Plotki transferowe

GdS - Alvarez może odejść, Kovacic nietykalny (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 12 lat temu
227
17

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport opisuje sytuację dwójki pomocników Interu. Mowa o Mateo Kovacicu oraz Ricardo Alvarezie.

 

Włoski dziennik pisze, że zaniepokojeni małą ilością szans, jakie dostaje młody Chorwat, są fani Nerazzurrich. Obawiają się bowiem, że powtórzą się scenariusze z przeszłości z Andreą Pirlo i Philippe Coutinho w roli głównej i 19-latek może latem zmienić otoczenie. Gazeta uspokaja jednak nastroje kibiców twierdząc, że pomocnik znajduje się na liście zawodników nie na sprzedaż i mediolańczycy wiążą z nim poważne plany na przyszłość.

 

Inaczej ma się sprawa Alvareza. Inter szuka możliwości zarobienia pieniędzy na sprzedaży któregoś ze swoich piłkarzy i jeśli na biurku Ericka Thohira wyląduje odpowiednia oferta, to właśnie Argentyńczyk może zostać poświęcony w celu znalezienia środków na letnie cele transferowe, zwłaszcza że forma 25-latka od dłuższego czasu pozostawia wiele do życzenia.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.04.2014 o 19:06 przez el_loco
el_loco
zacznijmy od tego, że Alvarez gra na nie swojej pozycji. Powinien grać trochę jak Robben wówczas mielibyśmy z niego znacznie więcej pożytku. Jeśli w następnym sezonie trenerem Interu nadal będzie Mazzarri nawet należy sprzedać Alvareza.
09.04.2014 o 23:58 przez Revan
Revan
Cały czas mam wrażenie, że Ricky pod skrzydłami trenera, który lubi ofensywną piłkę i ustawiałby go jako typowego trequartiste, mógłby być naprawdę dobrym zawodnikiem...
Za niego chciałbym Kagawe, ale w koncepcji Włodka tacy zawodnicy są zbędni. Więc Alvarez to ciężki temat, mi byłoby go bardzo szkoda.
09.04.2014 o 22:16 przez yoda79
yoda79
Jak ktoś da 10 za jednonogą kalekę - sprzedać. dejwid wrócił do formy.
09.04.2014 o 21:53 przez kibol123
kibol123
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam Kovacic chocby z Bologna Serie B facepalm : pokerface : Dejwid jestes nawet nie wiem kim ?? kova zaczol akcje icardiego a pozniej tez mial wielki udzial przy akcji z karnym faktycznie Serie D co on musi miec liczby zebyscie go obczaili ?? nie wystarczy ze dzieki kovie asyste ma Hernanes puste ryje ??
09.04.2014 o 19:35 przez miniu86
miniu86
Sprzedać Alvareza
09.04.2014 o 19:14 przez Odet
Odet
Alvarez musi odejść !! !
Pozdr.
09.04.2014 o 18:37 przez Endru
Endru
Alvarez jest tragiczny dla mnie to symbol nieudolnosci Interu po odejsciu Leonardo :)
09.04.2014 o 18:24 przez nAgato90
nAgato90
@Dejwid
Sam byłem za pozostawieniem Alvareza sprzed jego kontuzji, ale... Co w meczu z Bologna pokazał Ricky oprócz celnego strzału, sparowanego przez Curciego i kilku udanych zwodów? Sporo "kosmicznych" dośrodkowań ze skrzydła, wiadomo od kogo się uczył :D . Oczywiście ze względu na liczbe goli/asyst to wiadomo jak wygląda sytuacja, Alvarez ma ich całkiem sporo, w przeciwieństwie do młodego Chorwata. Jednak przede wszystkim spójrz na możliwość rozwoju przez pryzmat wieku obu zawodników, to niewątpliwie przemawia za Kovacicem. W każdym razie bardzo ciekaw jestem letniego okienka pod kątem sprzedaży/wypożyczeń zawodników :D .
09.04.2014 o 18:23 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Gdyby był normalny trener to Kova już by wciągał nosem Alvareza. Argeńtyńczyka można śmiało się pozbyć i dostać około 15mln. Za Kove już dają podobną kwotę chociaż bardzo mało grał więc to pokazuje jaki w nim drzemie potencjał. Do spółki z Alvarezem sprzedałbym jeszcze Guraina za nich dwóch z 30mln można by spokojnie uzbierać i kupić klasowego napastnika. Oczywiście najpierw trzeba podziękować betonowi bo z nim yo nawet Barca by się biła o LE :czkartka:
09.04.2014 o 17:41 przez Dejwid
Dejwid
Słaba forma od dłuższego czasu? Spora przesada. 10 mln za Alvareza? I kto przyjdzie za takie grosze? Kova to inna liga, fakt, Alva to serie A, a Kova poki co serie C z przebłyskami na B...
09.04.2014 o 16:53 przez Pjerun
Pjerun
Chciałbym, żeby obaj zostali.
09.04.2014 o 16:52 przez inter_21
inter_21
Ciekawe jak to się ma do ewentualnego pozostania obecnego trenera, co chwilą słyszę kovacic nietykalny a przeciez mazzarri nawet w wypadku odejscia alvareza czy guarina sciagnie jakiegos "doswiadczonego pomocnika" zamiast dac mu grac
09.04.2014 o 16:27 przez wrobel1908
wrobel1908
Ja bym poświęcił Guarna a mimo wszystko zostawił bym Rickiego
09.04.2014 o 16:24 przez Pawel1992
Pawel1992
Alvareza można sprzedać , ale Kovacić powinien zostać. W przyszłości będzie naszą czołową postacią w zespole.
09.04.2014 o 16:06 przez kibol123
kibol123
Czyli musi odejsc Zbychu bo on woli Alvareza i bardzo dobrze niech stad wyjezdzaja do cagliari ich poziom
09.04.2014 o 16:04 przez nAgato90
nAgato90
Za Alvareza ok 10 mln powinniśmy wyciągnąć, Kovacic nie do ruszenia, a to chociaż z tego względu, że już teraz to jest inna liga niż Alvarez. A jestem pewien, że Kova może grać o niebo lepiej niż dotychczas. Z drugiej strony jest jedynym u nas pomocnikiem z taką charakterystyką - świetnym dryblingiem, kapitalną dynamiką, podaniem i przeglądem pola ;)
09.04.2014 o 15:48 przez piotrekninter
piotrekninter
opchnac Alvareza, zagral kilka dobrych meczow na poczatku sezonu,pojawila sie mowa o podwyzce,i co nie gra nic
poza tym z ta gra jedna noga pewnego poziomu nie przeskoczy,ok Robben tez jedna noga,ale on ma dynamike nieziemska :P , mamy Hernanesa ,rozwinie sie Kova moze kogos sie jeszcze kupi i taki Alvarez bedzie tylko trybuny zaliczal,a zgarnial kolo 2 mln ( ewent podwyzka)

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się