FDP

Akcja charytatywna - podsumowanie (15)

Autor:
ponad 14 lat temu
530
15

II Akcja Charytatywna FDP, której koordynatorem jak przed rokiem był Michał, czyli Minister, dobiegła końca.

 

Podobnie jak rok temu odwiedziliśmy Dom Dziecka na Jaśkowej Dolinie w Gdańsku. Martwiłem się, że tym razem nie uda się nam powtórzyć wyniku sprzed roku... Teraz wiem, że poważnie się myliłem, o czym świadczyć może reakcja opiekunów placówki! Wraz ze mną placówkę odwiedziły cztery osoby. Michał, Przemek, Kuba i Kamila (ta sama co w ubiegłym roku). Wypełnionymi po brzegi dwoma autami udaliśmy się pod owy dom dziecka. Na miejscu gorąco przywitały nas dzieciaki, początkowo nieufne, jednak z każdą minutą dzieci przekonywały się do nas o czym świadczą zdjęcia :) Po uprzednim rozpakowaniu samochodów z prezentów i ogólnym uspokojeniu emocji udaliśmy się na wspólny posiłek, zasponsorowanym głównie dzięki Wam! W międzyczasie mogliśmy wymienić się z opiekunką domu dziecka pomysłami na przyszłe akcje. Trochę powspominaliśmy ostatnią wizytę i po chwili zaczęło się prawdziwe oblężenie! Dzieciaki nie dawały nam spokoju, raz po raz zaczepiały, wskakiwały na kolana, przytulały się, coś WSPANIAŁEGO, takich chwil nie da się zapomnieć. Największą naszą uwagę przykuł chłopczyk o imieniu Patryk, który jak powiedziała Magda(opiekunka) jest geniuszem wśród rówieśników. Chłopczyk był na poziomie 2-giej klasy podstawowej, a znał wszystkie stolice krajów Europy, większości sąsiadów, umiał czytać po rosyjsku i jeszcze sporo wiedzy, której nie sposób tutaj wymienić. Punktem kulminacyjnym było wspólne zdjęcie, następnie odświeżyliśmy sobie wspomnienia i kolejny raz zwiedziliśmy pokoje każdego malucha, nawet tak proste i dla nas błahe sprawy im sprawiały niesamowicie wiele radości, widać było, że w tych dzieciakach drzemie ogromna miłość na jaką sami zasłużyli, a którą niekoniecznie otrzymali! Tego wieczoru było mnóstwo przyjemnych sytuacji, których w żaden sposób nie da się zliczyć, jedną z ciekawszych było oprowadzanie nas po ich "mini" siłowni na której musieliśmy zaprezentować swoje umiejętności w "wyciskaniu na klatę" :). Mimo posłuszeństwa wraz z kolegą przez dobrą godzinę zostaliśmy przetrzymani siłą przez uzbrojone w hantle i różnego rodzaju asortyment cztery dziewczynki, które wymęczyły nas pytaniami za wszystkie czasy. Z przykrością nadszedł czas kiedy musieliśmy już opuścić placówkę. Pożegnań nie było końca, w roli głównej przewodziły oczywiście dziewczynki, które prosiły żebyśmy zostali chociaż pięć minut, uściski, przytulenia uśmiechy towarzyszyły wszystkim do ostatniej chwili, aż z trudem powstrzymywaliśmy emocje od dosadnego pokazania jak jesteśmy całą sprawą poruszeni, a zarazem wzruszeni! Tak więc po ponad 3 godzinach spędzonych z dzieciakami z uśmiechem na ustach wróciliśmy do domów gdzie zapewne każdy z nas przez długi czas przeżywał ten wieczór.
Osobiście chciałbym wszystkim z tego miejsca gorąco podziękować za wspaniałe chwile jakie mogłem przeżyć głównie dzięki Wam! Gdyby nie Wy...ach nawet nie myślę o tym. Najważniejsze jest to, że dzieci jak i ich opiekunowie otrzymali promyk nadziei na lepsze jutro, nie pozwólmy żeby ta nadzieja kiedykolwiek zagasła i z całych sił walczmy w dobrej sprawie. Pamiętajmy na przyszły rok, że poprzeczka postawiona jest niemiłosiernie wysoko, co za tym idzie w przyszłym roku chcemy dwukrotnie przebić zakończoną już II Akcję Charytatywną FDP!
- relacjonuje Michał.


Podsumowanie zbiórki:
Zebrana kwota: 900 PLN !
Prezenty: 14 zestawów kosmetyków, 7x lakier do paznokci, 7x perfumy 14x czapka Lechii, 14x smyczka Sląsk&Lechia (tutaj gorące podziękowania dla stowarzyszenia Lwów Północy)

Zbiórka odzieży:
Kurtki męskie: 6 szt.
Bluzy męskie: 18 szt.
Koszulki męskie: 37 szt.
Spodnie męskie: 20 szt.

Kurtki damskie: 2 szt.
Bluzy damskie: 46 szt.
Koszulki damskie: 90 szt.
Spodnie damskie: 30 szt.

Zabawki:
miśki: 10 szt.
lalki: 5 szt.

Oraz:

9 dywaników dziecięcych, kilka piłek, szkatułki, szaliki, czapki itp.

Z całego serca dziękuję. Forza FDP! - zakończył Michał.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Zapisy do FDP! (2)

07.07
08:16

Vlepki FDP 2017 (0)

22.03
12:38

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.12.2011 o 23:55 przez Radzisz_IM
Radzisz_IM
Mistrzostwo Świata Stary<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
23.12.2011 o 17:49 przez MachelskiGrzesiek1992
MachelskiGrzesiek1992
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
Bardzo miłe szczery SZACUNEK <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.12.2011 o 17:38 przez jacodj
jacodj
SZACUNEK <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
23.12.2011 o 15:41 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Gratuluję Panowie
23.12.2011 o 00:55 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
Brawo Panowie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
23.12.2011 o 00:19 przez interfann
interfann
kurcze przepraszam ja urazilem Cie Kamila (jesli to przeczytasz)<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
22.12.2011 o 23:33 przez Minister
Minister
* Kamila <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.12.2011 o 23:15 przez interfann
interfann
wystarczy miec wlk serce do pomagania ludziom. Michal Kuba Przemek i Kamil daliscie dzieciom namiastke rodziny. To sie najbardziej liczy nie te prezenty to tylko taki smaczek tego wszystkiego.
22.12.2011 o 21:15 przez Castellazzi
Castellazzi
#6 żeby wpłacić choćby 10zł, nie trzeba być w FDP
22.12.2011 o 21:08 przez kamil13216
kamil13216
Jak tylko zaczne zarabiac i bede miał 18 la zapisuje sie do FDP. Brawo Panowie. Świtna robota. Dla widoku tej radosci potrzebujacych mozna całe serce oddać. Kontynuujcie tę działalnosc. Forza
22.12.2011 o 20:31 przez Michal_fci
Michal_fci
szkoda ze nie widzalem tej radosci ale wazniejsze jest ze mogli sie cieszyc i to jeszcze przed swietami gdzie na kazdym kroku pisza/mowia ze ten czas trzeba spedzic z rodzina
22.12.2011 o 18:22 przez interfann
interfann
ciesze sie ze moglem sie przyczynic do usmiechu dzieci na swieta ktore nie maja rodziny <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.12.2011 o 18:18 przez forzaragazzi
forzaragazzi
Super <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
22.12.2011 o 18:16 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
Gratuluję!<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.12.2011 o 18:02 przez Szumal
Szumal
coś pięknego!

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625675

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się