Plotki transferowe

AS: Pellegrini nowym trenerem Interu (101)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
1418
101

Według hiszpańskiej gazety AS nowym trenerem Interu Mediolan będzie były szkoleniowiec Realu Madryt - Manuel Pellegrini. Wybór Chilijczyka na stanowisko nowego trenera Interu jest bardziej prawdopodobny, niż zatrudnienie Fabio Capello, czy Pepa Guardioli, którzy na chwilę obecną są nie do wyciągnięcia od swych dotychczasowych pracodawców.

 

Massimo Moratti przygotowuje już kontrakt dla Pellegriniego, który ma zastąpić Jose Mourinho. Według tej samej gazety na placu boju oprócz Pellegriniego pozostał już tylko Guus Hiddink - selekcjoner reprezentacji narodowej Turcji.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (101)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2010 o 12:50 przez piotrekninter
piotrekninter
przeczytalem wszystkie komentarze i widze ze wiele osob podziela moje zdanie<br />
dla mnie najlepszy Hiddink, nastepnie Capello ale nie mozemy czekac na koniec MŚ bo druzyna musi sie zgrac, transfery trzeba zrobic<br />
Pellegrini, i tak i nie , dobry trener kawal dobrej pracy w Villareal ale u nas we Wloszech, ciezko powiedziec czy sie sprawdzi <br />
komentarze typu ze wezmie z soba Higuaina, zastanowcie sie za nim cos takiego napiszecie, najlepszy napastnik Realu, mlody , juz o nim mowia ze bedzie 2 Raulem, napewno Mou go odda hahah<br />
Cuper tez ciakwa opcja, ogromne sukcesy z Valencia, nie wygral LM ale ten klub nigdy nie mial mozliwosci, finansowych, jak Barca i Real<br />
jest jeszcze Benitez, o ktorym mowilo sie ze skoro tyle lat nie wygral mistrzostwa to odejdzie, ale to juz chyba wole Pellegriniego
30.05.2010 o 03:37 przez Wujas
Wujas
z Capello od razu bym zrezygnowal bo wedlug mnie nie oplaca sie czekac do konca mistrzostw zeby negocjowac kontrakt... Inter nie powinien zostawiac bez szkoleniowca na tak dlugi okres bo trener powinien miec czas na poznanie zawodnikow i ewentualny zakup graczy ktorzy beda mu potrzebni przy ustalaniu skladu. Patrzac na Pellegriniego to w Realu nie mial za duzo do powiedzenia a mimo tego i tak nie najgorzej sobie poradzil, wiec czemu nie mialby sobie poradzic u nas tym bardziej ze nie mamy ta despotycznego prezesa i takich gwiazdorow w druzynie tylko graczy przyzwyczajonych do wspolpracy dla dobra klubu kosztem wlasnych korzysci <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2010 o 01:11 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Mnie ten Pan nie przekonuje. Może się okazać, że się mylę ale wydaje mi się że On jest dobry na średnie drużyny a nie na TOP. W przypadku nie zatrudnienia Capello lub Hiddnka to On jest chyba najlepszy a w przyszłym sezonie Wenger <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.05.2010 o 23:34 przez deathspike
deathspike
&quot;AS to proBarcelońska gazeta więc nie można jej ufać. &quot;<br />
<br />
Nieprawda, bo proMadrycka
29.05.2010 o 22:32 przez berniol21
berniol21
Może byc choc wole Capello.
29.05.2010 o 22:32 przez berniol21
berniol21
Może byc choc wole Capello.
29.05.2010 o 22:10 przez BENIOOO
BENIOOO
wlasnie oto chodzi ze pelegrini niemial szans w realu,jak posadzil kake to odrazu perez grzmial w realu, i to samo bedzie sie tyczylo Mou, to inni steruja w realu, jesli Mou popelni blad to rowniez ponim pojada.aze se nato nie pozwoli to pewnie po sezonie moze 2 odejdzie
29.05.2010 o 20:42 przez adi1908
adi1908
dla mnie ok może się okazać że los znowu spłata figla tak jak w przypadku Ibry
29.05.2010 o 20:33 przez Hubert9h
Hubert9h
Yeeeaaah Dobrze by bylo swietny trener nie doceniany <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.05.2010 o 20:23 przez Chuchu
Chuchu
kiedyś pisałem o Cuperze ale opinia innych nie była pozytywna do mojej wypowiedzi ;) <br />
<br />
Pellegrini na prawdę dawał radę w Villarrealu a w Realu wiadomo - tam trener za wiele do gadania nie ma . Jakby do nas przyszedł raczej bym zadowolony nie był ale też zrozpaczony też nie będę
29.05.2010 o 20:01 przez scozzi
scozzi
jako bodajże trzeci w tym newsie komentowałem i byłem stanowczo na nie, natomiast to co przeczytałem dało mi trochę do myślenia:<br />
<br />
jeśli już nie będzie szansy na Hiddinka ani Capello, wogóle pod uwagę nie będą brani Cuper, Simoni, czy Mazzari, to argument o Cambiasso czy Samuelu, którzy w Realu się nie sprawdzili, a nam dali tak wiele zaczął do mnie powoli przemawiać,<br />
<br />
koniec końców nie jestem już wyjątkowo na nie, jestem na nie, ale z opcją , że nie będę rozpaczał, jeśli na wypadek braku poprzednich moich kandydatur - zatrudnią Pellegriniego. bo w sumie kto by się spodziewał po byłych graczach Realu, że nas zaprowadzą do piłkarskiego raju .. to daje do myślenia ; )
29.05.2010 o 19:19 przez InterNH
InterNH
