Pozostałe

CorSera - Brak postępów w sprawie umowy Icardiego (4)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
6 miesięcy temu
682
4
Wanda Icardi

W ostatnim czasie głośno było o zawirowaniach wokół przedłużenia umowy przez Mauro Icardiego. Problem w dalszym ciągu nie został rozwiązany.

Jak informuje Corriere della Sera, sprawa nowego kontraktu dla kapitana Interu utknęła w martwym punkcie i nie posunęła się w ostatnim czasie ani trochę od przodu. Stosunki pomiędzy obiema stronami w dalszym ciągu pozostają napięte, a w ostatnich dniach nie doszło pomiędzy nimi do żadnego spotkania. Żona i agent zawodnika, Wanda Icardi nie zamierza ustąpić. Zdaje sobie sprawę z tego jak ważny dla klubu jest jej mąż i jak dużą popularność ma np. w Chinach. Różnica pomiędzy ofertami obu stron wynosi ok. 2 mln euro - Inter oferuje 7 mln, druga strona żąda co najmniej 9. 

Interowi nie śpieszy się do podpisania nowej umowy z dwóch powodów: po pierwsze do klubu nie wpłynęły żadne oferty kupna Icardiego, czemu zaprzecza Wanda mówiąc o tym, że Real jest gotowy wpłacić obowiązującą od 1 do 15 lipca klauzulę 110 mln euro, a po drugie w klubie nie chcą tworzyć kominów płacowych, co mogłoby spowodować chęć uzyskania podwyżki przez innych zawodników.

Według CorSera, włodarze mediolańskiego klubu są skłonni wrócić do negocjacji po 7 stycznia, ale już wiadomo, że nie będą to łatwe rozmowy. 

Zobacz też

konkurs

Mini konkurs - wyniki (1)

11.07
14:37
fotowakacje 2019

Fotowakacje z Interem 2 (0)

11.07
20:02

Komentarze (4)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.01.2019 o 16:52 przez Roni86
Roni86
Mam dość czytania bzdur o Icardim a tym bardziej że trzeba podnieść klauzulę wykupu bo ktoś go kupi :) Od chyba 2 lat jest 110 mln i nikt go nie kupił. Why ?? ? Bo nie jest wart tych pieniędzy. Jakby taki Real Man utd Chelsea czy ktokolwiek z możnych chciałby go to zapewniam gościa już dawno by nie było. Proponuje sprzedać bez żalu wykupić Balde, Politano pomyśleć o dalszych wzmocnieniach. Pozdrawiam
04.01.2019 o 16:40 przez ddamiann17
ddamiann17
Na spokojnie - za każdym razem, kiedy miał być oferowany nowy kontrakt Icardiemu, trwało to wszystko dość długo. Nie przejmowałbym się tym za bardzo - i tak w końcu dojdziemy do porozumienia i Mauro wciąż będzie strzelał dla Interu! 🔵 ⚫
04.01.2019 o 16:08 przez Drakan83
Drakan83
Może to nie będzie za popularne...ale jeśli sprzedaż Mauro by nam uwolniła ręce z kajdan FFP...to ja bym to przebolał...tym bardziej, że już ich gierki mnie zaczynają denerwować. Ni ma nikogo ponad klubem. 110 mln to też nie jest mało kasy. I niech tak nie kozaczy Wanda...bo nie ma gwarancji, że jak Icar zmieni ligę, to będzie tak samo walił bramki jak w Interze. Nie jeden crack jak zmienił klub to zaczął piach grać. Też powinien docenić to, co ma w Intarze. Oczywiście zasługuje na podwyżke, ale bez przesady...8 mln wg mnie to jest max i rezygnacja z klauzuli...też muszą iść na ustępstwa
04.01.2019 o 12:52 przez Endru
Endru
Nam sie raczej nie powinno spieszyc do lata na spokojnie, zobaczymy jaki bedzie wynik sportowy.

Shoutbox

Odet 16.07.2019 08:46

tylko on bardziej na pozycje cofniętego napastnika, niz na szpicę

Odet 16.07.2019 08:46

to ten co dogrywał Piątkowi

Luki165 16.07.2019 08:40

ws. rozmów z dzeko

Luki165 16.07.2019 08:39

Kouame to jest nazwisko które w razie wiaska powinno nas Interesować.

Odet 16.07.2019 08:39

za 80mln :) \

Odet 16.07.2019 08:39

wiadomo, nie to co Cristiano Lionel Lukaku

InteristaNagato 16.07.2019 08:37

zwykly kmiot

InteristaNagato 16.07.2019 08:37

dokl

Nerazzurri83 16.07.2019 08:36

Zapata to placek

Odet 16.07.2019 08:33

a co z Zapatą z Atalanty? nie ma tematu na razie?

Luki165 16.07.2019 08:29

Myślę, że jeśli w ciągu tygodnia nie będzie porozumienia z Lukaku to go nie zobaczymy w Mediolanie, nie starczy czasu.

Odet 16.07.2019 08:28

Mazzola jako wybitny piłkarz pojmuje bardzo dobrze

sparzak30 16.07.2019 08:26

Mazzola nie pojmuje czy jak?

Odet 16.07.2019 08:26

ale trzeba iśc do przodu

Odet 16.07.2019 08:26

no szkoda, że tak się potoczyło

WirtuozTaktyki 16.07.2019 08:19

Mazzola

WirtuozTaktyki 16.07.2019 08:18

tak

Odet 16.07.2019 08:16

czyje to mądre słowa?

sparzak30 16.07.2019 08:13

Mazzola?

Odet 16.07.2019 08:10

czyje to słowa?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Lugano był

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26788

Liczba newsów: 34367