka kaszane ze go musialem sprzedac :P

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

Listkowski jak na standardy ekstraklasy jest ok

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

nie no

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

nawet Boniek

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

strasznie nim się podniecają

Claudio 19.08.2020 23:13

bo wielikie boom na Listkowskiego, a gosc strasznie przecietny

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

szkoda tego wypadku

Claudio 19.08.2020 23:13

az sie zdziwilem

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

ta

maverik 19.08.2020 23:13

Kozlowski pewnie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

gdzie on

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:13

daj spokój xD

Claudio 19.08.2020 23:12

Listkowski?

FReeFonix 19.08.2020 23:12

Shevchenko to Lewandowskiemu może wylizać odbyt co najwyżej xd

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:12

jest taki chłopak w Pogoni i mocno liczę na niego

Claudio 19.08.2020 23:12

jak będzie

ZnawcaCalcio 19.08.2020 23:12

możliwe

Claudio 19.08.2020 23:12

ale drugiego lewego dlugo nie bedzie

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się