Relacje

Remis w Trieście. Cagliari 1:1 Inter (34)

Autor:
Źródło: inf. własna
około 5 lat temu
46
34
fcinter serwisowe

W meczu 6. kolejki Serie A, który rozpoczął się o godz. 15 padł remis 1:1. Do siatki trafiali Nainggolan i Mauro Icardi.

 

Od początku spotkania największym zaskoczeniem jest... stan murawy. Jak słusznie zauważyli użytkownicy strony na shoutboxie - wyglądała ona jak pole ryżowe lub kartoflisko. Mimo tej przeciwności obie drużyny próbowały swoich sił zarówno pod bramką Handanovicia, jak i Agazziego. Więcej pracy miał jednak zdecydowanie bramkarz Cagliari, który w pierwszej połowie uratował wynik drużyny z Sardynii przynajmniej cztery razy. Już w pierwszych minutach strzałów pod poprzeczkę próbowali Nagatomo i Guarin, oba zostały obronione przez włoskiego goalkeepera. W 10. minucie świetną akcję przeprowadził Ishak Belfodil, zakończył ją strzałem, który przed siebie wybił Agazzi. Dobitka Guarina także została obroniona przez Włocha, a rzut rożny nie przyniósł żadnego warto wspomnienia rezultatu. W 21. minucie Inter stanął przed najlepszą okazją w pierwszej połowie - dośrodkowanie Nagatomo na głowę Belfodila Algierczyk zamienił na celny strzał, jednak na posterunku kolejny raz znalazł się Agazzi, który popisał się świetną interwencją. W 30. minucie świetnym zejściem w pole karne popisał się Alvarez. Jego strzał powędrował jednak minimalnie nad poprzeczkę. Cagliari swoją najlepszą szanę miało dwie minuty później po rzucie wolnym. Pinilla uderzał na bramkę Handanovicia, jednak Słoweniec pewnie poradził sobie z chwyceniem piłki. W 38. minucie dośrodkowanie trafiło na głowę Pinilli, jednak strzał powędrował daleko od bramki. Sędzia nie doliczył dodatkowego czasu do pierwszych czterdziestu pięciu minut i zawodnicy zeszli do szatni, aby odzyskać siły przed drugą odsłoną spotkania.

 

W drugiej połowie Inter trafił do siatki już w 58. minucie spotkania za sprawą Guarina, jednak sędzia dopatrzył się wcześniej przewinienia jedengo z dwóch zawodników Interu - Belfodila lub Kovacicia. W wyniku czego ostatecznie bramka nie została uznana. Trzy minuty później kolejna dobra okazja dla Interu, zamieszanie w polu jednak zostanie rozgonione przez obrońców drużyny z Sardynii. W 65. minucie groźnie pod bramką Handanovicia po błędzie Cambiasso, jednak strzał Ibraimiego ponad bramką. Pierwsza bramka spotkania padła w 74. minucie spotkania. Pięknie do wbiegającego w pole karne Nagatomo podał Palacio, Japończyk dograł na głowę Icardiego i mieliśmy 0:1. Przewagą nie dane nam było cieszyć się długo. Już w 84. minucie strzał z dystansu oddał Nainggolan, piłka po rykoszecie od nóg Rolando trafiła w zupełnie innym kierunku nie dając szans na interwencję Samirowi Handanoviciowi. Na tablicy wyników remis 1:1. Trzy minuty później świetną sytuację miał Rodrigo Palacio, jednak nie udało mu się skierować piłki do siatki. Minutę później groźnie pod bramką Słoweńca z Interu, jednak obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo. W 92. minucie była ostatnia okazja na strzelenie zwycięskiej bramki. Zamieszanie pod polem karnym Agazziego, jednak ostatecznie górą byli obrońcy z Sardynii. Mecz zakończył się remisem 1:1, a następne spotkanie Interu zwiastuje nam ciężką przeprawę z drużyną AS Romy.

 

Cagliari 1:1 Inter

Strzelcy: 84' Nainggolan - 74' Icardi

 

CAGLIARI (4-3-1-2): Agazzi; Perico, Rossettini, Astori, Avelar; Dessena, Conti, Nainggolan; Cabrera; Pinilla, Ibarbo.

