Relacje

Porażka 0:2 z Al-Ittihad FC na 10 dni przed startem Serie A (25)

Autor:
Źródło: en.inter.it
prawie 2 lata temu
6001
25

Inter Mediolan przegrał z Al-Ittihad 0:2 w przedostatnim meczu towarzyskim. Obie bramki dla saudyjskiego klubu strzelił Moussa Diaby.

 

INTER (3-5-2): 1 Sommer (13 Martinez 62'); 31 Bisseck (28 Pavard 62'), 15 Acerbi (6 De Vrij 62'), 95 Bastoni (47 Fontanarosa 62'); 36 Darmian (2 Dumfries 62'), 23 Barella (22 Mkhitaryan 62'), 20 Calhanoglu (21 Asllani 62'), 16 Frattesi (52 Berenbruch 82'), 32 Dimarco (30 Carlos Augusto 62'); 9 Thuram (24 Salcedo 62'), 11 Correa (57 Quieto 82').

Rezerwowi: 12 Di Gennaro.

Trener: Simone Inzaghi.

 

AL ITTIHAD (4-3-1-2): 1 Rajkovic; 37 Alsqoor, 25 Almusa (13 Alshenqity 62'), 5 Luiz Felipe (27 A. Alghamdi 27'; 17 Alshafi 70'), 15 Kadesh (41 Fallath 85'); 8 Fabinho, 16 F. Alghamdi ( 80 H. Alghamdi 82'), 14 Alnashri (7 Kanté 62'); 10 Aouar (21 Al-sheri 85'); 19 Diaby (11 Jota 70'), 9 Benzema.

Rezerwowi: 33 Almahasnah, 88 Almermesh, 24 Aloboud, 42 Faqihy, 77 Hawsawi.

Trener: Laurent Blanc.

 

Sędzia główny: Turrini.

Asystenci: Caldirola, Brunetti.

Sędzia techniczny: Pizzi.

 

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.08.2024 o 22:43 przez Ojciec SB
Ojciec SB
Uwazam ze jest to bardzo dobry wynik, porazka przed rozpoczeciem sezonu moze wplynac duzo lepiej, niz gdybysmy wygrali kazdy sparing. Teraz trener i chlopaki widza, ze trzeba jeszcze popracowac zeby ruszyc w pelni z nowym sezonem. Lepsze to niz klepanie sie po plecach i mowienie sobie "jestesmy mistrzami"
08.08.2024 o 19:31 przez Kersik
+2
Kersik
To jest poje.... Za 10dni liga startuje a co nie którzy dopiero przygotowania zaczynać będą do sezonu ,szykuje się kapitalna forma na starcie pomijając już kontuzjowanych których przygotowania omijają, jak mają motorykę na sezon wypracowac ,odbije się to zmęczeniem już na początku sezonu
08.08.2024 o 17:44 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Ja zauważyłem że jak gramy c :cenzor: owe sparingi to sezon nam wychodzi a jak gramy super z hurra optymizmem to sezon do zapomnienia
08.08.2024 o 14:13 przez Rafi23
-1
Rafi23
Czy Inzaghi jest tak ślepy czy zakochany w Correa ze go nadal wystawia. Wiem że to jego wynalazek ale do cholery niech idzie do marketu grill promować a nie próbować grać w piłkę
08.08.2024 o 16:38 przez XyzIM
+2
XyzIM
A kto ma grać ? Lautaro i Thuram nie dawno wrócili, Taremi i Arna kontuzjowani. Zostaje tylko Correa i Salcedo
08.08.2024 o 09:34 przez kadrian89
+3
kadrian89
Trzeba zachować spokój. Kadra jest mocna na ligę nadal. Najbardziej martwią późne powroty z kadr i brak normalnego cyklu przygotowań - może się to wiązać z różną formą i kontuzjami niestety.

