Archiwum shoutboksa

Kondzik 20.08.2020 10:33

Teraz zostało ci wziąć laske z 3 dzieci bo wiek już nie pozwala

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:30

Nie chce mi sie z tobą pisac

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:30

Odczep sie ode mnie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:30

Wez chłopie, o czym ty piszesz.

Kondzik 20.08.2020 10:29

Zobacz ile masz straconych lat lyska na rokse

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:28

Ze jestes taki Harpagan łóżkowyc

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:28

Loool Orzeu, czemu sie nie chwalisz

Lopez 20.08.2020 10:26

Obrotny *

Lopez 20.08.2020 10:26

Oblotny ten Orzeu caly

Kondzik 20.08.2020 10:25

No przecież 4 w drodze

Lopez 20.08.2020 10:24

Jeszcze jedno i bedzie emerytura od pisu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:24

Chcialbym byc taki jak Orzeu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:23

Jeszczw 8 i zbuduje druzyne pilakrska

Kondzik 20.08.2020 10:23

Nieoficjalnie pewnie z 11

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:23

Trojka dzieci to niesamowite

Lopez 20.08.2020 10:23

To oficjalnie, a nieoficjalnie tego on sam nie wie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:23

Lol, zazdroszcze mu szczerze

Kondzik 20.08.2020 10:23

Co łyso?

Kondzik 20.08.2020 10:22

3

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:22

Opisz

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:22

To ile dzieci ma Orzeu?

Kondzik 20.08.2020 10:22

Amen

Lopez 20.08.2020 10:22

Zwlaszcza, ze maja do siebie rzut beretem

Kondzik 20.08.2020 10:21

Skad ty wiesz czy go widziałem czy nie gościu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:20

Bo mi postawil. Bira moretti

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:20

A ja sobie z nim piwko piłem

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:20

Ta, a ty Orzeua na oczy nie widziales no i co :lol:

Kondzik 20.08.2020 10:19

Lyska ty nawet nie wiesz ile orzel ma dzieci...

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:18

Tyle siana za takiego ogora

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:18

Prawie 30 baniek mam nadzieje ze to jakis fejk :lol:

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:17

“Vicino al rientro in Italia Emerson Palmieri, terzino del Chelsea e della Nazionale , a Londra dal 2018 dopo 3 anni alla Roma. Si aspetta solo che i Blues abbassino leggermente le pretese dai 30 milioni chiesti per il cartellino, ma per il resto l’affare è definito”, assicura oggi la Rosea.

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:16

Dziekuje dowidzenia

CzarodziejCzasu 20.08.2020 10:16

Emerson w Interze :lol:

jaszczomb 20.08.2020 09:45

to zobacz ile konkubentów kreci się w poblizu szczytu xD

maniekfci 20.08.2020 09:42

incel alert

CzarodziejCzasu 20.08.2020 09:34

Tak

Alfa 20.08.2020 09:32

szczyt jaki moze osiagnac niewielu

Klinsi64 20.08.2020 09:23

xd

CzarodziejCzasu 20.08.2020 09:03

Jest na topie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 09:03

Zobacz na takiego Orzeua. Ma zone, dwojke dzieci i jest tutaj szefem

CzarodziejCzasu 20.08.2020 09:02

Ja marze o byciu mezem

CzarodziejCzasu 20.08.2020 09:02

Lol Skepta, nie ma duzo lepszych rzeczy na swiecie od małżeństwa. Wspolne problemy, zmartwienia, marzenia. Od takiej nastolatki to co dostaniesz? Zwykle rzniecie ktore kiedyś sie znudzi

Dzonyy 20.08.2020 08:51

Wracam do roboty

Dzonyy 20.08.2020 08:51

Sama wpadnie i zrobisz jej z dupydomordyzaura

Dzonyy 20.08.2020 08:51

Bardzo dobrze :D

Nasir 20.08.2020 08:51

nie odczytalem nawet

Nasir 20.08.2020 08:50

moja agatka spamuje ze jutro przyjezdza pyta czy sie widzimy

Dzonyy 20.08.2020 08:50

nie ma szans.

