Plotki transferowe

Damiani: "Inter obserwuje Gourcuffa" (26)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
305
26

Znany agent piłkarski Oscar Damiani, znawca francuskiej piłki, będący również w dobrych stosunkach z drużyną Milanu potwierdził, iż w ostatnich miesiącach Yoann Gourcuff był często obserwowany przez działaczy Interu Mediolan.

 

Damiani stwierdził, ze przyszłość piłkarza w Bordeaux zależy w dużym stopniu od trenera - Laurenta Blanca, który również jest na celowniku ekipy Interu:

 

"Prawdą jest, że Gourcuff'em zainteresowany jest Inter. W tym sezonie wiele razy był obserwowany przez mistrzów Włoch. Zobaczymy co wydarzy się w najbliższym mercato. Wydaje mi się, że jeśli Blanc zmieni klub to weźmie Gourcuffa razem z sobą..."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (17:00) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Agent Palestry w drodze do Mediolanu (29)

22.06
00:00
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (116)

19.06
06:36

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.04.2010 o 15:22 przez Tomekk
Tomekk
Coz Gourcouff to swietny gracz ale ja sie zakochalem w Pastore;p
06.04.2010 o 17:53 przez SlimShady
SlimShady
Bardzo bardzo bardzo bym tego chciał, Gourcuff to wspaniały gracz, am power, takiego ofensywnego pomocnika Inter potrzebuje, mam nadzieje, ze przejdzie do nas, a kosztem Mourinho, moze Blanc dostanie Francje i Bordeaux puści swojego najlepszego gracza. Słyszałem, ze Gourcuff ma klauzure 18 mln, tylko nie wiem czy aktualne, takie 18 baniek to niewielka suma za takiego playmekera.
06.04.2010 o 12:43 przez crisinter
crisinter
jestem za
06.04.2010 o 12:30 przez sas111
sas111
to zalezy od Gourcuffa... bo wiadomo ze on bardzo lubi tego blanca ale mysle ze za odpowiednie pieniadze da rade go z bordeux wyciagnac bez trenera<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
06.04.2010 o 07:50 przez Castaignos
Castaignos
A da się zrobić, żeby był Gourcuff i Mourinho u nas<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " />
06.04.2010 o 00:14 przez sas111
sas111
Dla Gourcuffa wielkie TAK<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> a Jose ma zostac<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
05.04.2010 o 23:26 przez INTERperSEMPRE
INTERperSEMPRE
W Milanie zawiódł na całej linii. Włoscy obrońcy to ścisła światowa czołówka i pan Gourcuff może się okazać niewypałem skali Ryszardo. W lidze, gdzie na obronie gra się tylko dlatego, że nigdzie indziej się nie potrafi, obaj czarowali, a w Serie A Yoann moim zdaniem skończy zupełnie jak Quaresma. Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do tego transferu.
05.04.2010 o 23:10 przez adriano:)
adriano:)
Jestem fanem jego talentu i z wielką chęcią zobaczyłbym go w koszulce Interu.
05.04.2010 o 22:08 przez Mateusz17
Mateusz17
Jestem za,gosc jest dobry,ale i tak uwarzam ze musimy kupic skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia bo nie mamy!
05.04.2010 o 22:08 przez Ajk
Ajk
Ja mam nadzieję tylko, że wybiorą dobrego piłkarza spośród tych o których jest mowa ostatnio. Gourouff do nich na pewno należy, oby nie wróciła opcja ... Ledesma itp
05.04.2010 o 20:55 przez konradosmen
konradosmen
ja tez jestem za <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
05.04.2010 o 20:48 przez mati1908
mati1908
fantastyczny,pasuje do naszego zespołu
05.04.2010 o 20:19 przez Seba
Seba
&quot;Gerrard ,Fabregas,Gourcuff,Hamsik,Pastore,Veloso&shy;­ byli najczesciej wymieniani a i tak pewnie Ledesma lub Baptista przyjdzie&quot; - też się tego boje...
05.04.2010 o 20:04 przez pawlittoo
pawlittoo
e e e synek <br />
<br />
Sredniak nic wiecej. W Bordo gra OK, w reprze cieniuje , w Milanie zawiodl.
05.04.2010 o 19:06 przez Mate1908
Mate1908
&quot;gurcof to dobry snajper przydał by się interowi&quot; <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
<br />
Co do newsa. Raz we Włoszech już zawiódł i nie jest powiedziane że podobna sytuacja mogłaby się powtórzyć. Jednak z drugiej strony w Bordeaux się niesamowicie rozegrał, złapał wiatr w żagle. Poczekajmy do mercato.
05.04.2010 o 19:04 przez mati1908
mati1908
oj tak,tak <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
05.04.2010 o 18:30 przez LuisSuarez
LuisSuarez
to bardzo dobry pilkarz bylby dobrym wzmocnieniem
05.04.2010 o 18:20 przez Johnson
Johnson
Jeżeli odpuszczamy Fabregasa, to przynajmniej o niego powalczmy na maxa, bo naprawde warto
05.04.2010 o 18:14 przez daniel123
daniel123
gurcof to dobry snajper przydał by się interowi <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.04.2010 o 17:31 przez microsoft666
microsoft666
Gerrard ,Fabregas,Gourcuff,Hamsik,Pastore,Veloso&shy; byli najczesciej wymieniani a i tak pewnie Ledesma lub Baptista przyjdzie <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
05.04.2010 o 17:28 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Gourcuff o tak<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> takich piłkarzy nam brakuje ofensywnych, kreatywnych ktorzy potrafia w pojedynke odmienic losy meczy i wygrac,brac go<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.04.2010 o 17:25 przez piotrekninter
piotrekninter
tak zamiast kupowac jakis sredniakow z Serie A , mowa była o Galloppie , Ledesmie itp wydac kase na 1nego porzadnego kreatywnego pomocnika i z głowy Gourcuff wielkie TAK
05.04.2010 o 17:18 przez Damian7
Damian7
Zgodzę się z tym Damianim ale być może Blanc nie odejdzie a Yoann przyjdzie do nas ,bo zmiany trenera u nas nie widze <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
05.04.2010 o 17:02 przez Internazionalista
Internazionalista
no no kupic ogórcufa i veloso i pomoc bylaby z glowy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
05.04.2010 o 16:56 przez kostrzes
kostrzes
Jakby przyszedł w lecie to był jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Niech walczą o niego.
05.04.2010 o 16:52 przez microsoft666
microsoft666
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> najlepsza opcja<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się