INTER (3-5-1-1)Handanovic; Rolando, Ranocchia, Juan Jesus; Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Kovacic, Pereira; Alvarez, Belfodil;

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Icardi porazka

Kompromitacja w Bergamo | Atalanta 4-1 Inter (51)

11.11
11:57
Luciano Spalletti konferencja

Spalletti: Poprawić wykończenie (6)

03.12
12:02

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.09.2013 o 23:10 przez willy
willy
W cagliari jeszcze nie jeden pogubi punkty, a biorac pod uwage warunki panujace na boisku mogl spokojnie kazdy wynik pasc nie jest zle remis nie jest zly
29.09.2013 o 22:14 przez Pawel1992
Pawel1992
mimo straty punktów dalej jesteśmy w czołówce. Meczu nie oglądałem , ale szkoda , że nie umieliśmy utrzymać prowadzenia.
29.09.2013 o 21:30 przez Sarna2318
Sarna2318
Guarin i Pereira fatalnie, Kovacic coraz lepiej. Powinniśmy grać nową formacją 3-4-1-2
Handa - Campa, Rano, JJ - Jonathan, Kovacic, Cambiasso, Nagatomo - Alvarez - Palacio, Milito/Icardi/Belfodil
29.09.2013 o 19:22 przez zanetti22
zanetti22
Wpadka, żaden dramat. Paru zmienników dostało szanse się pokazać, mam mieszane uczucia co do ich występów poza Pereirą... On ewidentnie udowodnił, że Inter to nie jest klub dla niego. Kova dobrze, pare świetnych rajdów, niestety różnicy nie zrobił. Belfodil jak wyżej. Rolando bez większych błędów. Guarin kolejny słaby występ, owszem starał się niestety brakowało umiejętności - smutne. Różnice robili Nagatomo, przez cały mecz będąc motorem napędowym drużyny, Palacio po wejściu był jak dopalacz. Nie wystarczyło na 3 pkt. Nie mam jednak obaw przed meczem z Romą, drużyna cały czas się rozwija co widać i trzeba pamiętać, że ten sezon to walka o podium nie o scudetto, ale przede wszystkim budowa drużyny.
29.09.2013 o 19:16 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Nie wiem co napisać takiemu jak mój poprzednik, który twierdzi, że Cambiasso był dzisiaj jednym z najgorszych. Człowiek albo nie oglądał meczu, albo jest ślepy do granic. Cuchu miał chyba z dziesięć 50-metrowych przerzutów wprost do nogi, a w pierwszej połowie otarł się o perfekcję w celności podań. Nie dodając ilości przechwytów. Poza tym drugi raz z rzędu jest w mojej ocenie najlepszym piłkarzem Interu w meczu. To prawda, że zawsze bronie Estebana, ale w tym przypadku każdy obiektywny kibic przyzna mi rację.
29.09.2013 o 19:01 przez PazzaMorte
PazzaMorte
Pole ryżowe to był mój tekst :D
Ale na poważnie... Belfodil miał mało okazji do grania ,ale od początku mnie nie przekonywał ,moze sie myle moze jeszcze pokaże coś ,bo przyznam sie ,ze nie podobał mi sie transfer Hugo do nas ,a pozytywbie mnie zaskoczył. Uważam ,ze od 1 miunty powinien grać Icardi.
Brawa dla Rolando, świetnie zagrał ,najlepszy w naszej obronie dziś.
Yuto też dobra gra. Najgorsi to Guarin i Cambiasso moim zdaniem.. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jest 1 punkt ,czas na Rome... a jak nasze mecze z Roma wygladają od 2 sezonów każdy wie...
29.09.2013 o 18:57 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Spodziewałem się remisu. Takie coś wisi w powietrzu, gdy gra się tak często. Nic się jednak nie dzieje - najważniejsza Roma.
29.09.2013 o 18:56 przez Darkos
Darkos
Kiepski mecz w naszym wykonaniu. Jednak rezerw nie mamy. Zobaczymy ile da radę ugrać nasz 1 skład w tym sezonie
29.09.2013 o 18:56 przez Gajdzik
Gajdzik
Szkoda straconych pkt. z takimi ogórami, bo później na koniec sezonu może się to zemścić... Nic tylko wziąć się w garść, ostro trenować i walczyć o 3 pkt. w Rzymie !!
29.09.2013 o 18:54 przez montenegros
montenegros
Remis,no trudno.Pereira sie staral,ale mam nadzieje,ze juz wiecej Mazzari na niego nie postawi,jest po prostu za slaby
29.09.2013 o 18:51 przez piotrekninter
piotrekninter
ciezki mecz,na wodzie,ciezki teren
icardiego nie krytykuje,kolo 2 razyd otyka pilka,ale on ma byc od strzelania,pilke dostaje strzela jest super,Palacio jednak robi roznice
1-0 to tylko 1-0 rykoszet,ppech
nie ma co plakac...teraz Roma
29.09.2013 o 18:51 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
ta sama padaka co z fiorentiną
29.09.2013 o 17:49 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
No spodziewałem się takich 45 pierwszych minut. Cambiasso znowu najlepiej. Dzisiaj w 100% bezbłędnie. Bardzo dobrze Kovacic. Nieźle Belfodil. Na minus Guarin. Pereira bardzo ciężko biega, podobnie Rolando. A największą porażką jest oczywiście murawa.
29.09.2013 o 16:59 przez jaskowski
jaskowski
jakis ladny streaming ktos ma ? ;)
29.09.2013 o 16:58 przez Deki
Deki
Rotacja była konieczna. Jak nie będzie iść to z ławki ma kto wejść, aby odmienić losy meczu.
29.09.2013 o 16:56 przez Ciechan20
Ciechan20
zmiany są konieczne, bo za parę tygodni znowu otworzymy szpital jak sezon temu :-D
29.09.2013 o 16:55 przez Darkos
Darkos
Ciekawe co wyniknie z tych zmian. Mam nadzieję, że nie przegramy
29.09.2013 o 16:54 przez piotrekninter
piotrekninter
jakie zmiany omg
29.09.2013 o 16:50 przez Ciechan20
Ciechan20
pusiek - źle mnie zrozumiałeś, nie napisałem że jestem pod ogromnym wrażeniem jego gry, tylko napisałem że większość z Was wypowiada się o nim bardzo pochlebnie, wręcz przyrównuje go do 2 Maicona.
Dla mnie osobiście Jonny gra poprawnie i co najważniejsze skutecznie :) )))
29.09.2013 o 16:49 przez Drago194
Drago194
Ostatnio, przeciw Violi to się pięknie Perejka popisał. Ja na miejscu Waltera sprowadziłbym go ostro na ziemię, ale wierzę, że Mazzarri wie najlepiej co jest dobre dla drużyny.
29.09.2013 o 16:47 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Pereira to wyraźnie parę kilo złapał i póki coś z tym nie zrobi to o dawnym poziomie może zapomnieć.
29.09.2013 o 16:46 przez pusiek
pusiek
Ciechan,nie ma co chwalić jeszcze jonathana... Jak dla mnie zagrał 2 dobre mecze a ostatni to mimo bramki chciałem,żeby zszedł. Irytujące są jego straty. I to zawsze kiedy próbuje kiwać... Moim zdaniem musi jeszcze wiele meczy dobrych zagrać,by móc go chwalić,co nie zmienia faktu,że widze różnice po ostatnim sezonie.
29.09.2013 o 16:42 przez Ciechan20
Ciechan20
Śmieszne, jeszcze rok temu wieszaliście psy na Jonathanie i już go skreślaliście. Teraz zaś jest wychwalany pod niebiosa , bo gra dosyć przyzwoicie, a kozłem ofiarnym stał się Pereira. Poczekajcie z tym werdyktem, może i on odpali - Mazzari wie co robi i widzi jak prezentują się jego podopieczni na treningach. Po meczu Wam szczęka opadnie z zachwytu nad Urugwajczykiem.
29.09.2013 o 16:41 przez bobik80
bobik80
Znowu jufki bramka ze spalonego i dostali 3 pkt. To już się robi wkur...... :klnie: jak sędziują pod nich. My oczywiście wygrywamy 2-0 i mamy ich za plecami :forza:
29.09.2013 o 16:36 przez Wloch
Wloch
Tylko nie Pereira, omg
29.09.2013 o 16:35 przez el_loco
el_loco
Wytypowałem podobny skład :) Wygrywamy to na miękko :)
29.09.2013 o 16:34 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
po co piszesz bzdury
29.09.2013 o 16:33 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Pereira mi tu za bardzo tez nie pasuje, ale zobaczymy co pokaze. Fajnie ze Kova jest w 1 składzie i ze szanse dostał Belfodil.
29.09.2013 o 16:33 przez Ciechan20
Ciechan20
Musimy dziś wygrać, przed chwilą juve nam odjechało na 3 pkt więc nie możemy tracić dystansu do czołowych ekip, także Napoli jest przed nami,a zakładając następny mecz który będzie zdecydowanie cięższy, ta strata może wynieść już 6 pkt. Dmuchajmy na zimne...

