Pozostałe

Balotelli wyszedł ze szpitala (16)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 17 lat temu
417
16
Mario Balotelli na własną prośbę w nocy z środy na czwartek wypisał się ze szpitala w Genui i wrócił do Mediolanu, gdzie będzie się przygotowywał do najbliższych meczów z udziałem Nerazzurri.

18-letni snajper w drugiej połowie rywalizacji Pucharu Włoch przeciwko Sampdorii Genua (0:3) w jednej z akcji uderzył mocno klatką piersiową w słupek bramki rywala. Po minucie od tego zdarzenia zawodnik upadł na ziemię i został na noszach zniesiony z boiska. Stamtąd szybko przewieziono go do szpitala.

Przeprowadzone badania wykazały, że nie doszło do poważniejszych obrażeń, ale dla pewności poproszono Balotelliego, by spędził noc w szpitalu. Ten nie zgodził się i na własną prośbę wyszedł z kliniki.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.03.2009 o 16:38 przez rekin
rekin
to Wy nie widzieliście ze jajami przywalił w ten słupek? A niestety jest tak, że jak sie dostanie albo walnie w cos jajami to potem utrata przytomnosci moze sie przytrafic i czesto sie zdarza... nic nowego... ale w szpitalu w takim razie powinien zostac chociaz na noc, bo jeszcze na drugi dzien mogl drugi raz odczuc skutek uderzenia... o to znalazlem temat <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
05.03.2009 o 21:20 przez tytusek25
tytusek25
Moze wlasnie po to wyszedl zeby zobaczyc co z nimi<img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
05.03.2009 o 21:16 przez krystianeczek
krystianeczek
mnie tylko ciekawi co z jego jajkami
05.03.2009 o 21:09 przez Pablusso
Pablusso
tu nie chodzi o panike... tylko o &quot;panicza&quot;. Lekarz to lekarz, zna sie na pewno lepiej na swoim fachu niz 18-letni pilkarz. Po to jest obserwacja, zeby kontrolowac chociaz przez dobe, ze nic sie nie dzieje. Ale Mario wiedzial lepiej i wyszedl. Moze nie pokazuje to jego bezczelnosci, raczej ignorancje. <br /> <br /> W kazdym razie blizej mi do stanowiska zeberry, niz innych.
05.03.2009 o 20:44 przez tytusek25
tytusek25
Jak go przeswietlono i nic mu nie jest to nie widze problemu skoro czul sie dobrze i na silach.Gdyby przeswietlenie cos wykazalo napewno by zostal.Prosili go pewnie na wszelki wypadek zeby zostal.Bez paniki zeberra<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.03.2009 o 19:10 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Dobrze że nic mu nie jest.<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.03.2009 o 18:36 przez interfann
interfann
zeberra- kazdy interpretuje newsa jak chce ty tak interpretujesz ze sie zle zachowal ze wysedl ze szpitala na wlasne zeyczenie a inni inaczej ze dobrze postapil :D
05.03.2009 o 17:46 przez Seba
Seba
Właśnie, że nie przesadzam. Mario zasłabł podczas meczu i został przewieziony do szpitala. Poproszono go, aby został na obserwacji, a on nawet w takich sytuacjach chce pokazać, że nikt nie będzie nim rządził. Co on chce tym udowodnić ? Jak tak dalej będzie sie zachowywał, to wszyscy sie od niego odsuną. Kibice włoscy jak i piłkarze także mają go powoli dosyć. Dosłownie w każdym meczu ma z kimś jakieś zgrzyty i co chwile kogoś prowokuje.
05.03.2009 o 17:33 przez Pablusso
Pablusso
A swistak siedzi... Szkoda ze jak Ibra gra &quot;wysunietego&quot; to biega wiecej niz Mario, ktory &quot;sie stara i wraca do formy&quot;...
05.03.2009 o 17:30 przez InterGwizduś
InterGwizduś
zeberra- chyba przesadzas! ostanio tak zle sie nie zachowuje a i gra bardzo dobrze! <br /> KARNIAk-oj z tym zaangazowaniem bym nie przesadzal! sorki ale nie zgadzam sie z Toba! spojrz jak Adriano gra w parze z Ibra to biega jak glupi bo jestustawiony za Ibra! a jak gra z Balotellim to Balotelli biega bo Adriano gra wysunietego najbardziej napastnika! i jestem calkowicie za Adriano bo on naprawde sie stara i wraca do formy!
05.03.2009 o 17:05 przez Seba
Seba
&quot;ale dla pewności poproszono Balotelliego, by spędził noc w szpitalu. Ten nie zgodził się i na własną prośbę wyszedł z kliniki.&quot; - Czy on w ogóle kogoś słucha ? <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Niech mu ktoś w końcu wbije do głowy, że nie jest pępkiem świata...
05.03.2009 o 16:07 przez Pazzesco
Pazzesco
ufff.....dobrze, że nic poważnego...ale powinien zostać na noc...
05.03.2009 o 15:54 przez KARNIAk
KARNIAk
Nie jest w moze jakiejs super formie ale nie jest zle i na MU powinien wyjsc moim zdaniem jezeli bedzie w stanie bo Adriego to on zaangazowaniem i walecznosciom bije na glowe szkoda ze Crespo nie jest zgloszony do LM bo widac ze jest przygotowany i mu sie chce...
05.03.2009 o 15:13 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Zbiera sie bracie. Jestes nam potrzebny
05.03.2009 o 15:11 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
no .. też sie bałem.. i czekałem tylko aż bedzie jakis news na jego temat..
05.03.2009 o 15:00 przez interfann
interfann
No nie wiem czy to dorby był pomysł aby wyszedł z tego szpitala poniewaz oze i przywalil w ten slupek to sie moglo cos z nim stac. Uderzenie w klate to nie przelewki jescze w taki sposob w jaki on to zrobil. A w dodatku jak to wczoraj zobaczylem to mi se najgorsza mysl nasuneła wiecie sami jaka i ilu pilkarzy tak mialo i tak skonczylo...<img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/angry.gif"; alt="" />

Shoutbox

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625748

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się