Plotki transferowe

AS: Moratti powalczy o Fabregasa (31)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
575
31

Hiszpański AS podaje dzisiaj bardzo sensacyjne informacje. Zdaniem żurnalistów z Półwyspu Iberyjskiego, Massimo Moratti zrobi wszystko, by w najbliższym mercato na powrót uczynić Inter jednym z najlepszych klubów Europy.

 

Moratti chce wyników i przede wszystkim gry takiej, jaką Inter zachwycał jeszcze rok temu. Wystarczyłoby zakontraktować Jose Mourinho, jednak wydaje się to zadaniem niemożliwym, dlatego więc Inter tego lata skupi się na piłkarzach wielkiego formatu.

 

Oprócz zakontraktowania Carlosa Teveza, włoski prezydent chce ściągnąć jeszcze jedną, ofensywną światową gwiazdę. Moratti i spółka dołożą bowiem wszelkich starań, by do Mediolanu trafił Cesc Fabregas. Hiszpan głodny trofeów zapowiedział odejście i co prawda mówi się tylko o Barcelonie, to jednak włączenie się do gry Interu może wiele zmienić. Mówi się, że pomocnik Arsenalu obawia się o miejsce w podstawowym składzie Dumy Katalonii, gdzie Pep Guardiola jest niechętny wszelkim zmianom. Fabregas nie chce podzielić losu Mascherano i być może ominie Barcelonę szerokim łukiem.

 

