Plotki transferowe

Arabski klub chce Muntariego? (21)

Źródło: goal.com
prawie 16 lat temu
268
21

20 mln dolarów zaoferować miał arabski zespół Al-Ittifaq za pomocnika Interu Mediolan Sulleya Muntariego.

 

Transfer wydaje się być trudny do zrealizowania bowiem kontrakt reprezentanta Ghany z ekipą Nerazzurrich wygasa w czerwcu 2013 roku. Muntari w poprzednim sezonie nie miał zbyt wielu okazji na regularną grę. Ghanijczyk był zmiennikiem w ekipie Jose Mourinho. Po przyjściu Rafaela Beniteza przyszłość Muntariego stanęła pod znakiem zapytania.

 

Oficjalna strona arabskiego klubu nie informuje o żadnych negocjacjach w sprawie transferu Munty, co oznacza, że operacja została już sfinalizowana lub to tylko czyste spekulacje. Nawiasem mówiąć słowo "al-Ittifaq" oznacza "porozumienie", jednak należy poczekać na rozwój wydarzeń.

 

Jeśli Muntari zdecyduje się na odejście na azjatycki kontynent, będzie to jego czwarty klub od czasu przejścia do Udinese.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:12) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (58)

23.06
08:54

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.07.2010 o 15:47 przez samueletoo
samueletoo
brac bez myslenia
09.07.2010 o 11:43 przez Mate1908
Mate1908
20 baniek za Munte brałbym w ciemno <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.07.2010 o 08:55 przez Magiq
Magiq
To jedyna oferta za Muntara w którą jestem w stanie uwierzyć,jakoś to zainteresowanie Arsenalu itd. wydaje się mało realne.
09.07.2010 o 00:26 przez Harvester
Harvester
Dokładnie, poza ty Muntar chce zostać to zostanie niestety <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.07.2010 o 21:33 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
to jest 20 mln dolarow a nie euro to jest roznica to sie nie podniecajcie tak xd
08.07.2010 o 19:12 przez adriano:)
adriano:)
Jeszcze za wcześnie, tak za 5 lat tam pewnie przejdzie na spokojną emeryturkę.
08.07.2010 o 18:47 przez SlimShady
SlimShady
20 mln to byłby znakomity interes, ale już widze jak Munta tam idzie, nie am szans ze sie na to zgodzi, szkoda, trzeba kogoś innego szukać, klub zgłaszać sie <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
08.07.2010 o 18:34 przez mati1908
mati1908
za taki hajs to mozna
08.07.2010 o 17:11 przez Dzyl
Dzyl
Jak gdzieś to przejdzie to pewnie do Tottenhamu, nie sądzę aby przeszedł do Arabów.
08.07.2010 o 16:46 przez piter0806
piter0806
sprzedać go i tyle w temacie
08.07.2010 o 15:59 przez piotrekninter
piotrekninter
nie odejdzie tam...a szkoda niezla kasa, chociaz przeliczyc na euro to Tottenham podobnie daje
08.07.2010 o 15:55 przez wodzo
wodzo
do city niech pojdzie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> i do araboów i do anglików .Rezerowym byłby najlepszym z możliwych
08.07.2010 o 13:41 przez Ajk
Ajk
Jemu raczej bliżej jest do Anglii niż do Arabów więc nie sądzę, że tam przejdzie.
08.07.2010 o 13:32 przez Kusy
Kusy
nie ma szans aby Muntari się zgodził, nie ma co się w sumie dziwić.
08.07.2010 o 13:29 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> idz idz!
08.07.2010 o 13:24 przez Rebelde
Rebelde
Wątpię że Muntari się na to zgodzi, trochę za wcześnie ta emerytura u Arabów. Ale fajnie by było<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.07.2010 o 13:16 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
temu panu też mówie papa<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.07.2010 o 13:14 przez Seba
Seba
Raczej jeszcze za młody na taką wyprawę <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Swoją drugą jeśli by się udało, to sie zaraz okaże że ze sprzedaży niektórych graczy zarobimy kolejne 100 mln ;p
08.07.2010 o 13:14 przez Chuchu
Chuchu
20mln dolarów = 15.80 mln euro, więc nawet się nie zastanawiać, więcej za niego nie dostaniemy na pewno.
08.07.2010 o 13:13 przez miczel192
miczel192
Ha, 20 baniek! Z pocałowaniem ręki bym oddał<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.07.2010 o 13:11 przez Kubusa10
Kubusa10
Byłby to dla Muntariego chyba najlepszy klimat tylko pewnie się nie zgodzi

Shoutbox

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

martins2000 23.06.2026 21:36

kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę

martins2000 23.06.2026 21:34

Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy

HB 23.06.2026 21:33

pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

martins2000 23.06.2026 21:33

:brawo:

Orzeu 23.06.2026 21:32

Provedel

Orzeu 23.06.2026 21:32

trafi trafi

martins2000 23.06.2026 21:31

10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega

Claudio 23.06.2026 21:26

wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko

Claudio 23.06.2026 21:25

Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.

Tifosinho 23.06.2026 21:25

Prawą*

Tifosinho 23.06.2026 21:25

I Carvajal na lewą 😁

Tifosinho 23.06.2026 21:25

No to teraz Nico Paz all in

Claudio 23.06.2026 21:23

Mam nadzieję, że nasi nauczą się w końcu, że nie traci się czasu na negocjacje z "przyjaciółmi" z Atalanty

Tifosinho 23.06.2026 21:23

I tak szok, że zdobyliśmy się na taką ofertę

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625192

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się