Felietony

Co dalej z Kuzmanovicem? (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 6 lat temu
155
15
fcinter serwisowe

Trwa przedsezonowe szaleństwo. Codziennie jesteśmy zarzucani kolejną porcją plotek transferowych, potencjalnych jedenastek, kandydatów do odejścia, czy pewniaków do pozostania. Jest jednak jeden piłkarz, którego całe zamieszanie jakby nie dotyczy. Kto to taki?

 

Zdravko Kuzmanovic dołączył do Interu w styczniu tego roku przechodząc za 1,5 mln euro z VfB Stuttgart. W zespole z Mediolanu zagrał w 13 spotkaniach w Serie A, trzy razy wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Serb miał być dla Nerazzurrich sposobem na stabilizacje w środku pola, solidnym graczem, który będzie robił swoje, wykorzystując ligowe doświadczenie zdobyte przed laty w Fiorentinie. Niczym szczególnym się jednak nie wykazał. Jedna asysta, kilka ładnych, długich podań i wiele bezproduktywnie przebiegniętych kilometrów.

 

Zdravko jest jednak sporym ewenementem. Jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym piłkarzem Interu, o którym, w kwestii przyszłego sezonu, nie pojawiła się żadna wiadomość. Wszyscy inni piłkarze byli oceniani pod względem przydatności Mazzarriemu, dopasowywani do różnych taktyk, sprzedawani do kilku klubów, nazwisko Kuzmanovica natomiast tkwi w cieniu, czekając. Na co?

 

Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych miesięcy. Na pewno większą wiedzę na ten temat będziemy mieli po zakończeniu obozu w Pinzolo, może nawet w jego trakcie. Na tę chwilę pozostaje nam zastanawiać się czy Serb, z jednej strony ograny w Serie A, z drugiej mało produktywny, nieposiadający swojej wizji gry, przyda się do czegoś nowemu trenerowi Nerazzurrich, Walterowi Mazzarriemu.

 

Mimo, iż statystyki tego typu nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to na koniec warto dodać, że według ocen portalu whoscored.com, (oceniającego występy piłkarzy live, podczas spotkań), Kuzmanovic skończył sezon ze średnią notą 6,36. Zajmując tym samym ostatnie miejsce wśród piłkarzy Interu mających na koncie, co najmniej, 5 występów.

udostępnij

Zobacz też

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2013 o 19:17 przez kusy
kusy
nie ma opcji żeby został, musi odejść :P
18.07.2013 o 14:08 przez Chuchu
Chuchu
W zasadzie o tym piłkarzu trudno cokolwiek napisać. W ofensywie praktycznie nieprzydatny, w defensywie też za bardzo nie pomaga, a często wręcz działa na szkodę. Generalnie za dużo piłkarzy nijakich do nas ostatnimi czasy trafia.
20.06.2013 o 23:19 przez el_loco
el_loco
wolę Zdravko niż Mudingayja którego nie wiadomo z jakiego powodu wykupiono.
20.06.2013 o 18:31 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Ale nie zrobił sobie w moich oczach złej opini ... ja bym go zostawił ...
:forza:
20.06.2013 o 15:10 przez SlimShady
SlimShady
Mój kumpel który mocno śledzi Bundeslige gadał mi ze zrobilismy swietny interes, ja jednak jestem szczerze rozczarowany jego grą,owszem okazja 1,5 mln to nie dużo, moim zdaniem i tak lepszy od Mużyngaya.
Kuzmanovic to kolejny do ławki, a tu potrzeba gracza na pierwszy skład włąsnie z wizja gry a nie jakieś Nigielongi i itp.
20.06.2013 o 14:22 przez slawekov
slawekov
Jak na zmiennika jest świetny i powinno się zrobić wszystko żeby został. Świerza porcja transferowych ploteczek http://krotkapilka.pl/artykul,plotki_transferowe_3,734
20.06.2013 o 12:12 przez mariozzzz
mariozzzz
Jak dla mnie solidny gracz ale , za Stramy otrzymywal za malo gry w pierwszym skladzie..Mysle ze za Wodeckiego mocno sie poprawi...:love:
20.06.2013 o 02:42 przez Odet
Odet
a ja myślę że zostanie, Berhami i Dzemali to też drewniaki (takie jak Zdravko), a Mazzari zmieścił ich w składzie.
Bedzie miejsce i dla Serba.
Pozdr.
19.06.2013 o 18:13 przez Pawel1992
Pawel1992
pewnie zostanie na najbliższy sezon. Nie ma na niego chętnych (przynajmniej nie słyszałem) i wątpię że tak szybko odejdzie.
19.06.2013 o 17:42 przez zahor
zahor
Jak dla mnie taka sama sytuacja co z Mudyngayiem, solidny gracz środka pola, jako zmiennik powinien się sprawdzić. Nie wiem czy oczekujecie że Moraś ściągnie Wam do Interu Sahina i Fabregasa, czy po prostu niektórzy są ograniczeni, ale wydaje mi się że jeszcze będzie z niego pożytek.

