Plotki transferowe

Adriano wraca na Stary Kontynent (52)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
732
52

Według najnowszych doniesień brazylijskich dziennikarzy, dobrze znany wszystkim kibicom Interu, Adriano z końcem bieżącego sezonu zamierza opuścić ojczyznę i wrócić do wielkiego, europejskiego futbolu.

 

Na brak ofert Adriano narzekać nie może. Rozgrywający bardzo dobry sezon we Flamengo Il Imperatore być może powróci do Serie A, by grać w barwach zainteresowanych nim Romy, Milanu lub Juventusu. Media donoszą również, że kluby Bundesligi, a konkretniej Schalke 04, Wolfsburg i Bayern Monachium, również pytały o Adriano. Sam Brazylijczyk podobno woli jednak Italię, marząc o tym, by... móc znów zagrać w koszulce Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (12:00) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | 30 mln euro za Frattesiego? (21)

22.06
00:00

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.04.2010 o 19:43 przez korcia29
korcia29
Najpierw trzeba sprawdzić czy dalej tak lubi balangi.<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
12.04.2010 o 16:23 przez mati1908
mati1908
Adriano to swoj chłop,napic tez sie musi,nie kaktus <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" /> <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
12.04.2010 o 15:50 przez crisinter
crisinter
jeśli wywalimy Balotellego... czemu nie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
12.04.2010 o 15:00 przez Belweder
Belweder
ja jestem za <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ale jeśli wróciłby do bardzo dobrej formy to ktos musialby odejsc... <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.04.2010 o 13:32 przez mariusz10klc
mariusz10klc
Wracaj do Nas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.04.2010 o 13:22 przez Interfan17
Interfan17
chciałbym żeby miał tak wysoką formę jak kiedyś i wrócił do nas<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.04.2010 o 12:30 przez Imrahil
Imrahil
dla mnie Adri zawsze bedzie prze-kozak :]<br />
jednak Adriano w formie do duetu Milito-e2 to koniec swiata,i ja tam nic przeciwko jego powrotowi nie mam<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
12.04.2010 o 11:57 przez loyt153
loyt153
niech wraca do interu <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.04.2010 o 11:27 przez hutnik2
hutnik2
Glupota niektorych z Was przechodzi ludzkie pojecie. Niczego sie nie nauczyliscie na sprawie z Adriano? Czemu ten pilkarz z mentalnoscia malpy z drzewa cieszy sie takim uwielbieniem nastoletnich fanow Interu? Nie wiem.<br />
<br />
Wiem tylko jedno, jesli wroci to bedzie to samo co zawsze. Kilka dobrych meczow i chlanie, imprezy, nie wracanie w terminie na zgrupowania itp. itd.
12.04.2010 o 09:24 przez deathrider89
deathrider89
ciekawie było by go widziec u nas, a wiecie czy mu może kontrakt wygasa czy za kasa bedzie do wzięcia<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.04.2010 o 08:43 przez miczel192
miczel192
Jeden z moich ulubionych piłkarzy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Świetny zawodnik- mam nadzieję, że powróci do starej formy i do nas<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.04.2010 o 23:48 przez Goro89
Goro89
jezeli wroci do włoch niestety ale najprawdopodobniej trafi do romu bo nikt z Interu ze sztabu nie widział by go w skladzie smutna ale prawda ... a napastnik jest z niego dobry
11.04.2010 o 22:31 przez Cny
Cny
Brać go. Atak mamy silny (tylko teraz nieco bez formy), więc wzmocnień teoretycznie w tej linii nie trzeba, a jakby Adi dobrze grał to byłoby to tylko z korzyścią dla Interu.<br />
<br />
