Plotki transferowe

Criscito: "Tego lata przybywam do Mediolanu" (44)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 15 lat temu
1146
44

Jak informuje gazeta z Genui - Il XIX Secolo Domenico Criscito jest już o krok od przejścia z Genui do Interu Mediolan. Lewy obrońca drużyny Rossoblu miał do wyboru ofertę Zenitu St Peresburg oraz ofertę Interu. Z powodów osobistych Criscito zdecydował się wybrać drużynę wicemistrza Włoch:

 

- Moja żona jest w ciąży, a Rosja to bardzo trudny teren. Chcę, by mój syn urodził się we Włoszech i tutaj dorastał.

 

Ta sama gazeta cytuje kolejne słowa Włocha:

 

- Tego lata najprawdopodobniej będę w Mediolanie, a konkretniej w Interze. W styczniu byłem bliski przejścia do Milanu, ale na dzień dzisiejszy Milan ma Taiwo.

 

Cena za tego piłkarza ma wynosić ok 13 - 14 mln €.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.06.2011 o 09:01 przez mati1908
mati1908
po co nam zawodnik taki jak on i do tego tak drogi
06.06.2011 o 22:26 przez Kusy
Kusy
za ile<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? przesada....
06.06.2011 o 19:09 przez SlimShady
SlimShady
Czyli Criscito w Interze, szkoda, ze za 13 mln, on nie jest tyle wart.
06.06.2011 o 18:37 przez el_loco
el_loco
wydaje się być solidnym w defensywie! Może i naprawdę warto w niego zainwestować!
06.06.2011 o 15:08 przez luuki
luuki
bez przesady, 13mln ?
06.06.2011 o 14:29 przez pazzini1992
pazzini1992
Wiem co mówię u tych komuchów ze wschodu by się chłopak zmarnował a u nas miałby jak w raju , przynajmniej by się wyszkolił , już wolę Criscito niż Ranocchię czy nawet Santona
06.06.2011 o 14:16 przez zanetti22
zanetti22
Zawodnik szału nie robi i szczerze wierze w powrót Santona niż wydawanie kasy na Criscito. Bastos to było by marzenie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
06.06.2011 o 12:52 przez yoda79
yoda79
#41<br />
Bredzisz.<br />
Co do Criscito, to jest leszcz, bardzo średni obrońca. Chyba,że trafiałem na meze gdzie on słabo wypadał,ale na moje-słaby zawodnik.
06.06.2011 o 10:32 przez pazzini1992
pazzini1992
dobrze chłopie robisz do żadnych ruskich się nie wynoś . Komuchom powinno się zrobić limit na drużyny które mają grać w lidze mistrzów czy lidze europejskiej . Widzieliście ile teraz ich drużyn może zakwalifikować do LM ? Aż 4 , a porządnej lidze jaką jest włoska odcina się to jedno miejsce -to jest skandal . Criscito to bardzo dobry wybór uważam , nie ważne że mało znany czy jakiś nie za bardzo dobry nasz Baloteli też grał kijowo na początku a teraz wielki z niego piłkarz .
06.06.2011 o 10:17 przez Van Dall
Van Dall
Zasadnicze pytanie: za Chivu czy za Maicona? Jeśli za Chivu, to może być zbawienie naszej linii obrony, ale jeśli za Maicona, to ja się idę ciąć tępym nożem. Poza tym cena... Często lekką ręką wywalamy kilkanaście baniek na piłkarzy średnich, a już 20-30 na kogoś ze światowej czołówki żal wydać.
06.06.2011 o 09:03 przez BoDzIo
BoDzIo
CHYBA NA ZAKUPY!
06.06.2011 o 08:27 przez micom
micom
Ja tylko nie wiem, dlaczego Santon nie otrzyma szansy... Po co wydawać kilkanaście baniek na piłkarza co najwyżej dobrego... Już lepiej je dołożyc na transfer Sancheza, a zostawić Santona...
06.06.2011 o 01:10 przez Seba
Seba
Zważając na fakt, że Milan pozyskał Taiwo całkowicie za darmo, Clichy chce odejść z Arsenalu, a Bastos jest do wyciągnięcia za ok 15 mln, to Criscito za 14 mln jest opcją wręcz fatalną.
06.06.2011 o 00:43 przez Piekarz
Piekarz
Patrząc na to, że lewa obrona to najbardziej uboga pozycja na świecie, Criscito nie jest takim złym wyborem, choć wielkim piłkarzem nie jest (i już chyba nie będzie) również. Na pewno to lepsza opcja od Chivu. 14 mln to zdecydowanie wygórowana cena, jego wartość ponad 10 baniek nie wychodzi. Na rezerwę idealny, do pierwszego składu... ujdzie.
