Archiwum shoutboksa

SETE 18.08.2020 22:03

Juve tez 4:1 przyjęło

SETE 18.08.2020 22:02

Pamietam Milan Barca 4:0

Chuchu 18.08.2020 22:02

E tam, będzie pewnie jakieś 2:0

Endru 18.08.2020 22:01

Przewiduje w tym finale jakis rekord pogromu

Claudio 18.08.2020 22:01

tak jak wczoraj Szachtar

SETE 18.08.2020 22:00

I dobrze

Endru 18.08.2020 22:00

Maja brazowe gacie wobec Psg

Endru 18.08.2020 22:00

Lipsk dzis beznadziejny

SETE 18.08.2020 21:58

Hajto krytycznie wobec Leipzig

Claudio 18.08.2020 21:58

oj ciezkie dni dla Tomasza...jakby jeszcze Bayern odpadł to gosc sam sie przejedzie na pasach

Nitrogen 18.08.2020 21:57

Chociaż Eleven też chyba gardzą

Nitrogen 18.08.2020 21:56

Oprócz polsatu xD

Nitrogen 18.08.2020 21:56

No KS współpracuje ze wszystkimi

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:55

nie wiedziałem

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:55

Żewłakow też w canal +

SETE 18.08.2020 21:54

XD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:54

w piątek posłucham sobie Tomasza

SETE 18.08.2020 21:53

Widać ze wyniki nie po jego myśli jadą :)

SETE 18.08.2020 21:52

XD

SETE 18.08.2020 21:52

Narazie nic , wystarczy na niego popatrzeć

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:52

opisz SETE

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:52

co tam on mówi

SETE 18.08.2020 21:50

Chyba od wczoraj jeszcze go trzyma , pewnie się nie kąpał

SETE 18.08.2020 21:50

Hajto zgaszony jak kiep

SETE 18.08.2020 21:48

I przydałby się Julianowi stylista

jaszczomb 18.08.2020 21:48

bajern*

jaszczomb 18.08.2020 21:48

bajer jest mocny, reszte ciezko wyjasnic

SETE 18.08.2020 21:48

Trener dobry tylko po ch obgryza te paznokcie

JoaoMario 18.08.2020 21:47

jak dwie drużyny z farmerskich lig graja w polfinalach

WTC 18.08.2020 21:47

nie, ale wiem, że Nitro ma mokro na myśl o Nagelsmannie to sobie tak napisałem

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:47

Nagelsmann w sumie jeszcze nie miał słabego sezonu

SETE 18.08.2020 21:47

Szybciej zaczął , szybciej zgaśnie

JoaoMario 18.08.2020 21:47

dla mnie obecna LM nie ma sensu

Nitrogen 18.08.2020 21:46

Półfinał LM dla 33 latka trenera to wielkie wyjaśnienie xD

SETE 18.08.2020 21:46

I bardzo dobrze

jaszczomb 18.08.2020 21:46

a to wina negelsmana, ze gulaszczi nie ma mozgu?>

WTC 18.08.2020 21:45

no i trenerski wonderkid z Niemiec wyjaśniony

Chuchu 18.08.2020 21:44

Lipsk jest słabszy od Milanu, co oni w półfinale robią, masakra

SETE 18.08.2020 21:44

Widzę ze gra Icardiego ma kluczowy wpływ na P$G

jaszczomb 18.08.2020 21:43

xd

jaszczomb 18.08.2020 21:43

gulaszczi

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:43

Bayern zje PSG

Nitrogen 18.08.2020 21:42

Pięknie, ale poczekajmy jeszcze

Endru 18.08.2020 21:42

Koniec psg w finale

Nitrogen 18.08.2020 21:42

2-0

Chuchu 18.08.2020 21:42

gool

Endru 18.08.2020 21:41

No to ladny hajs

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:40

Laskowski*

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:40

Laksowski ewidentnie na rauszu

JoaoMario 18.08.2020 21:37

gdyby nie frajerstwo w Dortmundzie

JoaoMario 18.08.2020 21:37

myśle ,że naa chilu LM wygralibyśmy w tym sezonie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:37

ktoś kiedyś pytał się

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:37

Inter Have Made €56.1M From Champions League (€46M) And Europa League (€10.1M) This Season. Another €7.5M Is Still Up For Grabs

