Plotki transferowe

Bisignano: "Pazzini trafi do Interu" (28)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
320
28

Sytuacja wokół sprawy Giampaolo Pazziniego zmienia się jak w kalejdoskopie. Co więcej, informacja o możliwym transferze Włocha do Interu Mediolan spadła na kibiców jak grom z jasnego nieba. Trochę więcej informacji na ten temat przedstawia wywiad z włoskim ekspertem – Davidem Bisignano.

 

Kiedy w głowach działaczy Interu narodził się ten pomysł?

Inter myśli poważnie o Giampaolo już od listopada, kiedy to podjęto decyzję o tym, iż Antonio Cassano nie będzie celem Nerazzurri. Pazzini był pierwszym wyborem Branci i spółki.

 

Kontakty nasiliły się jednak dopiero w ostatnich godzinach...

No właśnie. Inter, gdy tylko zdał sobie sprawę z faktu, iż Sanchez jest nieosiągalny, podjął konkretne kroki w sprawie transferu Włocha.

 

Twoim zdaniem, jakie są szanse na sukces tej transakcji?

Jestem zdecydowanie nastawiony optymistycznie na ten transfer. Marco Branca wahał się jeszcze między Pazzo a Luisem Fabiano, ale piłkarz Sampdorii zdaje się lepiej pasować do Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.01.2011 o 14:35 przez Adrian521995
Adrian521995
szkoda, że nie uda nam się ściągnąć Sancheza, ale Pazzini bardziej by nam się przydał niż Fabiano.
26.01.2011 o 13:19 przez wonchaczov
wonchaczov
ale pazzini za 16 baniek <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> real wypozyczył adebayora z pierwokupem za 14 mln a mu bedziemy kupowac zawodnikow sredniej klasy za kokosy niech pandeva dołacza do tanzakcji albo chociaz niech raz dadza sam hajs <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
26.01.2011 o 12:12 przez domi
domi
Ja myślę o nim już od czerwca, ale nie spodziewałem się, że się nim zainteresują. Musimy kupić napastnika, to pewne, Pazzini to byłby dobry transfer. To dzięki jego 2 golach z Romą Inter wygrał ligę w poprzednim sezonie. Lecz Luis Fabiano też nie byłby zły. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
26.01.2011 o 11:07 przez IBRA2880
IBRA2880
Pazzini jest dobry a szczególnie na Włoskich podwórkach wieć nie sądze żeby miał problem ze strzelaniem brameczek ;) Nie jest za stary to brać go<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.01.2011 o 11:05 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jeżeli nie dadzą za niego dużych pieniędzy to ok, ale jak dadzą powiedzmy z 15 plus B88 to trochę za dużo. Lepiej już dać Udine 25 w gotówce i już, Sanchez na pewno lepszy jest i w LM mógł by grać. Moim zdaniem wart tej kasy.
26.01.2011 o 11:02 przez Kondzik
Kondzik
tylko o kim <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" /> skonczy sie na Fabiano mowie wam
26.01.2011 o 10:51 przez microsoft666
microsoft666
lepiej by pomysleli o kims kto bedzie mogl w LM grac
26.01.2011 o 10:39 przez Requiem
Requiem
Teraz bez pozbycia sie Santona to wyglada inaczej. Najwazniejsze ze Pazzini zna serie A na wylot.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
26.01.2011 o 10:32 przez BAGGIO1
BAGGIO1
a ja typa nigdy nie lubiłem, jak oglądałem go w tv to nóż w kieszeni mi się otwierał, symulant i prowokator (to takie włoskie) NO ALE jeśli znajdzie się już w drużynie Interu i będzie strzelał ważne bramki to może nie będe go kochał, ale bramki napewno będą mnie cieszyć ( To samo czułem jak przechodził do nas Ibra) ... trzeba poczekać na potwierdzenie
26.01.2011 o 09:13 przez Damiano
Damiano
zdecydowanie lepszy od Fabiano
26.01.2011 o 09:09 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Albo jednoczesnie pakiet z Sampy Pazzo i Poli <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
26.01.2011 o 01:22 przez dodo_IM
dodo_IM
Sampa już kupiła Maccarone z Palermo. Coś jest na rzeczy. Oby do nas trafił bo jak zauważyli co po niektórzy koleś świetnie gra głową, połowę goli strzela z bani.
