Ze pojszie na emeryture
Klinsi nie chce messiego bo boi sie
jeden wpis nasira zenuje bardziej niz 200 gimbusow z barca.com
Alez bedzie mozna biznesy na banach robic $$$$$
Gimbusy
Powiew świeżości
Nowe twarz e
Musi przyjść Messi zeby sb eksplodowalo
Alez bedzie nowych fanow
Cr7 do juve poszedl przez chwile bylo glosno teraz w dupie to kazdy ma bo nadchodza nowi
Niech swiat patrzy na Inter
Trzeba rozkrecic afere
Nom
dla chwili chwaly i rozglosu?
zaczynamy finansowo dobrze wygladac po co ryzykowac
Co ty pleciesz
Wez
w ita scudetto mozemy i bez messiego zdobyc a LM on juz nie jest gwarantem
po co sie finansowo samogwalcic jak juve?
Czemu
won z tym karłem
Widzieli
Messi moze odejsc do city lub psg nie tylko do Interu
Uuuu is it a fucking really
to wszystko rodzina przecież jest
no matka, ojciec, babcia, wujek staszek
tak
Ma rodzine bo ma 44.lata?
to że ma rodzine to jest pewne
wyobrazcie sobie, ze ten oklejeniec ma 44lata pewnie zone dwojke dzieci, gdzies tam funkcjonuje w spoleczenstwie
trzyma gosc poziom
Czekałem na komentarz Rafala 1976 i on nie zawiódł mnie
gaglia go pół sezonu widział,brozo był z nim chyba blisko
raczej go nie znaja
on w Interze zagral 2 dobre mecze
troche go nasi znają
no i usadzic banege
Musimy jutro boki zabetonować odpowiednio i bedzie dobrze
Messi cos tam rozmawial z Koemanem i powiedzial ze bardziej widzi siebie poza barca
JoaoMario kim ty jestes
jutro erykcen z ławki
Na ławce Kumbulla Tonali Sensi Brozovic DD Candreva Young Alexis Messi
Oblak Godin De Vrij Bastoni Hakimi Kante Barella Emerson Eriksen Lukaku Lautaro
co myślicie o takim składzie:
Nasir ty pornosopisarzu
Nasir a z transem próbowałeś kiedyś
Tampon emocjonalny
Nie plastra tylko tampon maniek
nie jest to zly pomysl
może wypjerdol którąś z nich na tarasie żeby widziała oceń
masakra musze jutro zrobic parade pod jej oknem z gabi albo wika zeby sie myslala ze to cos znaczy
zrobiła z Ciebie plastra, niedobrze
no niby tak, cisnienie zeszlo ale nie lubie byc wykorzystywany w sprzeczkach miedzy bylymi partnerami
czyli misja udana
witam nasir
Witam ja wlasnie kontemoluje bezalkoholowe mohito na tarasie u sasiadki, ona aktualnie kloci sie na messengerze ze swoim bylym, jak zobaczyla moja kange przyssala sie niczym polka na wyprzedazy w lidlu, po chwili wyciagnela telefon i kazala mi nagrywac jak dlawi sie z zachwytem po czym wyslala do bylego chlopa z podpisem " tak wyglada prawdziwy mezczyzna", po chwili telefon zaczal bez przerwy wibrowac, powiadowienia wpadaly jak szalone niestety nie odczytala tylko z godnosc przyjmowala kange raz za razem az w koncu padla, ja zaraz biore i ide do domu bo juz nic tutaj po mnie a wy jakie plany na wieczor co
niestety
typowe
zdjecie robione lodowka zeby ukryc fakt ze podrobka z ali
piekna
szkoda że 3ci komplet ma herb Interu na środku klaty a nie na boku
maniek widzę sie nie pieeerydolisz w tańcu
:o
poka
mi wczoraj przyszla
piekna
ja dziś dostałem swoją
jak jutro nie wygramy to odet będzie płakać
Jak opisywal na forum kiedys
Ciekawe czy odet dalej trzyma swoja zamknięta w szafie
Trxeba zalozyc jutro koszulke co
No
przewga parkietu zawsze robiła swoje
to na pewno
Cos czuje ze czekaja nas sensacyjne wyniki
No ciekawe
no też bym ich widział
Fascybuje mnie to
Ja mialem dzis wizje ze toronto zrobi to bez leonarda
kiedyś dawno utah
obecnie nikomu
Klinsi komu kibicujeaz w nba
Wez
no to sie pewnie wiąże
A moze jestes tchorzem
0
klinsi ile km dzisiaj
i nie chce mi sie brac odpowiedzialnosci za innych
byc moze nie jestem dojrzały
czemu nie założysz
łysy a ty
pewnie rodzina
Co stoi na orzeszkodzie
Klinsi dlaczego nie zalozysz rodziny
Steven opisuje, że gardzi Interem i po to zatrudnił krety turyńskie, by dokonały rozbioru klubu
Luka Doncic itp itd
stiven mówi że 100 łapek w góre i endru będzie wykreślony z fanclubu Interu dożywotnio
Clippers stuknieck
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala