177 48775d10512059b005b5ea8b317e4203789fb8fa

Wyrównujący gol Simeone w 91. minucie odebrał Interowi 2 punkty w potyczce z Fiorentiną na Stadio Artemio Franchi. Wyraźnie poddenerwowany Luciano Spalletti udzielił pomeczowego komentarza dla Premium Sport i nie wytrzymał nerowo kolejnych pytań o mercato Interu. 

- Ten weekend był dla nas wybitnie trudny, stało się wszystko co może zaskoczyć Cię przed tak istotnym meczem. Nagatomo rozłożyła grypa, Ranocchia do ostatnich minut walczył z urazem którego nabawił się w meczu z Lazio. On naprawdę zrobił wszystko co mógł aby być dziś w stanie grać. 

- W tym meczu, tak jak już zdarzało się ostatnio, zbyt często traciliśmy piłkę przez własne błędy. Sami stwarzaliśmy więc sobie problemy. Zdarza nam się tracić dobre nastawienie i zapominać o własnej sile - to nie zdarzało się w pierwszej części sezonu. Od tego co pokazaliśmy dzisiaj dzieli nas bardzo wiele do poziomu, na którym powinniśmy grać aby realizować przedsezonowe założenia. Fiorentina potrafiła dziś sukcesywnie zwiększać tempo i ostatecznie przycisnąć nas na tyle aby wyrównać w samej końcówce. Nie zapominajmy jednak, ze na początku drugiej połowy my również mieliśmy szanse aby podwyższyć na 2:0. Był moment kiedy potrafiliśmy umiejętnie wykorzystywać odkrywanie się Fiorentiny w defensywie. Niestety nie udało się strzelić. 

- Jeśli powiem Wam teraz, że brakuje nam jakości i graczy na właściwym poziomie to jak wyobrażacie sobie mój powrót do tych chłopaków czekających w szatni?! Obecnie brakuje nam najzwyczajniej na świecie kilku dodatkowych zawodników, ale co mogę zrobić? Mam iść do szatni i powiedzieć im, że nie są wystarczająco dobrymi piłkarzami? Może Wy dziennikarze im to powiecie? Moim zadaniem jest tylko i aż wykonywanie pracy trenerskiej ponieważ zaakceptowałem odpowiedzialność jaką ona za sobą niesie. Każdy widzi, że brakuje mi środkowego obrońcy, nie trzeba być ekspertem ani sprawozdawcą gazety. Sam mówiłem to już z 750 razy i jeśli nadal będziecie przychodzić z tymi samymi pytaniami to możemy mieć problem. Od miesięcy słyszę to samo pytanie: czy brakuje Ci stopera? Nawet moja matka, która ma 80 lat widzi, że tak, brakuje mi stopera. Obecnie nie mamy już żadnego pola manewru, kadra jest po prostu tak wąska. Możecie sami wpaść do Appiano i ich przeliczyć. 

- O dzisiejszym wyniku zadecydował brak wystarczających umiejętności wychodzenia z piłką z własnej połowy, a także nie strzelenie drugiej bramki kiedy był na to czas. To pozwoliło Fiołkom uwierzyć w dobry rezultat i ostatecznie po długich naciskach wyrwać nam zwycięstwo. 

G2g 336 2
dodał: bobogol, źródło: sempreinter.com, data: 06.01.2018, 01:02
Komentarze (22)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 07.01.2018, 10:38
Racja z tym Andreollim . Jakby został to pograłby sobie i przede wszystkim byłby solidny zmiennik i jest naszym wychowankiem do tego. Kontraktu też nie miałby wysokiego, a odszedł za darmo bo kończył mu się kontrakt.
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 07.01.2018, 10:32
@Klinsi64 jak z dzieckiem ...ok . Nie chce mi się z tobą przekomarzać pa słodziaku :D
767 f56255df713a322122aaf73b5c64619fad86bfde
Snake86 06.01.2018, 14:08
Wielki szacunek dla Lucjana, że po meczu nie ściemnia tak, jak paru jego poprzedników, tylko mówi jak jest...

Mam nadzieję, że zostanie z nami na dłużej bo to bardzo dobry trener.
Avatar
danielinter 06.01.2018, 13:04
Ma duzo racji Spalletti , ale jak na cos nie ma wplywu to nic na to nie poradzi.Uwazam ze skoro jest taka waska kadra i ostatnio gramy fatalnie to trzeba wiecej zaryzykować.Cancelo jest w ostatnim czasie najlepszym zawodnikiem Interu , a gdyby kontuzji nie doznal DD to do dzis grzalby lawe.Tak samo nie rozumiem czemu nie gra Dalbert utalentowany zawodnik sciagniety za ponad 20 baniek , a gra Santon czy wcześniej Nagatomo przecietniacy ktorzy przecietniakami pozostana w przeciwieństwie do Dalberta , ktory ma potencjal byc lepszym.Niestety (?) kontuzji nie maja Santon i Kitajec wiec Dalbert szans nie dostaje.To samo Karamoh lepiej dac mu szanse bo podobnie jak Cancelo , Dalbert czy Skriniar ma potencjal by byc lepszym pilkarzem i na pewno wiecej wniesie juz teraz niz debil Mario czy Candreva , ktory jak nie wrzuci 38 razy w pole to będzie chory.Tak wiec prawda panie Spalletti , ale prosilbym wiecej odwagi.
969 4c8cbb514a76c867518f4219b5e8521e13cda1f1
Jovetić10 06.01.2018, 12:45
Co wy znowu z tym Santonem? Po jakiego grzyba Nagatomo potroił krycie w polu karnym, o zgrozo krył gościa o pół metra wyższego i dlaczego zostawił cały wolny bok? Dlaczego Spal przestawił świetnie grającego Cancelo do ataku? Każdy mówi o stoperze, a warto przyjrzeć się ofensywie, która w ostatnim czasie najbardziej zawodzi. Do tego pomocnicy, którzy nie potrafią w trójkę nawet jednego gola strzelić.
Avatar
SETE 06.01.2018, 12:24
Zal szczególnie Murillo ( wiem wiem, chciał odejść ) i Joveticia... swoja droga wie ktoś, sledzi jak sobie radza ..Murillo, Medel, Andreolli i Jovetic ? z tych co odeszli - Kondo ma pierwszy plac w Valencii, Banega rzadzi w Sevilli , Biabiany zawiodl nawet w Sparcie, Barbie wiadomo
Avatar
lrogas83 06.01.2018, 12:12
zbyt duzo sprzedanych pilkarzy, oprocz Skiniara na śo nikogo nie kupili- wszyscy mieli o to żal przed sezonem , a teraz mamy tego efekt , kolorowanie trawy na zielono !! !
698 7657112044c8492553b3704ed90c06e97f168f48
Lovato 06.01.2018, 12:03
Przecież Santon miał z powodzeniem grać jako środkowy obrońca. Spalletti za szybko został ochrzczony zbawcą Interu, każdy przed wydawaniem takiej opinii następnym razem powinien przypomnieć sobie jak każdy z poprzedników cisnął nieustanie jedną taktykę z powodzeniem przez pierwszą część sezonu a potem się okazało że przestało to działać a na zmiany było już za późno.
Avatar
wegorz 06.01.2018, 11:59
