Archiwum shoutboksa

Lopez 18.08.2020 17:37

Git

IlCapitano 18.08.2020 17:36

Finał skomentują Laskowski z Podolińskim

Endru 18.08.2020 17:35

Ta sevilla nie przegrala od lutego meczu

Imrahil 18.08.2020 17:34

a karakan oficjalnie zostanie samozwańczym bogiem futbolu

Czarson 18.08.2020 17:34

mam watpliwosci

Czarson 18.08.2020 17:34

poamtram, ze nie podpisywalem mesiego w fm

Imrahil 18.08.2020 17:33

dokł; jesli wygramy LE to przyjdzie messi i za rok tripleta. Proste.

Endru 18.08.2020 17:33

W tym sezonie 5 miejsce mamy

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:33

idzie ku lepszemu

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:33

świetnie

Endru 18.08.2020 17:33

Wskoczyliśmy na 33 miejsce w rankingu uefa

Czarson 18.08.2020 17:32

raz dostal tajlandie to nie bylo nagle do smiechu

Czarson 18.08.2020 17:32

beka max

Czarson 18.08.2020 17:32

wlaczasz hp a tam do borka i stano zwracakja sie jak do bozkow

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:32

dokł Czarson

Imrahil 18.08.2020 17:32

xD

Czarson 18.08.2020 17:32

wysraja 2 insajderskie newsy na miesiac i wielcy mejweni

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:31

ale myślałem, że chodzi o TVP :D

Czarson 18.08.2020 17:31

a to co oni robia jak widzicie wystarcza na bycie topowym dzienikarzem w pl

Nitrogen 18.08.2020 17:31

Tzn opisywał

Nitrogen 18.08.2020 17:31

1 mecz w każdej kolejce w Bundeslidze będzie komentował

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:31

w hejt parku, że jakiś news szykuje się

Czarson 18.08.2020 17:31

poprostu my za duzo wiemy

Nitrogen 18.08.2020 17:31

Powrót po latach

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:31

Stanowski coś opisywał

Nitrogen 18.08.2020 17:31

Borek w C+

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

I TO BYŁ PEWNIAK

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

albo inny amator u Stanowskiego mówił, że Martinez w Barcelonie za 50 mln euro xDD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

przerasta ich sprawdzenie 20 drużyn serie a

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

a Kumbulla to kto? Tacy znawcy u nas pracują

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:30

a baran ze sport.pl mówił, że sprawdzał czy w Serie A jest jeszcze taki obrońca i nie było

Lopez 18.08.2020 17:30

Kazdy wielki klub ma bogata siatke scoutow

Czarson 18.08.2020 17:29

XD

Czarson 18.08.2020 17:29

ma warunki a trener mu ufa

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

a takich obrońców nie ma zbyt wielu w całej Europie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

i głównym czynnikiem jest to, że jest rocznik 2000 i gra w mocnej lidze

Lopez 18.08.2020 17:29

To nie jest zaden news, abi zrodlo

Czarson 18.08.2020 17:29

wie ale nie powie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

Ćwiąkała nawet mówił, że bardzo poważne kluby go obserwują i wie to z ponoć poważnego źródła

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:29

i opisywali Walukiewicza

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

na sport.pl jest program sekcja piłkarska

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

dramatyczni są eksperci i dziennikarze w PL

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

Endru, on nawet nie wiedział, że Inter ma triplette i pewnie myślał o jakimś sezonie z lat 80 czy 90

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:28

BvB nigdy nie będzie na poziomie Intera czy Milanu

Endru 18.08.2020 17:27

A kowal ostatnio wymieniał druzyny ktore zdobyły triplete i wymienil Milan zamiast Interu

Czarson 18.08.2020 17:27

to nie botoks on jest spuchniety od chlania

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

ale to jest chwilowe

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

Bundesliga może obecnie jest lepsza niż Serie A

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

lub BvB

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:27

Pewnie mówiłby czemu wybiera Inter, a nie Lipsk

Imrahil 18.08.2020 17:27

hajto negowalby nawet messiego w Interze

Lopez 18.08.2020 17:26

U gorze po lewej stronie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:26

ja nie zauważyłem

Lopez 18.08.2020 17:25

Zeba nie ma

Endru 18.08.2020 17:25

Hajto ma przeciez botoks na twarzy

zemaria 18.08.2020 17:25

i to ma być ten ekspert ? XD

Lopez 18.08.2020 17:25

Klinsi jak ciebie przejechalbym na pasach to juz bym 3x z paki wyszedl

zemaria 18.08.2020 17:25

on lojalnościowo bo wojne w donbasie bo bezdomni bo srna kolega i mariusz lewandowski xd