Mam nadzieję, że Inter pozbędzie się Arny i Tucu, weźmie zdrowego napadziora i kogoś na prawe wahadło, bo Darmianem pół sezonu grając będzie jazda znów na zaciągniętym ręcznym.
08.08.2024 o 08:55 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
10 dni - musi nastąpić szybka pobudka bo nikt nie będzie na nas czekał. Obrone i atak trzeba wzmocnić na już i to nie zapchaj dziura bo to będzie w ogóle bez sensu
08.08.2024 o 07:55 przez Seba
+3
Seba
Z jednej strony, to tylko sparing, ale z drugiej jest wiele znaków zapytania. Jakie jest prawdopodobieństwo, że Inter jako drużyna powtórzy tak znakomity sezon? Jakie jest prawdopodobieństwo, że Lautaro, Thuram, Hakan, Dimarco i Bastoni powtórzą sezony życia? Ktoś na pewno obniży loty, a może i wszyscy jednocześnie. Kto ma obawy, że Darmian, a w szczególności Acerbi nie dojadą już tym razem, a Martinez nie powtórzy roku praktycznie bez urazów? Taremi oraz Zieliński są wartością dodaną, ale na prawdziwą weryfikację przyjdzie dopiero czas. City mimo potężnej kadry praktycznie co sezon dokonuje wzmocnień, bo musi być rywalizacja i świeżość w drużynie. Wiadomo, że sytuacja finansowa Interu nie pozwala na takie ruchy, ale mnie osobiście śmieszy, gdy czytam wypowiedzi dziennikarzy lub kogoś z otoczenia Nerazzurrich, że kadra jest kompletna i nie trzeba wielu zmian. Gónwo prawda. Kto się nie rozwija, ten się cofa. Zawsze trzeba podnosić poprzeczkę i nie doprowadzić do stagnacji. Już Milan oraz Napoli pokazały jak szybko można zachłysnąć się sukcesem i spaść z piedestału.
08.08.2024 o 08:36 przez Pader88
Pader88
A jakie jest prawdopodobieństwo że reszta składu co wracała na raty albo i jeszcze wraca jak nasz kapitan gdy będzie na takim etapie przygotowań jak Biseck znów rozniesie ligę ? Man City które tak wychwalasz właśnie dostało od milanu w sparingu także tego… spokojnie. Chciałbym jeszcze przypomnieć fakt że obok właśnie Man C. Byliśmy drużyną której najwięcej zawodników zagrało na turniejach reprezentacji Euro/Copa i trzeba mieć ten fakt na uwadze przy wystawianiu jakichkolwiek ocen. A tu jeszcze wkleję trenera po wczorajszym meczu: “Wiemy, że musimy się poprawić i wiemy też, gdzie musimy to zrobić. Nic co by mnie zaskakiwało na początku sezonu: wszystkie mecze towarzyskie to etapy zbliżania się do wyścigu, który odbędzie się 17 sierpnia w Genui.
08.08.2024 o 08:47 przez Seba
Seba
Ale ja nie oceniłem drużyny stricte na podstawie sparingów, tylko całościowo na podstawie kadry i braku konkretnych wzmocnień. Nie twierdze także, że dojdzie do jakiejś katastrofy, ale stagnacja i brak świeżej krwi może trochę zastopować rozwój tej drużyny. Sparingi to przede wszystkim pokazują, że Inter nadal nie ma ławki, a forma Acerbiego, Darmiana (jest szansa, że to on znowu będzie pierwszym wyborem), Barelli (chłop całkowicie się pogubił) sprawia, że i w pierwszym składzie będą luki.
08.08.2024 o 09:12 przez Pader88
Pader88
Absolutnie Zgadzam się że trzeba wzmocnień ale ja je widzę w napadzie (Arna, Correa out i 4ty napastnik in) i właśnie prawe wahadło Darmian przy całej mojej sympatii dla niego bo to zacna mordeczka już niestety nie dojeżdża a Dumfries całego sezonu w dobrej równej formie nie gwarantuje. Jak przyjdzie jeszcze jakiś młody obrońca to wtedy okienko 10/10. Co do Barelli to nie wiem czy się pogubił raczej jest odpowiedzialny za inne zadania na boisku od zeszłego sezonu i robienie innych liczb a te jak by się przyjrzeć są najlepsze w lidze za zeszły sezon.
08.08.2024 o 07:21 przez inter30
+2
inter30
Mówiłem że wystawianie Correi to dawanie sobie pluć w twarz i zmniejszanie szans na jego pozbycie się bo każdą minutą gry jeszcze bardziej potwierdza swój żałosny poziom, włączam skrót i widzę Correa spartolone dwie setki i zainicjowana setka dla przeciwnika przez głupią stratę, nie mam pojęcia o co klubowi chodzi w tym przypadku.

