Plotki transferowe

Branca:"Fabiano może dołączyć do Interu, ale..." (19)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 15 lat temu
275
19

Dyrektor techniczny Interu Mediolan, Marco Branca ujawnił, że jest drobna szansa na sprowadzenie napastnika Sevilli Luisa Fabiano do drużyny mistrza Włoch. Branca także wypowiedział się na temat sytuacji Brazylijczyka Ganso, którego obserwują, ale stwierdza, że wykupienie w zimowym oknie transferowym zawodnika jest niemożliwe.

- Istnieje szansa, że Luis Fabiano mógłby przyjść do Interu, ale to nie jest takie pewne. Inter lubi Sancheza, ale on nie znajduje się na rynku transferowym. Także Inter nie będzie kupował zawodników dla samego kupowania.

Ganso jest pomocnikiem, który na pewno nie odejdzie w styczniu. Będziemy rozmawiali na jego temat w przyszłości.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (65)

25.06
09:07
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.01.2011 o 18:16 przez ksiazewi
ksiazewi
Sraty taty. Tego tamtego a wszystko to wymysł prasy. Zresztą co to z kupowanie na ostatnią chwilę? Było całe letnie okienko i pół sezonu. Branca jest od tego aby obserwować rynek i przewidywać pewne rzeczy wcześniej, więc niech mi nikt nie mówi że odwala kawał dobrej roboty. Patrząc na zawodników którymi się interesujemy to się śmiać chce...Sanchez ok, ale nie przejdzie. Było brać Affelaya za 3 mln a nie teraz się marnuje u &quot;bogów futbolu&quot;. Ja rozumiem że Fabiano jest bramkostrzelny no ale sorry to nie Milito, poza tym kadrę trzeba odmładzać. W zeszłym sezonie się śmiałem jak Milan się nim interesował i nie mógł kupić...teraz raczej nie mam powodów do śmiechu...<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
25.01.2011 o 17:40 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Ganso i Sanchez to by było to <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
25.01.2011 o 16:27 przez SlimShady
SlimShady
Czyli szansa Sancheza przepadła już na dobre <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
25.01.2011 o 14:17 przez Adrian521995
Adrian521995
lepiej niech powalczą o Sancheza, zamiast zajmować się takimi piłkarzami.
25.01.2011 o 14:15 przez smerf1600
smerf1600
jestem na Tak dla Fabiano. Gosc przynajmniej umie strzelac bramki, nie to co Pandev i pozal sie Boze Biabiany impotent strzelecki. Dwa lata Fabiano pogra jeszcze na dobrym poziomie
25.01.2011 o 12:58 przez mariusz10klc
mariusz10klc
Co Wy się tak upartliscie że te 30 mln za Sancheza to dużo?dla mnie może zapłacić za niego i 100 mln,to i tak nie nasze pieniądze,a dla Morattiego to są grosze..byleby tylko nie oglądać Pandeva w skladzie O_o
25.01.2011 o 11:17 przez dooc
dooc
Jeśli nie Pazzini to oczywiście jestem na tak dla Fabiano. My potrzebujemy na gwałt napastnika, który może coś pokazać na boisku, bo taki Babiany albo Pandev nie nadają się do niczego.
25.01.2011 o 11:14 przez Fqrve
Fqrve
moze ten a moze tamten wiec kto jakiesz szczegoly please
25.01.2011 o 11:07 przez BENIOOO
BENIOOO
OMG! jak Milito do nas przechodzil to ile mial lat?jak najbardziej na tak, najlepsza opcja dla nas puki co, swietny pilkarz przede wszystkim bardzo skuteczny,takich pilkarzy jak Biabany czy Pandev posadzi na stale na lawce<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> no i grozny konkurent dla Milito,minusem moze byc to ze chyba nie bedzie mogl zagrac w LM , bo w eliminacjach sevilla grala i odpadla
25.01.2011 o 10:58 przez kachol
kachol
Co za bełkot. Nikt nie da za Sancheza Udinese 25/30 milionów jak piszecie, przejdzie w lecie za 12 i jeszcze nie wiem czy nie będzie to za wiele... Jeżeli Moratti wyłoży taką kasę to będę bardzo rozczarowany jego postawą, a Fabiano czemu nie, jak za rozsądne pieniądze... Nie ma sensu inwestować teraz wielkiej kasy bo jest środek sezonu i cudów nie zdziałamy, lepiej dograć tym co jest i przygotować się na lato od A do Z...
25.01.2011 o 10:49 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Zrozumcie nie będzie teraz Sancheza<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Nie będzie Fabiano<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Zwycięzcom tego okienka zostanie BOJINOV<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
25.01.2011 o 10:44 przez piotrekninter
piotrekninter
Inter lubi Sancheza<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> hehe a MM lubi Messiego, powinien powiedziec cos w stylu,Inter docenia umiejetnosci Sancheza<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> ale mniejsza z tym<br />
a ja wolalbym dac 30 mln za 22 latka,niz 15 za Fabiano,ktory strzelac umie,al enie rozbuja naszej gry,bo dryblingu jak Alexis nie ma<br />
co nie zmienia faktu ze 30 mln za Sancheza za duzo,ale nad 25 bym sie gleboko zastanowil
25.01.2011 o 10:20 przez Mati007
Mati007
Ganso to świetny zawodnik zamiast Luisa mógłby przejść NEYMAR bo Neymar ma 18 lat a Luis 30 <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
25.01.2011 o 10:07 przez chrzanek
chrzanek
Powiem tylko tyle. W dzisiejszym świecie futbolu 25/30 mln Euro to są śmieszne pieniądze. Teraz za wyróżniających się zawodników tyle trzeba płacić. Za dobrych koło 50 mln. Nie oszukujmy się. Kwota 30 mln za gracza, który ma 22 lata i jest wielkim talentem ogranym w Serie A to nie jest aż tak wygórowana cena. Wielki sukces w poprzednim sezonie zaślepił Morattiego. Teraz nie chce wydać nawet miliona na fantastycznego gracza. Syndrom zwycięzców.
25.01.2011 o 09:45 przez Kondzik
Kondzik
Tylko ze Sanchez ma 22 lata a Fabiano 30... wolalbym wylozyc 25mln i miec goscia na przyszlosc <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
25.01.2011 o 09:37 przez Gambit
Gambit
Nie mozna was czytac, naprawde.Udine nie chce sprzedac Sancheza i zeby go kupic Inter musialby dac pewnie ze 25-30 mln euro.Uwazacie ze warto<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Bo ja juz wole Fabiano za 15.Branca odwala u nas swietna robote ale niektorzy potrafia tylko narzekac i sie zbijac.Żałosne.
25.01.2011 o 09:24 przez miniu86
miniu86
Branca też nie jest na rynku transferowym x2 <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
25.01.2011 o 09:22 przez Ajk
Ajk
Branca też nie jest na rynku transferowym. Tylko teoretyzuje i skończy się tak, że nie przejdzie nikt bo braknie czasu i energii albo przyjdzie jakaś zapchajdziura. Ja się śmiałem kiedyś z Milanu, a teraz przy całej nienawiści jaką do nich czuję gratuluję im mercato... smutne...
25.01.2011 o 09:21 przez Kondzik
Kondzik
Skonczy sie na Fabiano mowie wam<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Sanchez nie jest na rynku...<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się