Plotki transferowe

Benitez chce Torresa w styczniu (39)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
751
39

Hiszpańskie media donoszą, iż trener Interu Mediolan – Rafael Benitez, już w styczniu zechce ściągnąć na Stadio Giuseppe Meazza swojego rodaka i byłego podopiecznego, Fernando Torresa.

 

Hiszpański szkoleniowiec mistrzów Włoch jest bardzo niezadowolony dyspozycją swojej linii ataku, dlatego też zamierza dołożyć wszelkich starań, by działacze Nerazzurri kupili w najbliższym okienku 26-letniego gwiazdora Liverpoolu FC. Sam zainteresowany przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, iż z chęcią zmieniłby otoczenie.

 

W razie niepowodzenia transakcji Torresa do Interu, numerem dwa na liście życzeń Beniteza jest Diego Forlan, o którego Inter pytał już podczas minionego mercato.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz nico

Mercato Live 27.06 (17:46) Jones coraz dalej od Interu! // Khalaili nowym kandydatem na prawe skrzydło Interu (62)

27.06
08:20
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.09.2010 o 01:21 przez Mate1908
Mate1908
Ściągnięcie w styczniu jakiegokolwiek piłkarza pokroju Torreza (no może prócz Kaki) to prawdziwe mission impossible. Każdy szanujący się klub, chcący walczyć o najwyższe cele nie odda swoich największych asów. To byłaby kompletna głupota.
18.09.2010 o 12:53 przez Hubert9h
Hubert9h
Teraz wartość torresa idzie w dół jeśli byłby do kupienia za jakieś 20-25 mln euro to warto by było mieć kogoś takiego w składzie bo u nas kontuzja któregoś z napastnika może nas bardzo mocno osłabić I myślę że jak ma przyjść do nas ktoś z dwójki Kaka - Torres to wole tego drugiego <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
18.09.2010 o 12:45 przez Goran
Goran
chcieć to on sobie może, tak jak Kuyta. Liverpool tak czy siak nie odda Torresa.
18.09.2010 o 12:00 przez kufel
kufel
To, co ostatnimi czasy prezentuje Torres, jest znacznie poniżej poziomu, którego oczekujemy w Interze. Wystarczy zobaczyć, jak tonie Liverpool, którego gra opiera się na 'podajmy do Torresa, zobaczymy, co z tego będzie'. Torres był również najsłabszym ogniwem w drużynie Hiszpanii, wystawiany zupełnie nie-wiadomo-po-co przez prawie cały turniej w wyjściowym składzie. W tym sezonie Torres też nie prezentuje jeszcze wysokiej formy, obawiałbym się kupowania gracza o tak wielkim nazwisku w kiepskiej formie wynikającej prawdopodobnie z kontuzji. Nie wiadomo, czy się jeszcze kiedykolwiek podniesie. Zatem <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
18.09.2010 o 11:42 przez Chuchu
Chuchu
Torres byłby super, ale Moratti nie wyda tak potężnej kasy na jednego zawodnika.
18.09.2010 o 11:25 przez SlimShady
SlimShady
Chelsea proponowało Liverpoolowi za Torresa 70 baniek <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> a widać, ze Hiszpan został jak zwykle w Liverpoolu, na prawdę wątpię aby go Hugson puścił, a zresztą wydatek rzędu 40 mln a na to nas nie stać.<br />
Także wydaje mi sire będzie ciężko kogoś znaleźć dobrego ponieważ każdy dobry gracz którym sie interesujemy nie może zagrać w LM ponieważ gra w europejskich rozgrywkach. Jedynie realny wydaje sie Kaka który nie zgrał w żadnych jak na razie z powodu kontuzji.<br />
Forlan czy Torres jak najbardziej na tak ale w LM nie pograją, takie przepisy<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Prawda jest taka, ze Moratti i ekipa spieprzyli cała sprawę w mercato<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
18.09.2010 o 10:52 przez Pavlo
Pavlo
dzisiaj mamy 18 września, jeszcze się wiele zmieni heh<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
18.09.2010 o 10:05 przez mati1908
mati1908
byłoby super
18.09.2010 o 10:03 przez Mati007
Mati007
ja jednak wole Torresa<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
18.09.2010 o 08:54 przez wodzo
wodzo
Zprowadzenie toresa nie było by złym pomysłem .Dlaczego ? Po pierwsze jest młodt , po 2 milito ma narazie słaba forme więc mógł by grac te 45 minu milito a na reszte wchodzic pandev ,Tores by grał na szpicy jak by grał pandev . przyjscie toressa by nam dało to co w tam tym roku grał balo .Tylko wyzdrowieje motta i bedzie bardzo dobrze .A co do margii który go zastępuje to troche muszę go pochwalić .Benitez dobrze robi ze go caly czas wypuszcza , bo co by zrobil jak by jeszcze raz motta był kontuzjowany ? mariga by był nie ograny .Czekam do marca .Wtedy zobaczymy.I przypomnijmy jose potrzebował 2 lata na zdobycie z interem czegoś wielkiego .
18.09.2010 o 01:20 przez Mateusz17