prawda jest taka, że mieliśmy zabezpieczenie, ale się go pozbyliśmy za darmo lub za grosze, bo nikt mi nie powie, że taki Andreolli, czy Medel (o Murillo nie wspomnę, bo naciskał na transfer, ale było gadanie, że nie pójdzie póki kogoś nie zaklepią) nie przydałby się teraz, a taki Marco nigdy nie płakał, że jest rezerwowym, a jak wchodził to zawsze trzymał pewien poziom... a co z Banegą ?? pieniądze jakie odstaliśmy za niego to jakaś kpina... JM i Brozo mogliby mu buty czyścić... Gaglia ?? rok temu, gdy wchodził do składu wyglądał jakby grał u Nas od lat, a teraz ?? nie da się patrzeć na to... jak defensywny pomocnik może mieć więcej strat niż odbiorów ?? po co on jest ?? ktoś mógłby powiedzieć, że pozbyliśmy się częściowo szrotu przed sezonem, ale prawda jest taka, że odstrzeliliśmy nie tych co trzeba... Można było ugrać prawdziwe pieniądze na amatorach pokroju JM (teraz to już nie wiem, czy ktoś się nabierze na to, że to ścierwo coś potrafi), a zachwyciliśmy się ochłapami za ludzi, którym przede wszystkim by się chciało (wiem, że bawiliśmy się też w te mikrotransakcje, ale jeden konkretny transfer by Nam oszczędził tych zabaw)...
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 06.01.2018, 11:51
Widać, że miał co innego mówione na rozmowie o prace, a co innego się okazało....
767 16987d53f134fc57e0c52a27872885a82269fa19
timon 06.01.2018, 11:49
Kozak !! !! ! Chinole zrobili go w chu... Szkoda mi go bo trenerem jest zajebistym, tylko wdepnał w g.... Zakaz wydawania siana, poza granicami Chin nas zmasakrował
543 77cfb9c279f11a0ab7b239bd2ae999c183f9b8e0
Klinsi64 06.01.2018, 11:22
w tym,że miałeś na myśli ich transfery w styczniu?
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 06.01.2018, 11:19
gościu dwa piętra niżej no to niech ich zaklepuje na przyszły sezon. W czym problem ?
Avatar
SETE 06.01.2018, 11:19
Widac, ze sfrustrowany jest Spaletti, wczoraj nie wiedział już co ma zrobić gdy wypadl Rano :) sciemnial od ponad miesiąca , ze jest ok, ze mocny skład itd. ..ale ilez można. Wychodzi na to ze poszedł z deszczu pod rynne :) W Romie miał więcej możliwości w mercato niż u nas. To była dobra wypowiedz, która albo spowoduje , ze ktoś w tym Zarzadzie zepnie poślady w mercato albo ten klub przez najbliższe 10 lat nie podskoczy wyżej niż miejsca 5-6 w Serie A
247 77a731052b08c72130877ab35d3965167256f791
IlCapitano 06.01.2018, 10:56
KRÓL.
543 77cfb9c279f11a0ab7b239bd2ae999c183f9b8e0
Klinsi64 06.01.2018, 10:40
gościu poniżej,czy ty nie rozumiesz,że De Vrija czy Badelja można ewentualnie zaklepać za darmo na przyszły sezon?
129 aabf88581ec900c908ef9550df1cbcda9a4e1e38
Ave Caesar 06.01.2018, 10:34
Zgadzam się powinniśmy stanąć na głowie w obecnej sytuacji żeby już teraz mieć De Vrija i Pastore w naszej kadrze skoro są do wyjęcia, których Ausilio już powinien załatwić żeby z rozpoczęciem zimowego okienka poszła tylko oficjalka zamiast udzielać kolejnych wywiadów. Tak samo jak Nagatomo, Brozo i JM powinni mieć już nowe kluby, a z nami powinni być Deulofeu i Badelj.
705 cc1fc5f110c6102ac1c138e8a0c1258b6cba9b73
piotrekninter 06.01.2018, 09:17
wreszcie wypowiedź z jajami

