Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
KibicInteru
27.06.2026 01:09
Z profilu wydaje się w porządku grajek
ZnawcaCalcio
27.06.2026 01:03
nie będzie raczej takiej histerii
KibicInteru
27.06.2026 00:52
Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie
ciechan
26.06.2026 23:58
Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie
Kredence
26.06.2026 23:57
Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici
Kredence
26.06.2026 23:56
Chcą być podróbką juvepoland na x
Kredence
26.06.2026 23:56
No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze
ciechan
26.06.2026 23:55
AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował
danielinter
26.06.2026 23:53
Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi
danielinter
26.06.2026 23:52
Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca
danielinter
26.06.2026 23:51
Co to za dzban prowadzi x fcinterpl
Vancore
26.06.2026 23:50
po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii
ciechan
26.06.2026 23:45
Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona
martins2000
26.06.2026 23:44
byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje
Komentarze (44)
1. As Criscito<br />
<a href="http://www.goal.com/en/people/italy/11740/domenico-criscito">http://www.goal.com/en/people/italy/1174­0/domenico-criscito</a><br />
2. Pasqual <a href="http://www.goal.com/en/people/italy/10336/manuel-pasqual">http://www.goal.com/en/people/italy/1033­6/manuel-pasqual</a><br />
3. Agostini<br />
<a href="http://www.goal.com/en/people/italy/308/alessandro-agostini">http://www.goal.com/en/people/italy/308/­alessandro-agostini</a><br />
4. Radu<br />
<a href="http://www.goal.com/en/people/romania/5275/stefan-radu">http://www.goal.com/en/people/romania/52­75/stefan-radu</a><br />
5. Balzaretti<br />
<a href="http://www.goal.com/en/people/italy/8105/federico-balzaretti">http://www.goal.com/en/people/italy/8105­/federico-balzaretti</a><br />
6. Dalmano<br />
<a href="http://www.goal.com/en/people/italy/6932/simone-dallamano">http://www.goal.com/en/people/italy/6932­/simone-dallamano</a>
Bredzisz.<br />
Co do Criscito, to jest leszcz, bardzo średni obrońca. Chyba,że trafiałem na meze gdzie on słabo wypadał,ale na moje-słaby zawodnik.
<br />
<a href="http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/05/24/2499819/serie-a-team-of-the-season-2010-11">http://www.goal.com/en/news/1717/editori­al/2011/05/24/2499819/serie-a-team-of-th­e-season-2010-11</a>
w tym samym zestawieniu na środku obrony jest Ranocchia, co chyba jasno określa rzetelność tego artykułu.
<br />
Nie wydaje mi się, by Criscito był ostatnią ofermą ligi... oczywiście, że są lepsi (poza półwyspem Apenińskim), ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
<br />
Naprawdę nie wiem, skąd rzuciłeś tak niechlubną statystyką, tym bardziej że kilka portali uznało go NAJLEPSZYM zawodnikiem na tej pozycji w tym sezonie (chociażby tu: <a href="http://www.insidefutbol.com/2011/06/01/201011-serie-a-team-of-the-season/42983/">http://www.insidefutbol.com/2011/06/01/2­01011-serie-a-team-of-the-season/42983/</a> ) a w całej reszcie przegrał w tych zestawieniach tylko z Balzarettim, który rozegrał jak na niego sezon magiczny. <br />
Rzut oka na La Gazzettę i...licząc obrońców którzy rozegrali przynajmniej 25 spotkań w tym sezonie (65%), wyższą średnią notę ma tylko wspomniany Balzaretti i najlepszy gracz ligi w tym roku Thiago Silva. <br />
<br />
Nie chcę podważać Twojego zdania, ale chyba strzeliłeś kulą w płot.