Plotki transferowe

Agent Chivu spotka się z Mourinho (28)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
423
28

Według agenta Cristiana Chivu Giovanniego Becali, Jose Mourinho mógłby skusić reprezentanta Rumunii aby przeszedł do Realu Madryt.

Mourinho podobno jest bliski pozyskania Juana Manuela Vargasa z Fiorentiny jak i Aleksandra Kolarova z Lazio. Jeśli wówczas te operacje się nie powiodły, Portugalczyk zarzuciłby sieć na Chivu.

"Spotkam się z Mourinho, ale nie wiem czy będzie chciał pozyskać Chivu. Nie rozmawialiśmy jeszcze, ale myślę, że Real jest zainteresowany Kolarovem, ale Mourinho zawsze doceniał Cristiana. Zobaczymy..."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36
mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.06.2010 o 16:03 przez Gajdzik
Gajdzik
Wszyscy obrońcy pójdą do Realu i tyle będzie
03.06.2010 o 14:39 przez SlimShady
SlimShady
Dziwne, że Mourinho nie chce swojego ulubieńca Munatariego. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Jednak chyba Perez dostałby zawału jakby go zobaczył na Santiago <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
03.06.2010 o 14:37 przez SlimShady
SlimShady
Nie ma takiej opcji, Chivu za mało galaktyczny na Real, Perez ny.sli tylko o Vargasie, Kolarovie, Asley Cole i Maiconie.<br />
Bardzo wątpliwy transfer, tak jak z Eto.
02.06.2010 o 21:21 przez mati1908
mati1908
Plota! Generalnie mógłby iść do Realu
02.06.2010 o 19:16 przez Chuchu
Chuchu
nie chciałbym tego jednak w przypadku jakby odszedł Maicon (czego bardzo bym nie chciał) ktoś będzie musiał grać na prawej obronie i prawdopodobnie będzie to Zanetti a na lewej grałby Chivu. No chyba że się tak umówią, że my im dajemy Chivu a oni nam nie podpieprzają Kolarova <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
02.06.2010 o 18:58 przez Jaszczurstg
Jaszczurstg
Chivu jest potrzebny drużynie dlatego mysle ze zostanie ;)
02.06.2010 o 18:42 przez adriano:)
adriano:)
Myślę, że to kolejna śmieszna plotka.
02.06.2010 o 15:29 przez xxxINTERxxx
xxxINTERxxx
Niedługo San Siro będą chcieli kupić. Bez przesady z tymi rewelacjami transferowymi i tak nikt nie odejdzie z Interu.
02.06.2010 o 15:06 przez kulfon32
kulfon32
NIECH PANDEVA SOBIE ZABIERZE... <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
02.06.2010 o 14:56 przez Kubusa10
Kubusa10
Tak już to widzę <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
02.06.2010 o 14:38 przez snuffy
snuffy
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> no włąsnie niech Mou znajdzie jakiegoś czarnego Chivu <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.06.2010 o 14:34 przez fcii
fcii
Nie zapominajcie tylko o tym ze jak trener odchodzi to chce miec paru piłkarzy z dawnego zespołu a jak to przewaznie wychodzi to kazdy wie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> podam przykład : Lampard w Interze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> a jak sie skonczylo to kazdy wie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Cristian zostanie na 100%
02.06.2010 o 14:31 przez sas111
sas111
sciagnie pare pilkarzy z Interu i paru z Chelsea i bedzie mial wyjsciowa jedenastke<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> nikogo nie sciagnie z Interu zobaczycie chociaz tych newsow bedzie jeszcze duzo<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
02.06.2010 o 14:31 przez cyrkiel
cyrkiel
Ta niedługo okaże się że cały skład Mourinho chce kupić ;) Weźcie przestańcie już z tymi bajkami <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
02.06.2010 o 14:27 przez Interking_87
Interking_87
Szczerze powiem wam ze mnie to juz zaczyna denerwować Mourinho wykonał kawał dobrej roboty należy mu sie szacunek ale niech od naszych piłkarzy sie odczepi chciał iść do Realu dobrze poszedł ale niech zespół buduje z tamtymi piłkarzami a nie rozbraja nam połowe Kadry
02.06.2010 o 14:26 przez berniol21
berniol21
Hahahaha Chivu w realu.
02.06.2010 o 14:22 przez Lolek8
Lolek8
widze ze mou chce zbudowac real z polowy pilkarzy Interu...
02.06.2010 o 14:19 przez Ajk
Ajk
To, że Mourinho zacznie wszystkich Interistów drażnić było do przewidzenia... niech się odwali on Nas i niech sobie buduje ten Realik z kogoś innego. Co prawda jak przyszedł do Interu to też próbował sprowadzić połowę Chelsea, a jak wiemy nie przyszedł nikt.
02.06.2010 o 14:02 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
Ta niech od razu cały Inter ze sobą weźnie...... Maicona, Milito, Chivu, Eto'o, może jeszcze Zanettiego, czy Cesara<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
02.06.2010 o 13:59 przez piotrekninter
piotrekninter
plota, ale ja bym chcial zeby Chivu odszedl, z calym szcaunkiem do niego, na 1szy skald nie ma razej sszans, w tym hełmie gra sie gorzej, w finale Lm kilka bledow , o niego balem sie najbardziej, a nawet przed kontuzja jak gral na poczatku z Lucio to gra wygladala gorzej niz Luci oSamuel
02.06.2010 o 13:55 przez Andruś
Andruś
Lampard był już zaklepany, Drogba już podpisał kontrakt z nami na w grudniu i miał przyjść razem z Mourinho. Carvalho już był jedną nogą w Interze tak samo jak Deco. A plotki jeszcze były o J. Cole i A. Cole. Kto przyszedł <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Bez komentarza. Kto odejdzie z Interu <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Tylko Maicon rozdaje karty <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
02.06.2010 o 13:37 przez snuffy
snuffy
Hmm na 99% to plota ale skoro to chodzi o Real to 1% zostaje<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Znowu moga przed sezonem kupić wagon nowych piłkarzy <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> U nich to się prawie tyle ludzi przewija co kiedyś w oświęcimiu.
02.06.2010 o 13:36 przez micom
micom
Jak chce dalej pracować z Chivu, Maiconem, Sneijderem, Milito, Eto'o, a także kupić Kolarova to mógł zostać w Interze...! <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" /> Mam nadzieje że Moratti mu nie sprzeda nikogo, m.in. za styl pożegnania się z Interem.
02.06.2010 o 13:34 przez Seba
Seba
Sytuacja identyczna jak 2 lata gdy Mourinho dołączył do Interu. Przez całe okienko przypisywali Nerazzurrim graczy Chelsea. Teraz jest to samo. Jak już ktoś odejdzie do Realu, to tylko Maicon.
02.06.2010 o 13:34 przez microsoft666
microsoft666
a my zostaniemy bez trenera i bez obrony Maicon,teraz Chivu,Cordoba, Materac<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
02.06.2010 o 13:33 przez dichu
dichu
lepiej on niż Maicon bądź co bądź on się nie mieści w pierwszym <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Teraz grał zanetti i Maic jak do formy wróci Santon to myślę ze go można sprzedać <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.06.2010 o 13:33 przez micom
micom
A po co mu Kolarov i Vargas obaj? Już mnie zaczyna irytować szanowny Mou... <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
02.06.2010 o 13:28 przez szybki
szybki
Plota

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się