Felietony

Co dalej z Kuzmanovicem? (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 7 lat temu
417
15
fcinter serwisowe

Trwa przedsezonowe szaleństwo. Codziennie jesteśmy zarzucani kolejną porcją plotek transferowych, potencjalnych jedenastek, kandydatów do odejścia, czy pewniaków do pozostania. Jest jednak jeden piłkarz, którego całe zamieszanie jakby nie dotyczy. Kto to taki?

 

Zdravko Kuzmanovic dołączył do Interu w styczniu tego roku przechodząc za 1,5 mln euro z VfB Stuttgart. W zespole z Mediolanu zagrał w 13 spotkaniach w Serie A, trzy razy wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Serb miał być dla Nerazzurrich sposobem na stabilizacje w środku pola, solidnym graczem, który będzie robił swoje, wykorzystując ligowe doświadczenie zdobyte przed laty w Fiorentinie. Niczym szczególnym się jednak nie wykazał. Jedna asysta, kilka ładnych, długich podań i wiele bezproduktywnie przebiegniętych kilometrów.

 

Zdravko jest jednak sporym ewenementem. Jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym piłkarzem Interu, o którym, w kwestii przyszłego sezonu, nie pojawiła się żadna wiadomość. Wszyscy inni piłkarze byli oceniani pod względem przydatności Mazzarriemu, dopasowywani do różnych taktyk, sprzedawani do kilku klubów, nazwisko Kuzmanovica natomiast tkwi w cieniu, czekając. Na co?

 

Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych miesięcy. Na pewno większą wiedzę na ten temat będziemy mieli po zakończeniu obozu w Pinzolo, może nawet w jego trakcie. Na tę chwilę pozostaje nam zastanawiać się czy Serb, z jednej strony ograny w Serie A, z drugiej mało produktywny, nieposiadający swojej wizji gry, przyda się do czegoś nowemu trenerowi Nerazzurrich, Walterowi Mazzarriemu.

 

Mimo, iż statystyki tego typu nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to na koniec warto dodać, że według ocen portalu whoscored.com, (oceniającego występy piłkarzy live, podczas spotkań), Kuzmanovic skończył sezon ze średnią notą 6,36. Zajmując tym samym ostatnie miejsce wśród piłkarzy Interu mających na koncie, co najmniej, 5 występów.

udostępnij

Zobacz też

Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2013 o 19:17 przez ManOnFire
ManOnFire
nie ma opcji żeby został, musi odejść :P
18.07.2013 o 14:08 przez Chuchu
Chuchu
W zasadzie o tym piłkarzu trudno cokolwiek napisać. W ofensywie praktycznie nieprzydatny, w defensywie też za bardzo nie pomaga, a często wręcz działa na szkodę. Generalnie za dużo piłkarzy nijakich do nas ostatnimi czasy trafia.
20.06.2013 o 23:19 przez el_loco
el_loco
wolę Zdravko niż Mudingayja którego nie wiadomo z jakiego powodu wykupiono.
20.06.2013 o 18:31 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Ale nie zrobił sobie w moich oczach złej opini ... ja bym go zostawił ...
:forza:
20.06.2013 o 15:10 przez SlimShady
SlimShady
Mój kumpel który mocno śledzi Bundeslige gadał mi ze zrobilismy swietny interes, ja jednak jestem szczerze rozczarowany jego grą,owszem okazja 1,5 mln to nie dużo, moim zdaniem i tak lepszy od Mużyngaya.
Kuzmanovic to kolejny do ławki, a tu potrzeba gracza na pierwszy skład włąsnie z wizja gry a nie jakieś Nigielongi i itp.
20.06.2013 o 14:22 przez slawekov
slawekov
Jak na zmiennika jest świetny i powinno się zrobić wszystko żeby został. Świerza porcja transferowych ploteczek http://krotkapilka.pl/artykul,plotki_transferowe_3,734
20.06.2013 o 12:12 przez mariozzzz
mariozzzz
Jak dla mnie solidny gracz ale , za Stramy otrzymywal za malo gry w pierwszym skladzie..Mysle ze za Wodeckiego mocno sie poprawi...:love:
20.06.2013 o 02:42 przez Odet
Odet
a ja myślę że zostanie, Berhami i Dzemali to też drewniaki (takie jak Zdravko), a Mazzari zmieścił ich w składzie.
Bedzie miejsce i dla Serba.
Pozdr.
19.06.2013 o 18:13 przez Pawel1992
Pawel1992
pewnie zostanie na najbliższy sezon. Nie ma na niego chętnych (przynajmniej nie słyszałem) i wątpię że tak szybko odejdzie.
19.06.2013 o 17:42 przez zahor
zahor
Jak dla mnie taka sama sytuacja co z Mudyngayiem, solidny gracz środka pola, jako zmiennik powinien się sprawdzić. Nie wiem czy oczekujecie że Moraś ściągnie Wam do Interu Sahina i Fabregasa, czy po prostu niektórzy są ograniczeni, ale wydaje mi się że jeszcze będzie z niego pożytek.

