Felietony

Co dalej z Kuzmanovicem? (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 5 lat temu
39
15
fcinter serwisowe

Trwa przedsezonowe szaleństwo. Codziennie jesteśmy zarzucani kolejną porcją plotek transferowych, potencjalnych jedenastek, kandydatów do odejścia, czy pewniaków do pozostania. Jest jednak jeden piłkarz, którego całe zamieszanie jakby nie dotyczy. Kto to taki?

 

Zdravko Kuzmanovic dołączył do Interu w styczniu tego roku przechodząc za 1,5 mln euro z VfB Stuttgart. W zespole z Mediolanu zagrał w 13 spotkaniach w Serie A, trzy razy wchodząc na boisko z ławki rezerwowych. Serb miał być dla Nerazzurrich sposobem na stabilizacje w środku pola, solidnym graczem, który będzie robił swoje, wykorzystując ligowe doświadczenie zdobyte przed laty w Fiorentinie. Niczym szczególnym się jednak nie wykazał. Jedna asysta, kilka ładnych, długich podań i wiele bezproduktywnie przebiegniętych kilometrów.

 

Zdravko jest jednak sporym ewenementem. Jednym z nielicznych, jeśli nie jedynym piłkarzem Interu, o którym, w kwestii przyszłego sezonu, nie pojawiła się żadna wiadomość. Wszyscy inni piłkarze byli oceniani pod względem przydatności Mazzarriemu, dopasowywani do różnych taktyk, sprzedawani do kilku klubów, nazwisko Kuzmanovica natomiast tkwi w cieniu, czekając. Na co?

 

Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych miesięcy. Na pewno większą wiedzę na ten temat będziemy mieli po zakończeniu obozu w Pinzolo, może nawet w jego trakcie. Na tę chwilę pozostaje nam zastanawiać się czy Serb, z jednej strony ograny w Serie A, z drugiej mało produktywny, nieposiadający swojej wizji gry, przyda się do czegoś nowemu trenerowi Nerazzurrich, Walterowi Mazzarriemu.

 

Mimo, iż statystyki tego typu nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, to na koniec warto dodać, że według ocen portalu whoscored.com, (oceniającego występy piłkarzy live, podczas spotkań), Kuzmanovic skończył sezon ze średnią notą 6,36. Zajmując tym samym ostatnie miejsce wśród piłkarzy Interu mających na koncie, co najmniej, 5 występów.

udostępnij

Zobacz też

Luciano Spalletti

Rok 2018 z czarno-niebieskiej perspektywy (5)

02.01
23:26
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.07.2013 o 19:17 przez kusy
kusy
nie ma opcji żeby został, musi odejść :P
18.07.2013 o 14:08 przez Chuchu
Chuchu
W zasadzie o tym piłkarzu trudno cokolwiek napisać. W ofensywie praktycznie nieprzydatny, w defensywie też za bardzo nie pomaga, a często wręcz działa na szkodę. Generalnie za dużo piłkarzy nijakich do nas ostatnimi czasy trafia.
20.06.2013 o 23:19 przez el_loco
el_loco
wolę Zdravko niż Mudingayja którego nie wiadomo z jakiego powodu wykupiono.
20.06.2013 o 18:31 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Ale nie zrobił sobie w moich oczach złej opini ... ja bym go zostawił ...
:forza:
20.06.2013 o 15:10 przez SlimShady
SlimShady
Mój kumpel który mocno śledzi Bundeslige gadał mi ze zrobilismy swietny interes, ja jednak jestem szczerze rozczarowany jego grą,owszem okazja 1,5 mln to nie dużo, moim zdaniem i tak lepszy od Mużyngaya.
Kuzmanovic to kolejny do ławki, a tu potrzeba gracza na pierwszy skład włąsnie z wizja gry a nie jakieś Nigielongi i itp.
20.06.2013 o 14:22 przez slawekov
slawekov
Jak na zmiennika jest świetny i powinno się zrobić wszystko żeby został. Świerza porcja transferowych ploteczek http://krotkapilka.pl/artykul,plotki_transferowe_3,734
20.06.2013 o 12:12 przez mariozzzz
mariozzzz
Jak dla mnie solidny gracz ale , za Stramy otrzymywal za malo gry w pierwszym skladzie..Mysle ze za Wodeckiego mocno sie poprawi...:love:
20.06.2013 o 02:42 przez Odet
Odet
a ja myślę że zostanie, Berhami i Dzemali to też drewniaki (takie jak Zdravko), a Mazzari zmieścił ich w składzie.
Bedzie miejsce i dla Serba.
Pozdr.
19.06.2013 o 18:13 przez Pawel1992
Pawel1992
pewnie zostanie na najbliższy sezon. Nie ma na niego chętnych (przynajmniej nie słyszałem) i wątpię że tak szybko odejdzie.
19.06.2013 o 17:42 przez zahor
zahor
Jak dla mnie taka sama sytuacja co z Mudyngayiem, solidny gracz środka pola, jako zmiennik powinien się sprawdzić. Nie wiem czy oczekujecie że Moraś ściągnie Wam do Interu Sahina i Fabregasa, czy po prostu niektórzy są ograniczeni, ale wydaje mi się że jeszcze będzie z niego pożytek.

