Felietony

Co dalej z Kuzmanovicem? (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
około 7 lat temu
360
15
fcinter serwisowe

Trwa przedsezonowe szaleństwo. Codziennie jesteśmy zarzucani kolejną porcją plotek transferowych, potencjalnych jedenastek, kandydatów do odejścia, czy pewniaków do pozostania. Jest jednak jeden piłkarz, którego całe zamieszanie jakby nie dotyczy. Kto to taki?

 

Zdravko Kuzmanovic dołączył do Interu w styczniu tego roku przechodząc za 1,5 mln euro z VfB Stuttgart. W zespole z Mediolanu zagrał w 13 spotkaniach w Serie A, trzy razy wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Serb miał być dla Nerazzurrich sposobem na stabilizacje w środku pola, solidnym graczem, który będzie robił swoje, wykorzystując ligowe doświadczenie zdobyte przed laty w Fiorentinie. Niczym szczególnym się jednak nie wykazał. Jedna asysta, kilka ładnych, długich podań i wiele bezproduktywnie przebiegniętych kilometrów.

 

Zdravko jest jednak sporym ewenementem. Jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym piłkarzem Interu, o którym, w kwestii przyszłego sezonu, nie pojawiła się żadna wiadomość. Wszyscy inni piłkarze byli oceniani pod względem przydatności Mazzarriemu, dopasowywani do różnych taktyk, sprzedawani do kilku klubów, nazwisko Kuzmanovica natomiast tkwi w cieniu, czekając. Na co?

 

Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych miesięcy. Na pewno większą wiedzę na ten temat będziemy mieli po zakończeniu obozu w Pinzolo, może nawet w jego trakcie. Na tę chwilę pozostaje nam zastanawiać się czy Serb, z jednej strony ograny w Serie A, z drugiej mało produktywny, nieposiadający swojej wizji gry, przyda się do czegoś nowemu trenerowi Nerazzurrich, Walterowi Mazzarriemu.

 

Mimo, iż statystyki tego typu nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to na koniec warto dodać, że według ocen portalu whoscored.com, (oceniającego występy piłkarzy live, podczas spotkań), Kuzmanovic skończył sezon ze średnią notą 6,36. Zajmując tym samym ostatnie miejsce wśród piłkarzy Interu mających na koncie, co najmniej, 5 występów.

udostępnij

Zobacz też

Batmanovic

Gruby na bramkę! (30)

24.02
10:01
Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2013 o 19:17 przez ManOnFire
ManOnFire
nie ma opcji żeby został, musi odejść :P
18.07.2013 o 14:08 przez Chuchu
Chuchu
W zasadzie o tym piłkarzu trudno cokolwiek napisać. W ofensywie praktycznie nieprzydatny, w defensywie też za bardzo nie pomaga, a często wręcz działa na szkodę. Generalnie za dużo piłkarzy nijakich do nas ostatnimi czasy trafia.
20.06.2013 o 23:19 przez el_loco
el_loco
wolę Zdravko niż Mudingayja którego nie wiadomo z jakiego powodu wykupiono.
20.06.2013 o 18:31 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Ale nie zrobił sobie w moich oczach złej opini ... ja bym go zostawił ...
:forza:
20.06.2013 o 15:10 przez SlimShady
SlimShady
Mój kumpel który mocno śledzi Bundeslige gadał mi ze zrobilismy swietny interes, ja jednak jestem szczerze rozczarowany jego grą,owszem okazja 1,5 mln to nie dużo, moim zdaniem i tak lepszy od Mużyngaya.
Kuzmanovic to kolejny do ławki, a tu potrzeba gracza na pierwszy skład włąsnie z wizja gry a nie jakieś Nigielongi i itp.
20.06.2013 o 14:22 przez slawekov
slawekov
Jak na zmiennika jest świetny i powinno się zrobić wszystko żeby został. Świerza porcja transferowych ploteczek http://krotkapilka.pl/artykul,plotki_transferowe_3,734
20.06.2013 o 12:12 przez mariozzzz
mariozzzz
Jak dla mnie solidny gracz ale , za Stramy otrzymywal za malo gry w pierwszym skladzie..Mysle ze za Wodeckiego mocno sie poprawi...:love:
20.06.2013 o 02:42 przez Odet
Odet
a ja myślę że zostanie, Berhami i Dzemali to też drewniaki (takie jak Zdravko), a Mazzari zmieścił ich w składzie.
Bedzie miejsce i dla Serba.
Pozdr.
19.06.2013 o 18:13 przez Pawel1992
Pawel1992
pewnie zostanie na najbliższy sezon. Nie ma na niego chętnych (przynajmniej nie słyszałem) i wątpię że tak szybko odejdzie.
19.06.2013 o 17:42 przez zahor
zahor
Jak dla mnie taka sama sytuacja co z Mudyngayiem, solidny gracz środka pola, jako zmiennik powinien się sprawdzić. Nie wiem czy oczekujecie że Moraś ściągnie Wam do Interu Sahina i Fabregasa, czy po prostu niektórzy są ograniczeni, ale wydaje mi się że jeszcze będzie z niego pożytek.