Sommer przy obu bramkach mógł zachować się dużo lepiej, ale to akurat nie jest zaskoczenie że w tym wieku nagle może pojawić się zjazd, pytanie czy nasz nowy budżetowy następca w razie czego ogarnie temat, mam wątpliwości bo sam bronił niepewnie póki co
08.08.2024 o 06:50 przez Paolo87
+1
Paolo87
Z jednej strony to tylko mecz towarzyski ale z drugiej martwi wynik z takim rywalem. Skład już bliżej zbliżony do optymalnego. Ewidentnie potrzebujemy wzmocnienia w ataku.
08.08.2024 o 05:49 przez martins2000
martins2000
Szwajcar pokazał że już nadszedł czas na niego
08.08.2024 o 02:00 przez cuba
+6
cuba
Tylko Bisseck mi się widział w tym spotkaniu, widać że chłopak czuję że może więcej , sporo dobrego grania przed nim,ma parcie na dobrą grę,to tylko towarzyskie spotkanie nie mniej chłopak prezentuję się bardzo dobrze
08.08.2024 o 01:35 przez Orrin
+3
Orrin
Wiem że to mecz towarzyski ale patrzylo się na grę przykro Ps. Correa to jednak pokemon.
08.08.2024 o 05:44 przez Tifosinho
+1
Tifosinho
I to na dodatek Magikarp 😁
07.08.2024 o 22:35 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Rozumie że dalej brak problemów w ataku ? 😬 Pewnie zrobią dobrą minę do złej gry i na tym pozostanie a potem dmuchanie i chuchanie aby Trio Thu-La-Tar nic nie daj Boże się nie stało ehhhh :////
07.08.2024 o 20:40 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Ktoś ma jakiś namiar na mecz bo na YT ciągle zawiecha :/
07.08.2024 o 21:08 przez XyzIM
-1
XyzIM
Strims in
07.08.2024 o 19:49 przez pluto11
+1
pluto11
Po co mu robić jakiekolwiek nadzieję
07.08.2024 o 19:47 przez bafik2004
bafik2004
Pewnie cenę podbijają przed jego sprzedażą xd
07.08.2024 o 19:42 przez An0nim
An0nim
No i poco znowu ten pajac Correa gra już lepiej kogoś z pomocy przestawić albo Salcedo
07.08.2024 o 19:40 przez XyzIM
+2
XyzIM
Trochę śmieszne, trochę straszne, że nasza sytuacja kadrowa jest w takim stanie, że w każdym meczu musi grać Correa 💀
07.08.2024 o 19:47 przez XyzIM
-2
XyzIM
Plus Mkhitaryan ponoć kontuzja 🙃

Shoutbox

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Jeśli tak jest Inter powinien w to isc

tylkointer3 25.06.2026 11:32

60 mln na juz na stol i klauzula odkupu np 80 mln to najbardziej sensowna opcja dla Realu

tylkointer3 25.06.2026 11:31

Stąd dziwię się, ze ktoś wierzy ze Real poszedlby na odroczona płatność za Paza

tylkointer3 25.06.2026 11:30

Właśnie tak. Dlatego Real chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Przytulić trochę kasy, ale jednocześnie mieć jakąś kontrolę nad Pazem w przyszłości

tylkointer3 25.06.2026 11:28

W tym jest jedyna nasza szansa, ze my możemy na to pójść. Jeśli Real chciałbym po prostu większy hajs to Anglia go da ale nikt tam nie pójdzie na klauzule odkupu

Sub-Zero 25.06.2026 11:27

Jak Real zbiera kase na jakiś szalony transfer za Olise za 200 mln. To kasa za Paza ma być na już. Gdyby im nie zależało na czasie, to zostałby w Como do 2027 i dalej sie rozwijał. A Realowi sie spieszy

tylkointer3 25.06.2026 11:27

A nie wydaje mi się, że Real chce go stracić bez klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Stad te 60 mln ale pod warunkiem klauzuli

tylkointer3 25.06.2026 11:26

Wydaje mi sie ze Real jest skłonny zaakceptować niższą oferte za Paza pod warunkiem klauzuli odkupu

HB 25.06.2026 11:24

większość Premiere jest w stanie przelicytować Inter

Orzeu 25.06.2026 10:55

w Premier

Orzeu 25.06.2026 10:55

trzeba liczyć że żaden klub z topu nie będzie akurat takiego zawodnika potrzebował

inter30 25.06.2026 10:51

może 10 lat temu to działało i mozna się było targować miesiąc żeby dopiąć swoje, ale czasy się zmieniły, oni w jakimś matrixe żyją

inter30 25.06.2026 10:51

przecież angole na każdym kroku mogą wyskoczyć i przebić więc trzeba działać błyskawicznie, 25 i bonusy i zamykać temat, z takim czajeniem się to zawsze będzie dupa z tyłu

Orzeu 25.06.2026 10:50

no o tym mówię własnie

Orzeu 25.06.2026 10:50

Claudio 25.06.2026 10:47 Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Pa

inter30 25.06.2026 10:50

jak dają za soleta 17-18 milionów to ja się nie dziwię że ten klub nie potrafi zakończyć żadnej porządnej tranzakcji

martins2000 25.06.2026 10:50

Na dzień wczorajszy Como jest skłonne wyłożyć 40 mln ale ponoć mają jeszcze inny plan,Paz chce tylko Como

Claudio 25.06.2026 10:47

Ale śmiesznie trochę wyglądają te wyceny gdzie Palestra chodzi w podobnych pieniądzach co Paz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625424

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się