Alternatywą dla Fabregasa ma być inne wielkie nazwisko, pojawiające się już w kontekście przeprowadzki do Interu – Sergio Aguero. Popularnego Kuna do transferu na Stadio Giuseppe Meazza miałby przekonywać jego teść – Diego Maradona, który utrzymuje bardzo dobre stosunki z Morattim.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.04.2011 o 20:11 przez SlimShady
SlimShady
Moratti chyba zabawia sie w Abramovica <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> nie uwierzę w Fabregasa, on jak odejdzie to tylko do Barcy, poza tym Wenger za skarby go nie puści <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
Chciałbym taki skład ofensywny jaki podał Lethal_Doze ale raczej nie możliwy ale to było to powrót do trzech atakujących jak za Mou,a Eto na swojej ulubionej pozycji. Jak by sie udalo ściągnąć Teveza labo Aquero powalczył bym jeszcze o kogoś na bok ataku , może taki G. Rossi,ale też pewnie drogi, albo może Zarate
28.04.2011 o 15:29 przez Mati007
Mati007
prędzej ja zagram w Interze <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
27.04.2011 o 23:57 przez Fqrve
Fqrve
taaaaaaaa a MM wezmie kredyt<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
27.04.2011 o 18:32 przez IBRA2880
IBRA2880
Tevez-Fabregas jestem na TAK<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !Jeżeli nie dojdzie do skutku Tevez to o Aguero można powalczyć<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.04.2011 o 18:08 przez sas111
sas111
Fabregas<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Aguero<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> takie newsy pojawialy sie odpowiednia przed mercato 2010 i 2009.. ja chcialbym Suboticia na obrone, do pomocy Pastore a na atak Neymar albo Sanchez a najlepiej obu ( konsekwencja sprzedaz Milto i Pandeva).
27.04.2011 o 16:40 przez el_loco
el_loco
pewnie to plotki z Fabregasem jak i z Aguero który to jest jednym z moich ulubieńców. Dopóki marcato się nie zacznie nie możemy być niczego pewni.
27.04.2011 o 16:15 przez zanetti22
zanetti22
Tyle kasy za nazwisko? Koszulki się już w miarę sprzedają, ja bym o piłkarzu prawdziwym pomyślał, o jakimś dobrym napastniku na przykład.
27.04.2011 o 16:15 przez hQ
hQ
Nie widzi mi się Hiszpańczyk w lidze włoskiej. Nie chcę go bo gościu w najwazniejszych meczach jest niewidoczny.
27.04.2011 o 15:01 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Fabregas<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> NIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> To na 100% oznacza sprzedaż Wesa i oczywiście dodatkowo utrata kasy (Sneijder: +30mln do MU ale za Cesca będą chcieli około 45mln)Jeżeli MM chce na serio sypnąć kasą to niech wyłoży 6mln na Sahina i duużo więcej za Aguero i skład : JuliONE;Santon(sprzedaż Maicona),Lucio, Wally,Yuto;Zanetti,Cambiasso, Sahin;Sneijder;Aguero i Eto'o.
27.04.2011 o 14:37 przez LaBeneamata
LaBeneamata
Pożyjemy zobaczymy, tylko żeby nie bylo jak w zeszłym letnim mercato miały być wielkie transfery, a jak było każdy pamieta...
27.04.2011 o 14:12 przez Falco
Falco
Krzaku- rozwaliles mnie tym komentarzem
27.04.2011 o 14:07 przez Falco
Falco
o tak, jakby on z Tevezem przyszli to bym byl w siodmym niebie
27.04.2011 o 14:00 przez Kebo
Kebo
No zawsze go lubiłem i brawo dla MM że chociaż walczy jednak to byłby cud gdyby zawitał na SS
27.04.2011 o 13:57 przez luuki
luuki
Jeśli Aguero i Fabregas to dla Il Drago może zabraknąć miejsca w podstawowej 11 ... Tylko ile wart taki Fabregas ? 40-50 ?
27.04.2011 o 13:31 przez inter_21
inter_21
Mówmy o rzeczach realnych, niech ten Moratti się ogarnie i poszuka porzadnego trenera bo z Leo to nawet z Fabregasem w składzie gówno zrobimy, taka prawda
27.04.2011 o 13:01 przez Greg4Inter
Greg4Inter
3 razy tak<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.04.2011 o 12:56 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Szczerze mówiąc, to Fabregas mógłby do nas trafić, ale pewnie zażądają za niego jakiejś wielkiej sumy.
27.04.2011 o 12:54 przez mAlEc7
mAlEc7
Cesc tak ale żeby nie skończyło to się sprzedażą Wesa<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Aguero tym bardziej tak i wtedy olać Teveza...żeby chociaż jedno z tych założeń się spełniło<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.04.2011 o 12:41 przez microsoft666
microsoft666
15 lat czekalismy na takiego gracza jak Wes, a teraz po 2 latach mamy go oddac Manchesterowi,bezsens<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
27.04.2011 o 12:38 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
bzdura Kun i Cesc to różni piłkarze i nie są dla siebie żadna alternatywą<br />
<br />
kupno Cesca oznaczałoby sprzedaż Sneijdera do United<br />
<br />
ja po cichu liczę na kupno Aguero na lewą i Sancheza na prawą, żadnych Tevezów <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> na środek Eto'o, Pazzini i Castaignos wystarczający tłok<br />
<br />
----------- Eto'o ----------<br />
Agueo------------Sanchez<br />
---------Sneijder----------<br />
<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.04.2011 o 12:37 przez microsoft666
microsoft666
&quot;Zero chance&quot;<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.04.2011 o 12:23 przez Kusy
Kusy
mało realne, plota pewnie
27.04.2011 o 12:23 przez mati1908
mati1908
dokładnie,a napewno nie odejdzie,chyba ze do barcy
27.04.2011 o 12:19 przez Helton
Helton
ploty co roku walczy o fabregasa
27.04.2011 o 12:13 przez dropsiak
dropsiak
Fabregas bardzo fajna opcja ale pewnie duzo kasy bedzie trzeba wylozyc ale jestem za po chlopak ma wielki talent i jest bardzo mlody jescze. Hehe troche mnie dziwi alternatywa w postaci Aguero przeciez to jest napastnik a Fabregas rozgrywajacy dlatego jak ma do nas przyjsc Tevez to po co nam wiecej osob na atak. Lepeij w to miejsce kupic jakiegos pomocnika lub obronce a nie 5 napatnika
27.04.2011 o 12:08 przez Claudio
Claudio
Krzaku tak..chyba kredyty splacac hehe
27.04.2011 o 12:07 przez Michal_fci
Michal_fci
Fabregas, Tevez, Aguero, Ronaldo, Vidic, Ganso, Sanchez i jedziemy!
27.04.2011 o 12:04 przez kontousuniete
kontousuniete
żeby chociaż jeden z tych wypisanych do nas przyszedł <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Kun I Fabregas ale piękne, niestety niemożliwe :/
27.04.2011 o 11:59 przez veryhaj
veryhaj
po co on nam wydamy tylko 40-50baniek a on pol zesonu w szpitalu<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
27.04.2011 o 11:45 przez Claudio
Claudio
Fabregas itak do Interu nie przyjdzie. Nie wierze w jego przyjscie do Interu. To juz lepiej powalczyc o tanszego Sahina.

Shoutbox

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się