Plotki transferowe

Argentyński duet przyszłością Interu? (16)

Autor:
Źródło: Gazety włoskie
około 4 lata temu
3149
16

Lautaro Martinez rozgrywa rekordowy sezon w barwach Interu, a w dodatku powrócił do formy w kluczowym momencie rozgrywek. W ostatnich 13 spotkaniach zdobył 13 bramek i działacze klubu chcieliby w przyszłych rozgrywkach mieć argentyński duet w ataku.

 

Nerazzurri widzą duży potencjał w zestawieniu El ToroLa Joyą, czyli Paulo Dybalą. Taką samą informację podają dwa źródła - Gazzeta dello Sport oraz dziennikarz Xavier Jacobelli.

Według mediolańskiego dziennika klub będzie starał się uwolnić z wysokich kontraktów Alexisa Sancheza oraz Arturo Vidala, robiąc tym samym miejsce dla byłego napastnika Palermo. Działacze pionu sportowego są przekonani, że takie połączenie będzie gwarantem wielu bramek i asyst, a w dodatku ogromną zaletą takiego transferu byłby jego relatywnie niski koszt. W obecnej sytuacji finansowej Interu, który wciąż stara się odbudować stabilność w tym zakresie, włodzarze klubu uznali, że nie można przepuścić takiej okazji.

Identycznie brzmią doniesienia Xaviera Jacobellego, który uważa, że Marotta jest już bardzo blisko zrealizowania swojego planu odświeżenia lini ataku Interu. Popularny Beppe nie chce przy tym poświęcać Lautaro Martineza, uznając go za jeden z filarów przyszłości klubu. El Toro wykazuje wolę pozostania w zespole na kolejne sezony.

Jacobelli rozmawiając ze Sky Sport Italia stwierdził: "Lautaro Martinez to jeden z najlepszych napastników na świecie i mam nadzieję, że będzie stanowił o przyszłości Interu. Myślę, że marzeniem Marotty jest zestawienie go z Paulo Dybalą. Ze względów finansowych klub może dokonać jednej lub dwóch znaczących sprzedaży, jednak trudno znaleźć piłkarzy pokroju Martineza. Na miejscu Dybali przeszedłbym do Interu, z wielu względów".

 

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.05.2022 o 21:12 przez Towarzysz
+5
Towarzysz
Co chłopy artykułów nie czytają i komentują, Correa nawet 1 słowem nie został uwzględniony w tekście.
18.05.2022 o 20:29 przez ragnar
+1
ragnar
Idealny atak to Lautaro Dybala David Scamacca
Ale pieniążków brak
18.05.2022 o 17:57 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Lautaro jak najbardziej na tak ale Correa oby nie, jego transfer to nieporozumienie prócz paru przebłysków, a to moim zdaniem za mało zeby na nim polegać.
19.05.2022 o 10:16 przez DonDawido
DonDawido
Komentarz jak najbardziej tak, ale czytanie newsa nie. :D
19.05.2022 o 10:29 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Wiem wtopa najpierw napisałem pózniej przeczytałem :D
18.05.2022 o 17:41 przez Dantte
Dantte
Parafrazując klasyka: jeśli oni są przyszłością Interu, to Inter nie ma przyszłości
18.05.2022 o 16:20 przez Dzyl
+5
Dzyl
Dybala za Sancheza, Satriano za Caicedo i gramy Lautaro-Dybala i na ławce Correa-Satriano, i w obwodzie jako 5 napastnik Dzeko. Satriano grając tyle co Dzeko na pewno robiłby dobre liczby, wierzę w tego chłopaka.
18.05.2022 o 17:23 przez Olbro
Olbro
Ja bym wolał włączyć Pine.
Pinamonti Dżeko
Lautaro Dybala
Correa jako zapchajdziura do grania od 60 minuty w meczu gdzie jest 4-0, ze spezią czy inną venezią tak żeby odciążyć podstawowych. Coś w stylu Galliardiniego. Chyba że dałoby się go opchnąć za jakieś rozsądne pieniadze. Młodego Satriano raczej na wypożyczenie jeszcze na rok ale do klubu w serie A. Byłoby fajnie z takim atakiem. Lepiej niż w obecnym sezonie. A koszty niewielkie bo tylko trzeba Pawełka namówić 🙂
18.05.2022 o 16:14 przez Nerazzurx10
+3
Nerazzurx10
Mam nadzieję że chodzi o Dybale a Correa jest tylko do zdjęcia
18.05.2022 o 20:00 przez Marcins87
+2
Marcins87
Widząc taki tytuł i zdjęcie można dostać zawału :D
Takie połączenie na stronie głównej byłoby świetne, ale gdyby w prawym dolnym rogu pulpitu wyświetlałoby się 2022-04-01 :P
Na szczęście nikt nie upadł na głowę i chodzi o innego Argentyńczyka :)
18.05.2022 o 16:03 przez zemaria
+2
zemaria
oddać corree póki jeszcze jego wartość nie jest równa puszki sardynek
18.05.2022 o 16:03 przez Orzeu
+2
Orzeu
Zdjęcie pasuje, bo duet Lautaro - Dybala zagra pewnie z 50% spotkań
18.05.2022 o 16:00 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Ktoś jeszcze do rotacji i możliwości zmiany wariantów w ataku i jest super. Dzeko na zmiennika mam nadzieje już w przyszłym sezonie,Correa powinien odejść,jak się uda to w jego miejsce rosły napastnik Sassuolo,jeżeli zostanie to powrót o mam nadzieje druga szansa dla Satriano,ale prawdziwa druga szansa,a nie 3 mecze po 3 minuty…
18.05.2022 o 15:13 przez kibol123
-2
kibol123
Jaki duet jak jeden jest niepełnosprawny... A i drugi potrafi na pare miesięcy zapomnieć jak sie strzela gole także no conajwyzej ulepilby z tego jednego dobrego napadziora 😉
18.05.2022 o 16:11 przez edwart
+2
edwart
Tu chyba bardziej chodzi o to że Dzeko to hamulec, lautaro się nie odnajduje. Bo jednak jak Dzeko zmienill Correa to zaczął strzelać
18.05.2022 o 14:15 przez cuba
+2
cuba
Mnie by ten duet nie przeszkadzał

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 20:37

jak ktoś jest tak zacofany i uważa, że napastnik to tylko gole to niech idzie oglądać warcaby

Claudio 22.06.2026 20:36

Lautaro zapyerdala za dwóch w ataku przy spacerujacym Messim. Robi mu miejsce, podaje (powinien mieć dwie asysty jakby messi i enzo nie zyebali), a jak kolo 60min powinien dostac podanie gdzie wyszedlby sam na sam to...podania nie dostal i nie dziwne ze sie wkvrwial.

oster 22.06.2026 20:36

Lautaro to tragedia w tej reprezentacji, ze Messi toleruje tą oferme

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Alvarez Zara znowu go wygryzie

Nerazzurx10 22.06.2026 20:30

Zapowiada się kolejny c :cenzor: **wy mundial w wykonaniu Lautaro

intermed1 22.06.2026 20:29

Pierwszy do zmiany

Adriano_forever 22.06.2026 20:29

i Lautaro out

Claudio 22.06.2026 20:15

Znowu świetnie Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się