Jak zauważyli koledzy niżej wypożyczenie byloby dobre, tym bardziej, ze adi znowu dobrze pogrywa w brazylii
11.04.2010 o 22:24 przez LuisSuarez
LuisSuarez
moze przyjsc<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
11.04.2010 o 21:48 przez dodo_IM
dodo_IM
Adriano do Interu miałby wrócić, to byłaby niezła komedia.
11.04.2010 o 21:05 przez IBRA2880
IBRA2880
Adriano od czasów gry w Parmie byl i bedzie dla mnie gość,bo nidgy na niego nie powiem zlego slowa.Wiem że przesadzał z imprezkami ale ogólnie jest oki i lubiłem jak gral<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.04.2010 o 20:59 przez andre
andre
fajnie jak wroci tylko zeby lepiej gral i nie zostawal w brazyli tak jak ostatnio
11.04.2010 o 20:49 przez CiemaSek
CiemaSek
Bosko by było jakby wrócił <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.04.2010 o 19:45 przez piotrekninter
piotrekninter
chyba w Interze nie ma dla niego miejsca, chociaz jak Mario znow zacznie cos odwalac to nie wiadomo, fajnie jakby wrocil do Europy bo jednak jak zawodnik wraca do ameryki pld to sluch po nim zanika, Veron odszedl to z 3 mecze w lidze arg jego obejrzalem i tyle , no czasem w reprezentacji<br />
niech wraca byle nie do Milanu iJuve<br />
niech pojdzie do Niemiec albo jakiegos innego wloskiego klubu poza powyzszymi
11.04.2010 o 19:13 przez interfann
interfann
wracaj chlopie. brak mi ciebie.
11.04.2010 o 18:57 przez wlodar10
wlodar10
no do milanu to nie pójdzie na pewno,chętnie widziałbym go znowu w Interze <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.04.2010 o 18:18 przez kozwik
kozwik
wow! czytając newsa myślałem że w komentarzach wszyscy będą go wyzywać, a tu zaskoczenie. ;p Też go lubiłem bardzo, ciekawie by było gdyby wrócił.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.04.2010 o 17:42 przez adi1908
adi1908
jeżeli nic za niego nie bedziemy musieli placić to niech wróci najwyżej się go odsunie od skladu i tyle a czasami może sie okazać przydatny
11.04.2010 o 17:39 przez Grrruby
Grrruby
nie 'il imperatore', tylko &quot;L`imperatore&quot; ;) <br />
gramatyka<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
11.04.2010 o 17:33 przez friend_of_Inter
friend_of_Inter
Wracaj do Interu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.04.2010 o 17:25 przez zoniek
zoniek
Pandev ŁAWA, bo koleżka nic nie pokazuje od długiego czasu. Mario wypożyczyć, albo sprzedać.<br />
ADRIANO welcome to.<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
11.04.2010 o 17:15 przez A(dri)ras
A(dri)ras
O tym własnie mówie wypożyczyć i zobaczyć a nóż coś pokaże?
11.04.2010 o 17:13 przez dichu
dichu
Ja dziś grałem w jego koszulce na treningu nigdy nie zapomnę Imperiatore wracaj stary<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
11.04.2010 o 17:10 przez SlimShady
SlimShady
Jakby rzeczywiście &lt;Mario miał odejść to czemu nie Adriano sie przyda, ale chyba wątpię w to aby go znowu zobaczyć, choć ja bym go chętnie u nas zobaczył, chyba mu przeszło i możliwe że znowu o nim świat usłyszy.<br />
Poza tym u nas fatalnie wygląda wykańczanie akcji przez naszych napastników, Adri swoimi petami zawsze nie dawał szans bramkarzom, był zawsze niezwykle silny i skuteczny. Milito umie dobrze technicznie wykończyć i grać balansem ale brak mu siły w strzale i warunków fizycznych jakie np. ma Imperatore. Co do Padeva gra żałosne ostatnio wiec nie wiem czy nie zostawić go w pomocy czy skrzydle, a w jego miejsce jako 4 napadziora kogoś wykombinował, może Adriano wypożyczyć na sezon i zobaczyć co pokaże.
11.04.2010 o 17:05 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Dałbym mu szanse <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się