nie to co wcześniej: mamy silną kadrę , Santon może grać na środku

prawda jest taka, że nic nie funkcjonuje: nie punktujemy, nie dominujemy w środku pola, skrzydła zajechane
Fiora oddała ponad 20 strzałów, fakt większość Panu Bogu w okno,ale sam fakt dopuszczenia do takiej ilości martwi

w sierpniu przyjęliśmy gadkę, że nie było na rynku odpowiednich nazwisk za normalne pieniądze, a ściaganie tylko po to aby ściągnąc jest bezsensowne
dlatego modliliśmy się aby Spal dociągnał do stycznia z realnymi szansami na LM, zrobił to
teraz niech chinole kupią 2 graczy, ŚO i 10 bo bez nich to my skończymy max na 5 miejscu, bez LM

musimy mieć obrońce, od lata powinni łazić za De Vrijem,załatwiać mu najlepszy towar i dzi,fki :P a dla rodziny bilety na mecze , kino i inny szit
może chłopak by już był u nas za nie duży hajs

a co do 10, musi przyjśc ktoś kto potrafi wykreować akcje i strzelić bramkę od czasu do czasu, bo to strasznie u nas kuleje
Icar strzela, Ivan się zaciął, Eder brak słów, 3-4 bramki na sezon to dno, ANtek nie strzela, wychodzi na to że kolejni najlepsi w tym fachu to Skriniar i Danilo

na miejscu Spala bym postawił ultimatum, SO i 10 albo odchodzę, ze znalezieniem pracy nie będzie miał problemu
005 2d252581e71c9806f92ae6db4a72ba213fd46988
pluto11 06.01.2018, 08:36
Dobrze niech otwarcie mówi o tym że ta kadra jest za wąska. Przecież ci ludzie nie prowadzą klubu piłkarskiego pierwszy sezon tylko to zawodowcy którzy siedzą w tym od lat i co oni nie widzieli tego w lecie że mamy braki kadrowe że nie mamy stopera nikogo do zmiany na skrzydło i nasza pomoc jest wąska i bez kreatywności. Niech nie robią z siebie większych idiotow niż są bo to nawet dziecko wie że w sezonie zdarzają się kontuzje kartki czy spadki formy czy oni myśleli że z 18 zawodnikami i to w tym z Rano Nagatomo i Santonem będziemy mieli możliwości rotacji. To jest kpina że ludzie z takim doświadczeniem pozwolili na to że mamy taką wąska kadrę i teraz mimo ffp powinni to naprawić bo Spall nie ma co zrobić skoro nie ma kim rotowac
054 ef9511a280abc8ad3db18f33b6500af3654b852b
maverik 06.01.2018, 03:52
Lucek widze ma tak samo jak ja, czyli odczuwa spore wkurwienie po meczu.
Mecze Interu
118 541255b62aeaa633a7223125b21f66c3dfe38a02
-:-
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
FC Sion - Inter
18.07.2018, godz. 18:30
Sparingi przedsezonowe

Ostatnio na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Tifosinho 18.07.2018, 20:18

    Jasina gra w InterForever

  • Neraz1908 18.07.2018, 20:18

    najdrozszy pilkarz sionu jest wart 2,5 mln ;/

  • Czarson 18.07.2018, 20:18

    Jasina z Interem od zawsze

  • Tifosinho 18.07.2018, 20:18

    Czyli ma sentyment

  • Lopez 18.07.2018, 20:17

    a jego nominalna to PIS

  • maverik 18.07.2018, 20:17

    libero

  • Klinsi64 18.07.2018, 20:17

    Pan tomek debiutował w 2002 komentując Inter-Valencia w PUEFA :D

  • Michellaga 18.07.2018, 20:17

    wczesniej PO

  • tkropkab2 18.07.2018, 20:17

    stoper

  • Michellaga 18.07.2018, 20:17

    teraz ŚO

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Juventus 0 0
2 Napoli 0 0
3 Milan 0 0
4 Fiorentina 0 0
5 Inter 0 0
6 Roma 0 0
7 Lazio 0 0
8 Udinese 0 0
9 Sampdoria 0 0
10 Torino 0 0
11 Bologna 0 0
12 Empoli 0 0
13 Chievo 0 0
14 Atalanta 0 0
15 Genoa 0 0
16 Sassuolo 0 0
17 Cagliari 0 0
18 SPAL 0 0
19 Frosinone 0 0
20 FC Parma 0 0
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Mauro Icardi 29
2 Ciro Immobile 29
3 Paulo Dybala 22
4 Fabio Quagliarella 19
5 Dries Mertens 18
6 Gonzalo Higuain 16
7 Edin Dzeko 16
8 Giovanni Simeone 14
Bohater tygodnia
138 71c46c5bf26ab18f1c4a304e6f73712b4e93571a

Milan Skriniar

Milan Skriniar, największe odkrycie oraz najlepszy zawodnik Interu Mediolan w sezonie 2017/18 wg czytelników fcinter.pl. Transferowy strzał w 10-tkę.

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17350

Liczba newsów: 31145