Zapowiedzi

Czy Inter znowu pokaże klasę? | Inter - Genoa, zapowiedź (10)

Autor:
Źródło: różne
około 2 miesiące temu
1091
10
Romelu Lukaku Genoa

Już w niedzielę, Inter zmierzy się z Genoą na Stadio Giuseppe Meazza. Czy ekipa Antonio Conte zdobędzie kolejne cenne trzy punkty?

Dobra forma genueńczyków

Od początku roku Genoa zaliczyła zaledwie jedną porażkę ligową. Pomimo przegranej z Sassuolo 6 stycznia, ekipa Rossoblu zdołała zremisować z takimi zespołami jak Lazio czy Atalanta, a trzy kolejki temu wygrać z Napoli. Warto również zauważyć, że od rozpoczęcia roku 2021, drużyna prowadzona przez Davide Ballardiniego straciła najmniej bramek w całej lidze(6, obok Juventusu)

Inter jest „w gazie”

Nerazzurri napewno mają dobre morale. Pewne zwycięstwa nad Lazio i Milanem, okraszone dominacją oraz wyrachowaniem muszą budować pewność siebie. Optymizmem napawa również to, że Inter wygrał ostatnie 5 meczów z Rossoblu, nie tracąc przy tym ani jednej bramki i samemu strzelając ich aż 18. Fani z pewności liczą na kontynuację dobrej formy Eriksena i Perisicia, którzy w ostatnich meczach prezentują wysoki poziom

Nieobecni i zagrożeni

W meczu nie zagra Achraf Hakimi, który pauzuje za kartki. Małe są szansę na pojawienie się w składzie Stefano Sensiego, który niedawno leczył przeciążenie mięśniowe. Zagrożeni pauzą w przypadku otrzymania żółtej kartki są Bastoni, Brozović, Barella oraz Lukaku.

Ostatnie 5 starć bezpośrednich:

Genoa 0:2 Inter

Genoa 0:3 Inter 

Inter 4:0 Genoa

Genoa 0:4 Inter

Inter 5:0 Genoa

Transmisja meczu na kanale Eleven Sports 1. 

Tagi: Genoa Serie A
udostępnij

Zobacz też

Stadio Giuseppe Meazza San Siro

Czy tym razem uda się wykorzystać potknięcie lidera? | Inter - Lazio (zapowiedź) (12)

13.02
17:56
Romelu Lukaku Lautaro Martinez Ivan Perisic

Torino - Inter | zapowiedź (3)

13.03
16:53

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.02.2021 o 12:12 przez Ploretariusz
Ploretariusz
Genoa ostatnio gra jak zespół z top7. Jeśli Inter dziś wygra, to naprawdę ciężko będzie go zatrzymać komukolwiek. Nasi będą mieli 10 pkt przewagi nad Juve (wylane mam ile pkt nad AC, bo chyba się zgadzamy, że ten klub drugiego miejsca na koniec sezonu nie zajmie). Mimo meczu zaległego u naszych przeciwników, to raczej tego nie roztrwonimy. Forza!
28.02.2021 o 11:36 przez ANIOL
ANIOL
Wieczorem sroma wygrywa z ciulami i mamy 7 pkt przewagi! Ogień !! !! !! !
28.02.2021 o 11:15 przez cuba
+1
cuba
Aż się prosi by zwiększycz przewage w tabeli :) musimy to wykorzystać
27.02.2021 o 23:22 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Jak myślimy o Scudetto, to musimy walczyć na 100% w każdym meczu, nie patrząc na wyniki innych (Juve, Milanu itp.). Genoa nieźle sobie radzi w ostatnim czasie, ale wierzę że pokażemy jutro klasę i wpadnie kolejny komplet! ⚫🔵
27.02.2021 o 16:30 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Z ostatnich 5 starć wynika że trójkę powinni lekko wyłapać. I takie mam życzenie.
27.02.2021 o 12:05 przez nicolas80
+1
nicolas80
W niedzielne popołudnie trzeba podejść tego meczu w pełni skoncentrowanym ponieważ drużyna z Genui ostatnio prezentuję bardzo dobrą piłkę. Po wygranych ostatnich derbach może wkraść się lekkie rozluźnienie i podświadomie możemy zlekceważyć rywala. Mimo to ostatnia nasza postawa na boisku napawa ogromnym optymizmem i nie dopuszczam innego rozwiązania jak nasze zwycięstwo. Forza Inter
27.02.2021 o 09:51 przez Omen
+1
Omen
Będzie ciężko jak w każdym kolejnym meczu. Każde spotkanie teraz jest dla nas jak finał. Musimy podejść do tego meczu skoncentrowani bo wiemy co potrafiło się wydarzyć choćby po świetnym meczu z Juve czy po passie wygranych. Wierzę jednak, że w tym momencie nawet Covid nas nie powtrzyma. Chyba lepiej żeby Barella czy Lukaku wykartkowali się na Parmę niż na Atalante... W każdym razie najlepiej będzie jeśli uda uniknąć się absencji w kolejnych meczach.
27.02.2021 o 08:03 przez cuba
+2
cuba
Z szacunkiem dla rywala ale to muszą być kolejne 3pkt, tym bardziej że w tej kolejce jest możliwość zwiększenia przewagi w tabeli
27.02.2021 o 07:56 przez DonDawido
DonDawido
Nie będzie łatwo, ale jednak zrobimy to na 3:1 do przodu.
26.02.2021 o 22:57 przez Orrin
Orrin
musimy takie mecze wygrywać