Dzonyy 20.08.2020 08:50

xD xD xD xD

Nasir 20.08.2020 08:50

moze odnow lepiej znajomosc z ta agatka co ostatnio opisywales

Skepta 20.08.2020 08:50

zeby cie nie wyhuśtała na hajs

Skepta 20.08.2020 08:50

od razu intercyze tez podpisz

Nasir 20.08.2020 08:50

nie wytrzymales presji spolecznej?

Skepta 20.08.2020 08:49

nie rob tego

Nasir 20.08.2020 08:49

dzonny po co zona

Skepta 20.08.2020 08:49

zona ci sie znudzi

Skepta 20.08.2020 08:49

dzony za 2 lata bedziesz pragnal malolatek zobacyzsz

Dzonyy 20.08.2020 08:49

w BMW mi sien ie podoba, ze trzeba dodatkowy pakiet za 10k kupowac, zeby miec kierunkowskazy

Skepta 20.08.2020 08:49

to nie jest przypadek

Dzonyy 20.08.2020 08:49

Ale a4 ostatnio ogladalem

Skepta 20.08.2020 08:48

wejde na sadola to ciagle jakies akcje z tymi kierowcami bmw

Dzonyy 20.08.2020 08:48

Wiec nie ptorzebne mi takie

Skepta 20.08.2020 08:48

no chyba bmw

Dzonyy 20.08.2020 08:48

Ja slub biore za miesiac

Nasir 20.08.2020 08:48

tfu

Nasir 20.08.2020 08:48

audi to magnes na wsiorow

Nasir 20.08.2020 08:48

audi xddd

Skepta 20.08.2020 08:48

dzony musisz kupic auto z magnesem na cipki czyli bmw/audi itd

Dzonyy 20.08.2020 08:47

i zmieniam zdanie co 2 tygodnie :D

Skepta 20.08.2020 08:47

dzony czemu volvo?

Dzonyy 20.08.2020 08:47

Narazie tak ogladam tylko

Dzonyy 20.08.2020 08:47

Znaczy to dopiero pod koniec roku bede szukal

Nasir 20.08.2020 08:47

jakby poszukac dobrze to pewnie tak

Nasir 20.08.2020 08:47

nie wiem czy sie zmiescisz

Nasir 20.08.2020 08:46

t4 190km

Nasir 20.08.2020 08:46

za 150k to moze nowe s60

Nasir 20.08.2020 08:46

ale po duzych rabatach po znajomosci

Nasir 20.08.2020 08:46

no ja na fakturze mam 186k netto

Dzonyy 20.08.2020 08:46

Ja to musze wziac cos do 150k

Dzonyy 20.08.2020 08:45

xD

Nasir 20.08.2020 08:45

ale firma splaca wiec prawie jak tata

Nasir 20.08.2020 08:45

1998 zl netto

Nasir 20.08.2020 08:45

albo m2 xd

Dzonyy 20.08.2020 08:45

ile masz leasingu miesiecznie ?

Nasir 20.08.2020 08:45

za 3 lata biore suva pewnie jakies x5 i do tego cos malego szybkiego np m40i

Nasir 20.08.2020 08:43

ewcie w suzuki ruchalem czasem to miejsca jak w dobrym lozku

Skepta 20.08.2020 08:43

w suvach najwygodniej, moja audica to taka mala klitka pier dolona ze tam by sie nie dalo

Skepta 20.08.2020 08:43

a no to wiadomo

Nasir 20.08.2020 08:43

najlepsze auto do ruchania do suzuki grand vitara

Nasir 20.08.2020 08:42

srednio

Skepta 20.08.2020 08:42

a to pewnie w srodku duzo miejsca co

Nasir 20.08.2020 08:42

po chipie na 290 koni

Nasir 20.08.2020 08:42

bmw g20 320i xdrive M sport

Skepta 20.08.2020 08:42

sedan, suv czy co

Skepta 20.08.2020 08:41

ale jaki typ auta

Nasir 20.08.2020 08:41

bananowe zycie

Nasir 20.08.2020 08:41

tata placil

Dzonyy 20.08.2020 08:41

Pozyczone od ojca

Nasir 20.08.2020 08:41

niebieskie

Skepta 20.08.2020 08:40

a jakie masz auto nasir?

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się