Wywiady z trenerami

Frank de Boer: Zawiodłem się na Kondogbii (23)

Źródło: fcinternews.it
około 4 lata temu
129
23
fcinter serwisowe

We współczesnym futbolu praktycznie nie zdarzają się zmiany zawodników w pierwszej połowie. Jedynym wyjątkiem są kontuzje graczy.

Jednak ku zdumieniu kibiców i komentatorów sportowych w 28 minucie meczu trener Interu Mediolan Frank de Boer wprowadził Gnoukouriego za Kondogbię. Jak się okazuje Francuz nie zgłaszał żadnej kontuzji, a zmiana była podyktowana jego katastrofalną grą w pojedynku z drużyny Bologni. Dziennikarze zapytali Holendra o powód zmiany.

- Dzisiejszego ranka rozmawiałem z nim jak miał grać, lecz przy bramce dla rywali tego nie zrobił. Rozmawiałem z nim wiele razy, a niestety on ciągle popełnia te same błędy. Nie mogę zaakceptować tego od piłkarzy. Jeśli nie chce słuchać, to co mam z nim zrobić? To nie pierwsza taka sytuacja. Tłumaczyłem mu tyle razy, a on nie chce słuchać. - powiedział Holender

udostępnij

Zobacz też

Diego Godin

Tabarez: Godinowi nie braknie ofert (0)

10.09
11:53
Antonio Conte

Conte odchodzi? Wypowiedź pomeczowa (27)

22.08
13:27

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.09.2016 o 21:18 przez Twardy
Twardy
Ja daję mu czas do końca obecnego sezonu. Jeśli nie zacznie grać chociaż 80% tego co w Monaco, to niestety ale trzeba go gdzieś sprzedać.
26.09.2016 o 22:19 przez Ibra1908
Ibra1908
Kondo bierz się do roboty, bo talent chłopie masz !!
26.09.2016 o 18:36 przez inter_21
inter_21
A może ta akcja dobrze mu zrobi i weźmie się w garść. Ja tam zawsze w niego wierzyłem bo możliwości ma nieprzeciętne
26.09.2016 o 14:32 przez Jedrula
Jedrula
Milan przyjmie go z otwartymi ramionami, jak każdego z Interu ;)
26.09.2016 o 13:48 przez Lovato
Lovato
Zarząd chciał zrobić na złość Milanowi i jakoś zrekompensować Manciniemu brak prawdziwego Toure a nie sam Mancini wpadł na pomysł jego transferu. Mi ten gracz też bardzo się podobał ale widać że nie potrafi grać szybko na małej przestrzeni i nie potrafi też się uczyć.
26.09.2016 o 13:34 przez tkropkab2
tkropkab2
mancini chciał mieć toure , no to teraz zostaliśmy z kondogbią. Wolny, ociężały drybler. Parasol ochronny się skończył, minął rok, a on nie zrobił ani kroku do przodu.
26.09.2016 o 13:29 przez Lovato
Lovato
Medel wcale lepszy nie jest tylko że czasem uda mu się wykonać poprawny odbiór.
26.09.2016 o 10:15 przez rafalik93
rafalik93
Przez długi czas go broniłem...jednak teraz widzę że nie będzie z niego pożytku..chłop jest ociężały i jak widać jest gamoniem który nie słucha trenera i nie wywiązuje się z zadań..sprzedać go ale o odzyskaniu kasy to można zapomniec ;)
26.09.2016 o 10:03 przez Kebo
Kebo
Niestety stracony hajs. Mam nadzieję, że ktoś zapłaci za niego i Brzozę i sprowadzimy konkretnego ŚP w zamia za Medela do pierwszego składu.
26.09.2016 o 09:08 przez MJ
MJ
Kovacic był 3 razy lepszy od niego. Jak by nie Mancini to grał by u nas dalej.
26.09.2016 o 08:31 przez Gambit
Gambit
Grał slabiutko to go zmienił. Tak powinno byc. Sorry ale Assane zagrał przy nim jak profesor. Jesli odejdzie to pewnie ze stratą. Ale to nie pierwszy i nie ostatni zawodnik w historii Interu na ktorym sie traci. Tyle ze do stycznia jeszcze troche. Zarowno Brozovic jak i Kondogbia maja czas zeby sie ogarnąć. Mysle ze nikt ich jeszcze nie skreslił.
26.09.2016 o 01:19 przez Mateusz17
Mateusz17
Inter zawsze mial problem zeby oszlifowac jakis talent , duzo by tu wymieniac chocby pierwszy z rzedu Coutinho czy teraz Kondogbia,najlepiej wziasc wyj i stracic hajs .
26.09.2016 o 01:14 przez Policano
Policano
Super Frankie że mu tłumaczysz co i jak ma grać tylko że błąd podstawowy robisz z ustawianiem go na boisku !! !! on ma grać wyżej jak w ASM !
25.09.2016 o 23:24 przez Dejwid
Dejwid
Pewnie kazał mu grać prosto i unikać strat, ale jak tego nie rozumie to pewnie najlepsza będzie zmiana otoczenia, bo ławka go nie zadowoli. Pewnie wróci do Francji i sporo dolanów Inter będzie w plecy ostatecznie.
25.09.2016 o 23:11 przez interista1987
interista1987
Ciekawe ile 'my' teraz za niego wezmiemy?
swoja droga nie dziwne, ze nagatomo nawet nie wyjdzie na murawe skoro zadne jego dosrodkowanie nie dochodzi do nikogo z naszej druzyny hahah
25.09.2016 o 23:00 przez piotrekninter
piotrekninter
u ostro
Brzoza sam opuscil stadion, czy tam chcial,od tego sie zaczelo, ale z KOndo widac ze FDB ma nie po drodze
modlmy sie aby do stycznia Medel Mario Ever nie zlapali urazu,a zima kogos napewno kupia czy wypoczycza
szkoda Kondo, talent niesamowity,ale fakt te jego dryblingi sa niepotrzebne,spowalnia gre, rywal zdazy sie cofnac ustawic
25.09.2016 o 22:53 przez Van Dall
Van Dall
Brozo
Kondo
Kto następny?
25.09.2016 o 22:50 przez Jovetic10
Jovetic10
Nie ma, że boli, brawo Frank.
25.09.2016 o 22:43 przez Claudio
Claudio
Widać, że Frank się nie pierdoIi w tańcu.
25.09.2016 o 22:43 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
won
25.09.2016 o 22:39 przez ANIOL
ANIOL
Kondonie wydupczaj !! !! !! !
25.09.2016 o 22:38 przez IlCapitano
IlCapitano
Won!
25.09.2016 o 22:31 przez Chuchu
Chuchu
Nie ty jeden Frank, nie ty jeden.

