Wywiady z trenerami

Frank de Boer: Zawiodłem się na Kondogbii (23)

Źródło: fcinternews.it
ponad 3 lata temu
65
23
fcinter serwisowe

We współczesnym futbolu praktycznie nie zdarzają się zmiany zawodników w pierwszej połowie. Jedynym wyjątkiem są kontuzje graczy.

Jednak ku zdumieniu kibiców i komentatorów sportowych w 28 minucie meczu trener Interu Mediolan Frank de Boer wprowadził Gnoukouriego za Kondogbię. Jak się okazuje Francuz nie zgłaszał żadnej kontuzji, a zmiana była podyktowana jego katastrofalną grą w pojedynku z drużyny Bologni. Dziennikarze zapytali Holendra o powód zmiany.

- Dzisiejszego ranka rozmawiałem z nim jak miał grać, lecz przy bramce dla rywali tego nie zrobił. Rozmawiałem z nim wiele razy, a niestety on ciągle popełnia te same błędy. Nie mogę zaakceptować tego od piłkarzy. Jeśli nie chce słuchać, to co mam z nim zrobić? To nie pierwsza taka sytuacja. Tłumaczyłem mu tyle razy, a on nie chce słuchać. - powiedział Holender

udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen Dania

Olsen: Eriksen wprowadzi Inter na wyższy poziom (2)

29.01
16:50
Rolando Maran

Trener Cagliari przed pucharowym meczem z Interem (0)

13.01
18:29

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.09.2016 o 21:18 przez Twardy
Twardy
Ja daję mu czas do końca obecnego sezonu. Jeśli nie zacznie grać chociaż 80% tego co w Monaco, to niestety ale trzeba go gdzieś sprzedać.
26.09.2016 o 22:19 przez Ibra1908
Ibra1908
Kondo bierz się do roboty, bo talent chłopie masz !!
26.09.2016 o 18:36 przez inter_21
inter_21
A może ta akcja dobrze mu zrobi i weźmie się w garść. Ja tam zawsze w niego wierzyłem bo możliwości ma nieprzeciętne
26.09.2016 o 14:32 przez Jedrula
Jedrula
Milan przyjmie go z otwartymi ramionami, jak każdego z Interu ;)
26.09.2016 o 13:48 przez Lovato
Lovato
Zarząd chciał zrobić na złość Milanowi i jakoś zrekompensować Manciniemu brak prawdziwego Toure a nie sam Mancini wpadł na pomysł jego transferu. Mi ten gracz też bardzo się podobał ale widać że nie potrafi grać szybko na małej przestrzeni i nie potrafi też się uczyć.
26.09.2016 o 13:34 przez tkropkab2
tkropkab2
mancini chciał mieć toure , no to teraz zostaliśmy z kondogbią. Wolny, ociężały drybler. Parasol ochronny się skończył, minął rok, a on nie zrobił ani kroku do przodu.
26.09.2016 o 13:29 przez Lovato
Lovato
Medel wcale lepszy nie jest tylko że czasem uda mu się wykonać poprawny odbiór.
26.09.2016 o 10:15 przez rafalik93
rafalik93
Przez długi czas go broniłem...jednak teraz widzę że nie będzie z niego pożytku..chłop jest ociężały i jak widać jest gamoniem który nie słucha trenera i nie wywiązuje się z zadań..sprzedać go ale o odzyskaniu kasy to można zapomniec ;)
26.09.2016 o 10:03 przez Kebo
Kebo
Niestety stracony hajs. Mam nadzieję, że ktoś zapłaci za niego i Brzozę i sprowadzimy konkretnego ŚP w zamia za Medela do pierwszego składu.
26.09.2016 o 09:08 przez MJ
MJ
Kovacic był 3 razy lepszy od niego. Jak by nie Mancini to grał by u nas dalej.
26.09.2016 o 08:31 przez Gambit
Gambit
Grał slabiutko to go zmienił. Tak powinno byc. Sorry ale Assane zagrał przy nim jak profesor. Jesli odejdzie to pewnie ze stratą. Ale to nie pierwszy i nie ostatni zawodnik w historii Interu na ktorym sie traci. Tyle ze do stycznia jeszcze troche. Zarowno Brozovic jak i Kondogbia maja czas zeby sie ogarnąć. Mysle ze nikt ich jeszcze nie skreslił.
26.09.2016 o 01:19 przez Mateusz17
Mateusz17
Inter zawsze mial problem zeby oszlifowac jakis talent , duzo by tu wymieniac chocby pierwszy z rzedu Coutinho czy teraz Kondogbia,najlepiej wziasc wyj i stracic hajs .
26.09.2016 o 01:14 przez Policano
Policano
Super Frankie że mu tłumaczysz co i jak ma grać tylko że błąd podstawowy robisz z ustawianiem go na boisku !! !! on ma grać wyżej jak w ASM !
25.09.2016 o 23:24 przez Dejwid
Dejwid
Pewnie kazał mu grać prosto i unikać strat, ale jak tego nie rozumie to pewnie najlepsza będzie zmiana otoczenia, bo ławka go nie zadowoli. Pewnie wróci do Francji i sporo dolanów Inter będzie w plecy ostatecznie.
25.09.2016 o 23:11 przez interista1987
interista1987
Ciekawe ile 'my' teraz za niego wezmiemy?
swoja droga nie dziwne, ze nagatomo nawet nie wyjdzie na murawe skoro zadne jego dosrodkowanie nie dochodzi do nikogo z naszej druzyny hahah
25.09.2016 o 23:00 przez piotrekninter
piotrekninter
u ostro
Brzoza sam opuscil stadion, czy tam chcial,od tego sie zaczelo, ale z KOndo widac ze FDB ma nie po drodze
modlmy sie aby do stycznia Medel Mario Ever nie zlapali urazu,a zima kogos napewno kupia czy wypoczycza
szkoda Kondo, talent niesamowity,ale fakt te jego dryblingi sa niepotrzebne,spowalnia gre, rywal zdazy sie cofnac ustawic
25.09.2016 o 22:53 przez Van Dall
Van Dall
Brozo
Kondo
Kto następny?
25.09.2016 o 22:50 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie ma, że boli, brawo Frank.
25.09.2016 o 22:43 przez Claudio
Claudio
Widać, że Frank się nie pierdoIi w tańcu.
25.09.2016 o 22:43 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
won
25.09.2016 o 22:39 przez ANIOL
ANIOL
Kondonie wydupczaj !! !! !! !
25.09.2016 o 22:38 przez IlCapitano
IlCapitano
Won!
25.09.2016 o 22:31 przez Chuchu
Chuchu
Nie ty jeden Frank, nie ty jeden.

