Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:36

Ze pojszie na emeryture

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:35

Klinsi nie chce messiego bo boi sie

Klinsi64 20.08.2020 22:35

jeden wpis nasira zenuje bardziej niz 200 gimbusow z barca.com

Lopez 20.08.2020 22:35

Alez bedzie mozna biznesy na banach robic $$$$$

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:35

Gimbusy

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:35

Powiew świeżości

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:34

Nowe twarz e

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:34

Musi przyjść Messi zeby sb eksplodowalo

Lopez 20.08.2020 22:34

Alez bedzie nowych fanow

Klinsi64 20.08.2020 22:34

Cr7 do juve poszedl przez chwile bylo glosno teraz w dupie to kazdy ma bo nadchodza nowi

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:33

Niech swiat patrzy na Inter

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:33

Trzeba rozkrecic afere

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:33

Nom

Klinsi64 20.08.2020 22:33

dla chwili chwaly i rozglosu?

Klinsi64 20.08.2020 22:33

zaczynamy finansowo dobrze wygladac po co ryzykowac

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:32

Co ty pleciesz

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:32

Wez

Klinsi64 20.08.2020 22:32

w ita scudetto mozemy i bez messiego zdobyc a LM on juz nie jest gwarantem

Klinsi64 20.08.2020 22:31

po co sie finansowo samogwalcic jak juve?

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:31

Czemu

Klinsi64 20.08.2020 22:31

won z tym karłem

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:29

Widzieli ??

Lopez 20.08.2020 22:29

Messi moze odejsc do city lub psg nie tylko do Interu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 22:26

Uuuu is it a fucking really ?? ??

WTC 20.08.2020 22:26

to wszystko rodzina przecież jest

WTC 20.08.2020 22:26

no matka, ojciec, babcia, wujek staszek

Orzeu 20.08.2020 22:23

tak

Lopez 20.08.2020 22:19

Ma rodzine bo ma 44.lata?

Klinsi64 20.08.2020 22:14

to że ma rodzine to jest pewne

Czarson 20.08.2020 22:13

wyobrazcie sobie, ze ten oklejeniec ma 44lata pewnie zone dwojke dzieci, gdzies tam funkcjonuje w spoleczenstwie

Czarson 20.08.2020 22:12

trzyma gosc poziom

IlCapitano 20.08.2020 22:11

Czekałem na komentarz Rafala 1976 i on nie zawiódł mnie

Klinsi64 20.08.2020 22:11

gaglia go pół sezonu widział,brozo był z nim chyba blisko

Czarson 20.08.2020 22:03

raczej go nie znaja

Czarson 20.08.2020 22:03

on w Interze zagral 2 dobre mecze

Klinsi64 20.08.2020 21:56

troche go nasi znają

Klinsi64 20.08.2020 21:56

no i usadzic banege

Endru 20.08.2020 21:51

Musimy jutro boki zabetonować odpowiednio i bedzie dobrze

Endru 20.08.2020 21:47

Messi cos tam rozmawial z Koemanem i powiedzial ze bardziej widzi siebie poza barca

Endru 20.08.2020 21:46

JoaoMario kim ty jestes

Lopez 20.08.2020 21:46

jutro erykcen z ławki

JoaoMario 20.08.2020 21:44

Na ławce Kumbulla Tonali Sensi Brozovic DD Candreva Young Alexis Messi

JoaoMario 20.08.2020 21:43

Oblak Godin De Vrij Bastoni Hakimi Kante Barella Emerson Eriksen Lukaku Lautaro

JoaoMario 20.08.2020 21:42

co myślicie o takim składzie:

ANIOL 20.08.2020 21:36

Nasir ty pornosopisarzu

Chuchu 20.08.2020 21:21

Nasir a z transem próbowałeś kiedyś ??