Shoutbox

VVujek 14.12.2018 01:14

Te filmiki o ufo zawsze krecone spinka do wlosow ,dlatego taka jakosc

VVujek 14.12.2018 01:01

Karamoh asysta

Chuchu 14.12.2018 00:32

w ogóle polecam innemedium.pl jako najlepsze źródło informacji

Chuchu 14.12.2018 00:32

ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości?

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:20

majonez wyjaśnił

Kredence 14.12.2018 00:12

pozdro

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:12

wiem :(

Kredence 14.12.2018 00:12

ja to lece w kime bo trzeba rano wstac xD

Kredence 14.12.2018 00:12

niesteyy

Kredence 14.12.2018 00:12

albo na wspole z milanem albo gnijemy na SS

Kredence 14.12.2018 00:11

w sensie w rekach chinskich wlascicieli

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:11

to marzę o nowym stadionie

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:11

zanim pójdę szluga spalić

Kredence 14.12.2018 00:11

czyli wychodzi na to ze my chyba jestesmy najwiekszym klubem chinczykow w europie

Kredence 14.12.2018 00:09

ale stadion postawili xD

Kredence 14.12.2018 00:09

15% :D

Kredence 14.12.2018 00:09

chu ja maja

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:09

idę spalić szluga i naprawdę o :cenzor: ę serek wiejski, bo już nie mogę

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19752

Liczba newsów: 32287