Teraz zostało ci wziąć laske z 3 dzieci bo wiek już nie pozwala
Nie chce mi sie z tobą pisac
Odczep sie ode mnie
Wez chłopie, o czym ty piszesz.
Zobacz ile masz straconych lat lyska na rokse
Ze jestes taki Harpagan łóżkowyc
Loool Orzeu, czemu sie nie chwalisz
Obrotny *
Oblotny ten Orzeu caly
No przecież 4 w drodze
Jeszcze jedno i bedzie emerytura od pisu
Chcialbym byc taki jak Orzeu
Jeszczw 8 i zbuduje druzyne pilakrska
Nieoficjalnie pewnie z 11
Trojka dzieci to niesamowite
To oficjalnie, a nieoficjalnie tego on sam nie wie
Lol, zazdroszcze mu szczerze
Co łyso?
3
Opisz
To ile dzieci ma Orzeu?
Amen
Zwlaszcza, ze maja do siebie rzut beretem
Skad ty wiesz czy go widziałem czy nie gościu
Bo mi postawil. Bira moretti
A ja sobie z nim piwko piłem
Ta, a ty Orzeua na oczy nie widziales no i co
Lyska ty nawet nie wiesz ile orzel ma dzieci...
Tyle siana za takiego ogora
Prawie 30 baniek mam nadzieje ze to jakis fejk
“Vicino al rientro in Italia Emerson Palmieri, terzino del Chelsea e della Nazionale , a Londra dal 2018 dopo 3 anni alla Roma. Si aspetta solo che i Blues abbassino leggermente le pretese dai 30 milioni chiesti per il cartellino, ma per il resto l’affare è definito”, assicura oggi la Rosea.
Dziekuje dowidzenia
Emerson w Interze
to zobacz ile konkubentów kreci się w poblizu szczytu xD
incel alert
Tak
szczyt jaki moze osiagnac niewielu
xd
Jest na topie
Zobacz na takiego Orzeua. Ma zone, dwojke dzieci i jest tutaj szefem
Ja marze o byciu mezem
Lol Skepta, nie ma duzo lepszych rzeczy na swiecie od małżeństwa. Wspolne problemy, zmartwienia, marzenia. Od takiej nastolatki to co dostaniesz? Zwykle rzniecie ktore kiedyś sie znudzi
Wracam do roboty
Sama wpadnie i zrobisz jej z dupydomordyzaura
Bardzo dobrze
nie odczytalem nawet
moja agatka spamuje ze jutro przyjezdza pyta czy sie widzimy
nie ma szans.
xD xD xD xD
moze odnow lepiej znajomosc z ta agatka co ostatnio opisywales
zeby cie nie wyhuśtała na hajs
od razu intercyze tez podpisz
nie wytrzymales presji spolecznej?
nie rob tego
dzonny po co zona
zona ci sie znudzi
dzony za 2 lata bedziesz pragnal malolatek zobacyzsz
w BMW mi sien ie podoba, ze trzeba dodatkowy pakiet za 10k kupowac, zeby miec kierunkowskazy
to nie jest przypadek
Ale a4 ostatnio ogladalem
wejde na sadola to ciagle jakies akcje z tymi kierowcami bmw
Wiec nie ptorzebne mi takie
no chyba bmw
Ja slub biore za miesiac
tfu
audi to magnes na wsiorow
audi xddd
dzony musisz kupic auto z magnesem na cipki czyli bmw/audi itd
i zmieniam zdanie co 2 tygodnie
dzony czemu volvo?
Narazie tak ogladam tylko
Znaczy to dopiero pod koniec roku bede szukal
jakby poszukac dobrze to pewnie tak
nie wiem czy sie zmiescisz
t4 190km
za 150k to moze nowe s60
ale po duzych rabatach po znajomosci
no ja na fakturze mam 186k netto
Ja to musze wziac cos do 150k
xD
ale firma splaca wiec prawie jak tata
1998 zl netto
albo m2 xd
ile masz leasingu miesiecznie ?
za 3 lata biore suva pewnie jakies x5 i do tego cos malego szybkiego np m40i
ewcie w suzuki ruchalem czasem to miejsca jak w dobrym lozku
w suvach najwygodniej, moja audica to taka mala klitka pier dolona ze tam by sie nie dalo
a no to wiadomo
najlepsze auto do ruchania do suzuki grand vitara
srednio
a to pewnie w srodku duzo miejsca co
po chipie na 290 koni
bmw g20 320i xdrive M sport
sedan, suv czy co
ale jaki typ auta
bananowe zycie
tata placil
Pozyczone od ojca
niebieskie
a jakie masz auto nasir?
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala