Wywiady z piłkarzami

Icardi: Brak mi słów (7)

Autor:
Źródło: różne
około 9 lat temu
1425
7

Mauro Icardi kolejny raz był tym, który musiał spróbować wytłumaczyć dziennikarzom fatalną postawę zespołu. Mimo hat-tricka zaliczonego przez kapitana Interu, Nerazzurri przegrali z Fiorentiną 4:5. Argentyńczyk rozmawiał z przedstawicielami Sky, Premium Sport oraz Inter Channel

PremiumNie można wiele powiedzieć w naszej obronie, druga połowa była nie do zaakceptowania. Powinniśmy zamknąć mecz kolejnym trafieniem, ale zamiast tego straciliśmy 4 bramki w mniej niż 20 minut. Takie rzeczy nie mają prawa się wydarzyć. 

- Nie jestem w stanie opisać ostatniego miesiąca od czasu meczu z Atalantą. Wszystko co tylko mogło poszło nie tak. Teraz nie odwrócimy już jednak tej sytuacji. Zarówno my piłkarze jak i sztab trenerski musimy ciężko pracować aby wydostać się z dołka. Dla nas to również bardzo trudne, wiemy że jeszcze niedawno byliśmy w stanie grać dużo lepiej. 

- Pioli? On powinien mieć pełne wsparcie klubu, zdążył pokazać nam swoje umiejętności techniczne i psychologiczne. Myślę, że jako trener dał tej drużynie bardzo wiele. 

- Wymówki? Nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie. Musimy analizować błędy i eliminować je z naszej gry. W mojej opinii zasługujemy na występy w Lidze Europy. Zobaczymy jak skończy się sezon, przed nami nadal 5 ligowych kolejek. Mamy czas do 28. maja aby udowodnić swoim zaangażowaniem, że powinniśmy grać w Europie. 

IC: - Napastnik zawsze cieszy się z bramek, jednak brak mi słów żeby wytłumaczyć to co teraz czuje. Ciężko jest zrozumieć to co wydarzyło się w ostatnim miesiącu. Sami się w to jednak wpakowaliśmy i sami powinniśmy potrafić znaleźć wyjście z tej sytuacji. Fani zawsze dopisują, potrafią nas wspierać nawet wiele kilometrów od domu - jednak to od nas powinno się wymagać takiego zaangażowania. Strzelanie dla Interu i noszenie tej koszulki jest dla mnie bardzo ważne. Musimy nauczyć się rozgrywać mecze pod własne dyktando. Każdy z nas chce zagrać w LE. Naszym celem od początku była Liga Mistrzów, jednak teraz wobec aktualnej sytuacji skupiamy się na Lidze Europy. Wszystko zależy od nas, wiele może się wydarzyć przez kolejne 5 meczów. 

Sky: - Szło nam bardzo dobrze od początku obecności w klubie Stefano Piolego. Wiem, że ostatni miesiąc może to przekreślić. Nie da się wytłumaczyć tego co dziś stało się przez 20 minut drugiej połowy. Teraz musimy znaleźć rozwiązanie aby dać sobie szansę pokazania, że ciężka praca z Piolim nie poszła na marne. Odkąd jestem kapitanem, staram się także wpływać na grę moich kolegów. To co mówimy sobie w szatni niech pozostanie między nami. Oczywiście, że z każdym trzeba rozmawiać inaczej. Każdy motywuje się inaczej. 

- Nie jest moją rolą ocenianie pracy Piolego. Oczywiste jest jednak to jak wiele zrobił dla tego zespołu. Niestety w piłce jest tak, że kiedy nie idzie to ludzie obwiniają wyłącznie trenera. 

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.04.2017 o 10:36 przez kibol123
kibol123
Żal mi krytykujących Icardiego jak dla mnie mamy najlepszą 9-tkę ligi, która nie raz nie 2 nie 3 uratowała nam 3 pkt wyciągnął nas z gówna. Inną sprawą jest, że Icardi grając w tak gównianej drużynie, która nie wykorzystuje oczywistych atutów (czyli gra pod super strzelca, wrzutki w sytuacji gdy Icardi jest sam otoczony przez 4 obrońców to nonsens, ale nikt jeszcze tego nie odkrył dopiero w ostatnim meczu wkońcu J.Mario pomyślał żeby zagrać mu piłkę ze środka żeby miał sam na sam facepalm ) są mecze gdzie koledzy nie stwarzają mu nawet 1 akcji a gość ma 24 bramki porównując go do Higuaina który ma takie wsparcie i tyle sytuacji to jest on niczym gówniak przy Mauro.
24.04.2017 o 09:10 przez piotrekninter
piotrekninter
Always w kilku meczach swietnie walczył,aż przyzwyczaił mnie do tego, dlatego też nabił sobie sporo asyst
ostatnie mecze, był znowu mniej widoczny, z fiorą wylaczylem w 82 min bo juz nie wytrzymałem, fakt dwie jeszcze strzelił, więc swoje zrobił,moze i rył w koncoowce ziemie nie widzialem
niestety ja nie widzę w nikim tego co np po Julio Cesarze jak zagrał fatalne zawody,wtedy jak mówił że wracał do domu z buta, łzy w oczach,u nas tego nie ma
tak samo nie widze takiej walki jak np u Samueala czy Lucio w 2010, sorry takie moje zdanie
dla mnie ta drużyna,czy wygrywa czy nie, jest jakaś taka blada :P
23.04.2017 o 23:58 przez Gajdzik
Gajdzik
W poprzednim sezonie można było mieć do niego pretensje o zbyt statyczną grę, ale bardzo się pod tym względem Icardi rozwinął i dużo więcej biega, pomaga w obronie i sporo asystuje, a do tego nadal jest bardzo skuteczny i widać po nim że zależy mu jak mało komu na tej koszulce...
23.04.2017 o 20:44 przez Granat105
Granat105
Kibice powinni go po stopach całować za to że jeszcze jakoś trzyma ten burdel w ryzach kolejny sezon, ciężko sobie wyobrazić gdzie byśmy byli bez jego trafień i asyst.
23.04.2017 o 20:14 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
@PiotrekInter - jeżeli nie widzisz walki Icardiego to oglądasz jakieś dziwne mecze. Icardi jest co akcja w naszym polu karnym i broni. Każdy stały fragment. O piłke walczy w środku pola. Nie wiem, jak można mieć do niego pretensje...
23.04.2017 o 15:24 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Akurat do Icardiego można mieć najmniej pretensji robi to co ma robić czyli strzela bramki nie jego winą jest burdel za plecami
23.04.2017 o 07:14 przez piotrekninter
piotrekninter
,,Niestety w piłce jest tak, że kiedy nie idzie to ludzie obwiniają wyłącznie trenera. ,, haha tak, no niestety my kibice obwiniamy też piłkarzy
ok 3 strzeliłeś
ale do 5-2 i we wczesniejszych meczach nie widzialem pilkarza,ktory w trudnym momencie szarpnalby gre, zrobił by jakiś wlizg, powalczył jak lew
tak samo nie widac po was zlosci, smutku
brakuje nam kogos jak Gerrard w Liverpoolu
wy wygladacie jakbyscie grali zeby zagrac wziac pensje i do domu
mozna obwiniac trenera, ale graczy tez, skoro 10 czy ilu tam kolejnych nic nie dało,coś to znaczy

Shoutbox

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się