Mateusz17
wole jego od Aguero
18.09.2010 o 00:07 przez MatiInter
MatiInter
po co sie tu zastanawiac pisac czy przejdzie czy nie, czy potrzebny czy niepotrzebny jak i tak bedzie co bedzie, do okienka jeszcze duzo czasu <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.09.2010 o 23:39 przez sas111
sas111
glupio jest oceniac Bentieza bo nawet Mourinho na poczatku sie nie ukladalo specjalnie.. fakt faktem byly to inne okolicznosci ale trzeba byc dobrej mysli ze sobie poradzi tak jak portugalczyk. a swoja droga transfer typu Torres jest moim zdaniem konieczny jednak wolalbym Aguero w letnim mercato za te pieniadze<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.09.2010 o 22:13 przez Harvester
Harvester
Luuudzie, obudzcie się! On gra w Premiership, jak widzę dywagacje na temat transferu Anglia-&gt;Włochy to chce mi się śmiać, bo marnujecie czas. Takie transfery NIE ISTNIEJĄ Zero coma zero procent szans. Już prędzej Satan Ibrahimobitch przejdzie do Interu.
17.09.2010 o 22:11 przez piotrekninter
piotrekninter
a pisalem,ze nawet po idealnym sezonie, 2 nowi sa potrzebni,zeby odswiezyc sklad,wzmocnic rywalizacje, a teraz problem<br />
Torres watpie<br />
moze ktos z City-Adebayor on malo gra,ale on raczej na szpice a nam trzeba kogos na bok ataku i dlatego Cassano albo Rossi to najlepsze opcje
17.09.2010 o 22:08 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Jesli chodzi o obrone i dziure... Pamietacie jak Mou sie wku*&amp;^ na Lucio jak ten sie zapedzal pod bramke rywali?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Wracajac do Torresa... Jakos watpie ze FCL go sprzeda ;) Plotek odnosnie napastnikow bedzie teraz od cholery ;) Poczekamy zobaczymy bo z pewnoscia potrzebujemy klasowego napastnika<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.09.2010 o 21:46 przez sqr3byko
sqr3byko
dobra plotka nie jest zla, mozna sobie troche pogdybac ale czy jest sens na dluzsza chwile snic o nierealnych dla Nas zakupach
17.09.2010 o 20:39 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
eto jest obecnie u nas najlepszy i spelnia moje wymagania, a co Torresa to watpie ze go puszcza i nie wiem czy Moartti wyda tyle kasy, bo malo kosztowac nie bedzie, choc moze sie myle, ale watpie w to
17.09.2010 o 20:38 przez Seba
Seba
Klinsi, a niby kto ? Święty Mikołaj ? To, że są takie dziury, to tylko i wyłącznie wina taktyki stosowanej przez Hiszpana.
17.09.2010 o 20:34 przez hQ
hQ
Il Capitano - Twój komentarz w pełni pokrywa moją opinię na temat Benka<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .<br />
<br />
Interesujemy się szklarzem Kaką i szklarzem Torresem, zapłaćmy 100mln, oddajmy jeszcze Maicona..
17.09.2010 o 20:18 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
A przepraszam bardzo?<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> jak Gra Eto'o? bo z tego co ogladalem to wywiazuje sie ze swojej roli w przeciwienstwie do milito heh<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.09.2010 o 20:17 przez Dzyl
Dzyl
Za szklany na Serie A, wolę Rossiego, nie dość że młodszy, to jeszcze Włoch i gra na bardzo wysokim poziomie.
17.09.2010 o 20:13 przez Karpik
Karpik
Kubusa, jeśli Eto'o i Milito będą grali jak do tej pory to masz rozwiązanie.
17.09.2010 o 20:05 przez Kubusa10
Kubusa10
Już to widzę jak Torres odejdzie zresztą jak przyjdzie to co Milito czy Eto'o na ławę<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
17.09.2010 o 20:03 przez Karpik
Karpik
Wesley też niby szklany, ale za to jak gra!
17.09.2010 o 20:00 przez ukasz
ukasz
Torres jest od dłuższego czasu bez formy. Po kontuzji nie gra już, jak kiedyś. według mnie jest to trochę kot w worku za dużą cenę. Forlan dużo lepsze rozwiązanie mimo większego wieku<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.09.2010 o 19:46 przez Seba
Seba
Mamy mistrzów w składzie, mamy Coutinho i nikogo nam więcej nie trzeba.
17.09.2010 o 19:43 przez Ajk
Ajk
I to są problemy po przespanym letnim mercato. Mało realne by Liverpool się chciał pozbywać Torresa w środku sezonu poza tym Hiszpan więcej nie gra niż gra.
17.09.2010 o 19:34 przez Cny
Cny
Po co nam Forlan?! Już Milito jest bez formy, a u starszego gracza łatwiej o brak formy niż utrzymywanie jej. Nie każdy jest Zidanem, Zanettim albo Maldinim<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
17.09.2010 o 19:33 przez cor72z
cor72z
Dobry ale drogi i szklany. Zagra 5 rewelacyjnych spotkań, a resztę przesiedzi w szpitalu.

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się