Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 19.08.2020 21:33

xDDD

Chuchu 19.08.2020 21:33

Lewy xD

CzarodziejCzasu 19.08.2020 21:33

IVAN !!

Nitrogen 19.08.2020 21:33

No i cześc

WTC 19.08.2020 21:32

no mocne zdziwko, że Bayern chce oszczędzić

Klinsi64 19.08.2020 21:32

20 mln za 31 letniego zmiennika liroya sane

pluto11 19.08.2020 21:28

Nie chcecie placic to nara

pluto11 19.08.2020 21:28

Powinni go sciagnac i nie, dac grac w sierpniu

pluto11 19.08.2020 21:27

No i Ivan grozny w, pierwszym skaldzie ale wykuoic nie chcą za 20

pluto11 19.08.2020 21:27

Ale Gnabry poszedl z ta piła

Claudio 19.08.2020 21:24

brakuje mu 3 goli do rekordu LM Cristiano

Claudio 19.08.2020 21:24

ale lewy moglby cos trafic

Claudio 19.08.2020 21:21

co ten Muller z Goretzka nie potrafia w pilke trafic

Nitrogen 19.08.2020 21:21

Czyli już po meczu skoro WTC pisze że Lyon ma szanse

WTC 19.08.2020 21:21

ja bym nie stawiał jeszcze krzyżyka na odważnych afrofrancuzach

Claudio 19.08.2020 21:20

Bayern jak Wladymir Kliczko. Niby stoi nic nie robi, gosc tam go obija po rękach...a ten co jakiś czas pyk celny cios...pyk trafienie

Seba 19.08.2020 21:19

teraz Bayern ich wypunktuje

Claudio 19.08.2020 21:18

ale poszedl jak burza

Chuchu 19.08.2020 21:18

Jak się tyle sytuacji marnuje z Bayernem to się musi zemścić

Czarson 19.08.2020 21:18

I piłka jest w siatce! Serge Gnabry (Bayern Munich) bezwzględnie osiąga cel.

WTC 19.08.2020 21:18

dlaczego jak ja kogoś chwalę to zaraz ten ktoś dostaje na pysk xD

Claudio 19.08.2020 21:18

to jest wlasnie doswiadczenie

Czarson 19.08.2020 21:18

przynajmniej przez minute bylo zabawnie

Nitrogen 19.08.2020 21:18

Jakby to Nerac podrzędny powiedział

CzarodziejCzasu 19.08.2020 21:18

Lyon zgwałcony

Chuchu 19.08.2020 21:17

gool

Nitrogen 19.08.2020 21:17

No i po meczu

ZnawcaCalcio 19.08.2020 21:17

obrona Bayernu jaka amatorka

Seba 19.08.2020 21:17

hahhaa

Claudio 19.08.2020 21:17

no i po lyonie

WTC 19.08.2020 21:17

bo Lyon to nie są jakieś ogórki z Katalonii

Chuchu 19.08.2020 21:17

Ile Lyon tych sytuacji marnować może

Seba 19.08.2020 21:17

Lyon ten mecz przegra skoro marnują takie sytuacje

ZnawcaCalcio 19.08.2020 21:17

hahaha

Nitrogen 19.08.2020 21:16

Jezus jak ten Lyon ich orze

Claudio 19.08.2020 21:16

ale fart bayernu

Czarson 19.08.2020 21:16

to jest ta pulapka wysokiej wygranej i przypominam, ze my nie raz w nia wpadalismy a w zasadzie to wpadamy za kazdym yebanyym razem

