Plotki transferowe

Belfodil w West Ham. Jutro testy? (26)

Źródło: sempreinter.com
ponad 12 lat temu
602
26

The Times, angielski dziennik donosi, że West Ham wyprzedził Parmę i Sassuolo w wyścigu o Ishaka Belfodila.

 

Młoty znalazły porozumienie z działaczami Interu Mediolan. Algierczyk w występach z West Hamem widzi szansę na zwiększenie formy przed występami w Pucharze Świata razem ze swoją reprezentacją. Menadżer Hammers Sam Allardyce narzeka na brak opcji w ataku i dlatego może zagwarantować zawodnikowi występy w pierwszym składzie. Według dziennika testy medyczne odbędą się już jutro. Na razie nie wiadomo, czy w grę wchodzi wypożyczenie czy transfer definitywny.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.01.2014 o 19:53 przez Nen
Nen
inni nie mają asyts po przypadkowych strzałach bo gra się tylko jedna piłka.
07.01.2014 o 18:26 przez inter_21
inter_21
Mam na myśli tych w Interze, to że istnieją lepsi to ja wiem, tylko że tacy kosztują 25+, Guarin na tle reszty prezentuje się bardzo dobrze
07.01.2014 o 18:11 przez Dejwid
Dejwid
No u nas nawet Alvarez, lepszy drybling, lepszy odbiór, inteligencja boiskowa, podobna skutecznosc, choc wczoraj zagrał katastrofalnie, ale jest sporo lepszych pomocników na rynku.
07.01.2014 o 17:51 przez inter_21
inter_21
czyli oddał grubo ponad 100 strzałów, szkoda że innym nie wychodzą przypadkowe asysty i gole, mają zakaz od trenera? 1 na 20 to nadal lepiej niż 0 na 0. A może niech krytykanci wskażą lepszego pomocnika obecnie, chętnie się pośmieję.
07.01.2014 o 17:32 przez Nen
Nen
Bo dzikowi na 20 strzałów wyjdzie przypadkowa asysta.
07.01.2014 o 17:12 przez misio123
misio123
Jak się nie myśli i sprowadza ciapatego przeciętniaka to później trzeba się go jakoś pozbyć
07.01.2014 o 16:40 przez inter_21
inter_21
Dzięki temu dzikowi zajmujemy jeszcze jako takie miejsce w tabeli
07.01.2014 o 16:20 przez Dejwid
Dejwid
Jakby wczoraj Belfo zagrał zamiast tego dzika Guarina, to bankowo by gra lepiej wyglądała, ale cóż...
07.01.2014 o 16:18 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Roma sezon temu była niewiele lepsza od nas. Wypromowała młodych(my wolimy dziadów). Zainwestowała i mają Strootmana, Benatie, Castan nawet gra świetnie + Maicon. W zimę dojdą Lamela i Nainggolan. Tak się buduje zespół i to w pół roku.
07.01.2014 o 16:16 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Ludzie to jest Inter. Nawet jak przegrywasz to jest dobrze. Ja już się nie przejmuje od 2 lat i to jest wspaniałe uczucie :)
07.01.2014 o 09:49 przez inter_21
inter_21
Nie ma to jak oddać gościa, który podnosił jakość gry o 50% i wydać 20+ baniek na 2 drewna, które razem wzięte w praktyce nie są warte nogi Cassano:lol2: takie cyrki tylko tutaj
06.01.2014 o 23:58 przez Snake86
Snake86
popieram Miksona w calej rozciaglosci.
06.01.2014 o 21:53 przez Mikson
Mikson
Powiem tak, miarka debilizmu się powoli przebiera. Po pierwsze to każdy w miarę ogarnięty kibic ogarnie, że za Belfodilem przed transferem nie przemawiały nawet statystyki. Po drugie żaden oganięty kibic nie dałby 7,5 bańki za PÓŁ KARTY i dał w gratisie jednego z jedynych nie zawodzących w poprzendim sezonie graczy - CASSANO. Po trzecie każdy w miarę ogarnięty kibic widzi, że taka transakcja nie ma sensu i równie dobrze rolę belfodila mógłby odgrywać: Livaja (jakby został, już był lepszy od tego drewniaka) czy Longo. Graliby takie same epizody, a nikt nie wywaliłby w błoto 7,5 bańki i dużej pensji. To jest niepojęte, bo dokładnie takie same wnioski można wyciągnąć przy większości naszych transferó ostatnio (Kuzmanovic, Mudingayi, Andreolli, Taider, Mariga czy Jonathan). ILE TO JEST HAJSU W BŁOTO. Ile jeszcze pan Branca będzie smażył dupę na sycylii zamiast pracować, bo jak na razie to on bardziej przypomina wtykę Juve niż naszego człowieka od transferó. To jest żenada i mówię, każdy przecietny kibic z tej strony gdyby miał wiedzę biznesową byłby lepszy od naszych transferowych specjalistów, KAŻDY!