Klinsi64 18.08.2020 17:24

za staruszke to z 3 lata juz by wyszedl 5 razy

Imrahil 18.08.2020 17:23

przede wszystkim panowie, ten cep powinien siedzieć w pace i przyjmować trzonek w rzyć

Lopez 18.08.2020 17:23

Jemu szkoda kasy na wprawienie zeba, a przeciez w rv pracuje

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

a może i więcej

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

ma długi u osób niepełnosprawnych, a kiedyś zarabiał 1 mln euro rocznie

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

to jest chory człowiek

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:22

Hajto u wojewódzkiego chwalił się, że przewalił 20 mln zł

zemaria 18.08.2020 17:21

ta dupka z polsatu co prowadzi studio jest bardziej merytoryczna niz hajciak okrutny krymul

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:21

rozegrali to taktycznie niczym Szachtar Donieck

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:21

ale Kołtonia już zostawili xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:21

bo w jutuberów zaczęli się bawić

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:20

wywalili Smokowskiego i Borka

Kazam 18.08.2020 17:20

Pajacowanie jest medialne, licza ze znowu jakas truskawke na torcie wysapie e trskcie meczu

Lopez 18.08.2020 17:20

Cyrk polsatowski

Chuchu 18.08.2020 17:19

Można się z niego śmiać, ale kto go dalej zatrudnia jako eksperta kurła

Endru 18.08.2020 17:19

Hajto gadal o sytuacji szachtara rece w polu karnym a kowal o karnym getafe

Imrahil 18.08.2020 17:19

hajto podobno w jeden wieczór przewalił 20k zlotych na maszynach w kasynie

Lopez 18.08.2020 17:18

Powiedzial, ze jednym z powodow przegranej szachtara jest wojna w donbasie

Chuchu 18.08.2020 17:18

Hajto podobno straszny ból dupska miał, prawda to?

Kazam 18.08.2020 17:18

Hejto to jest oddzielny przypadek. W innych ligach nawet by sie na lawe nie lapal, to wychwala reichskopanke

IlCapitano 18.08.2020 17:18

On nie ma godności, to idiota i kryminalista

Endru 18.08.2020 17:17

Hajto wczoraj jakby mial godność wyszedłby ze studia po meczu

Kazam 18.08.2020 17:17

Xdd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:17

Hajto nienawidzi Serie A jak Żyd Pana Jezuska

Imrahil 18.08.2020 17:17

ja nie zabilem czlowieka na pasach

Endru 18.08.2020 17:16

Nienawidzisz polskiej ligi jak Hajto serieA?

IlCapitano 18.08.2020 17:16

Całą polską podligę bym rozwiązał

Imrahil 18.08.2020 17:16

legia to jeden z tych klubów, ktore nalezy rozwiazac

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:15

może Lech zaskoczy, ale tylko przy dobrym losowaniu

Kazam 18.08.2020 17:15

Juz sie pozbieral? Niech zagada ze specami od podrywu na Sb, szybko zapomni o troskach

Chuchu 18.08.2020 17:15

dama?

IlCapitano 18.08.2020 17:15

legia to stara wiadomo co

Chuchu 18.08.2020 17:15

Może 1 deużyna wejdzie do grupy LE i to by było i tak dużo

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:15

wyczuwam, że zagrają przynajmniej w LE

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:15

Legia zrobiła dobre transfery

Kazam 18.08.2020 17:15

Ciekawe co z Ilyczyczem

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:14

daj spokój Chuchu

Kazam 18.08.2020 17:14

Ja na szczescie sie takim gownem jak ekstraklasa nie przejmujuje, tylko Calcio

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:14

ale Lech powiedział nie

Chuchu 18.08.2020 17:14

Brak polskich ekip w pucharach to raczej norma już

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:14

raczej na 100%

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:14

ponoć Kamińskiego z Lecha chciała Atalanta

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się