Plotki transferowe

Holtby trafi do Interu? (20)

Źródło: forzaitalianfootball.com
prawie 13 lat temu
141
20

W letnim okienku transferowym Tottenham kupił kilku zawodników na pozycję, na której występuje Holtby. Dlatego szanse na grę niemieckiego pomocnika znacznie zmalały. Z tego powodu gracz powoli rozgląda się za nowym klubem.

 

Raporty Tuttomercatoweb.com donoszą, że Holtby zaczyna szukać dla siebie nowego klubu. Zawodnikiem kiedyś interesował się Inter, jednak Lewis zdecydował się przejść do Tottenhamu. Teraz 22-letni piłkarz będzie grał znacznie mniej niż w poprzednim sezonie, spowodowane jest to dużą konkurencją na jego pozycji.

 

Bardzo możliwe, że Inter w zimowym oknie transferowym ponownie zainteresuje się pomocnikiem. Kwota jaka potrzebna będzie by sprowadzić Niemca na San Siro nie powinna być wygórowana.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 19.06 (15:55) Sky - Palestra zostanie piłkarzem Interu! | Real chce definitywnie sprzedać Nico Paza (117)

19.06
06:36

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.09.2013 o 19:40 przez el_loco
el_loco
Teraz to my powinniśmy podziękować typowi.
17.09.2013 o 22:02 przez Mateusz17
Mateusz17
oglądam Alvareza odkąd do nas dołączył i początki mial bardzo słabe ,nie mówcie po 90% kibiców na niego wtedy najeżdzało, w 1 meczu tego sezonu zagrał słabo w pozostałych ok ,uznawany za wielki młody talent tylko ze juz ma 25 lat ,dla mnie on będzie średniakiem ,porównanie go co tez miało miejsce stylem do Kaki tez nie jest na miejscu,jestem zdania poprostu że jeszcze nie zasłużył na to zeby można powiedziec ze jest świetny czy dał wiele interowi dlatego napisałem ze wstrzymię się z oceną do konca sezon, oczywiscie że bym chiał żeby grał świetnie i pokazał ze jest bardzo dobry ,ale tej genialności u niego narazie nie widzę
16.09.2013 o 23:19 przez Mikson
Mikson
@ Mateusz17, myślę, że trochę jednak się mylisz, przez cały pobyt u nas Alvareza trapiły urazy, tylko jak zaczął grać dłuższy okres pokazuje, że jest świetnym piłkarzem. Alvarez nie gra tylko dobrych 3 meczy. Ricky był najlepszym zawodnikiem końcówki poprzedniego sezonu, co przy żenującej postawie reszty nie jest łatwe. Przepracował cały okres przygotowawczy, w sparingach grał super, a teraz 3 kolejki na światowym poziomie.
16.09.2013 o 23:18 przez Krowa
Krowa
Marzec jak zwykle w formie :D . Polecam obejrzeć powtórkę meczu z juventusem dla tych którzy nie lubią Alvareza. Chyba jakieś niedobitki sezonowców z 09/10 zostały u nas, opinie na poziomie przedszkolaka. Obejrzę jeden mecz, stwierdzam czy jest dobry czy nie. Tak samo było z Jonathanem, i jestem pewien że jeszcze wielu naszych piłkarzy będziecie takk obrażać. Nawet moim zdaniem Cambiasso zaczyna pokazywać dobrą grę, ale o tyle co w ataku gra jak drewniak to w obronie jest bardzo solidny.
16.09.2013 o 22:47 przez Pawel1992
Pawel1992
sezon dopiero się zaczął więc takie spekulacje można potraktować mniej poważnie.
16.09.2013 o 20:47 przez nAgato90
nAgato90
@Mateusz17
O zeszłym sezonie zapomnijmy, bo to jest nieporozumienie w wykonaniu całej drużyny :D . Ricky pokazał, że potrzebuje regularnej gry(vide końcówka poprzedniego sezonu), żeby pokazać swoje umiejętności. No dobrze, może brakuje mu jednej nogi odrobine, ale jeśli ma "kaleczyć" tak jak teraz, jednocześnie asystując i strzelając bramki to mi to nie przeszkadza :) qxD.
16.09.2013 o 19:30 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Alvarez świetna 10 , a jak wam nie pasuje to idźcie kibicować barcelonie
16.09.2013 o 18:55 przez Mateusz17
Mateusz17
ja powiem tylko tyle jeszcze w tym temacie nie chwalcie dnai przed zachodem słonca zeszły sezon alvareza moim zdaniem na minus ,to jest dopiero początek sezonu i 3 mecz także z opiniami czy cos z niego faktycznie będzie poczekałbym do konca sezonu
16.09.2013 o 18:50 przez Mateusz17
Mateusz17
nAgato90 ja oglądałem i w 1 meczu kaleczył jak mało kto moze i zagrał ostatnio dobrze ale nie wybitnie ,a cały zeszły sezon kaleczył także ten gosc ma tylko jedną noge i nie zawsze potrafi jej dobrze użyc
16.09.2013 o 18:49 przez Dejwid
Dejwid
Po prostu hejterom zal dupe sciska, bo ich teorie na temat piłkarzy okazują się jak zwykle nietrafione.

A Holtby i tak nie odejdzie, więc nie ma sensu zagłębiać się w takie ploty. A i faktycznie Alvarez jest o wiele przydatny, bo ilość jego odbiorów w ostatnich meczach i przydatność w ofensywie jest ogromna.
16.09.2013 o 18:47 przez Mateusz17
Mateusz17
ja sie zgodze z yascarrem ma racje
16.09.2013 o 18:32 przez nAgato90
nAgato90
@Yascarr
Dobry troll albo pokaz głupoty. Ty w ogóle oglądałeś mecze z tego sezonu? To jest obecnie jeden z najlepszych graczy w kadrze Mazzariego. Choćby w meczu z juve nie raz napędzał akcje, choć zdarzały mu się głupie dryblingi :D .
16.09.2013 o 18:30 przez Krowa
Krowa
Żałosne, ten portal traci poziom... Za takie "trollowanie" powinny być bany, bo nie wierzę że ktoś może naprawdę aż tak bez sensowną opinię...

Holtby nam jest nie potrzebny, Alvarez jest o wiele lepszy.
16.09.2013 o 18:16 przez Yascarr
Yascarr
Brać, będzie idealny za tą kalekę Alvareza.
16.09.2013 o 17:33 przez Pjerun
Pjerun
@galica13, szkoda, że Ricky ostatnimi czasy jedną nogą robi więcej niż cała reszta dwoma. Jego lewa noga jest na wagę złota.
16.09.2013 o 17:26 przez galica13
galica13
ricky który jest cieniasem bez prawej nogi, ku rwa przecież on nic nie umie prawą nogą zrobić, ciągle szuka przejścia na lewą. masakra. on nie jest messi, silva albo mata zeby sobie poradzić, cienas i tyle KU RWA!
16.09.2013 o 17:24 przez Mikson
Mikson
No nie wiem, czy by mu pasowała ławka, bo nie wierzę, że by wygryzł Ricky'ego w takiej formie.
16.09.2013 o 16:40 przez Endru
Endru
nie pasuje do nas ale za mala cene moze byc
16.09.2013 o 16:09 przez Saff
Saff
Przypuszczalnie za plecami Palacio.
16.09.2013 o 15:48 przez Snake86
Snake86
Dobry gracz, pytanie tylko gdzie miałby grac w naszym 3-5-2 skoro to glownie ofensywny pomocnik.

Shoutbox

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się