06.01.2014 o 19:17 przez Kusy
Kusy
nieh idzie, zero pożytku z niego mamy, może tam się ogarnie
06.01.2014 o 18:08 przez Kruq
Kruq
niedługo ogarnie mnie taka paranoja, żę budząc się w nocy pierwsze słowo jakie mi przyjdzie do głowy to "WYPOŻYCZENIE". Ranyyyyy ile my tego szrotu zbieramy to głowa mała, a później trzeba "jakoś" się tego pozbyć. :)
06.01.2014 o 17:10 przez Gajdzik
Gajdzik
Będzie to samo co z Cou!
Dostanie szansę to zacznie grać dobrze...
06.01.2014 o 16:08 przez Dejwid
Dejwid
Musi być beznadziejny na treningach, bo inaczej trudno stwierdzic czemu nie dostał szansy. To jest bardziej niz pewne, że zacznie wymiatać jak tylko dostanie szanse, ale trener woli grać 1 napastnikiem.
06.01.2014 o 15:54 przez Chuchu
Chuchu
Wywalili 7,5 mln €, dołożyli do tego Cassano, to wszystko za pół karty, a po pół roku go jeszcze wywalają. To takie typowe dla Interu.
06.01.2014 o 15:53 przez czepi
czepi
Tak tak... będzie ostra walka pomiędzy Liburnią i Piastowskim o Bardiego...
06.01.2014 o 15:33 przez Cny
Cny
No proszę oddajemy go, bo cierpimy na nadmiar napastników. Milito wróci zagra 3 mecze i połamie się. Icardi regularnie co miesiąc będzie łapał drobne urazy, więc też sobie nie pogra. Zostaniemy z Palacio, który znowu nie wytrzyma trudów całego sezonu, a wtedy zostają nam wynalazki pokroju nieodżałowanego Rocchiego :D No ale przecież u nas w klubie pracują światowej klasy eksperci i nikt nawet nie dopuszcza możliwości weryfikacji ich poczynań :) Bo kogo nam zatrudnią w zimowym okienku na pozycje napastnika? Irek Jeleń jest do wzięcia za free, ale sądze, że nawet tutaj Branca próbował dorzucić jakiegoś juniora na osiedle w Cieszynie, zeby chłopaki mogli na orliku pokopać 5 na 5, bo bez Irka brakuje im wtedy jednego. Obiecujący Bardi albo Duncan to zawodnicy, którym nie powinny oprzeć się władze cieszyńskiego osiedla.
06.01.2014 o 14:40 przez luuki
luuki
pasują mu krótkie włosy
06.01.2014 o 14:31 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Widziałem logikę w letnim oknie , ale właśnie mnie oświeciło . Mazzarri wstydź się
06.01.2014 o 14:27 przez miniu86
miniu86
Ręce opadają nad naszą polityką transferową
06.01.2014 o 14:12 przez Altaid
Altaid
West Ham potrzebuje napastnika, więc Belfodil będzie miał idealną sytuacje do gry w 1. składzie.
06.01.2014 o 13:53 przez coco
coco
Z dwojga złego dla niego to idealne wyjście WHU gra beznadziejnie, długa laga na tartacznego Carrola i to wszystko co mają w repertuarze, Belfodil powinien z miejsca wskoczyć do składu i grać cofniętego napastnika czyli tak jak lubi. Ja tam mu kibicuje bo wiem jak ciężko młodym jest wejść do 11 w Interze, on potencjał ma i wierze że sobie tam poradzi.
06.01.2014 o 13:50 przez Seba
Seba
Nieźle nasz "taktyk" to wymyślił. Szukał pretekstu do wywalenia Cassano, to zażyczył sobie Belfodila, którego teraz też wywala facepalm Zbyszek to gwarancja sukcesów :ave:

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625672

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się