AS to proBarcelońska gazeta więc nie można jej ufać.
29.05.2010 o 18:43 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Bez jaj, byśmy tak dostawali... Liczę na to, że Hiddink nas poprowadzi <img src="/files/emoticons/25" alt="&lt;pijaki&gt;" />
29.05.2010 o 17:30 przez dichu
dichu
A będę się śmiał jak Pellegrini wygra u nas LM <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
29.05.2010 o 15:48 przez konrados
konrados
to był by dobry wybór dobrze sobie radził z Villareal odnosił duze sukcesy z tym klubem a w realu gdyby nie fenomenalna Barcelona to zdobyłby trofea<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.05.2010 o 15:14 przez Belweder
Belweder
dawać go do nas <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> capello tak pewnie nie przyjdzie ;p<br />
a Hiddinka turcy nie oddadza <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.05.2010 o 14:59 przez goglin
goglin
kiedy będzie wiadome kto zostanie nowym trenerem?
29.05.2010 o 14:59 przez Odet
Odet
miało byc przed Mancio<br />
pozdr.
29.05.2010 o 14:59 przez Odet
Odet
Nie przebił się przez Pereza w Realu, nie przebije się przez Morattiego.<br />
Zapominacie jak było przez Mancio, nasz Massimo wpierniczał się do wszystkiego.<br />
Pellegrini NIE<br />
Tylko ktoś z charyzmą, osobowością czyli Capello.<br />
Zauważyliście że nie ma jak dotąd tematu Zengi<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
Pozdr.
29.05.2010 o 14:56 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Mnie jakos nie przekonuje Pellegrini,wolalbym bardziej Hiddinka lub Capello<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
29.05.2010 o 14:38 przez Mechuto
Mechuto
Zapraszamy<br />
<br />
Forza Inter<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.05.2010 o 14:35 przez matrix991
matrix991
Wziąłby VDV i Higuaina? Mourinho ich raczej na bank nie puści. Tym bardziej, że Jose już zapowiedział, że Real będzie grał ładną piłkę, gdyż styl gry jest uzależniony od posiadanych zawodników i z pewnością nie pozwoli sobie na stratę tych panów.
29.05.2010 o 14:31 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
bez przesady :/ <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
29.05.2010 o 14:30 przez hQ
hQ
Hiddink na pewno doszedłby z Interem do 1/2. Tylko to 1/2 bo Holender nigdy dalej nie mógł zajść. Patrz Korea, Rosja, Holandia, PSV, Chelsea. <br />
<br />
Capello - chcę i nie chcę jego. Myślę, że trener z umiejętnościami na poziomie Jose, ale nie chciałbym zespołu, który wygrałby wszystko wynikami 1:0.<br />
<br />
Pellegrini - czemu nie? Zespół mógłby grać o wiele ładniej dla oka. Wziąłby ze sobą pewnie VdV i Higuaina. <br />
<br />
Moja kolejność Hiddink Pellegrini Capelusz
29.05.2010 o 14:30 przez Kris88
Kris88
Pellegrini nie mial nic do gadania w Realu, chcial by Robben i Sneijder zostali ale Perez mial swoja idee i ja realizowal od transferow po sklady na meczu zapewne, takze ciezko jest go oceniac ale nie bede zly jesli to on zostanie trenerem Naszych. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.05.2010 o 14:28 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Powiem tak, poczekajmy do oficjalnych komunikatow: tylko zeby nowy trener byl wybrany wczesniej niz zaczyna sie MŚ, tylko to moze oznaczac niesety wykluczenie capello czy guusa, i wtedy ostatecznie bedzie pelle lub jakis czarny kon, o ktorym wogole nie gadamy <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
29.05.2010 o 14:26 przez Mate1908
Mate1908
Priorytetem w dalszym ciągu powinno być zatrudnienie Capello bądź też Hiddinka. Jeśli ta sztuka się nie uda to Pellegrini wydaje się idealnym kandydatem na ławkę trenerską Interu. Kto wie czy tego typu wymiana (Mourinho--&gt;Real Pellegrini--&gt;Inter) nie przypominałaby tej z Ibrą i Eto'o. Może i taka zamiana wyszłaby nam na dobre <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
29.05.2010 o 14:26 przez Seba
Seba
SlimShady jeśli już poruszamy kwestię zwycięzca-przegrany, to Hiddink do tych wygranych także zbytnio nie pasuje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
29.05.2010 o 14:19 przez wojtek15
wojtek15
Wolałbym Hiddink.a<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
29.05.2010 o 14:19 przez SlimShady
SlimShady
Musimy powalczyć o Capello i Hiddinka. Pallegrini to dobry trener ale niestety bez wyrazu i charyzmy, czyli nigdy nic nie wygra, to typowy trener niestety przegraniec, są pewne nadziej,ze może byłby naszym drugim Couperem. Ale niestety sądzę ze Inter potrzebuje zwycięscy. Niestety boje sie, ze to właśnie Pellegrini zostanie nowym szkoleniowcem Nerazurrich, bałem sie jakiś przymiarek wogule bo wiedziałem jak to z nim skończy. Moze z Pallergrim obronimy Scoudetto ale w LM nie mamy szans,

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się