Poza tym, portal whoscored.com to bodajże ten portal, który uznał Boenischa najlepszym obrońcom EURO.
19.06.2013 o 17:25 przez Dado90
Dado90
Tir kokainy na to że zostanie u nas...
19.06.2013 o 15:55 przez peter0512
peter0512
Tak, 1,5 mln. Około, Numerówka :)
19.06.2013 o 15:51 przez Wisniapl
Wisniapl
Z tego co pamiętam to właśnie było 1,5 miliona, a nie 5,5. Skąd ta różnica ??
19.06.2013 o 15:50 przez Dejwid
Dejwid
Kosztował trochę ponad 1 mln euro.

W defensywie nie potrafi nic kompletnie, a wręcz jest zagrożeniem dla bramki Interu;D Stylem podobny do Motty. Jak bedzie gral regularnie po 90 minut to pokazałby wiecej, bo posiada jakieś tam umiejętności. Nie no, ale Mazzari raczej nie bedzie go chciał, bo woli bardziej wszechstronnych zawodników w pomocy i w sumie słusznie.

Jest jeszcze mlody to może ktoś się skusi na niego, można użyć jego karty w jakimś transferze.
19.06.2013 o 15:45 przez piotrekninter
piotrekninter
poczatek dobry,potem gorzej, ale na lawke bym go zostawil...lepiej 32 latka wykupic,no tak
5,5 mln....przeciez to bylo bodajze 1,5?

Shoutbox

IlCapitano 21.01.2019 23:03

nie wiem gościu

maniekfci 21.01.2019 23:02

czemu mi dokuczas

IlCapitano 21.01.2019 23:01

za 20 lat na weselu swej córki będziesz gościu pił kompocik zamiast wódki zrozum to typie

Nitrogen 21.01.2019 23:01

Skoro żołnierze III rzeszy zbuntowali się przeciwko Hitlerowi w kwietniu to wychodzi na to że Adolf był betonem

IlCapitano 21.01.2019 23:01

o trzustce nie wspominając

IlCapitano 21.01.2019 23:00

maniekfci nie żryj tyle jajek gościu bo Ci wątroba wysiądzie

maniekfci 21.01.2019 23:00

dokładnie

IlCapitano 21.01.2019 22:59

nie wiem gościu

Nitrogen 21.01.2019 22:58

Ale przynajmniej wyjaśnili tę podrzędną Warszawę co

IlCapitano 21.01.2019 22:57

Adolf, Józek, coście narobili

IlCapitano 21.01.2019 22:57

z tym skretyniałym narodem wszystko możliwe

Chuchu 21.01.2019 22:57

Przerażająca wizja, ale mocno prawdopodobn

Chuchu 21.01.2019 22:56

Przez PO, które po 1 kadencji się ludziom znudzi i znowu wybiorą PiS

Nitrogen 21.01.2019 22:56

PIS wygra, ale mocno stracą i za 2 lata zostaną obici

Chuchu 21.01.2019 22:53

Wiadomo że PiS wygra kurła

IlCapitano 21.01.2019 22:53

czy Donald zwycięży

IlCapitano 21.01.2019 22:53

przyjmuje zakłady

Chuchu 21.01.2019 22:48

najlepiej na ten czas na wakacje za granicą wyjechać chyba

Chuchu 21.01.2019 22:48

W tym roku wybory, przecież to masakra jakaś będzie na 2 miesiące przed w mediach

maniekfci 21.01.2019 22:34

juve betona Allegrego poradziło sobie z mocarnym kiewo masakra

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    56

  • 2

    Napoli

    Napoli

    20

    47

  • 3

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 4

    Milan

    Milan

    20

    34

  • 5

    Roma

    Roma

    20

    33

  • 6

    Lazio

    Lazio

    20

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    14

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 3

    Duvan Zapata

    14

  • 4

    Krzysztof Piatek

    13

  • 5

    Ciro Immobile

    11

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • FT

    Roma

    3 - 2

    Torino

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    Parma

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • FT

    Frosinone

    0 - 5

    Atalanta

  • FT

    Fiorentina

    3 - 3

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    1 - 1

    Bologna

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Empoli

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Milan

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21847

Liczba newsów: 32582