Poza tym, portal whoscored.com to bodajże ten portal, który uznał Boenischa najlepszym obrońcom EURO.
19.06.2013 o 17:25 przez Dado90
Dado90
Tir kokainy na to że zostanie u nas...
19.06.2013 o 15:55 przez peter0512
peter0512
Tak, 1,5 mln. Około, Numerówka :)
19.06.2013 o 15:51 przez Wisniapl
Wisniapl
Z tego co pamiętam to właśnie było 1,5 miliona, a nie 5,5. Skąd ta różnica ??
19.06.2013 o 15:50 przez Dejwid
Dejwid
Kosztował trochę ponad 1 mln euro.

W defensywie nie potrafi nic kompletnie, a wręcz jest zagrożeniem dla bramki Interu;D Stylem podobny do Motty. Jak bedzie gral regularnie po 90 minut to pokazałby wiecej, bo posiada jakieś tam umiejętności. Nie no, ale Mazzari raczej nie bedzie go chciał, bo woli bardziej wszechstronnych zawodników w pomocy i w sumie słusznie.

Jest jeszcze mlody to może ktoś się skusi na niego, można użyć jego karty w jakimś transferze.
19.06.2013 o 15:45 przez piotrekninter
piotrekninter
poczatek dobry,potem gorzej, ale na lawke bym go zostawil...lepiej 32 latka wykupic,no tak
5,5 mln....przeciez to bylo bodajze 1,5?

Shoutbox

ZnawcaCalcio 27.10.2020 00:07

xDD

Czarson 26.10.2020 23:54

Z dumanowskim* co ja pisze

Czarson 26.10.2020 23:53

Myli mi się głos świecickiego z salemakers em

Czarson 26.10.2020 23:53

Co też jest bzdura

Czarson 26.10.2020 23:53

Salemakers wg niebo MVP

Claudio 26.10.2020 23:51

a Milan łącznie z wypozyczeniem zaplacil cos kolo 7mln

Claudio 26.10.2020 23:50

do tego 1,5 mln za Selemakersa :D

Claudio 26.10.2020 23:50

ale Święcicki co mecz to jakieś wtopy. Dziś wygrał z tym karnym dla Milanu gdzie byl spalony Ibry

Endru 26.10.2020 23:37

Na sb napisalem popoludniu ze mecz milanu i romy smierdzi remisem

Endru 26.10.2020 23:36

No i dziekuje Vancore ja zagralem w betfan byl bonus dla nowych uzytkownikow warto bylo skorzystac

Vancore 26.10.2020 23:24

gratulacje powiekszenia majatku ja swoje konto u buka wyzerowalem ostatnio i robie odwyk bo granie w ta pandemie to terror

Endru 26.10.2020 23:21

Nie wiem, zazdroscisz mi wygranej? Moze pogratuluj

WTC 26.10.2020 23:21

teraz widzę jesteś randamą u bukmachera

WTC 26.10.2020 23:21

Endru jak to jest być klonem innych użytkowników sb i nigdy nie mieć nic do powiedzenia od siebie

Endru 26.10.2020 23:21

Sedzia tam ladne numery robil

Endru 26.10.2020 23:20

No i milan dal zarobic postawiony z x na lever i tottkow i za 100, 806 wygrana :)

Kredence 26.10.2020 23:20

no chyba amen ale jednak idę

Kredence 26.10.2020 23:20

XD

WTC 26.10.2020 23:19

no podejrzane że idzie spać akurat po takim szołcie

Nitrogen 26.10.2020 23:19

:/

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 37735