Shoutbox

SETE 27.09.2020 00:08

Miłej nocki

SETE 27.09.2020 00:06

To byłby sabotaż

SETE 27.09.2020 00:06

Taki wariant nie powinien mieć miejsca

SETE 27.09.2020 00:06

Wróci Vrij , zobaczymy co ze Skrinarem ale dzisiaj nie zagrał czyli czekają na Tott , może wypożycza kogoś jeszcze

Chuchu 27.09.2020 00:05

Wywalenie Godina i Skriniara i nie sprowadzenie nikogo sensowego może nas sporo kosztować

Chuchu 27.09.2020 00:05

Ale z tą obroną to coś trzeba zrobić bo wyglądało to dzisiaj raczej kiepsko

SETE 27.09.2020 00:04

Perisic bardzo słaby występ

SETE 27.09.2020 00:04

Przecież jest u nas od stycznia i to nie ogórek z Cagliari czy innego średniaka

CzarodziejCzasu 27.09.2020 00:04

dziekuje dowidzenia

CzarodziejCzasu 27.09.2020 00:03

Conte nie podziela zdania Piekarza i powiedzial ze Perisic zagral swietny mecz

SETE 27.09.2020 00:03

Dokl tak , tym bardziej ze od takiego gracza jak Eriksen naprawdę trzeba więcej wymagać , i to nie jest tak ze nie dostaje szans od Conte

Chuchu 27.09.2020 00:02

Eriksen nawet się spisał, ale powiedziałbym, że Sensi po wejściu pokazał mu jak należy grać

SETE 27.09.2020 00:01

Sensi dzisiaj elegancko , oprócz tego ze ma przegląd to jeszcze jest walczakiem przez co jego ocena musi być dużo wyższa niż Eriksena

Chuchu 27.09.2020 00:01

Cieszy to bardzo, no ale to Sensi, w każdej chwili może doznać kontuzji, nawet śpiąc

Chuchu 27.09.2020 00:00

Sensi dzisiaj bardzo przypomniał tego Sensiego z początku poprzedniego sezonu przed kontuzją

SETE 27.09.2020 00:00

Ciekawe czy Hakimi wyjdzie na Benevento od 1 , wtedy można Younga na lewa dać tam czuł się zawsze dużo lepiej

SETE 26.09.2020 23:58

Bardzo możliwe

CzarodziejCzasu 26.09.2020 23:58

jak Vecino odejdzie to Ninja zostanie pewnie

SETE 26.09.2020 23:58

Ale od nas sępić naturalnie

SETE 26.09.2020 23:58

Potrafią kupić za kilkanaście mln

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • FT

    Torino

    2 - 4

    Atalanta

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 3

    Benevento

  • FT

    Inter

    4 - 3

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Środa, 30 września

  • 18:00

    Benevento

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 02 października

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

Sobota, 03 października

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Crotone

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    1

    3

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    1

    3

  • 5

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 6

    Milan

    Milan

    1

    3

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    2

  • 2

    Andrea Belotti

    2

  • 3

    Luca Caldirola

    2

  • 4

    Gaetano Castrovilli

    2

  • 5

    Lorenzo Insigne

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26941

Liczba newsów: 37507