25.01.2011 o 23:58 przez smerf1600
smerf1600
te spece to niech se lepiej pozamykaja jadaczki, ja nie wiem za co oni biora gruba forse, za gadanie gazetom o swoich przeczuciach i domyslach
25.01.2011 o 23:55 przez Helton
Helton
ja wolalbym cassano ale pazzini nie jest zly plusem jest jego wiek
25.01.2011 o 23:52 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jeżeli będzie u nas łupał bramki to Pandziew może już szukać klubu bo w lato jeszcze Sancheza i atak gotowy hehe <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
25.01.2011 o 23:51 przez Kris88
Kris88
brać go<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
25.01.2011 o 23:33 przez piotrekninter
piotrekninter
ograny w serie a ,26 lat idealny,nie za stary jak Fabiano nie mlokos 18 letni<br />
swietnie gra glowa,tego nam czesto brakuje<br />
brac, Sanchez marzenie,ale wiadome ze w styczniu nieosiagalny
25.01.2011 o 23:31 przez el_loco
el_loco
Benioo pamiętaj że Zaneti jest jedyny w swoim rodzaju. Za co pokłon dla niego:-) Nawiązując do artykułu, czemu zrezygnowali z Casano? Nie lubię jego mordy ale doceniam jego talent.
25.01.2011 o 23:24 przez BENIOOO
BENIOOO
WOW! ma 26 lat! jesli wiek jest roznica to powodzenia, z tego co muwisz Zanetti 37lat , dawno powinien zakonczyc kariere<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> i wiekszosc naszych zawodnikow powinno juz konczyc kariere, wazna jest forma i chce gry w pilke zawodnika, jesli bedzie prezentowal odpowiedni poziom to bedzie gral lepej niz niejeden malolat na boisku
25.01.2011 o 23:22 przez koza15
koza15
i tak trzymac <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
25.01.2011 o 23:20 przez el_loco
el_loco
szkoda B88. Mogli się pozbyć pandeva.
25.01.2011 o 23:13 przez Robertho
Robertho
w mojej ocenie...fabiano ...to akurat jeden z najsłabszy napastników występujacych w ostatniej dekadzie w kadrze brazylii....oczywiscie biorac założenie ze wszyscy w formie i zdrowi.....liga hiszpańska jest daleko w tyle za włoską jesli chodzi o gre obronną i taktyke miałby trudniej....u nas mógłby się nie sprawdzić..<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> dlatego nie ma co go żałowac...zreszta ostatnio jakoś szału nie robi w sevilii
25.01.2011 o 23:10 przez Deki
Deki
Miedzy Fabiano i Pazzinim jest też taka różnica że Pazzini ma 26 lat co jest dla mnie ważne patrząc na wiek naszych kopaczy. No na Sancheza poczekamy do lata, chyba że po transferze Pazziniego jak Inter nic nie bedzie musiał to Udinese spóci troszkę z tonu.
25.01.2011 o 23:10 przez Robertho
Robertho
fabiano.<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ...może i niezły ..ale nie ma czasu na aklimatyzację w serie A<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> to ma być bombardier znający realia ligi......pazzini spełnia te wymogi <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.01.2011 o 23:09 przez BENIOOO
BENIOOO
no nie tylko doswiadczenie,sa to dwaj rozni pilkarze, Pazzini to lis pola karnego, jesli sie mu dogra dobra pilke to wykorzysta to, no i dobrze gra glowa, Fabiano ma dobra technike,dobre wolne i jest skuteczny jak Eto'o,potrafi wygrac mecz. chodz pocichu liczylem ze wypozyczymy Adebayora lub Santa Cruza ale Cruz w Bolton adzis patrze Adebayor w Realu na wypozyczeniu
25.01.2011 o 23:04 przez Odin91
Odin91
No nie, ilu tych Włochów w Interze, co to się na świecie robi.. ;) <br />
<br />
Ja tam się cieszę, Pazzini to świetny napastnik.
25.01.2011 o 23:02 przez Gunnar
Gunnar
Między Pazzinim a Fabiano jest taka różnica, że ten 1 ma doświadczenie w serie a. Jestem jak najbardziej za <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
25.01.2011 o 22:59 przez Fqrve
Fqrve
co ja czytam pieknie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625448

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się