06.06.2011 o 00:28 przez Helton
Helton
13 mln nie to sa jakies zarty<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
05.06.2011 o 23:37 przez Dejwid
Dejwid
Hmm jak Maicon odejdzie to kto nam zapewni nascie asyst na sezon i te kilka bramek... Bo u Criscito to cinko pod tym wzgledem i staty w ofensywie ma słabiutkie... srednio 2-3 asysty na sezon... Jakby to byl koncert zyczen, to bym jednak zaryzykowal tego Bastosa...
05.06.2011 o 23:33 przez Seba
Seba
Faktycznie jest tam Ranocchia. W takim razie ten artykuł można o kant dupy rozbić.
05.06.2011 o 23:25 przez zahor
zahor
@Slepy<br />
w tym samym zestawieniu na środku obrony jest Ranocchia, co chyba jasno określa rzetelność tego artykułu.
05.06.2011 o 23:24 przez Seba
Seba
Tym bardziej jeśli faktycznie ma kosztować 13-14 mln. Jak dla mnie to Nagatomo jest zawodnikiem lepszym, a będzie kosztował połowę tego.
05.06.2011 o 23:21 przez Seba
Seba
No to widocznie miałem pecha i widziałem tylko te słabe występy, a niektóre wręcz tragiczne gdzie biegał w obronie jak dziecko we mgle. Na pewno zapunktował sobie grą ofensywną, bo innego wytłumaczenia nie widzę. Zdania jednak nie zmienię, że Inter to dla niego za wysokie progi i takimi transferami nawet słabej Serie A nie zwojujemy.
05.06.2011 o 23:19 przez MiRas.
MiRas.
I tutaj pojawia się pytanie... dlaczego osoby popierające Criscito podają konkretne statystyki, a osoby nie chcące jego osoby nie podają takowych? <br />
<br />
Nie wydaje mi się, by Criscito był ostatnią ofermą ligi... oczywiście, że są lepsi (poza półwyspem Apenińskim), ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
05.06.2011 o 23:15 przez ★Intero★
★Intero★
@meniu - zamilcz sezonowcu.
05.06.2011 o 23:12 przez Imrahil
Imrahil
troche za bardzo sie ceni..
05.06.2011 o 23:12 przez Slepy
Slepy
Nie jestem tak wielkim fanem talentu Criscito jak Il Capitano, ale w tym momencie muszę gościa bronić. <br />
<br />
Naprawdę nie wiem, skąd rzuciłeś tak niechlubną statystyką, tym bardziej że kilka portali uznało go NAJLEPSZYM zawodnikiem na tej pozycji w tym sezonie (chociażby tu: <a href="http://www.insidefutbol.com/2011/06/01/201011-serie-a-team-of-the-season/42983/">http://www.insidefutbol.com/2011/06/01/2&shy;01011-serie-a-team-of-the-season/42983/</a>; ) a w całej reszcie przegrał w tych zestawieniach tylko z Balzarettim, który rozegrał jak na niego sezon magiczny. <br />
Rzut oka na La Gazzettę i...licząc obrońców którzy rozegrali przynajmniej 25 spotkań w tym sezonie (65%), wyższą średnią notę ma tylko wspomniany Balzaretti i najlepszy gracz ligi w tym roku Thiago Silva. <br />
<br />
Nie chcę podważać Twojego zdania, ale chyba strzeliłeś kulą w płot.
05.06.2011 o 23:11 przez Meniu
Meniu
i znowu zaczyna się to samo! taki zespół jak Inter musi kupować zawodników z najwyższych półek, a nie jakichś popierdułek:/ i to jeszcze ceną Maicona może?<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> co to ma być?czy tam transferami zajmują się renowatorzy murawy?mamy czysty przykład Ranocchi...gamoń jakich mało, ale po co kupić kogoś konkretnego pokroju Lucio!? takimi decyzjami żegnamy się z LM i Scudetto!tyle...
05.06.2011 o 22:59 przez Seba
Seba
Il Capitano niestety nie jestem w stanie znaleźć teraz najlepsze i najgorsze jedenastki z każdej kolejki całego sezonu. Criscito gościł tam bardzo często i nawet ostatnio też ktoś o tym pisał.
05.06.2011 o 22:49 przez coco
coco
to jest jakiś koszmar, ta imitacja piłkarza nie ma prawa nawet mysleć o Interze, majac do wyboru niewzmacnianie składu nikim a kupieniem Criscito wybieram to pierwsze
05.06.2011 o 22:15 przez bloow
bloow
czyli zegnamy się z Maiconem. <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się