Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:02

Diasa wykupują od dwóch lat chyba

Klinsi64 18.08.2020 17:02

Cap geniusz

Kazam 18.08.2020 17:02

Diasa tez wykupia pewnie njedlugo

IlCapitano 18.08.2020 17:02

Miccoli

zemaria 18.08.2020 17:02

na jakiej podstawie sadzisz ze grimaldo to jest kawał piłkarza

Klinsi64 18.08.2020 17:02

ktory pilkarz laczy benfice i juve?

WTC 18.08.2020 17:02

no na papierze fajna paka

Kazam 18.08.2020 17:02

Grimaldo to akurat jest kawal pilkarza

Klinsi64 18.08.2020 17:02

szybki quiz

CzarodziejCzasu 18.08.2020 17:02

Bardzo fajna obrona

CzarodziejCzasu 18.08.2020 17:02

Nacho, Dias, Vertonghen, Grimaldo

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:02

ta cała Benfica ma hajs chyba

WTC 18.08.2020 17:01

odchodzą od kupowania talentów, a sprowadzają dziadów, Cavaniego, Vertonghena i podobno Nacho

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:01

przegrali mistrzostwo i szaleją

CzarodziejCzasu 18.08.2020 17:01

Nic

Endru 18.08.2020 17:01

Boli jufkow tez nasz final le z Conte

WTC 18.08.2020 17:01

ale ta Benfica robi jakieś dziwne podejścia teraz

IlCapitano 18.08.2020 17:01

Na wikipedii wszystko ładnie opisane jest

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:01

a takie Porto 2-0 w Pucharze Mistrzów

Kazam 18.08.2020 17:00

Jak im tak do siebie blisko w przegrywaniu

IlCapitano 18.08.2020 17:00

Juventus jest rekordzistą Benfica zaraz za nimi XD

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:00

z Sevillą i Chelsea?

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:00

w LE chyba dwa przegrane finały co

Kazam 18.08.2020 17:00

No to powinny podpisac umowe o współprace

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:00

na pewno za Dżuwe są

Endru 18.08.2020 17:00

Chetnie zobacze płaczącego neymara w finale

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:00

2-5 albo 2-6 w Pucharze Mistrzów

WTC 18.08.2020 17:00

meczyk z historią

WTC 18.08.2020 17:00

no ja pragnę Bayernu w Superpucharze przeciwko Interowi

IlCapitano 18.08.2020 17:00

Benfica bodajże 2-6 a Juventus 2-7 w przegranych

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:00

tam nawet jest chyba jakaś teoria o klątwie xdd

Endru 18.08.2020 17:00

Tez pragne wygranej bayernu i Roberta pilkarza roku

ZnawcaCalcio 18.08.2020 17:00

też przegrywa w opór finałów

CzarodziejCzasu 18.08.2020 17:00

Zeby robert dostal zlota pilke

WTC 18.08.2020 17:00

no ale z tym Espanyolem i Boro to oni grali z 10 lat temu pewnie xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:59

Benfica to taki juventus

Czarson 18.08.2020 16:59

sewija gra na reguljona

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:59

Calym serduszkiem za bayernem

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:59

Fajnie bedzie zrelaksowac sie dzis przed telewizorem obserwujac ekipe Maurito a jutro Bayern z Polakiem Rodakiem i ciagle zawodnikiem Interu, Perisiciem Ivanem

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:59

a niektórzy pisali o zorganizowanej grze Sevilli xddd

Czarson 18.08.2020 16:59

espaniol 2 liga midelsprou tez albo 3 dnipro nie zyje benfika taka se a liverpul byl w dolku

Kazam 18.08.2020 16:59

A teraz pan Edinson "przeszarzowalem" Cavani tam idzie

Klinsi64 18.08.2020 16:59

Banega sie zagotuje i wylapie czerwo

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:59

Sevilla trochę przyfarciła

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:59

MU grało lepiej według mnie

Czarson 18.08.2020 16:58

mocni rywale

WTC 18.08.2020 16:58

ta Sevilla jest mega chaotyczna i to jest chyba woda na młyn dla tak poukładanego Interu

Endru 18.08.2020 16:58

Espanyol midlesborough dnipro Benfica i liverpool przegrywały z Sevilla

Klinsi64 18.08.2020 16:58

6/9

IlCapitano 18.08.2020 16:58

A taki Juwentusiak to on ma w samej LM 9 finałów i 7 przegranych obłęd

Kazam 18.08.2020 16:58

Klopp to dostal czas, beka ze u nas Krula sie zwalnia po 1 sezonie

IlCapitano 18.08.2020 16:58

Sumując LM i LE to mamy 9 finałów i 6 wygranych

Endru 18.08.2020 16:57

Ale w sumie jedyna powazna druzyna przeciw ktorej grala sevilla byl liverpool kloppa ale byl on w fazie budowy