Shoutbox

Lopez 29.01.2020 19:51

nie ma newsa o kontuzji

Piter 29.01.2020 19:51

a Skriniar niestety w tym sezonie jest śedni

Piter 29.01.2020 19:51

nie zdziwię się jeśli Dostaniemy Cancelo i z 50 mln za Skriniara

Kredence 29.01.2020 19:51

ciekawe czy prewencyjnie go nie ma czy połamany

Alfa 29.01.2020 19:51

Link pls

Piter 29.01.2020 19:50

a ja Cancelo i go kupimy zrozumcie

KibicInteru 29.01.2020 19:50

tak

Kredence 29.01.2020 19:50

According to Sky, the condition of Stefano Sensi is a major question here. The Italian has suffered a muscle fatigue and his presence is in doubt. Vecino will start alongside Borja Valero and Barella.

Alfa 29.01.2020 19:50

Jest już grafika składową?

Lisek97 29.01.2020 19:50

Ja bym chciał Traore z wolves

KibicInteru 29.01.2020 19:50

3-4-3

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:50

nawet jakby ten drugi kosztował 40 mln

Alfa 29.01.2020 19:50

Jaki skład?

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:50

Powtórzę się, ale pragnę na wahadle Meuniera i Gosensa

maverik 29.01.2020 19:50

jaki dodatek za 40 mln

Lisek97 29.01.2020 19:50

Trochę mało za Gabigol dostaliśmy

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:50

No będzie

Piter 29.01.2020 19:50

nawet bez Sensiego będzie hajsik na Tonaliego

darek666sz 29.01.2020 19:49

Co z tym Sensim znowu?

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:49

w ogóle letnie mercato może być wybitne

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28648

Liczba newsów: 35706