Wywiady z działaczami

Galliani: Jeśli Inter odejdzie, kupimy San Siro (16)

Źródło: sempreinter.com
prawie 8 lat temu
322
16
fcinter serwisowe

Adriano Galliani, dyrektor AC Milanu potwierdził, że jeśli Massimo Moratti zdecyduje się na przeprowadzkę razem ze swoją drużyną na nowy stadion, Milan kupi San Siro.

 

- Potwierdziam, że jeśli Moratti kupi nowy stadion dla Interu, AC Milan wykupi na własność San Siro.

udostępnij

Zobacz też

Piero Ausilio

Ausilio: wygrywanie nigdy nie jest łatwe, Conte to nasz sekretny składnik (1)

06.05
09:30
Javier Zanetti

Zanetti: Conte wraz z drużyną tworzą historię (0)

03.05
19:44

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.05.2013 o 01:33 przez hQ
hQ
Finał Ligi Mistrzów w 2016 jest na Meazza, więc modernizacja będzie tak czy inaczej (a na pewno powinna).
14.05.2013 o 20:28 przez antynelli
antynelli
troche w remont tam trzeba wlozyc
14.05.2013 o 19:39 przez Ljarro
Ljarro
Stadion zostanie wybudowany, a później kupiony/wynajmowany przez Inter - proste jak drut
14.05.2013 o 18:11 przez piotrekninter
piotrekninter
chyba wybuduje, bo kupic to raczej mozna juz cos gotowego
14.05.2013 o 18:05 przez dodo_IM
dodo_IM
Ja wolę nowy nowoczesny stadion od starego choć legendarnego obiektu. Trzeba jednak patrzeć w przyszłość.
14.05.2013 o 17:01 przez Piter
Piter
Ja bym się zgadał z milanem, i kupił go na pół, tak jak jest teraz, inwestował po pół i na początek zmodernizował, myślę, że było by tak najlepiej i ekonomicznie dla oraz naszych rywali.
14.05.2013 o 16:35 przez Claudio
Claudio
San Siro mimo swojej pięknej historii jest już starym stadionem do ktorego się tylko dokłada.
Myśle że Milan z sentymentu wykupilby San Siro i..ze wzgledu na być może atrakcyjną cene jaka miasto Mediolan będzie oczekiwało. Szkoda by było jakby obydwa kluby wyprowadzily się z legendarnego juz San Siro.
14.05.2013 o 16:17 przez Snake86
Snake86
Stadion nalezy do miasta, ktore czerpie z niego zyski. Do tego nie nadaje sie do rozbudowy (chociaz wiadomo, ze jest duzy) ale i zbytniej modernizacji. Nie wydaje mi sie, zeby to bylo mozliwe.
14.05.2013 o 15:01 przez Bandyta
Bandyta
Niech bierze , przestarzały stadion , kilka lat temu był wielki , ale teraz są lepsze
14.05.2013 o 14:47 przez and
and
Wszystko zależy od ceny.
W każdym razie pomysł wydaje się dobry, wręcz sprytny - mieć własny stadion i do tego łatwo "przejąć" całą "legendę San Siro".
14.05.2013 o 14:32 przez interfann
interfann
Łysy ma fantazje.
14.05.2013 o 14:16 przez Janosv360
Janosv360
Jego mina mnie rozwala :D a co do newsa to i tak milan nie był by wstanie utrzymać stadionu to jest raz a dwa to może z 3 razy w sezonie zapełnią go co do ostatniego krzesełka więc taki duży stadion jest im nie potrzebny :) ale to jest przecież nasz rywal więc mogą być stratni cały czas :D
14.05.2013 o 13:59 przez Jedrula
Jedrula
Powiem tak - jeżeli Inter wybuduje stadion, a miasto w jakimś stopniu wspomoże inwestycję, wówczas pójdzie też na rękę Milanowi i nie ustanowi wygórowanej ceny, ale jeśli miasto nie przyczyni się do budowy stadionu Interu to.. no cóż, ciężko stwierdzić. W każdym razie cena też nie powinna być zaporowa, miasto raczej i tak pójdzie Milanowi na rękę w mniejszym bądź większym stopniu.
14.05.2013 o 13:45 przez el_loco
el_loco
mam dziwne przeczucie, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji Galiani nie będzie musiał wyciągać dużej gotówki. Napewno będzie szukał sponsora który pokryje znaczną część kosztów i z pewnością takiego znajdzie. Dodatkowo stary stadion będzie znacznie tańszy niż nowy. Chyba, że dowalą cenę za znaczenie symboliczne stadionu.
14.05.2013 o 12:53 przez Orzeu
Orzeu
ta, ciekawe skąd siano takie będą mieć ;)
14.05.2013 o 12:32 przez Pawel1992
Pawel1992
kto wie czy nie jest to dobry pomysł ale ie wiem w jakim stanie jest GM i za ile będą chcieli kupić ten stadion ?

Shoutbox

mauroo1902 08.05.2021 18:48

Pj jakoś tam po tym co piszesz wybacz, ale muszę stwierdzić że masz 12 lat heh stary musisz dać lepsze argumenty ... a nie takie kocopały nawalac

Waldini 08.05.2021 18:48

jak gamonie nie pokryli parę metrów od bramki to trochę trudno bronić

Adriano_forever 08.05.2021 18:48

7.34

Waldini 08.05.2021 18:48

co tu miał naprawiać? Jak dziura była jak jasna cholera, nie wiem czy wiecie ale bramka ma ponad 7 m szerokości

Pjerun 08.05.2021 18:48

nie wiem, ja takie na orliku bronie sznyty

VVujek 08.05.2021 18:47

Masakra

VVujek 08.05.2021 18:47

Xdd

Adriano_forever 08.05.2021 18:47

teleportować się?

Adriano_forever 08.05.2021 18:47

no ale co tu miał zrobić?

KŁANIEŚ 08.05.2021 18:47

błąd obrony tym razem racja

nicolas80 08.05.2021 18:47

Emika jestem widziałem ze cos zapałes . Powiedz calym zdaniem o co ci chodzi

Pjerun 08.05.2021 18:47

ale bramkarz jest od tego, zeby naprawiac bledy obroncow

Pjerun 08.05.2021 18:46

i obrona i bramkarz

Adriano_forever 08.05.2021 18:46

nasza gwiazda lewej srony

Waldini 08.05.2021 18:46

bo jakoś mi umknęło

Pjerun 08.05.2021 18:46

no obrona sie nie popisala

VVujek 08.05.2021 18:46

I co dalej blad Handy ? Xd dla mnie to obrona zawinila

Waldini 08.05.2021 18:46

A kto krył Candrevę?

mauroo1902 08.05.2021 18:45

wiecie co idę się wylać... wiadomo że Handa jest skreślony, ale zrobił co mógł

Waldini 08.05.2021 18:45

30 sekund temu pokazali powtórkę

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    35

    85

  • 2

    Napoli

    Napoli

    35

    70

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    34

    69

  • 4

    Juventus

    Juventus

    34

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    34

    69

  • 6

    Lazio

    Lazio

    33

    64

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    27

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    19

  • 4

    Ciro Immobile

    19

  • 5

    Dusan Vlahovic

    19

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27172

Liczba newsów: 39557