Git
Finał skomentują Laskowski z Podolińskim
Ta sevilla nie przegrala od lutego meczu
a karakan oficjalnie zostanie samozwańczym bogiem futbolu
mam watpliwosci
poamtram, ze nie podpisywalem mesiego w fm
dokł; jesli wygramy LE to przyjdzie messi i za rok tripleta. Proste.
W tym sezonie 5 miejsce mamy
idzie ku lepszemu
świetnie
Wskoczyliśmy na 33 miejsce w rankingu uefa
raz dostal tajlandie to nie bylo nagle do smiechu
beka max
wlaczasz hp a tam do borka i stano zwracakja sie jak do bozkow
dokł Czarson
xD
wysraja 2 insajderskie newsy na miesiac i wielcy mejweni
ale myślałem, że chodzi o TVP
a to co oni robia jak widzicie wystarcza na bycie topowym dzienikarzem w pl
Tzn opisywał
1 mecz w każdej kolejce w Bundeslidze będzie komentował
w hejt parku, że jakiś news szykuje się
poprostu my za duzo wiemy
Powrót po latach
Stanowski coś opisywał
Borek w C+
I TO BYŁ PEWNIAK
albo inny amator u Stanowskiego mówił, że Martinez w Barcelonie za 50 mln euro xDD
przerasta ich sprawdzenie 20 drużyn serie a
a Kumbulla to kto? Tacy znawcy u nas pracują
a baran ze sport.pl mówił, że sprawdzał czy w Serie A jest jeszcze taki obrońca i nie było
Kazdy wielki klub ma bogata siatke scoutow
XD
ma warunki a trener mu ufa
a takich obrońców nie ma zbyt wielu w całej Europie
i głównym czynnikiem jest to, że jest rocznik 2000 i gra w mocnej lidze
To nie jest zaden news, abi zrodlo
wie ale nie powie
Ćwiąkała nawet mówił, że bardzo poważne kluby go obserwują i wie to z ponoć poważnego źródła
i opisywali Walukiewicza
na sport.pl jest program sekcja piłkarska
dramatyczni są eksperci i dziennikarze w PL
Endru, on nawet nie wiedział, że Inter ma triplette i pewnie myślał o jakimś sezonie z lat 80 czy 90
BvB nigdy nie będzie na poziomie Intera czy Milanu
A kowal ostatnio wymieniał druzyny ktore zdobyły triplete i wymienil Milan zamiast Interu
to nie botoks on jest spuchniety od chlania
ale to jest chwilowe
Bundesliga może obecnie jest lepsza niż Serie A
lub BvB
Pewnie mówiłby czemu wybiera Inter, a nie Lipsk
hajto negowalby nawet messiego w Interze
U gorze po lewej stronie
ja nie zauważyłem
Zeba nie ma
Hajto ma przeciez botoks na twarzy
i to ma być ten ekspert ? XD
Klinsi jak ciebie przejechalbym na pasach to juz bym 3x z paki wyszedl
on lojalnościowo bo wojne w donbasie bo bezdomni bo srna kolega i mariusz lewandowski xd
za staruszke to z 3 lata juz by wyszedl 5 razy
przede wszystkim panowie, ten cep powinien siedzieć w pace i przyjmować trzonek w rzyć
Jemu szkoda kasy na wprawienie zeba, a przeciez w rv pracuje
a może i więcej
ma długi u osób niepełnosprawnych, a kiedyś zarabiał 1 mln euro rocznie
to jest chory człowiek
Hajto u wojewódzkiego chwalił się, że przewalił 20 mln zł
ta dupka z polsatu co prowadzi studio jest bardziej merytoryczna niz hajciak okrutny krymul
rozegrali to taktycznie niczym Szachtar Donieck
ale Kołtonia już zostawili xd
bo w jutuberów zaczęli się bawić
wywalili Smokowskiego i Borka
Pajacowanie jest medialne, licza ze znowu jakas truskawke na torcie wysapie e trskcie meczu
Cyrk polsatowski
Można się z niego śmiać, ale kto go dalej zatrudnia jako eksperta kurła
Hajto gadal o sytuacji szachtara rece w polu karnym a kowal o karnym getafe
hajto podobno w jeden wieczór przewalił 20k zlotych na maszynach w kasynie
Powiedzial, ze jednym z powodow przegranej szachtara jest wojna w donbasie
Hajto podobno straszny ból dupska miał, prawda to?
Hejto to jest oddzielny przypadek. W innych ligach nawet by sie na lawe nie lapal, to wychwala reichskopanke
On nie ma godności, to idiota i kryminalista
Hajto wczoraj jakby mial godność wyszedłby ze studia po meczu
Xdd
Hajto nienawidzi Serie A jak Żyd Pana Jezuska
ja nie zabilem czlowieka na pasach
Nienawidzisz polskiej ligi jak Hajto serieA?
Całą polską podligę bym rozwiązał
legia to jeden z tych klubów, ktore nalezy rozwiazac
może Lech zaskoczy, ale tylko przy dobrym losowaniu
Juz sie pozbieral? Niech zagada ze specami od podrywu na Sb, szybko zapomni o troskach
dama?
legia to stara wiadomo co
Może 1 deużyna wejdzie do grupy LE i to by było i tak dużo
wyczuwam, że zagrają przynajmniej w LE
Legia zrobiła dobre transfery
Ciekawe co z Ilyczyczem
daj spokój Chuchu
Ja na szczescie sie takim gownem jak ekstraklasa nie przejmujuje, tylko Calcio
ale Lech powiedział nie
Brak polskich ekip w pucharach to raczej norma już
raczej na 100%
ponoć Kamińskiego z Lecha chciała Atalanta