Kazam 18.08.2020 16:57

A jak nie, to coz. Nie każdy final sie wygrywa. Dzuwe cos o tym wie xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:57

szkoda, że P. Włoch nie wygraliśmy

IlCapitano 18.08.2020 16:57

Inter ma 4 finały i 3 wygrane

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:57

wygranie LE byłoby fantastyczne

IlCapitano 18.08.2020 16:57

Sevilla nigdy nie przegrała finała to teraz przegra

Piekarz 18.08.2020 16:57

ciekawe czy przed finałem będzie w studiu Piotr Czachowicz

WTC 18.08.2020 16:57

no i amen

Kazam 18.08.2020 16:56

Ja tez sie ciesze. Przyda sie kropka nad i w postsci obicia seviji

WTC 18.08.2020 16:56

a prawda jest taka, że jeden uj dlaczego teraz idzie nam dobrze, a wcześniej nie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:56

Nie xnadz tego klinsi

Kazam 18.08.2020 16:56

Cieszysz sie z progresu, dobrze

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:56

Zeby zasiac ziarno trzeba najpierw gnoju nawiezc

Kazam 18.08.2020 16:56

Ty sie martw o siebie, co cie "inni" obchodza nagle tsk bardzo?

Endru 18.08.2020 16:56

Sevilla nigdy nie przegrala w finale LE

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:56

ta przerwa była nam bardzo potrzebna

WTC 18.08.2020 16:56

on przewidział wirusa już w sierpniu ubiegłego roku

Klinsi64 18.08.2020 16:55

ja doceniam to co zrobili

WTC 18.08.2020 16:55

no ale niesamowita praca Pintusa obliczona na grę po koroniaku zaczęła procentować xd

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:55

i rozgrywki zostały zawieszone

Michellaga 18.08.2020 16:55

bo jednak liga ważniejsza

ZnawcaCalcio 18.08.2020 16:55

zauważcie, że jednak byliśmy w lekkim dołku

Klinsi64 18.08.2020 16:55

takie podejscie ze ci ktorzy teraz wala konia po ew porazce znowu gnoj wyleją

Michellaga 18.08.2020 16:55

zawsze była lacha na LE

Kazam 18.08.2020 16:55

Klinsi juz zapowiedzial ze njebawem odchodzi ze strony

Piekarz 18.08.2020 16:55

jaki mięczak

WTC 18.08.2020 16:54

skąd takie wnioski Miszelaga

Piekarz 18.08.2020 16:54

klinsi masakra

Michellaga 18.08.2020 16:54

to pewnie na hetafe bysmy skończyli

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:54

Co to za podejscie klinsi

Michellaga 18.08.2020 16:54

bo jakbyśmy LE przeptali liga

Kazam 18.08.2020 16:54

Lukak smutny pewnie z jangiem ze mie moga dojechac junajted w finale

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:54

Klinsi serio ?? ??

Michellaga 18.08.2020 16:54

Klinsi tez mysle że dużo zmienia że LE jest po sezoniea nie w trakcie

CzarodziejCzasu 18.08.2020 16:54

Co ?? ??

Kazam 18.08.2020 16:53

To jest mecz, ktory pokaze jaki jest mental tej druzyny

Klinsi64 18.08.2020 16:53

pewnie w normalnych warunkach bysmy jajca wywalili a tak moglismy sie skupic

WTC 18.08.2020 16:53

i po rożnym

WTC 18.08.2020 16:53

i po celnym dośrodkowaniu

WTC 18.08.2020 16:53

trochę dziwnie się ogląda taki Inter co potrafi strzelić gola po akcji środkiem

Kazam 18.08.2020 16:52

Ale co? Po finale Conte out?

IlCapitano 18.08.2020 16:52

Juve to nie wygrało nic we Europie od 26 lat

Klinsi64 18.08.2020 16:52

i tak zrobili wiecej niz myslalem

Klinsi64 18.08.2020 16:52

wygramy to swietnie nie wygramy to trudno

Kazam 18.08.2020 16:52

Jesc dadza nam wyniki i staly progres. To juz nie ten Inter co sie obsrywal przed kaadym meczem nawet w gownianej LE z klubami z peryferii

Klinsi64 18.08.2020 16:51

w dupie mam ten koszyk i tak z grupy wyjdziemy

WTC 18.08.2020 16:51

ja stawiam na lekkie 2-0 albo 3-0 dla Interu

Piekarz 18.08.2020 16:51

tylko ja się boję że pierwszy koszyk to jeść nam nie da

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się