Czarson 20.08.2020 21:20

Tampon emocjonalny

Czarson 20.08.2020 21:20

Nie plastra tylko tampon maniek

Nasir 20.08.2020 21:06

nie jest to zly pomysl

maniekfci 20.08.2020 21:05

może wypjerdol którąś z nich na tarasie żeby widziała oceń

Nasir 20.08.2020 21:05

masakra musze jutro zrobic parade pod jej oknem z gabi albo wika zeby sie myslala ze to cos znaczy

maniekfci 20.08.2020 21:03

zrobiła z Ciebie plastra, niedobrze

Nasir 20.08.2020 21:03

no niby tak, cisnienie zeszlo ale nie lubie byc wykorzystywany w sprzeczkach miedzy bylymi partnerami

maniekfci 20.08.2020 21:01

czyli misja udana

maniekfci 20.08.2020 21:01

witam nasir

Nasir 20.08.2020 21:01

Witam ja wlasnie kontemoluje bezalkoholowe mohito na tarasie u sasiadki, ona aktualnie kloci sie na messengerze ze swoim bylym, jak zobaczyla moja kange przyssala sie niczym polka na wyprzedazy w lidlu, po chwili wyciagnela telefon i kazala mi nagrywac jak dlawi sie z zachwytem po czym wyslala do bylego chlopa z podpisem " tak wyglada prawdziwy mezczyzna", po chwili telefon zaczal bez przerwy wibrowac, powiadowienia wpadaly jak szalone niestety nie odczytala tylko z godnosc przyjmowala kange raz za razem az w koncu padla, ja zaraz biore i ide do domu bo juz nic tutaj po mnie a wy jakie plany na wieczor co

maniekfci 20.08.2020 20:55

niestety

Alfa 20.08.2020 20:54

typowe

Alfa 20.08.2020 20:54

zdjecie robione lodowka zeby ukryc fakt ze podrobka z ali

maniekfci 20.08.2020 20:51

piekna

Piter 20.08.2020 20:48

szkoda że 3ci komplet ma herb Interu na środku klaty a nie na boku

Piter 20.08.2020 20:43

maniek widzę sie nie pieeerydolisz w tańcu

Piter 20.08.2020 20:43

:o

maniekfci 20.08.2020 20:43

poka

Czarson 20.08.2020 20:42

mi wczoraj przyszla

maniekfci 20.08.2020 20:41

piekna

maniekfci 20.08.2020 20:41

ja dziś dostałem swoją

Piter 20.08.2020 20:41

jak jutro nie wygramy to odet będzie płakać

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:37

Jak opisywal na forum kiedys

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:37

Ciekawe czy odet dalej trzyma swoja zamknięta w szafie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:36

Trxeba zalozyc jutro koszulke co

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:34

No

Klinsi64 20.08.2020 20:34

przewga parkietu zawsze robiła swoje

Klinsi64 20.08.2020 20:33

to na pewno

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:33

Cos czuje ze czekaja nas sensacyjne wyniki

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:33

No ciekawe

Klinsi64 20.08.2020 20:32

no też bym ich widział

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:32

Fascybuje mnie to

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:32

Ja mialem dzis wizje ze toronto zrobi to bez leonarda

Klinsi64 20.08.2020 20:31

kiedyś dawno utah

Klinsi64 20.08.2020 20:31

obecnie nikomu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:31

Klinsi komu kibicujeaz w nba

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:30

Wez

Klinsi64 20.08.2020 20:30

no to sie pewnie wiąże

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:30

A moze jestes tchorzem ??

Klinsi64 20.08.2020 20:30

0

maniekfci 20.08.2020 20:30

klinsi ile km dzisiaj

Klinsi64 20.08.2020 20:29

i nie chce mi sie brac odpowiedzialnosci za innych

Klinsi64 20.08.2020 20:29

byc moze nie jestem dojrzały

maniekfci 20.08.2020 20:28

czemu nie założysz

maniekfci 20.08.2020 20:28

łysy a ty

Piekarz 20.08.2020 20:25

pewnie rodzina

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:24

Co stoi na orzeszkodzie

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:24

Klinsi dlaczego nie zalozysz rodziny

maniekfci 20.08.2020 20:21

Steven opisuje, że gardzi Interem i po to zatrudnił krety turyńskie, by dokonały rozbioru klubu

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:21

Luka Doncic itp itd

Piter 20.08.2020 20:21

stiven mówi że 100 łapek w góre i endru będzie wykreślony z fanclubu Interu dożywotnio

CzarodziejCzasu 20.08.2020 20:21

Clippers stuknieck

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się