Poza tym, portal whoscored.com to bodajże ten portal, który uznał Boenischa najlepszym obrońcom EURO.
19.06.2013 o 17:25 przez Dado90
Dado90
Tir kokainy na to że zostanie u nas...
19.06.2013 o 15:55 przez peter0512
peter0512
Tak, 1,5 mln. Około, Numerówka :)
19.06.2013 o 15:51 przez Wisniapl
Wisniapl
Z tego co pamiętam to właśnie było 1,5 miliona, a nie 5,5. Skąd ta różnica ??
19.06.2013 o 15:50 przez Dejwid
Dejwid
Kosztował trochę ponad 1 mln euro.

W defensywie nie potrafi nic kompletnie, a wręcz jest zagrożeniem dla bramki Interu;D Stylem podobny do Motty. Jak bedzie gral regularnie po 90 minut to pokazałby wiecej, bo posiada jakieś tam umiejętności. Nie no, ale Mazzari raczej nie bedzie go chciał, bo woli bardziej wszechstronnych zawodników w pomocy i w sumie słusznie.

Jest jeszcze mlody to może ktoś się skusi na niego, można użyć jego karty w jakimś transferze.
19.06.2013 o 15:45 przez piotrekninter
piotrekninter
poczatek dobry,potem gorzej, ale na lawke bym go zostawil...lepiej 32 latka wykupic,no tak
5,5 mln....przeciez to bylo bodajze 1,5?

Shoutbox

Czarson 12.08.2020 00:30

Gościu mi dał 10za dużo jak kupowałem pierogi teraz się skapnąłem bo się zagadałem

IlCapitano 12.08.2020 00:26

Ten podkład muzyczny pod komunikaty z filmiku WTC robi robotę

ZnawcaCalcio 12.08.2020 00:20

Polska w latach 90 to była rzeźnia

WTC 12.08.2020 00:12

nie bawili się w cenzurę

ZnawcaCalcio 12.08.2020 00:11

z tego linku z cda

ZnawcaCalcio 12.08.2020 00:11

za mocne

ZnawcaCalcio 12.08.2020 00:11

21:35

IlCapitano 12.08.2020 00:10

Zwyroli to tutaj macie, akurat na dobranoc

IlCapitano 12.08.2020 00:10

Oj tam oj tam

WTC 12.08.2020 00:07

ekstremalnie zdemoralizowany typ

Alfa 12.08.2020 00:05

xdd

ZnawcaCalcio 12.08.2020 00:01

typ sam sobie wstrzyknął wirus HIV facepalm

ZnawcaCalcio 12.08.2020 00:01

ponoć najmocniejszy, tak czytam

WTC 12.08.2020 00:00

mocny odcinek

ZnawcaCalcio 11.08.2020 23:59

?

IlCapitano 11.08.2020 23:49

Zbyt duży materiał xd

IlCapitano 11.08.2020 23:49

Ten odcinek na bank jest na yt bo oglądałem to, tylko ciężko znaleźć

Alfa 11.08.2020 23:49

xddd

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26902

Liczba newsów: 37232