Poza tym, portal whoscored.com to bodajże ten portal, który uznał Boenischa najlepszym obrońcom EURO.
19.06.2013 o 17:25 przez Dado90
Dado90
Tir kokainy na to że zostanie u nas...
19.06.2013 o 15:55 przez peter0512
peter0512
Tak, 1,5 mln. Około, Numerówka :)
19.06.2013 o 15:51 przez Wisniapl
Wisniapl
Z tego co pamiętam to właśnie było 1,5 miliona, a nie 5,5. Skąd ta różnica ??
19.06.2013 o 15:50 przez Dejwid
Dejwid
Kosztował trochę ponad 1 mln euro.

W defensywie nie potrafi nic kompletnie, a wręcz jest zagrożeniem dla bramki Interu;D Stylem podobny do Motty. Jak bedzie gral regularnie po 90 minut to pokazałby wiecej, bo posiada jakieś tam umiejętności. Nie no, ale Mazzari raczej nie bedzie go chciał, bo woli bardziej wszechstronnych zawodników w pomocy i w sumie słusznie.

Jest jeszcze mlody to może ktoś się skusi na niego, można użyć jego karty w jakimś transferze.
19.06.2013 o 15:45 przez piotrekninter
piotrekninter
poczatek dobry,potem gorzej, ale na lawke bym go zostawil...lepiej 32 latka wykupic,no tak
5,5 mln....przeciez to bylo bodajze 1,5?

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Na studiach też masz wf

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:16

Studia?

bitels10 08.12.2019 00:13

nie musisz odpowiadać :)

bitels10 08.12.2019 00:11

24 lata i wf? kiblowałeś trochę?

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:07

wątpię, bo to było z 2 tyg. temu a ja mam już 24 lata :/

bitels10 08.12.2019 00:07

a w ogóle to beka z sędziego że najpierw dał cuadrademu zółć a dopiero po varze czerwo

bitels10 08.12.2019 00:04

gdybyś trafił wtedy gola to pewnie ktoś by Cię zauważył i dziś mógłbyś grać na najwyższym poziomie

ZnawcaCalcio 08.12.2019 00:04

Ja tak strzeliłem prawie na wf, ale bramkarz obronił :(

bitels10 08.12.2019 00:02

Suarez jaki gol wow

Piter 07.12.2019 23:52

no lepiej sobie odpocząć i przeznaczyć czas na regenerację niż 2 piwa na mieście pić i do domu

kusy 07.12.2019 23:51

Tyle hajsu z boksu, że mogę sobie pozwolić

Piter 07.12.2019 23:50

co kamil dziś na spokojnie widzę

kusy 07.12.2019 23:50

Dobra, trzeba obejrzeć skrót Lazio juve w końcu

Skepta 07.12.2019 23:50

tego bym sie w zyciu nie spodziewal

Skepta 07.12.2019 23:49

no nie przewidzialem ze sedzia pomoze lazio

Piter 07.12.2019 23:49

i co skepta kurło jedna srałeś że lazio anusa wypięło

kusy 07.12.2019 23:48

Typowe, pić trzeba umieć jak capitano, jego zabrakło

Piter 07.12.2019 23:48

mecz, dwa piwa i do domu, żenada co

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Luis Muriel

    9

  • 4

    Joao Pedro

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29002

Liczba newsów: 35354