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:36

pewnie jest jeszcze słabsze]

Chuchu 18.08.2020 21:35

Lipsk ch*jowy strasznie, jak Atletico z nimi odpadło

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:34

nawet Endru dzisiaj szybciej to opisał

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:33

Romano ma słabe info

Kredence 18.08.2020 21:32

widocznie Romano uznał, że opiszę to jeszcze raz bo wysapal właśnie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 21:29

było opisywane Kredens

Chuchu 18.08.2020 21:28

Ile stawiacie na Inter?

Endru 18.08.2020 21:27

A jak nie to bayern dokona gwałtu w finale

Endru 18.08.2020 21:27

Lipsk to ogarnie

Kredence 18.08.2020 21:25

Suarez może zaliczyć out, Ajax zainteresowany

WTC 18.08.2020 21:20

a Lipsk z godnością człowieka przyjął gola na klatę

Chuchu 18.08.2020 21:20

Hajto już płacze pewnie

Chuchu 18.08.2020 21:20

No Lipsk póki co ch*ja gra

WTC 18.08.2020 21:19

jakby Marquinhos strzelił taką bramkę Barcelonie to zaraz las rąk by się pojawił

Nitrogen 18.08.2020 21:16

Ostro PSG z nimi jedzie

WTC 18.08.2020 21:13

Marquinhos wyskok niczym Sergio Ramos

Nasir 18.08.2020 21:12

wlaczylem ino i gol

Chuchu 18.08.2020 21:12

gool

WTC 18.08.2020 21:12

goooool

Nitrogen 18.08.2020 21:12

Marcos de souza

Nitrogen 18.08.2020 21:12

goooooool

WTC 18.08.2020 21:09

co on w tym PSG tam robi to ja nie wiem

WTC 18.08.2020 21:08

paredes co za amator

Kazam 18.08.2020 21:07

xd

Nitrogen 18.08.2020 21:07

Gulaszci oszalał

Nitrogen 18.08.2020 21:06

Łapka

CzarodziejCzasu 18.08.2020 21:06

Looool

CzarodziejCzasu 18.08.2020 21:06

Aledal dupy

Chuchu 18.08.2020 21:06

Mbappe kozak

Chuchu 18.08.2020 21:06

Neymar zmaścił

taboret 18.08.2020 21:06

niby trenuje z cagliari

jaszczomb 18.08.2020 21:05

radek robi pewnie ałt

taboret 18.08.2020 21:05

to kogo z pomocy sie pozbywamy? przychodzi tonali, nainggolan?

jaszczomb 18.08.2020 21:05

jesli program jest taki sam (nie wiem, nie mam tv) to zadnej roznicy nie ma

taboret 18.08.2020 21:05

to jebnie

Kazam 18.08.2020 21:04

:D

Kazam 18.08.2020 21:04

tonalec juz nasz

Kazam 18.08.2020 21:04

po prostu Marotta buduje napiecie

Nitrogen 18.08.2020 21:04

Sporttvp.pl to platforma internetowa niestety a TVP Sport to kanał telewizyjny

Nitrogen 18.08.2020 21:04

Otóż nie Rajin

taboret 18.08.2020 21:04

to co z tym tonalim, zostalo tylko dogadac sie z cellino?

jaszczomb 18.08.2020 21:04

to wciaz tvp sport :D

Nitrogen 18.08.2020 21:03

No i WTC wyjaśnił szybciutko

Kazam 18.08.2020 21:03

beka bedzie jak ten Nkunku im zapakuje golazo

WTC 18.08.2020 21:03

na tvp sport peel może co?

jaszczomb 18.08.2020 21:03

y

Nitrogen 18.08.2020 21:03

Sport?

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się