Chuchu 19.08.2020 21:16

No Bayern myślał że Lyon to tylko formalność będzie

Endru 19.08.2020 21:14

Rudi Garcia jest niesamowity

Claudio 19.08.2020 21:13

mysleli ze po meczu z barca wszyscy beda klekac przed nimi

ZnawcaCalcio 19.08.2020 21:13

ale Bayern osrany

Claudio 19.08.2020 21:12

mam nadzieje ze tak od 30 minuty bayern zacznie grac swoje

Claudio 19.08.2020 21:12

psg-lyon ostatnio w pucharze byl fatalny...wiec lepiej niech bayeroki awansuja

ZnawcaCalcio 19.08.2020 21:11

dobry ten Lajon

Czarson 19.08.2020 21:08

france football tez

Chuchu 19.08.2020 21:05

Francuskiego finału bym nie zdzierżył chyba

Nitrogen 19.08.2020 21:04

Depaj xD

Nitrogen 19.08.2020 21:00

Klasykiem to jest walka z turasem xD

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:58

klasykiem jest jak robił konkurs i wysyłali mu jakieś rysunki

WTC 19.08.2020 20:57

seria ''Kabarety'' w wykonaniu Klocucha to absolutne mistrzostwo, masz rację

Nitrogen 19.08.2020 20:55

Za młody jesteś żeby to zrozumieć

maniekfci 19.08.2020 20:54

jak oglądacie coś takiego, to pewnie śmieszą was polskie kabarety elo

WTC 19.08.2020 20:53

11/10

WTC 19.08.2020 20:53

jak to jest jakieś wiejskie disco polo

maniekfci 19.08.2020 20:53

nr 1

WTC 19.08.2020 20:52

Memcen też dał radę

ZnawcaCalcio 19.08.2020 20:52

Klocuch zdecydowanie wygrał w hot 16 challenge

Nitrogen 19.08.2020 20:49

Po prostu Pan Klocuch

WTC 19.08.2020 20:49

teraz jest powszechnie szanowaną i kochaną osobowością Polskiego internetu

WTC 19.08.2020 20:49

ale on to przeżył i odbił się od tej nienawiści

Nitrogen 19.08.2020 20:49

Polska nie była na niego gotowa

Ojciec SB 19.08.2020 20:48

midas

WTC 19.08.2020 20:48

no pamiętam początki w 2012, kiedy to był ciśnięty niemiłosiernie

Nitrogen 19.08.2020 20:48

Klocuch czego nie zrobi to zmienia w złoto. To dar i jednocześnie przekleństwo

CzarodziejCzasu 19.08.2020 20:48

Chciałbyś W Interze Joao Felixa

CzarodziejCzasu 19.08.2020 20:48

Wtc

WTC 19.08.2020 20:47

ranking owoców wyjaśnił wszelkie sporne kwestie

CzarodziejCzasu 19.08.2020 20:47

AVANTI IVAN E ROBERT

maniekfci 19.08.2020 20:47

daję łapkę w dół

maniekfci 19.08.2020 20:46

widzę klocuch

Nitrogen 19.08.2020 20:46

Temat chyba ostro wyczerpany co

maniekfci 19.08.2020 20:46

jestem prosty chłopak

Nitrogen 19.08.2020 20:46

Oceń WTC ranking owoców

WTC 19.08.2020 20:46

celne uwagi i trafne spostrzeżenia - to chyba cechy, które u niego cenię najbardziej

WTC 19.08.2020 20:45

klocuch to klejnot wśród syfu youtuberów

Nitrogen 19.08.2020 20:45

Czyli się przyznajesz do pedalstwa?

maniekfci 19.08.2020 20:44

widzę klocuch i rączka automatycznie kieruje się na guziczek łapki w dół

Nitrogen 19.08.2020 20:34

Klocuch jak zwykle pięknie i skromnie

jaszczomb 19.08.2020 20:33

kiep wysoko poprzeczki nie postawil

Piter 19.08.2020 20:32

pozdro dla pirlo który w miesiąc musi przygotować zespół :lol:

Klinsi64 19.08.2020 20:31

dobrze strzeliłem 19

Piter 19.08.2020 20:31

peje*

Piter 19.08.2020 20:31

masz klinsi bo ty lubisz epeje

Piter 19.08.2020 20:30

my będziemy walczyć o superpuchar europy, jedyny puchar jakiego nam brakuje w gablocie

Klinsi64 19.08.2020 20:29

my i tak pewnie pierwsza kolejke opuscimy

Klinsi64 19.08.2020 20:29

19 wrzesnia?

jaszczomb 19.08.2020 20:29

w polowie wrzesnia jakjos

Piter 19.08.2020 20:28

wiadomo kiedy serie a rusza?

jaszczomb 19.08.2020 20:27

i pewnie i tak trafimy na barcelone xd

Piter 19.08.2020 20:26

wygrajmy te LE i bądźmy losowani z 1wszego koszyka bo chciałbym w końcu opuścić tą grupę z innego miejsca niż 3ciego

jaszczomb 19.08.2020 20:25

chyba ostatnio w me czu z lazio jak juz bylo 0:2 wq dupke

jaszczomb 19.08.2020 20:25

takich emocji w pojedynczym meczu nie bylo dawno

jaszczomb 19.08.2020 20:24

a ja sie juz nie moge wrewcz doczekac

Piter 19.08.2020 20:24

:o

Klinsi64 19.08.2020 20:23

boje sie tego piatku

Nitrogen 19.08.2020 20:23

No ale pamietam że coś tam pieprzysz o stopach faktycznie

Nitrogen 19.08.2020 20:22

Z mosiądzu?

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się