Shoutbox

Endru 14.04.2021 17:33

Android 🤮

Kamiliusz1908 14.04.2021 17:09

I z tego ze jego android fantastycznie śmiga.

Kamiliusz1908 14.04.2021 17:08

A potem to opisze na forum dumny z siebie.

Kamiliusz1908 14.04.2021 17:06

Jest jeszcze opcja ze odda do mechanika na 3 dni zadowolony ze zapieczoną śruba poszła za 300 zeta

Kamiliusz1908 14.04.2021 17:05

A myślałby wcześniej to już by odłożył na zakup czegoś co nie widziało ślubu Mieszka 1 z Dobrawą

Kamiliusz1908 14.04.2021 17:04

No niestety juzek auta się się zmienia częściej niż raz na 25 lat. Myśli się o tym za wczasu a nie jak koła odlatują. No niestety nie ten mental. Potem taki Zenek na zakładzie kumplom na fajerancie biadoli ze jego bejca z 1515 roku się rozleciała i musi w nią dwie wypłaty teraz włożyć.

Endru 14.04.2021 16:56

1.9 tdi 130 km

Endru 14.04.2021 16:56

Wiktorii passat ma zimowki pirelli

Juzek 14.04.2021 16:26

Szybka naprawa i bedzie gotowy do dalszego wyscigu hihihi

Nasir 14.04.2021 16:25

czyli passat jak milan nie dojechal na koniec sezonu

Nasir 14.04.2021 16:25

spadnie troszke sniegu i wszyscy rowno 30 km/h bo zimowki 8 letnie bez bieznika

IlCapitano 14.04.2021 16:25

Niestety, nadzieja jak kibiców Milanu na Scudetto

IlCapitano 14.04.2021 16:24

Liczyłem, że nikt nie odpisze

Nasir 14.04.2021 16:24

albo jedzie lewym pasem 80 bo za 7 km skreca w lewo albo bierze siem za wyprzedanie ktore trwa 4 min

Nasir 14.04.2021 16:23

polaki to najbardziej sfrustrowani kierowcy na swiecie

Nasir 14.04.2021 16:23

variant trendline?

Juzek 14.04.2021 16:23

350 tys

Nasir 14.04.2021 16:22

pewnie 198 tys przebiegu od hansa co tylko do kosciola jezdzil w niedziele

Juzek 14.04.2021 16:22

a polaki, janusze trąbią zamiast pomóc usunąć zator :czerwona:

Juzek 14.04.2021 16:19

Zawiódł . Rozkraczył się na środku skrzyzowania facepalm

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Cagliari?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • FT

    Inter

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Genoa

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 1

    Lazio

  • FT

    Roma

    1 - 0

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    2 - 3

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • FT

    Benevento

    0 - 1

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Niedziela, 18 kwietnia

  • 12:30

    AC Milan

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Spezia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Inter

Wtorek, 20 kwietnia

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Fiorentina

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    30

    74

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    30

    62

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    61

  • 5

    Napoli

    30

    59

  • 6

    Lazio

    Lazio

    29

    55

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27158

Liczba newsów: 39322