
Nie ulega wątpliwości, że Javier Mascherano jest najważniejszym celem transferowym dla Rafaela Beniteza. Zawodnik jest jednak bardzo wysoko wyceniany przez Liverpool. Dlatego też, Marco Branca opracował listę innych opcji na pozycję defensywnego pomocnika.
Numerem dwa na liście życzeń (po Mascherano) jest Angelo Palombo. Zawodnik Sampdorii byłby o wiele tańszym rozwiązaniem od reprezentanta Argentyny. Problemem może być jednak... Luca Castellazzi. Partnerką życiową 35-latka jest była kobieta właśnie Palombo.
Po Palombo na liście znajduje się Xabi Alonso. Transfer wydaje się być najmniej realny. Zawodnik jest bardzo ceniony przez Jose Mourinho i wątpliwe, aby Florentino Perez zgodził się na jego sprzedaż po jednym roku gry dla ekipy Blancos.
Na końcu Bastian Schweinsteiger. Zawodnik jest dość uniwersalny i może występować na kilku pozycjach. Kontrakt gracza z Bayernem Monachium wygasa w 2011 roku i jeżeli nie zostanie przedłużony, to reprezentant Niemiec najprawdopodobniej opuści zespół z Bawarii.
Komentarze (11)